Sportivo San Lorenzo - Nacional Asunción: statistiky zápasu
Sportivo San Lorenzo vs Nacional Asunción: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Sportivo San Lorenzo hráli s Nacional Asunción v soutěži Division Profesional (Paraguay). Zápas se hrál 28. srpna 2026. Stadion: Estadio Gunther Vogel. Konečné skóre: 0:3.
Aktuální forma
Sportivo San Lorenzo: 0-0-5, 0,00 bodů na zápas. Nacional Asunción: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Sportivo San Lorenzo dává 0,54 a inkasuje 1,79 gólů na zápas. Nacional Asunción dává 1,39 a inkasuje 0,96. Průměr ligy: 2,45 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Sportivo San Lorenzo 36 %, Nacional Asunción 64 %. Over 2.5: Sportivo San Lorenzo 32 %, Nacional Asunción 39 %. Liga: BTTS 52 %, Over 2.5 45 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Sportivo San Lorenzo 1,13, Nacional Asunción 1,34. Střely na zápas: Sportivo San Lorenzo 10,3, Nacional Asunción 12,5. Průměrné držení míče: Sportivo San Lorenzo 42 %, Nacional Asunción 52 %.
První a druhý poločas
Sportivo San Lorenzo: vedení v poločase 7 %, góly ve druhém poločase 0,29. Nacional Asunción: vedení v poločase 25 %, góly ve druhém poločase 0,82.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Sportivo San Lorenzo 76-90+ (5) a u Nacional Asunción 76-90+ (11). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Division Profesional: 2,45 gólů na zápas, BTTS 52 %, Over 2.5 45 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-1-1. Průměr gólů 0,50, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Nacional Asunción má výrazně lepší bilanci za celou sezonu: zaznamenal 11 vítězství a pouze 4 porážky, zatímco Sportivo San Lorenzo vyhrálo jen 3 z 27 zápasů. Domácí jsou ve velmi špatné formě, protože v posledních pěti utkáních vstřelili pouze 1 gól, čtyřikrát prohráli a získali v průměru jen 0,2 bodu na zápas. Na domácím hřišti San Lorenzo střílí průměrně 0,54 gólu, v 54 % zápasů neskóruje a soupeřům dovoluje xG na úrovni 1,62. Nacional je na hřištích soupeřů produktivnější a vytváří si více šancí, s xG 1,33 oproti 1,12 u domácích, zároveň zaznamenává 4 střely na branku za zápas, zatímco San Lorenzo 2,31. Hosté v 57 % venkovních zápasů remizovali, takže remíza zůstává reálným scénářem, jejich efektivnější útok a výrazně stabilnější aktuální forma však hovoří ve prospěch vítězství Nacionalu.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Ačkoli sezónní ukazatele BTTS činí u Sportivo San Lorenzo 62 % a u Nacional Asunción 71 %, aktuální forma domácích výrazně oslabuje scénář, že skórují oba týmy. Sportivo v posledních pěti zápasech vstřelilo pouze 1 gól, tedy průměrně 0,2 na utkání, a sázka BTTS – ano vyšla jen ve 20 % těchto zápasů. Nacional ve stejném období inkasoval průměrně 0,8 gólu na zápas a v 21 % sezonních utkání udržel čisté konto, takže má reálnou šanci zastavit velmi neefektivního soupeře. Domácí vysílají v průměru 4,0 střely na branku, stejně jako hosté, jejich aktuální xG na úrovni 1,05 se však nepromítá do gólů, zatímco Nacional má po pěti zápasech bilanci 7 vstřelených a 4 inkasovaných branek. Nejpravděpodobnější je proto varianta BTTS – ne, tedy že alespoň jeden z týmů neskóruje, především kvůli vysokému riziku, že Sportivo San Lorenzo znovu nevstřelí gól.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejsilnější signál poskytuje nízký podíl zápasů se 4 a více góly: u Sportivo San Lorenzo činí pouze 15 % a u Nacionalu Asunción 14 %, což znamená, že v 85 % a 86 % utkání tato hranice nebyla překročena. Sportivo San Lorenzo je navíc ve zřetelném útlumu, protože v posledních 5 zápasech vstřelilo pouhý 1 gól, v průměru 0,2 na utkání, při 8 inkasovaných. Nacional Asunción v tomto období skóroval 1,4 gólu na zápas, ale pouze 20 % jeho posledních pěti utkání nabídlo více než 2,5 gólu, stejně jako u domácích. Přestože sezónní xG obou týmů činí 1,33, aktuální forma domácích a předpokládaný součet 2,04 gólu výrazně podporují variantu méně než 3,5 gólu.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejsilnějším signálem je aktuální forma: Sportivo San Lorenzo prohrálo 4 z posledních 5 zápasů, přičemž v průměru vstřelilo pouhých 0,2 gólu a inkasovalo 1,6, zatímco Nacional má průměr 1,4 vstřeleného a 0,8 inkasovaného gólu. Domácí v posledních pěti utkáních ani jednou nevedli o poločase, po 45 minutách prohrávali v 80 % případů a v prvních poločasech nevstřelili ani jeden gól. Nacional byl naopak v celé této sérii o poločase neporažený, ve 40 % zápasů vedl, v 60 % remizoval a před přestávkou vstřelil v průměru 0,8 gólu. Přestože je celková sezónní bilance domácích na vlastním hřišti lepší, jejich současná krize a 80 % utkání bez gólu ve druhém poločase hovoří ve prospěch vedení hostů o přestávce a udržení náskoku až do konce. Nacional navíc v 80 % posledních pěti vystoupení udržel po přestávce čisté konto, což posiluje scénář 2/2.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Sportivo San Lorenzo | Nacional Asunción | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 25% | 33% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.21 | 0.34 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Nacional Asunción je o 157% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
0.54 góly / zápas - Sportivo San Lorenzo · 1.39 góly / zápas - Nacional Asunción
Nacional Asunción je o 86% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.79 góly / zápas - Sportivo San Lorenzo · 0.96 góly / zápas - Nacional Asunción
Sportivo San Lorenzo skóruje v 46% zápasů (13 z 28 zápasů), zatímco Nacional Asunción udrží Clean sheet v 32% (9 z 28 zápasů).
Nacional Asunción skóruje v 86% zápasů (24 z 28 zápasů), zatímco Sportivo San Lorenzo udrží Clean sheet v 18% (5 z 28 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Sportivo San Lorenzo
Over / Under - Nacional Asunción
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Nacional Asunción je o 67% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
0.75 body / zápas - Sportivo San Lorenzo · 1.25 body / zápas - Nacional Asunción
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Sportivo San Lorenzo — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 7% zápasů a vyhraje 11%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Nacional Asunción — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 25% zápasů a vyhraje 43%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.40 | 0.20 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 0.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 0.6 | 1.0 |
| 1 gól | 60% | 80% |
| 2 góly | 0% | 20% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 40% | 20% |
| Bez gólu | 100% | 100% |
| Rozdíl gólů | -3 | -5 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 1.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.8 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.4 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 1.2 | 1.0 |
| 1 gól | 80% | 60% |
| 2 góly | 40% | 20% |
| 3 góly | 0% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 80% |
| Bez gólu | 20% | 40% |
| Rozdíl gólů | +2 | +1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (11). Bilance pozdních gólů (76–90): -5 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (11 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): +8 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Sportivo San Lorenzo
Nacional Asunción
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Division Profesional.
Týmy vs. liga
| Sportivo San Lorenzo | Liga | Nacional Asunción | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.32 | 2.45 | • 2.36 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 36% | 52% | ▲ 64% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 32% | 45% | ▼ 39% |
| Clean sheets | ▼ 18% | 28% | ▲ 32% |
| Gól před poločasem | ▼ 57% | 63% | ▲ 68% |
| Gól po poločase | ▼ 75% | 80% | ▼ 71% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
- Sportivo San LorenzoStřídáníPřišel: Iván Arturo Torres RiverosOdešel: Marcelo Augusto Ferreira Bordón
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Sportivo San Lorenzo 0 - 1 - 1 Nacional Asunción. Průměr gólů 0.50, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Sportivo San Lorenzo vs Nacional Asunción?
Zápas Division Profesional skončil Sportivo San Lorenzo 0:3 Nacional Asunción. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Sportivo San Lorenzo a Nacional Asunción?
V posledních 2 vzájemných zápasech Sportivo San Lorenzo vyhrál 0 utkání, Nacional Asunción vyhrál 1 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 0,50 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Sportivo San Lorenzo vs Nacional Asunción?
Sportivo San Lorenzo střílí v průměru 0,54 gólu na zápas a Nacional Asunción 1,39. Průměr ligy Division Profesional činí 2,45 gólu; Over 2.5 se objevuje v 45% utkání. BTTS nastává v 36% zápasů týmu Sportivo San Lorenzo a v 64% zápasů týmu Nacional Asunción.
Jaká je aktuální forma týmů Sportivo San Lorenzo a Nacional Asunción?
V posledních pěti zápasech má Sportivo San Lorenzo 0 výher, 0 remíz a 5 porážek (0,00 bodu na zápas). Nacional Asunción má 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Sportivo San Lorenzo vs Nacional Asunción?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


