Egypt - Second DivisionData aktuální k 18. října 2026

Telecom Egypt SC - Baladiyyat Al Mehalla: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Telecom Egypt SC vs Baladiyyat Al Mehalla: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Telecom Egypt SC hrají s Baladiyyat Al Mehalla v soutěži Second Division (Egypt). Zápas je naplánován na 22. října 2026.

Aktuální forma

Telecom Egypt SC: 3-0-2, 1,80 bodů na zápas. Baladiyyat Al Mehalla: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Telecom Egypt SC dává 1,56 a inkasuje 0,78 gólů na zápas. Baladiyyat Al Mehalla dává 1,00 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 2,26 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Telecom Egypt SC 33 %, Baladiyyat Al Mehalla 56 %. Over 2.5: Telecom Egypt SC 44 %, Baladiyyat Al Mehalla 44 %. Liga: BTTS 47 %, Over 2.5 41 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Telecom Egypt SC 1,25, Baladiyyat Al Mehalla 1,95. Střely na zápas: Telecom Egypt SC 10,0, Baladiyyat Al Mehalla 6,3. Průměrné držení míče: Telecom Egypt SC 51 %, Baladiyyat Al Mehalla 46 %.

První a druhý poločas

Telecom Egypt SC: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 0,89. Baladiyyat Al Mehalla: vedení v poločase 22 %, góly ve druhém poločase 0,78.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Telecom Egypt SC 61-75 (4) a u Baladiyyat Al Mehalla 76-90+ (4). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Second Division: 2,26 gólů na zápas, BTTS 47 %, Over 2.5 41 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-0-1. Průměr gólů 1,00, BTTS 0 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(-)
(-)
(-)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
1.56Vstřelené góly / zápas1
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0.78Inkasované góly / zápas1
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
51%Průměrné držení míče46%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
3.67Střely na branku / zápas3.11
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

10Střely na zápas6.33
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
3.67Střely na branku3.11
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
15.6%Proměňování střel15.8%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
51%Držení míče46%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
1.25xG týmu1.95
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
1.13xG soupeře0.64
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

Kvalita střelby

Telecom Egypt SC: Efektivní zakončeníBaladiyyat Al Mehalla: Protiútoky
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
Přesnost (střely na branku)37%49%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.130.31
Zakončení (góly na střelu na branku)0.430.32

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Telecom Egypt SC je o 29% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.8 body / zápas - Telecom Egypt SC · 1.4 body / zápas - Baladiyyat Al Mehalla

Telecom Egypt SC
LWWLW
Rozdělení sezónních výsledků
67% W0% D33% L
Sezóna (V-R-P)
6-0-3
2.00 body / zápas · rozdíl gólů +7
Posledních 5 (V-R-P)
3-0-2
1.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
3-0-1
Posledních 5 doma
3-0-1
WWWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 0.6xG: 0.00xG soupeře: 0.00BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Baladiyyat Al Mehalla
LDWLW
Rozdělení sezónních výsledků
33% W22% D44% L
Sezóna (V-R-P)
3-2-4
1.22 body / zápas · rozdíl gólů 0
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-1-3
Posledních 5 venku
0-1-3
LLDL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.2Inkasované góly: 1.0xG: 0.00xG soupeře: 0.00BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Telecom Egypt SC je o 56% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.56 góly / zápas - Telecom Egypt SC · 1 góly / zápas - Baladiyyat Al Mehalla

Telecom Egypt SC je o 28% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

0.78 góly / zápas - Telecom Egypt SC · 1 góly / zápas - Baladiyyat Al Mehalla

Gólový profil týmu Telecom Egypt SC: velmi silná

Telecom Egypt SC skóruje v 67% zápasů (6 z 9 zápasů), zatímco Baladiyyat Al Mehalla udrží Clean sheet v 22% (2 z 9 zápasů).

Gólový profil týmu Baladiyyat Al Mehalla: silná

Baladiyyat Al Mehalla skóruje v 67% zápasů (6 z 9 zápasů), zatímco Telecom Egypt SC udrží Clean sheet v 33% (3 z 9 zápasů).

14Vstřelené góly (sezóna)9
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
7Inkasované góly (sezóna)9
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
2.33Průměr gólů v zápase2
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
7Vstřelené góly (posledních 5)6
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
3Inkasované góly (posledních 5)5
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

Jak často skórují alespoň...

67%1 gól67%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
56%2 góly22%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
33%3 góly11%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0%4 góly0%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

Jak často inkasují alespoň...

67%1 gól78%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
11%2 góly22%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0%3 góly0%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0%4 góly0%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

47%
Ligový průměr

Gólové vzorce

22%BTTS v poločase0%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0%BTTS v obou poločasech0%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
33%Skórovali v obou poločasech11%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

BTTS a počet gólů

33%Min. 3 góly a BTTS44%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
11%Min. 3 góly bez BTTS0%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
20%BTTS – posledních 560%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

Celý zápas – porovnání týmů (Over)

1. poločas

78%Min. 1 gól před poločasem56%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
33%Min. 2 góly před poločasem0%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0%Min. 3 góly před poločasem0%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

2. poločas

78%Min. 1 gól po poločase67%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
44%Min. 2 góly po poločase56%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0%Min. 3 góly po poločase11%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Telecom Egypt SC je o 30% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.44 body / zápas - Telecom Egypt SC · 1.11 body / zápas - Baladiyyat Al Mehalla

Telecom Egypt SC — stav v poločase
33% vedou44% remizují22% prohrávají
Baladiyyat Al Mehalla — stav v poločase
22% vedou44% remizují33% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.44Body na zápas (1. poločas)1.11
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0.67Vstřelené góly (1. poločas)0.22
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0.44Inkasované góly (1. poločas)0.33
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
1.11Průměr gólů (1. poločas)0.56
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
56%Čisté konto před poločasem67%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
44%Bez gólu před poločasem78%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

Po poločase (2. poločas)

1.56Body na zápas (2. poločas)1.33
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0.89Vstřelené góly (2. poločas)0.78
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
0.33Inkasované góly (2. poločas)0.67
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
1.22Průměr gólů (2. poločas)1.44
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
67%Čisté konto po poločase44%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla
56%Bez gólu po poločase44%
Telecom Egypt SCBaladiyyat Al Mehalla

Telecom Egypt SC — výsledky druhých poločasů

44% W22% D33% L
13
Body v poločase
6
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
14
Body ve 2. poločase
+5
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.44
PPG před poločasem
Udržení vedení203%

V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 67%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.1

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Baladiyyat Al Mehalla — výsledky druhých poločasů

22% W67% D11% L
10
Body v poločase
2
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
12
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.11
PPG před poločasem
Udržení vedení150%

V poločase vede v 22% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Telecom Egypt SC — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.601.60
Vstřelené góly / zápas0.60.8
Inkasované góly / zápas0.40.2
Průměr gólů v zápase1.01.0
1 gól80%60%
2 góly20%40%
3 góly0%0%
Čisté konto60%80%
Bez gólu40%60%
Rozdíl gólů+1+3
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 40% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3
Baladiyyat Al Mehalla — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.001.40
Vstřelené góly / zápas0.21.0
Inkasované góly / zápas0.40.6
Průměr gólů v zápase0.61.6
1 gól60%60%
2 góly0%60%
3 góly0%20%
Čisté konto60%40%
Bez gólu80%40%
Rozdíl gólů-1+2
Poločas: 20% vedou - 40% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 80% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Telecom Egypt SC
SkórovalInkasoval
1
0
0-15
3
1
16-30
2
3
31-45
1
0
46-60
4
0
61-75
3
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

Baladiyyat Al Mehalla
SkórovalInkasoval
0
1
0-15
0
1
16-30
2
1
31-45
3
1
46-60
0
2
61-75
4
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.17
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.3 : 0.9
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
96%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
45%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-54%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
45%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
11%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 9 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Telecom Egypt SC

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.12
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.66
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-3.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.31
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.35
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
123%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
79%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.20
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
21% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 7% padá v úvodních 15 minutách.
21%

Baladiyyat Al Mehalla

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+1.31
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-1.31
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.95
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.36
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
101%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
79%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.18
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.6
Pozdní góly
44% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
44%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Second Division.

Týmy vs. liga

Telecom Egypt SCLigaBaladiyyat Al Mehalla
Průměr gólů v zápase• 2.332.26▼ 2.00
Skórovaly oba týmy▼ 33%47%▲ 56%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 44%41%▲ 44%
Clean sheets• 33%33%▼ 22%
Gól před poločasem▲ 78%60%▼ 56%
Gól po poločase▲ 78%73%▼ 67%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.26
Průměr gólů na zápas
47%
Skórovaly oba týmy
41%
Min. 3 góly (Over 2,5)
33%
Clean sheets
1.27
Domácí góly / zápas
0.99
Góly hostů / zápas
+28%
Výhoda domácího útoku
+22%
Výhoda domácí obrany
+14%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
60%
1 gól
20%
2 góly
2%
3 góly
1%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
73%
1 gól
44%
2 góly
13%
3 góly
6%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (2): Telecom Egypt SC 1 - 0 - 1 Baladiyyat Al Mehalla. Průměr gólů 1.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

Baladiyyat Al Mehalla
1 : 0
Telecom Egypt SC
Telecom Egypt SC
1 : 0
Baladiyyat Al Mehalla

FAQ

Kdy hrají Telecom Egypt SC a Baladiyyat Al Mehalla?

Telecom Egypt SC se utká s Baladiyyat Al Mehalla dne 22. října 2026 v soutěži Second Division. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Telecom Egypt SC a Baladiyyat Al Mehalla?

V posledních 2 vzájemných zápasech Telecom Egypt SC vyhrál 1 utkání, Baladiyyat Al Mehalla vyhrál 1 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,00 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Telecom Egypt SC vs Baladiyyat Al Mehalla?

Telecom Egypt SC střílí v průměru 1,56 gólu na zápas a Baladiyyat Al Mehalla 1,00. Průměr ligy Second Division činí 2,26 gólu; Over 2.5 se objevuje v 41% utkání. BTTS nastává v 33% zápasů týmu Telecom Egypt SC a v 56% zápasů týmu Baladiyyat Al Mehalla.

Jaká je aktuální forma týmů Telecom Egypt SC a Baladiyyat Al Mehalla?

V posledních pěti zápasech má Telecom Egypt SC 3 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,80 bodu na zápas). Baladiyyat Al Mehalla má 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Telecom Egypt SC vs Baladiyyat Al Mehalla?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.