Wales - Welsh Premier LeaguePark Hall StadiumData aktuální k 18. října 2026

The New Saints - Barry Town United: statistiky zápasu

The New Saints vs Barry Town United: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

The New Saints hráli s Barry Town United v soutěži Welsh Premier League (Wales). Zápas se hrál 5. září 2026. Stadion: Park Hall Stadium. Konečné skóre: 1:0.

Aktuální forma

The New Saints: 5-0-0, 3,00 bodů na zápas. Barry Town United: 5-0-0, 3,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

The New Saints dává 2,67 a inkasuje 0,50 gólů na zápas. Barry Town United dává 2,83 a inkasuje 1,17. Průměr ligy: 3,18 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: The New Saints 33 %, Barry Town United 83 %. Over 2.5: The New Saints 50 %, Barry Town United 83 %. Liga: BTTS 49 %, Over 2.5 58 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: The New Saints 2,55, Barry Town United 1,78. Střely na zápas: The New Saints 20,8, Barry Town United 14,0. Průměrné držení míče: The New Saints 69 %, Barry Town United 50 %.

První a druhý poločas

The New Saints: vedení v poločase 67 %, góly ve druhém poločase 1,50. Barry Town United: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 2,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u The New Saints 61-75 (5) a u Barry Town United 61-75 (5). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Welsh Premier League: 3,18 gólů na zápas, BTTS 49 %, Over 2.5 58 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 4 předchozích vzájemných utkání: 3-1-0. Průměr gólů 1,50, BTTS 0 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Oba týmy vstupují do zápasu po pěti vítězstvích v řadě, The New Saints však má při domácích zápasech výraznější argumenty: vyhrálo všechna 3 domácí utkání, v nichž průměrně vstřelilo 2,67 gólu a inkasovalo pouze 0,33. Domácí si vytvářejí výrazně více šancí, když v průměru zaznamenají 21,33 střely a 9,67 střely na branku na zápas, přičemž jejich xG činí 2,57 oproti 1,65 Barry Town United venku. Barry je velmi efektivní, na hřištích soupeřů skóruje 3,33 gólu na utkání při 26% úspěšnosti zakončení, zároveň tam však ani jednou neudrželo čisté konto a průměrně inkasuje 1,33 gólu. The New Saints dominuje také v držení míče na úrovni 74 % a v 67 % domácích zápasů neinkasovalo, což by mělo omezit přednosti lídra. Čeká se vyrovnaný souboj neporažených týmů, větší kontrola hry a pevnější obrana domácích však mírně favorizují výsledek 1.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Signál pro góly na obou stranách je zřetelný, protože BTTS se objevilo v 67 % zápasů The New Saints a ve všech utkáních Barry Town United v této sezóně. Barry v průměru vstřelí 3,33 gólu na zápas a v posledních pěti utkáních si držel průměr 3,0 gólu při xG 1,67, což mu dává solidní předpoklady k překonání obrany domácích. The New Saints jsou v útoku stejně spolehliví: v průměru vstřelí 2,33 gólu, přičemž jejich posledních pět zápasů přineslo až 3,2 gólu na utkání a xG na úrovni 2,72. Hosté si v této sezóně ani jednou neudrželi čisté konto a inkasují v průměru 1,33 gólu, takže je velmi pravděpodobné, že se mezi střelce zapíší také domácí. Rizikem pro tento tip je dobrá aktuální obrana The New Saints, která v pěti vystoupeních inkasovala pouze 0,6 gólu na zápas, ofenzivní forma Barry však jasně hovoří ve prospěch scénáře BTTS.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Signál na alespoň 2 góly je velmi silný, protože oba týmy skórovaly ve 100 % dosavadních zápasů a Barry Town United ani jednou neudrželi čisté konto. Domácí v posledních pěti zápasech vstřelili v průměru 3,2 gólu a vytvořili xG na úrovni 2,72, zatímco hosté ve stejném období skórovali průměrně 3,0krát. Barry Town United mají 100 % zápasů s více než 2,5 i 3,5 gólu, zatímco The New Saints překročili hranici 2,5 gólu v 67 % utkání. Obrana domácích přitom v poslední době inkasovala pouze 0,6 gólu na zápas při xG soupeřů 0,78, což omezuje prognózu pro hosty na 1,25 gólu a činí over 3,5 méně jistým. Over 1,5 má nejvyšší převahu, protože předpokládaný součet 3,05 gólu tuto hranici výrazně překračuje a profil obou útoků minimalizuje riziko velmi nízkého počtu gólů.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

The New Saints vyhráli všech 5 posledních zápasů, v nichž vstřelili průměrně 3,2 gólu a inkasovali pouze 0,6, zatímco Barry Town United zaznamenává v průměru 3,0 vstřeleného a 1,2 inkasovaného gólu na zápas. Domácí začínají obzvlášť silně: ve 4 z 5 posledních utkání vedli po prvním poločase, před přestávkou vstřelili průměrně 1,4 gólu a soupeřům dovolili skórovat pouze 0,2 gólu. Barry je rovněž produktivní, ale jeho průměr v prvních poločasech činí 1,0 vstřeleného a 0,6 inkasovaného gólu a po 45 minutách vedl pouze ve 2 z 5 zápasů. Po přestávce oba týmy skórují často, v průměru 1,8 a 2,0 gólu, ale The New Saints stále brání výrazně jistěji a inkasují 0,4 gólu oproti 0,6 u Barry. Převaha domácích v kvalitě úvodních fází zápasu a v defenzivě ukazuje především na jejich vedení v poločase a udržení vítězství až do konce.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 0
1. poločas
1 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

70Držení míče (%)30
The New SaintsBarry Town United
14Střely5
The New SaintsBarry Town United
6Střely na branku1
The New SaintsBarry Town United
1.72xG0.62
The New SaintsBarry Town United
6Rohy3
The New SaintsBarry Town United
58Nebezpečné útoky31
The New SaintsBarry Town United
9Fauly15
The New SaintsBarry Town United
1Karty3
The New SaintsBarry Town United

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

The New SaintsBarry Town United
2.67Vstřelené góly / zápas2.83
The New SaintsBarry Town United
0.5Inkasované góly / zápas1.17
The New SaintsBarry Town United
69%Průměrné držení míče50%
The New SaintsBarry Town United
10Střely na branku / zápas7
The New SaintsBarry Town United

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

20.83Střely na zápas14
The New SaintsBarry Town United
10Střely na branku7
The New SaintsBarry Town United
12.8%Proměňování střel20.2%
The New SaintsBarry Town United
69%Držení míče50%
The New SaintsBarry Town United
2.55xG týmu1.78
The New SaintsBarry Town United
0.78xG soupeře1.42
The New SaintsBarry Town United

Kvalita střelby

The New Saints: DominantníBarry Town United: Útočný
The New SaintsBarry Town United
Přesnost (střely na branku)48%50%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.270.40

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

The New Saints
WWWWW
5 výher v řadě
Rozdělení sezónních výsledků
83% W17% D0% L
Sezóna (V-R-P)
5-1-0
2.67 body / zápas · rozdíl gólů +13
Posledních 5 (V-R-P)
5-0-0
3.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
3-0-0
Posledních 5 doma
3-0-0
WWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 3.2Inkasované góly: 0.6xG: 2.77xG soupeře: 0.82BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Barry Town United
WWWWW
5 výher v řadě
Rozdělení sezónních výsledků
100% W0% D0% L
Sezóna (V-R-P)
6-0-0
3.00 body / zápas · rozdíl gólů +10
Posledních 5 (V-R-P)
5-0-0
3.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
3-0-0
Posledních 5 venku
3-0-0
WWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 3.0Inkasované góly: 1.2xG: 1.89xG soupeře: 1.36BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Barry Town United je o 6% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

2.67 góly / zápas - The New Saints · 2.83 góly / zápas - Barry Town United

The New Saints je o 134% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

0.5 góly / zápas - The New Saints · 1.17 góly / zápas - Barry Town United

Gólový profil týmu The New Saints: velmi silná

The New Saints skóruje v 83% zápasů (5 z 6 zápasů), zatímco Barry Town United udrží Clean sheet v 17% (1 z 6 zápasů).

Gólový profil týmu Barry Town United: silná

Barry Town United skóruje v 100% zápasů (6 z 6 zápasů), zatímco The New Saints udrží Clean sheet v 67% (4 z 6 zápasů).

16Vstřelené góly (sezóna)17
The New SaintsBarry Town United
3Inkasované góly (sezóna)7
The New SaintsBarry Town United
3.17Průměr gólů v zápase4
The New SaintsBarry Town United
16Vstřelené góly (posledních 5)15
The New SaintsBarry Town United
3Inkasované góly (posledních 5)6
The New SaintsBarry Town United

Jak často skórují alespoň...

83%1 gól100%
The New SaintsBarry Town United
67%2 góly83%
The New SaintsBarry Town United
50%3 góly67%
The New SaintsBarry Town United
33%4 góly33%
The New SaintsBarry Town United

Jak často inkasují alespoň...

33%1 gól83%
The New SaintsBarry Town United
17%2 góly33%
The New SaintsBarry Town United
0%3 góly0%
The New SaintsBarry Town United
0%4 góly0%
The New SaintsBarry Town United

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

49%
Ligový průměr

Gólové vzorce

17%BTTS v poločase33%
The New SaintsBarry Town United
17%BTTS v obou poločasech0%
The New SaintsBarry Town United
67%Skórovali v obou poločasech67%
The New SaintsBarry Town United

BTTS a počet gólů

33%Min. 3 góly a BTTS83%
The New SaintsBarry Town United
17%Min. 3 góly bez BTTS0%
The New SaintsBarry Town United
40%BTTS – posledních 580%
The New SaintsBarry Town United

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

67%Min. 1 gól před poločasem67%
The New SaintsBarry Town United
33%Min. 2 góly před poločasem50%
The New SaintsBarry Town United
33%Min. 3 góly před poločasem17%
The New SaintsBarry Town United

2. poločas

83%Min. 1 gól po poločase100%
The New SaintsBarry Town United
50%Min. 2 góly po poločase83%
The New SaintsBarry Town United
33%Min. 3 góly po poločase50%
The New SaintsBarry Town United

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

The New Saints je o 55% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

2.33 body / zápas - The New Saints · 1.5 body / zápas - Barry Town United

The New Saints — stav v poločase
67% vedou33% remizují0% prohrávají
Barry Town United — stav v poločase
33% vedou50% remizují17% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

2.33Body na zápas (1. poločas)1.5
The New SaintsBarry Town United
1.17Vstřelené góly (1. poločas)0.83
The New SaintsBarry Town United
0.17Inkasované góly (1. poločas)0.5
The New SaintsBarry Town United
1.33Průměr gólů (1. poločas)1.33
The New SaintsBarry Town United
83%Čisté konto před poločasem67%
The New SaintsBarry Town United
33%Bez gólu před poločasem33%
The New SaintsBarry Town United

Po poločase (2. poločas)

2.33Body na zápas (2. poločas)3
The New SaintsBarry Town United
1.5Vstřelené góly (2. poločas)2
The New SaintsBarry Town United
0.33Inkasované góly (2. poločas)0.67
The New SaintsBarry Town United
1.83Průměr gólů (2. poločas)2.67
The New SaintsBarry Town United
67%Čisté konto po poločase50%
The New SaintsBarry Town United
17%Bez gólu po poločase0%
The New SaintsBarry Town United

The New Saints — výsledky druhých poločasů

67% W33% D0% L
14
Body v poločase
7
Góly v poločase
+6
Rozdíl gólů (1. poločas)
14
Body ve 2. poločase
+7
Rozdíl gólů (2. poločas)
2.33
PPG před poločasem
Udržení vedení124%

V poločase vede v 67% zápasů a vyhraje 83%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Barry Town United — výsledky druhých poločasů

100% W0% D0% L
9
Body v poločase
5
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
18
Body ve 2. poločase
+8
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.50
PPG před poločasem
Udržení vedení303%

V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 100%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

The New Saints — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.602.60
Vstřelené góly / zápas1.41.8
Inkasované góly / zápas0.20.4
Průměr gólů v zápase1.62.2
1 gól80%100%
2 góly40%60%
3 góly40%40%
Čisté konto80%60%
Bez gólu20%0%
Rozdíl gólů+6+7
Poločas: 80% vedou - 20% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 80% výhry - 20% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 7
Barry Town United — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.603.00
Vstřelené góly / zápas1.02.0
Inkasované góly / zápas0.60.6
Průměr gólů v zápase1.62.6
1 gól80%100%
2 góly60%80%
3 góly20%40%
Čisté konto60%60%
Bez gólu20%0%
Rozdíl gólů+2+7
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 100% výhry - 0% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 5

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

The New Saints
SkórovalInkasoval
1
0
0-15
2
0
16-30
4
1
31-45
3
1
46-60
5
1
61-75
1
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Barry Town United
SkórovalInkasoval
1
1
0-15
1
2
16-30
3
0
31-45
3
1
46-60
5
3
61-75
4
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.58
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.9 : 1.7
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
113%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
58%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-58%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
83%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
4+
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

The New Saints

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+1.77
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.40
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.12
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.28
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
156%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
34%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.33
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
6% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 6% padá v úvodních 15 minutách.
6%

Barry Town United

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.36
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.30
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+2.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+1.05
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.25
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
193%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
68%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+1.2
Pozdní góly
24% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 6% padá v úvodních 15 minutách.
24%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Welsh Premier League.

Týmy vs. liga

The New SaintsLigaBarry Town United
Průměr gólů v zápase• 3.173.18▲ 4.00
Skórovaly oba týmy▼ 33%49%▲ 83%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 50%58%▲ 83%
Clean sheets▲ 67%26%▼ 17%
Gól před poločasem▼ 67%80%▼ 67%
Gól po poločase• 83%84%▲ 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.18
Průměr gólů na zápas
49%
Skórovaly oba týmy
58%
Min. 3 góly (Over 2,5)
26%
Clean sheets
1.71
Domácí góly / zápas
1.47
Góly hostů / zápas
+16%
Výhoda domácího útoku
+14%
Výhoda domácí obrany
+11%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
80%
1 gól
40%
2 góly
18%
3 góly
7%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
84%
1 gól
53%
2 góly
24%
3 góly
11%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Barry Town UnitedStřídáníPřišel: James LesterOdešel: Owen James Cuddihy
  2. Barry Town UnitedŽlutá kartaNoah Daley
  3. The New SaintsŽlutá kartaZach Nolan
  4. Barry Town UnitedStřídáníPřišel: Daniel SmithOdešel: Noah Daley
  5. Barry Town UnitedŽlutá kartaDaniel Smith
  6. Barry Town UnitedStřídáníPřišel: Jack ShawOdešel: Elliot Duggan
  7. The New SaintsStřídáníPřišel: Daniel RedmondOdešel: Zach Nolan
  8. The New SaintsStřídáníPřišel: Ryan BrobbelOdešel: Joshua Lock
  9. Barry Town UnitedŽlutá kartaOwen Brain
  10. The New SaintsGólRhys Hughes

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (4): The New Saints 3 - 1 - 0 Barry Town United. Průměr gólů 1.50, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

Barry Town United FC
0 : 1
The New Saints FC
The New Saints FC
1 : 0
Barry Town United FC
The New Saints FC
4 : 0
Barry Town United FC
Barry Town United FC
0 : 0
The New Saints FC

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu The New Saints vs Barry Town United?

Zápas Welsh Premier League skončil The New Saints 1:0 Barry Town United. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Jaká je bilance vzájemných zápasů The New Saints a Barry Town United?

V posledních 4 vzájemných zápasech The New Saints vyhrál 3 utkání, Barry Town United vyhrál 0 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 1,50 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem The New Saints vs Barry Town United?

The New Saints střílí v průměru 2,67 gólu na zápas a Barry Town United 2,83. Průměr ligy Welsh Premier League činí 3,18 gólu; Over 2.5 se objevuje v 58% utkání. BTTS nastává v 33% zápasů týmu The New Saints a v 83% zápasů týmu Barry Town United.

Jaká je aktuální forma týmů The New Saints a Barry Town United?

V posledních pěti zápasech má The New Saints 5 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas). Barry Town United má 5 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu The New Saints vs Barry Town United?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem The New Saints vs Barry Town United. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.