Švýcarsko - Super LeagueStockhorn ArenaData aktuální k 04. listopadu 2026

Thun - Basel: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Thun vs Basel: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Thun hrají s Basel v soutěži Super League (Švýcarsko). Zápas je naplánován na 8. listopadu 2026. Stadion: Stockhorn Arena.

Aktuální forma

Thun: 2-0-3, 1,20 bodů na zápas. Basel: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Thun dává 2,00 a inkasuje 2,83 gólů na zápas. Basel dává 1,50 a inkasuje 1,83. Průměr ligy: 3,76 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Thun 75 %, Basel 67 %. Over 2.5: Thun 83 %, Basel 75 %. Liga: BTTS 69 %, Over 2.5 75 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Thun 1,70, Basel 1,40. Střely na zápas: Thun 15,7, Basel 13,0. Průměrné držení míče: Thun 48 %, Basel 53 %.

První a druhý poločas

Thun: vedení v poločase 17 %, góly ve druhém poločase 1,33. Basel: vedení v poločase 25 %, góly ve druhém poločase 0,75.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Thun 76-90+ (7) a u Basel 31-45+ (7). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Super League: 3,76 gólů na zápas, BTTS 69 %, Over 2.5 75 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 5 předchozích vzájemných utkání: 2-0-3. Průměr gólů 4,20, BTTS 100 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(2.21)
(3.88)
(2.87)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

2Vstřelené góly / zápas1.5
ThunBasel
2.83Inkasované góly / zápas1.83
ThunBasel
48%Průměrné držení míče53%
ThunBasel
4.67Střely na branku / zápas3.58
ThunBasel

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

15.67Střely na zápas13
ThunBasel
4.67Střely na branku3.58
ThunBasel
12.8%Proměňování střel11.5%
ThunBasel
48%Držení míče53%
ThunBasel
1.7xG týmu1.4
ThunBasel
1.77xG soupeře1.74
ThunBasel

Kvalita střelby

Thun: ÚtočnýBasel: Vyvážený
ThunBasel
Přesnost (střely na branku)30%28%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.430.42

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Thun je o 50% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.2 body / zápas - Thun · 0.8 body / zápas - Basel

Thun
LWLLW
Rozdělení sezónních výsledků
33% W8% D58% L
Sezóna (V-R-P)
4-1-7
1.08 body / zápas · rozdíl gólů -10
Posledních 5 (V-R-P)
2-0-3
1.20 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-1-4
Posledních 5 doma
0-1-4
LDLLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.6Inkasované góly: 3.2xG: 1.81xG soupeře: 1.60BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Basel
WLLDL
Rozdělení sezónních výsledků
33% W17% D50% L
Sezóna (V-R-P)
4-2-6
1.17 body / zápas · rozdíl gólů -4
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-3
0.80 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
3-1-2
Posledních 5 venku
2-1-2
WDWLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.2Inkasované góly: 2.0xG: 1.59xG soupeře: 1.83BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Thun je o 33% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

2 góly / zápas - Thun · 1.5 góly / zápas - Basel

Basel je o 55% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

2.83 góly / zápas - Thun · 1.83 góly / zápas - Basel

Gólový profil týmu Thun: velmi silná

Thun skóruje v 75% zápasů (9 z 12 zápasů), zatímco Basel udrží Clean sheet v 17% (2 z 12 zápasů).

Gólový profil týmu Basel: velmi silná

Basel skóruje v 75% zápasů (9 z 12 zápasů), zatímco Thun udrží Clean sheet v 8% (1 z 12 zápasů).

24Vstřelené góly (sezóna)18
ThunBasel
34Inkasované góly (sezóna)22
ThunBasel
4.83Průměr gólů v zápase3.33
ThunBasel
13Vstřelené góly (posledních 5)6
ThunBasel
16Inkasované góly (posledních 5)10
ThunBasel

Jak často skórují alespoň...

75%1 gól75%
ThunBasel
75%2 góly33%
ThunBasel
25%3 góly25%
ThunBasel
17%4 góly17%
ThunBasel

Jak často inkasují alespoň...

92%1 gól83%
ThunBasel
67%2 góly67%
ThunBasel
67%3 góly33%
ThunBasel
42%4 góly0%
ThunBasel

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

50%BTTS v poločase33%
ThunBasel
42%BTTS v obou poločasech8%
ThunBasel
67%Skórovali v obou poločasech25%
ThunBasel

BTTS a počet gólů

75%Min. 3 góly a BTTS67%
ThunBasel
8%Min. 3 góly bez BTTS8%
ThunBasel
100%BTTS – posledních 560%
ThunBasel

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

92%Min. 1 gól před poločasem67%
ThunBasel
67%Min. 2 góly před poločasem50%
ThunBasel
33%Min. 3 góly před poločasem25%
ThunBasel

2. poločas

83%Min. 1 gól po poločase83%
ThunBasel
83%Min. 2 góly po poločase50%
ThunBasel
67%Min. 3 góly po poločase25%
ThunBasel

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Basel je o 41% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

0.83 body / zápas - Thun · 1.17 body / zápas - Basel

Thun — stav v poločase
17% vedou33% remizují50% prohrávají
Basel — stav v poločase
25% vedou42% remizují33% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

0.83Body na zápas (1. poločas)1.17
ThunBasel
0.67Vstřelené góly (1. poločas)0.75
ThunBasel
1.25Inkasované góly (1. poločas)0.83
ThunBasel
1.92Průměr gólů (1. poločas)1.58
ThunBasel
25%Čisté konto před poločasem50%
ThunBasel
33%Bez gólu před poločasem50%
ThunBasel

Po poločase (2. poločas)

0.92Body na zápas (2. poločas)1.25
ThunBasel
1.33Vstřelené góly (2. poločas)0.75
ThunBasel
1.58Inkasované góly (2. poločas)1
ThunBasel
2.92Průměr gólů (2. poločas)1.75
ThunBasel
25%Čisté konto po poločase42%
ThunBasel
25%Bez gólu po poločase50%
ThunBasel

Thun — výsledky druhých poločasů

17% W42% D42% L
10
Body v poločase
8
Góly v poločase
-7
Rozdíl gólů (1. poločas)
11
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.83
PPG před poločasem
Udržení vedení194%

V poločase vede v 17% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Basel — výsledky druhých poločasů

33% W25% D42% L
14
Body v poločase
9
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
15
Body ve 2. poločase
-3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.17
PPG před poločasem
Udržení vedení132%

V poločase vede v 25% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.2

Po poločase inkasuje o 0.2 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Thun — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.800.80
Vstřelené góly / zápas1.01.6
Inkasované góly / zápas1.41.8
Průměr gólů v zápase2.43.4
1 gól100%100%
2 góly80%100%
3 góly60%80%
Čisté konto20%0%
Bez gólu0%0%
Rozdíl gólů-2-1
Poločas: 20% vedou - 20% remizují - 60% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 80% - Celkem gólů v poločase: 5
Basel — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.001.00
Vstřelené góly / zápas0.80.4
Inkasované góly / zápas1.20.8
Průměr gólů v zápase2.01.2
1 gól80%60%
2 góly80%40%
3 góly40%20%
Čisté konto20%40%
Bez gólu40%80%
Rozdíl gólů-2-2
Poločas: 20% vedou - 40% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 40% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 60% - Celkem gólů v poločase: 4

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Thun
SkórovalInkasoval
4
4
0-15
1
5
16-30
3
6
31-45
6
6
46-60
3
7
61-75
7
6
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Basel
SkórovalInkasoval
2
6
0-15
0
2
16-30
7
2
31-45
3
1
46-60
4
4
61-75
2
7
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): -5 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

4.08
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.9 : 2.2
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
109%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
71%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+3%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
56%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
6%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 17 zápasů
4+
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Thun

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.07
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.76
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+1.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.30
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-1.06
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
103%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
155%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.12
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.7
Pozdní góly
29% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 17% padá v úvodních 15 minutách.
29%

Basel

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.34
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.01
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.10
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.09
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
82%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
94%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.37
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
11% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 11% padá v úvodních 15 minutách.
11%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Super League.

Týmy vs. liga

ThunLigaBasel
Průměr gólů v zápase▲ 4.833.76▼ 3.33
Skórovaly oba týmy▲ 75%69%▼ 67%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 83%75%• 75%
Clean sheets▼ 8%17%• 17%
Gól před poločasem▲ 92%81%▼ 67%
Gól po poločase▼ 83%88%▼ 83%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.76
Průměr gólů na zápas
69%
Skórovaly oba týmy
75%
Min. 3 góly (Over 2,5)
17%
Clean sheets
1.94
Domácí góly / zápas
1.82
Góly hostů / zápas
+7%
Výhoda domácího útoku
+6%
Výhoda domácí obrany
+6%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
81%
1 gól
47%
2 góly
22%
3 góly
7%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
88%
1 gól
67%
2 góly
39%
3 góly
15%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (5): Thun 2 - 0 - 3 Basel. Průměr gólů 4.20, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Thun a Basel?

Thun se utká s Basel dne 8. listopadu 2026 v soutěži Super League na stadionu Stockhorn Arena. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Thun a Basel?

V posledních 5 vzájemných zápasech Thun vyhrál 2 utkání, Basel vyhrál 3 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 4,20 gólu a oba týmy skórovaly v 100% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Thun vs Basel?

Thun střílí v průměru 2,00 gólu na zápas a Basel 1,50. Průměr ligy Super League činí 3,76 gólu; Over 2.5 se objevuje v 75% utkání. BTTS nastává v 75% zápasů týmu Thun a v 67% zápasů týmu Basel.

Jaká je aktuální forma týmů Thun a Basel?

V posledních pěti zápasech má Thun 2 výher, 0 remíz a 3 porážek (1,20 bodu na zápas). Basel má 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Thun vs Basel?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.