Spojené státy - USL ChampionshipONEOK FieldData aktuální k 17. října 2026

Tulsa Roughnecks - Rhode Island: statistiky zápasu

Tulsa Roughnecks vs Rhode Island: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Tulsa Roughnecks hráli s Rhode Island v soutěži USL Championship (Spojené státy). Zápas se hrál 30. srpna 2026. Stadion: ONEOK Field. Konečné skóre: 1:0.

Aktuální forma

Tulsa Roughnecks: 3-0-2, 1,80 bodů na zápas. Rhode Island: 3-0-2, 1,80 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Tulsa Roughnecks dává 1,25 a inkasuje 0,95 gólů na zápas. Rhode Island dává 1,58 a inkasuje 1,16. Průměr ligy: 2,69 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Tulsa Roughnecks 40 %, Rhode Island 58 %. Over 2.5: Tulsa Roughnecks 30 %, Rhode Island 47 %. Liga: BTTS 53 %, Over 2.5 49 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Tulsa Roughnecks 1,33, Rhode Island 1,82. Střely na zápas: Tulsa Roughnecks 11,1, Rhode Island 15,8. Průměrné držení míče: Tulsa Roughnecks 44 %, Rhode Island 48 %.

První a druhý poločas

Tulsa Roughnecks: vedení v poločase 35 %, góly ve druhém poločase 0,75. Rhode Island: vedení v poločase 21 %, góly ve druhém poločase 1,11.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Tulsa Roughnecks 61-75 (7) a u Rhode Island 61-75 (9). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

USL Championship: 2,69 gólů na zápas, BTTS 53 %, Over 2.5 49 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-0-1. Průměr gólů 3,00, BTTS 100 %.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

Tulsa Roughnecks mají výraznější výhodu domácího prostředí: doma vyhrávají 45 % zápasů a inkasují v průměru pouze 0,64 gólu, zatímco Rhode Island prohrálo 67 % venkovních utkání. Domácí udrželi čisté konto v 55 % zápasů na vlastním hřišti, hosté venku pouze v 11 %, což zvyšuje šance Tulsy na využití vlastních příležitostí. Rhode Island sice vytváří více šancí, s průměrným xG 1,66 a 5,33 střelami na branku na venkovní zápas oproti 1,24 xG a 2,55 střelám na branku Tulsy, zároveň však soupeřům umožňuje xG 1,44 a inkasuje 1,56 gólu na utkání. Oba týmy vyhrály 3 z posledních 5 zápasů, Tulsa však v tomto období inkasovala pouze 3 góly, zatímco Rhode Island 4. Očekává se vyrovnaný zápas s nízkým počtem gólů, nicméně pevnější obrana domácích a slabá venkovní bodová úspěšnost hostů hovoří pro výsledek 1.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

Ačkoli oba týmy zaznamenávají BTTS v 60 % a 56 % zápasů v celé sezoně, jejich aktuální výsledky výrazně snižují šanci, že se prosadí oba celky. V posledních pěti utkáních měly Tulsa i Rhode Island BTTS pouze ve 20 % případů a inkasovaly v průměru 0,6, respektive 0,8 gólu na zápas. Tulsa má obzvlášť pevnou obranu: v sezoně dovoluje soupeřům v průměru jen 0,8 gólu a udrží čisté konto ve 40 % zápasů, zatímco Rhode Island nevstřelí gól ve 33 % utkání. Domácí by si měli vytvořit šance, protože generují xG 1,98 a vysílají na branku 6,1 střely na zápas, nejpravděpodobnější je však scénář, v němž alespoň jeden tým, zejména hosté, nevstřelí gól.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

Tulsa doma v průměru vstřelí 1,80 gólu, ale v posledních pěti zápasech skórovala už jen 1,40 branky a inkasovala pouhých 0,60. Rhode Island v posledních pěti utkáních rovněž předvádí solidní obranu s průměrem 0,80 inkasovaného gólu, přičemž hranici 2,5 gólu překročilo jen 20 % posledních zápasů obou týmů. Ofenzivní potenciál je stále patrný, protože průměrné xG činí 1,98 u domácích a 1,66 u hostů, obrana Tulsy však soupeřům v průměru dovoluje xG pouze na úrovni 0,98. V průběhu sezony skončilo pod 3,5 gólu 60 % zápasů Tulsy a 67 % utkání Rhode Islandu, zatímco zápasy se 4 a více góly tvořily 40 %, respektive 33 %. Sázka na méně než 3,5 gólu má navrch, protože současná defenzivní forma obou týmů snižuje riziko velmi otevřeného utkání, přestože 2–3 góly jsou reálné.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

Nejpravděpodobnějším scénářem je remíza v poločase, protože Tulsa remizovala po 45 minutách v 70 % utkání, zatímco Rhode Island v 56 %; v posledních pěti zápasech odcházeli hosté do šaten za nerozhodného stavu dokonce pětkrát. Začátek by měl být opatrný: domácí před přestávkou v průměru vstřelí 0,4 gólu a inkasují 0,3, zatímco v posledních pěti vystoupeních činila jejich bilance v prvním poločase 0,6 vstřeleného a 0,0 inkasovaného gólu. Po přestávce by se měla převaha přesunout na stranu Tulsy, která ve druhých poločasech v průměru vstřelí 1,4 gólu a inkasuje pouhých 0,5 gólu, zatímco Rhode Island v tomto období inkasuje 1,11 gólu. Pro konečné vítězství domácích hovoří také vyšší útočné xG, 1,98 oproti 1,66, lepší průměr bodů na zápas 1,9 oproti 1,0 a obrana hostů, která v průměru inkasuje 1,56 gólu na utkání.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

1 : 0
1. poločas
0 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

42Držení míče (%)58
Tulsa RoughnecksRhode Island
8Střely13
Tulsa RoughnecksRhode Island
4Střely na branku5
Tulsa RoughnecksRhode Island
1.1xG1.64
Tulsa RoughnecksRhode Island
4Rohy6
Tulsa RoughnecksRhode Island
42Nebezpečné útoky65
Tulsa RoughnecksRhode Island
12Fauly15
Tulsa RoughnecksRhode Island
6Karty0
Tulsa RoughnecksRhode Island

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Tulsa RoughnecksRhode Island
1.25Vstřelené góly / zápas1.58
Tulsa RoughnecksRhode Island
0.95Inkasované góly / zápas1.16
Tulsa RoughnecksRhode Island
44%Průměrné držení míče48%
Tulsa RoughnecksRhode Island
3.5Střely na branku / zápas5.68
Tulsa RoughnecksRhode Island

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11.05Střely na zápas15.84
Tulsa RoughnecksRhode Island
3.5Střely na branku5.68
Tulsa RoughnecksRhode Island
11.3%Proměňování střel10%
Tulsa RoughnecksRhode Island
44%Držení míče48%
Tulsa RoughnecksRhode Island
1.33xG týmu1.82
Tulsa RoughnecksRhode Island
1.27xG soupeře1.2
Tulsa RoughnecksRhode Island

Kvalita střelby

Tulsa Roughnecks: VyváženýRhode Island: Útočný
Tulsa RoughnecksRhode Island
Přesnost (střely na branku)32%36%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.360.28

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Tulsa Roughnecks
WWLLW
Rozdělení sezónních výsledků
45% W25% D30% L
Sezóna (V-R-P)
9-5-6
1.60 body / zápas · rozdíl gólů +6
Posledních 5 (V-R-P)
3-0-2
1.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
5-3-3
Posledních 5 doma
2-1-2
LWDWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 0.6xG: 1.43xG soupeře: 1.23BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Rhode Island
WLWLW
Rozdělení sezónních výsledků
42% W21% D37% L
Sezóna (V-R-P)
8-4-7
1.47 body / zápas · rozdíl gólů +8
Posledních 5 (V-R-P)
3-0-2
1.80 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
3-0-6
Posledních 5 venku
2-0-3
WLWLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.2Inkasované góly: 0.8xG: 1.65xG soupeře: 1.34BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Rhode Island je o 26% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.25 góly / zápas - Tulsa Roughnecks · 1.58 góly / zápas - Rhode Island

Tulsa Roughnecks je o 22% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

0.95 góly / zápas - Tulsa Roughnecks · 1.16 góly / zápas - Rhode Island

Gólový profil týmu Tulsa Roughnecks: silná

Tulsa Roughnecks skóruje v 65% zápasů (13 z 20 zápasů), zatímco Rhode Island udrží Clean sheet v 26% (5 z 19 zápasů).

Gólový profil týmu Rhode Island: silná

Rhode Island skóruje v 79% zápasů (15 z 19 zápasů), zatímco Tulsa Roughnecks udrží Clean sheet v 40% (8 z 20 zápasů).

25Vstřelené góly (sezóna)30
Tulsa RoughnecksRhode Island
19Inkasované góly (sezóna)22
Tulsa RoughnecksRhode Island
2.2Průměr gólů v zápase2.74
Tulsa RoughnecksRhode Island
7Vstřelené góly (posledních 5)6
Tulsa RoughnecksRhode Island
3Inkasované góly (posledních 5)4
Tulsa RoughnecksRhode Island

Jak často skórují alespoň...

65%1 gól79%
Tulsa RoughnecksRhode Island
30%2 góly37%
Tulsa RoughnecksRhode Island
15%3 góly26%
Tulsa RoughnecksRhode Island
10%4 góly16%
Tulsa RoughnecksRhode Island

Jak často inkasují alespoň...

60%1 gól74%
Tulsa RoughnecksRhode Island
20%2 góly26%
Tulsa RoughnecksRhode Island
5%3 góly11%
Tulsa RoughnecksRhode Island
5%4 góly5%
Tulsa RoughnecksRhode Island

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

53%
Ligový průměr

Gólové vzorce

10%BTTS v poločase21%
Tulsa RoughnecksRhode Island
5%BTTS v obou poločasech5%
Tulsa RoughnecksRhode Island
25%Skórovali v obou poločasech26%
Tulsa RoughnecksRhode Island

BTTS a počet gólů

30%Min. 3 góly a BTTS42%
Tulsa RoughnecksRhode Island
0%Min. 3 góly bez BTTS5%
Tulsa RoughnecksRhode Island
20%BTTS – posledních 520%
Tulsa RoughnecksRhode Island

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

55%Min. 1 gól před poločasem53%
Tulsa RoughnecksRhode Island
15%Min. 2 góly před poločasem26%
Tulsa RoughnecksRhode Island
5%Min. 3 góly před poločasem5%
Tulsa RoughnecksRhode Island

2. poločas

75%Min. 1 gól po poločase84%
Tulsa RoughnecksRhode Island
40%Min. 2 góly po poločase63%
Tulsa RoughnecksRhode Island
15%Min. 3 góly po poločase21%
Tulsa RoughnecksRhode Island

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Tulsa Roughnecks je o 23% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.55 body / zápas - Tulsa Roughnecks · 1.26 body / zápas - Rhode Island

Tulsa Roughnecks — stav v poločase
35% vedou50% remizují15% prohrávají
Rhode Island — stav v poločase
21% vedou63% remizují16% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.55Body na zápas (1. poločas)1.26
Tulsa RoughnecksRhode Island
0.5Vstřelené góly (1. poločas)0.47
Tulsa RoughnecksRhode Island
0.3Inkasované góly (1. poločas)0.37
Tulsa RoughnecksRhode Island
0.8Průměr gólů (1. poločas)0.84
Tulsa RoughnecksRhode Island
80%Čisté konto před poločasem68%
Tulsa RoughnecksRhode Island
55%Bez gólu před poločasem58%
Tulsa RoughnecksRhode Island

Po poločase (2. poločas)

1.5Body na zápas (2. poločas)1.47
Tulsa RoughnecksRhode Island
0.75Vstřelené góly (2. poločas)1.11
Tulsa RoughnecksRhode Island
0.65Inkasované góly (2. poločas)0.79
Tulsa RoughnecksRhode Island
1.4Průměr gólů (2. poločas)1.89
Tulsa RoughnecksRhode Island
50%Čisté konto po poločase42%
Tulsa RoughnecksRhode Island
55%Bez gólu po poločase37%
Tulsa RoughnecksRhode Island

Tulsa Roughnecks — výsledky druhých poločasů

40% W30% D30% L
31
Body v poločase
10
Góly v poločase
+4
Rozdíl gólů (1. poločas)
30
Body ve 2. poločase
+2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.55
PPG před poločasem
Udržení vedení129%

V poločase vede v 35% zápasů a vyhraje 45%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Rhode Island — výsledky druhých poločasů

37% W37% D26% L
24
Body v poločase
9
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
28
Body ve 2. poločase
+6
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.26
PPG před poločasem
Udržení vedení200%

V poločase vede v 21% zápasů a vyhraje 42%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Tulsa Roughnecks — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.801.40
Vstřelené góly / zápas0.60.8
Inkasované góly / zápas0.00.6
Průměr gólů v zápase0.61.4
1 gól40%80%
2 góly20%20%
3 góly0%20%
Čisté konto100%40%
Bez gólu60%60%
Rozdíl gólů+3+1
Poločas: 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 3
Rhode Island — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.001.80
Vstřelené góly / zápas0.21.0
Inkasované góly / zápas0.20.6
Průměr gólů v zápase0.41.6
1 gól20%100%
2 góly20%60%
3 góly0%0%
Čisté konto80%60%
Bez gólu80%40%
Rozdíl gólů0+2
Poločas: 0% vedou - 100% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 0% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Tulsa Roughnecks
SkórovalInkasoval
3
1
0-15
2
3
16-30
5
2
31-45
6
6
46-60
7
3
61-75
2
4
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

Rhode Island
SkórovalInkasoval
1
1
0-15
7
5
16-30
1
1
31-45
4
6
46-60
9
4
61-75
8
5
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (9 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): +3 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.47
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.2 : 1.3
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
92%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
49%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+21%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
51%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
7%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 14 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Tulsa Roughnecks

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.06
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.24
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-6.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.08
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.32
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
83%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
80%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.20
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
8% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 12% padá v úvodních 15 minutách.
8%

Rhode Island

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.62
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.20
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-9.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.24
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.04
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
133%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
77%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.33
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.6
Pozdní góly
27% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 3% padá v úvodních 15 minutách.
27%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy USL Championship.

Týmy vs. liga

Tulsa RoughnecksLigaRhode Island
Průměr gólů v zápase▼ 2.202.69• 2.74
Skórovaly oba týmy▼ 40%53%▲ 58%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 30%49%▼ 47%
Clean sheets▲ 40%28%▼ 26%
Gól před poločasem▼ 55%64%▼ 53%
Gól po poločase▼ 75%79%▲ 84%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.69
Průměr gólů na zápas
53%
Skórovaly oba týmy
49%
Min. 3 góly (Over 2,5)
28%
Clean sheets
1.50
Domácí góly / zápas
1.19
Góly hostů / zápas
+26%
Výhoda domácího útoku
+21%
Výhoda domácí obrany
+18%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
64%
1 gól
33%
2 góly
11%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
79%
1 gól
46%
2 góly
21%
3 góly
8%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. Tulsa RoughnecksGólJeorgio KocevskiAsistence: Remi Cabral
  2. Tulsa RoughnecksŽlutá kartaJamie Craig Webber
  3. Tulsa RoughnecksŽlutá kartaIan Carlo Souza Daniel
  4. Tulsa RoughnecksStřídáníPřišel: Wilson EisnerOdešel: Lucas Stauffer
  5. Tulsa RoughnecksŽlutá kartaKalil Elmedkhar
  6. Rhode IslandStřídáníPřišel: Noah FusonOdešel: Jojea Kwizera
  7. Tulsa RoughnecksStřídáníPřišel: William WilsonOdešel: Giordano Colli
  8. Tulsa RoughnecksŽlutá kartaDelentz Pierre
  9. Tulsa RoughnecksŽlutá kartaLogan Dorsey
  10. Tulsa RoughnecksStřídáníPřišel: Lamar BatistaOdešel: Ian Carlo Souza Daniel
  11. Tulsa RoughnecksŽlutá kartaDane Jacomen

Rozhodčí a trenéři

Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.

Vzájemné zápasy

Předchozí vzájemný zápas: Tulsa Roughnecks 0 - 0 - 1 Rhode Island. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.

Rhode Island
2 : 1
Tulsa Roughnecks

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Tulsa Roughnecks vs Rhode Island?

Zápas USL Championship skončil Tulsa Roughnecks 1:0 Rhode Island. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Tulsa Roughnecks vs Rhode Island?

Tulsa Roughnecks střílí v průměru 1,25 gólu na zápas a Rhode Island 1,58. Průměr ligy USL Championship činí 2,69 gólu; Over 2.5 se objevuje v 49% utkání. BTTS nastává v 40% zápasů týmu Tulsa Roughnecks a v 58% zápasů týmu Rhode Island.

Jaká je aktuální forma týmů Tulsa Roughnecks a Rhode Island?

V posledních pěti zápasech má Tulsa Roughnecks 3 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,80 bodu na zápas). Rhode Island má 3 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,80 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Tulsa Roughnecks vs Rhode Island?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.