Singapur - S.LeagueTampines StadiumData aktuální k 15. října 2026

Tampines Rovers - Young Lions: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Tampines Rovers vs Young Lions: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Tampines Rovers hrají s Young Lions v soutěži S.League (Singapur). Zápas je naplánován na 18. října 2026. Stadion: Tampines Stadium.

Aktuální forma

Tampines Rovers: 2-0-0, 3,00 bodů na zápas. Young Lions: 0-0-3, 0,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Tampines Rovers dává 3,00 a inkasuje 0,00 gólů na zápas. Young Lions dává 0,67 a inkasuje 5,00. Průměr ligy: 4,09 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Tampines Rovers 0 %, Young Lions 67 %. Over 2.5: Tampines Rovers 50 %, Young Lions 100 %. Liga: BTTS 55 %, Over 2.5 82 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Tampines Rovers 1,92, Young Lions 1,31. Střely na zápas: Tampines Rovers 16,0, Young Lions 10,7. Průměrné držení míče: Tampines Rovers 56 %, Young Lions 48 %.

První a druhý poločas

Tampines Rovers: vedení v poločase 50 %, góly ve druhém poločase 2,50. Young Lions: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Tampines Rovers 76-90+ (4) a u Young Lions 0-15 (2). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

S.League: 4,09 gólů na zápas, BTTS 55 %, Over 2.5 82 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 3-0-0. Průměr gólů 7,33, BTTS 67 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Tampines RoversYoung Lions
3Vstřelené góly / zápas0.67
Tampines RoversYoung Lions
0Inkasované góly / zápas5
Tampines RoversYoung Lions
56%Průměrné držení míče48%
Tampines RoversYoung Lions
6.5Střely na branku / zápas4
Tampines RoversYoung Lions

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

16Střely na zápas10.67
Tampines RoversYoung Lions
6.5Střely na branku4
Tampines RoversYoung Lions
18.8%Proměňování střel6.3%
Tampines RoversYoung Lions
56%Držení míče48%
Tampines RoversYoung Lions
1.92xG týmu1.31
Tampines RoversYoung Lions
0.82xG soupeře2.17
Tampines RoversYoung Lions

Kvalita střelby

Tampines Rovers: DominantníYoung Lions: Vyvážený
Tampines RoversYoung Lions
Přesnost (střely na branku)41%37%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.460.17

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Tampines Rovers
WW
5 výher v řadě
Rozdělení sezónních výsledků
100% W0% D0% L
Sezóna (V-R-P)
2-0-0
3.00 body / zápas · rozdíl gólů +6
Posledních 5 (V-R-P)
2-0-0
3.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
1-0-0
Posledních 5 doma
1-0-0
W
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 3.0Inkasované góly: 0.0xG: 1.92xG soupeře: 0.82BTTS: 0%Over 2.5: 50%
Young Lions
LLL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W0% D100% L
Sezóna (V-R-P)
0-0-3
0.00 body / zápas · rozdíl gólů -13
Posledních 5 (V-R-P)
0-0-3
0.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 venku
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.7Inkasované góly: 5.0xG: 1.31xG soupeře: 2.17BTTS: 67%Over 2.5: 100%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Tampines Rovers je o 348% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

3 góly / zápas - Tampines Rovers · 0.67 góly / zápas - Young Lions

Gólový profil týmu Tampines Rovers: velmi silná

Tampines Rovers skóruje v 100% zápasů (2 z 2 zápasů), zatímco Young Lions udrží Clean sheet v 0% (0 z 3 zápasů).

Gólový profil týmu Young Lions: obtížnější

Young Lions skóruje v 67% zápasů (2 z 3 zápasů), zatímco Tampines Rovers udrží Clean sheet v 100% (2 z 2 zápasů).

6Vstřelené góly (sezóna)2
Tampines RoversYoung Lions
0Inkasované góly (sezóna)15
Tampines RoversYoung Lions
3Průměr gólů v zápase5.67
Tampines RoversYoung Lions
6Vstřelené góly (posledních 5)2
Tampines RoversYoung Lions
0Inkasované góly (posledních 5)15
Tampines RoversYoung Lions

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól67%
Tampines RoversYoung Lions
100%2 góly0%
Tampines RoversYoung Lions
50%3 góly0%
Tampines RoversYoung Lions
50%4 góly0%
Tampines RoversYoung Lions

Jak často inkasují alespoň...

0%1 gól100%
Tampines RoversYoung Lions
0%2 góly100%
Tampines RoversYoung Lions
0%3 góly100%
Tampines RoversYoung Lions
0%4 góly100%
Tampines RoversYoung Lions

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase67%
Tampines RoversYoung Lions
0%BTTS v obou poločasech0%
Tampines RoversYoung Lions
50%Skórovali v obou poločasech0%
Tampines RoversYoung Lions

BTTS a počet gólů

0%Min. 3 góly a BTTS67%
Tampines RoversYoung Lions
50%Min. 3 góly bez BTTS33%
Tampines RoversYoung Lions
0%BTTS – posledních 567%
Tampines RoversYoung Lions

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

50%Min. 1 gól před poločasem100%
Tampines RoversYoung Lions
0%Min. 2 góly před poločasem100%
Tampines RoversYoung Lions
0%Min. 3 góly před poločasem67%
Tampines RoversYoung Lions

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase100%
Tampines RoversYoung Lions
50%Min. 2 góly po poločase100%
Tampines RoversYoung Lions
50%Min. 3 góly po poločase33%
Tampines RoversYoung Lions

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Tampines Rovers — stav v poločase
50% vedou50% remizují0% prohrávají
Young Lions — stav v poločase
0% vedou0% remizují100% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

2Body na zápas (1. poločas)0
Tampines RoversYoung Lions
0.5Vstřelené góly (1. poločas)0.67
Tampines RoversYoung Lions
0Inkasované góly (1. poločas)2.33
Tampines RoversYoung Lions
0.5Průměr gólů (1. poločas)3
Tampines RoversYoung Lions
100%Čisté konto před poločasem0%
Tampines RoversYoung Lions
50%Bez gólu před poločasem33%
Tampines RoversYoung Lions

Po poločase (2. poločas)

3Body na zápas (2. poločas)0
Tampines RoversYoung Lions
2.5Vstřelené góly (2. poločas)0
Tampines RoversYoung Lions
0Inkasované góly (2. poločas)2.67
Tampines RoversYoung Lions
2.5Průměr gólů (2. poločas)2.67
Tampines RoversYoung Lions
100%Čisté konto po poločase0%
Tampines RoversYoung Lions
0%Bez gólu po poločase100%
Tampines RoversYoung Lions

Tampines Rovers — výsledky druhých poločasů

100% W0% D0% L
4
Body v poločase
1
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
6
Body ve 2. poločase
+5
Rozdíl gólů (2. poločas)
2.00
PPG před poločasem
Udržení vedení200%

V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 100%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Young Lions — výsledky druhých poločasů

0% W0% D100% L
0
Body v poločase
2
Góly v poločase
-5
Rozdíl gólů (1. poločas)
0
Body ve 2. poločase
-8
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.00
PPG před poločasem
Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Tampines Rovers — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.003.00
Vstřelené góly / zápas0.52.5
Inkasované góly / zápas0.00.0
Průměr gólů v zápase0.52.5
1 gól50%100%
2 góly0%50%
3 góly0%50%
Čisté konto100%100%
Bez gólu50%0%
Rozdíl gólů+1+5
Poločas: 50% vedou - 50% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 100% výhry - 0% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 1
Young Lions — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.000.00
Vstřelené góly / zápas0.70.0
Inkasované góly / zápas2.32.7
Průměr gólů v zápase3.02.7
1 gól100%100%
2 góly100%100%
3 góly67%33%
Čisté konto0%0%
Bez gólu33%100%
Rozdíl gólů-5-8
Poločas: 0% vedou - 0% remizují - 100% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 0% remizují - 100% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 67% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Tampines Rovers
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
4
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (4 goals). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.

Young Lions
SkórovalInkasoval
2
3
0-15
0
1
16-30
0
3
31-45
0
1
46-60
0
2
61-75
0
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -5 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

4.33
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
4.0 : 0.3
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
106%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
34%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+69%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
67%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
4+
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Tampines Rovers

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+1.10
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.90
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
0.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+1.08
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.82
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
150%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
0%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+2.0
Pozdní góly
67% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
67%

Young Lions

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.86
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-3.47
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.64
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-2.83
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
32%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
250%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.7
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 100% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy S.League.

Týmy vs. liga

Tampines RoversLigaYoung Lions
Průměr gólů v zápase▼ 3.004.09▲ 5.67
Skórovaly oba týmy▼ 0%55%▲ 67%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 50%82%▲ 100%
Clean sheets▲ 100%23%▼ 0%
Gól před poločasem▼ 50%91%▲ 100%
Gól po poločase▲ 100%82%▲ 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

4.09
Průměr gólů na zápas
55%
Skórovaly oba týmy
82%
Min. 3 góly (Over 2,5)
23%
Clean sheets
2.00
Domácí góly / zápas
2.09
Góly hostů / zápas
+-4%
Výhoda domácího útoku
+-4%
Výhoda domácí obrany
+0%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
91%
1 gól
73%
2 góly
36%
3 góly
9%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
82%
1 gól
55%
2 góly
27%
3 góly
27%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Tampines Rovers 3 - 0 - 0 Young Lions. Průměr gólů 7.33, oba týmy skórovaly v 67% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Tampines Rovers a Young Lions?

Tampines Rovers se utká s Young Lions dne 18. října 2026 v soutěži S.League na stadionu Tampines Stadium. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Tampines Rovers a Young Lions?

V posledních 3 vzájemných zápasech Tampines Rovers vyhrál 3 utkání, Young Lions vyhrál 0 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 7,33 gólu a oba týmy skórovaly v 67% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Tampines Rovers vs Young Lions?

Tampines Rovers střílí v průměru 3,00 gólu na zápas a Young Lions 0,67. Průměr ligy S.League činí 4,09 gólu; Over 2.5 se objevuje v 82% utkání. BTTS nastává v 0% zápasů týmu Tampines Rovers a v 67% zápasů týmu Young Lions.

Jaká je aktuální forma týmů Tampines Rovers a Young Lions?

V posledních pěti zápasech má Tampines Rovers 2 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas). Young Lions má 0 výher, 0 remíz a 3 porážek (0,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Tampines Rovers vs Young Lions?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.