Singapur - S.LeagueJurong East StadiumData aktuální k 15. října 2026

Tanjong Pagar - Hougang United: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Tanjong Pagar vs Hougang United: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Tanjong Pagar hrají s Hougang United v soutěži S.League (Singapur). Zápas je naplánován na 16. října 2026. Stadion: Jurong East Stadium.

Aktuální forma

Tanjong Pagar: 1-0-2, 1,00 bodů na zápas. Hougang United: 0-1-2, 0,33 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Tanjong Pagar dává 1,33 a inkasuje 2,67 gólů na zápas. Hougang United dává 1,00 a inkasuje 2,33. Průměr ligy: 4,09 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Tanjong Pagar 33 %, Hougang United 67 %. Over 2.5: Tanjong Pagar 67 %, Hougang United 100 %. Liga: BTTS 55 %, Over 2.5 82 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Tanjong Pagar 1,22, Hougang United 1,49. Střely na zápas: Tanjong Pagar 9,0, Hougang United 12,0. Průměrné držení míče: Tanjong Pagar 45 %, Hougang United 45 %.

První a druhý poločas

Tanjong Pagar: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00. Hougang United: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 0,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Tanjong Pagar 46-60 (2) a u Hougang United 16-30 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

S.League: 4,09 gólů na zápas, BTTS 55 %, Over 2.5 82 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 1-0-2. Průměr gólů 3,00, BTTS 67 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Tanjong PagarHougang United
1.33Vstřelené góly / zápas1
Tanjong PagarHougang United
2.67Inkasované góly / zápas2.33
Tanjong PagarHougang United
45%Průměrné držení míče45%
Tanjong PagarHougang United
4.33Střely na branku / zápas6.67
Tanjong PagarHougang United

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

9Střely na zápas12
Tanjong PagarHougang United
4.33Střely na branku6.67
Tanjong PagarHougang United
14.8%Proměňování střel8.3%
Tanjong PagarHougang United
45%Držení míče45%
Tanjong PagarHougang United
1.22xG týmu1.49
Tanjong PagarHougang United
2.18xG soupeře1.96
Tanjong PagarHougang United

Kvalita střelby

Tanjong Pagar: ProtiútokyHougang United: Vyvážený
Tanjong PagarHougang United
Přesnost (střely na branku)48%56%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.140.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.310.15

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Tanjong Pagar je o 203% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1 body / zápas - Tanjong Pagar · 0.33 body / zápas - Hougang United

Tanjong Pagar
LWL
Rozdělení sezónních výsledků
33% W0% D67% L
Sezóna (V-R-P)
1-0-2
1.00 body / zápas · rozdíl gólů -4
Posledních 5 (V-R-P)
1-0-2
1.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 doma
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.3Inkasované góly: 2.7xG: 1.22xG soupeře: 2.18BTTS: 33%Over 2.5: 67%
Hougang United
DLL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
0% W33% D67% L
Sezóna (V-R-P)
0-1-2
0.33 body / zápas · rozdíl gólů -4
Posledních 5 (V-R-P)
0-1-2
0.33 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-1
Posledních 5 venku
0-0-1
L
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.0Inkasované góly: 2.3xG: 1.49xG soupeře: 1.96BTTS: 67%Over 2.5: 100%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Tanjong Pagar je o 33% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.33 góly / zápas - Tanjong Pagar · 1 góly / zápas - Hougang United

Hougang United je o 15% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2.67 góly / zápas - Tanjong Pagar · 2.33 góly / zápas - Hougang United

Gólový profil týmu Tanjong Pagar: silná

Tanjong Pagar skóruje v 33% zápasů (1 z 3 zápasů), zatímco Hougang United udrží Clean sheet v 0% (0 z 3 zápasů).

Gólový profil týmu Hougang United: velmi silná

Hougang United skóruje v 67% zápasů (2 z 3 zápasů), zatímco Tanjong Pagar udrží Clean sheet v 0% (0 z 3 zápasů).

4Vstřelené góly (sezóna)3
Tanjong PagarHougang United
8Inkasované góly (sezóna)7
Tanjong PagarHougang United
4Průměr gólů v zápase3.33
Tanjong PagarHougang United
4Vstřelené góly (posledních 5)3
Tanjong PagarHougang United
8Inkasované góly (posledních 5)7
Tanjong PagarHougang United

Jak často skórují alespoň...

33%1 gól67%
Tanjong PagarHougang United
33%2 góly33%
Tanjong PagarHougang United
33%3 góly0%
Tanjong PagarHougang United
33%4 góly0%
Tanjong PagarHougang United

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól100%
Tanjong PagarHougang United
67%2 góly100%
Tanjong PagarHougang United
67%3 góly33%
Tanjong PagarHougang United
33%4 góly0%
Tanjong PagarHougang United

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

33%BTTS v poločase67%
Tanjong PagarHougang United
33%BTTS v obou poločasech0%
Tanjong PagarHougang United
33%Skórovali v obou poločasech0%
Tanjong PagarHougang United

BTTS a počet gólů

33%Min. 3 góly a BTTS67%
Tanjong PagarHougang United
33%Min. 3 góly bez BTTS33%
Tanjong PagarHougang United
33%BTTS – posledních 567%
Tanjong PagarHougang United

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

67%Min. 1 gól před poločasem100%
Tanjong PagarHougang United
33%Min. 2 góly před poločasem100%
Tanjong PagarHougang United
0%Min. 3 góly před poločasem67%
Tanjong PagarHougang United

2. poločas

67%Min. 1 gól po poločase67%
Tanjong PagarHougang United
67%Min. 2 góly po poločase0%
Tanjong PagarHougang United
67%Min. 3 góly po poločase0%
Tanjong PagarHougang United

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Hougang United je o 49% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.67 body / zápas - Tanjong Pagar · 1 body / zápas - Hougang United

Tanjong Pagar — stav v poločase
0% vedou67% remizují33% prohrávají
Hougang United — stav v poločase
33% vedou0% remizují67% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.67Body na zápas (1. poločas)1
Tanjong PagarHougang United
0.33Vstřelené góly (1. poločas)1
Tanjong PagarHougang United
0.67Inkasované góly (1. poločas)1.67
Tanjong PagarHougang United
1Průměr gólů (1. poločas)2.67
Tanjong PagarHougang United
33%Čisté konto před poločasem0%
Tanjong PagarHougang United
67%Bez gólu před poločasem33%
Tanjong PagarHougang United

Po poločase (2. poločas)

1.33Body na zápas (2. poločas)0.33
Tanjong PagarHougang United
1Vstřelené góly (2. poločas)0
Tanjong PagarHougang United
2Inkasované góly (2. poločas)0.67
Tanjong PagarHougang United
3Průměr gólů (2. poločas)0.67
Tanjong PagarHougang United
33%Čisté konto po poločase33%
Tanjong PagarHougang United
67%Bez gólu po poločase100%
Tanjong PagarHougang United

Tanjong Pagar — výsledky druhých poločasů

33% W33% D33% L
2
Body v poločase
1
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
4
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.67
PPG před poločasem
Obrana po poločase+1.3

Po poločase inkasuje o 1.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Hougang United — výsledky druhých poločasů

0% W33% D67% L
3
Body v poločase
3
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
1
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.00
PPG před poločasem
Udržení vedení0%

V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 0%. Po poločase někdy vedení ztrácí.

Obrana po poločase-1.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Tanjong Pagar — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.671.33
Vstřelené góly / zápas0.31.0
Inkasované góly / zápas0.72.0
Průměr gólů v zápase1.03.0
1 gól67%67%
2 góly33%67%
3 góly0%67%
Čisté konto33%33%
Bez gólu67%67%
Rozdíl gólů-1-3
Poločas: 0% vedou - 67% remizují - 33% prohrávají
2. poločas: 33% výhry - 33% remizují - 33% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 33% - Celkem gólů v poločase: 1
Hougang United — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.000.33
Vstřelené góly / zápas1.00.0
Inkasované góly / zápas1.70.7
Průměr gólů v zápase2.70.7
1 gól100%67%
2 góly100%0%
3 góly67%0%
Čisté konto0%33%
Bez gólu33%100%
Rozdíl gólů-2-2
Poločas: 33% vedou - 0% remizují - 67% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 33% remizují - 67% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 67% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Tanjong Pagar
SkórovalInkasoval
0
1
0-15
0
0
16-30
1
1
31-45
2
0
46-60
0
1
61-75
1
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (2 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.

Hougang United
SkórovalInkasoval
0
2
0-15
3
1
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.67
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.8 : 1.8
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
90%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-18%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
22%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
22%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 5 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Tanjong Pagar

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.96
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.38
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.11
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.49
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
67%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
128%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.7
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
25%

Hougang United

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.47
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.86
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.49
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.37
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
48%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
117%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-1.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy S.League.

Týmy vs. liga

Tanjong PagarLigaHougang United
Průměr gólů v zápase• 4.004.09▼ 3.33
Skórovaly oba týmy▼ 33%55%▲ 67%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 67%82%▲ 100%
Clean sheets▼ 0%23%▼ 0%
Gól před poločasem▼ 67%91%▲ 100%
Gól po poločase▼ 67%82%▼ 67%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

4.09
Průměr gólů na zápas
55%
Skórovaly oba týmy
82%
Min. 3 góly (Over 2,5)
23%
Clean sheets
2.00
Domácí góly / zápas
2.09
Góly hostů / zápas
+-4%
Výhoda domácího útoku
+-4%
Výhoda domácí obrany
+0%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
91%
1 gól
73%
2 góly
36%
3 góly
9%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
82%
1 gól
55%
2 góly
27%
3 góly
27%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Tanjong Pagar 1 - 0 - 2 Hougang United. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 67% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Tanjong Pagar a Hougang United?

Tanjong Pagar se utká s Hougang United dne 16. října 2026 v soutěži S.League na stadionu Jurong East Stadium. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Tanjong Pagar a Hougang United?

V posledních 3 vzájemných zápasech Tanjong Pagar vyhrál 1 utkání, Hougang United vyhrál 2 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,00 gólu a oba týmy skórovaly v 67% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Tanjong Pagar vs Hougang United?

Tanjong Pagar střílí v průměru 1,33 gólu na zápas a Hougang United 1,00. Průměr ligy S.League činí 4,09 gólu; Over 2.5 se objevuje v 82% utkání. BTTS nastává v 33% zápasů týmu Tanjong Pagar a v 67% zápasů týmu Hougang United.

Jaká je aktuální forma týmů Tanjong Pagar a Hougang United?

V posledních pěti zápasech má Tanjong Pagar 1 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas). Hougang United má 0 výher, 1 remíz a 2 porážek (0,33 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Tanjong Pagar vs Hougang United?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Tanjong Pagar vs Hougang United. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.