Vasas - Puskás: statistiky zápasu
Vasas vs Puskás: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Vasas hráli s Puskás v soutěži NB I (Maďarsko). Zápas se hrál 22. srpna 2026. Stadion: Szusza Ferenc Stadion. Konečné skóre: 0:1.
Aktuální forma
Vasas: 2-2-0, 2,00 bodů na zápas. Puskás: 3-0-1, 2,25 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Vasas dává 2,25 a inkasuje 0,75 gólů na zápas. Puskás dává 2,00 a inkasuje 1,50. Průměr ligy: 3,50 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Vasas 50 %, Puskás 50 %. Over 2.5: Vasas 75 %, Puskás 50 %. Liga: BTTS 63 %, Over 2.5 63 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Vasas 1,45, Puskás 1,24. Střely na zápas: Vasas 11,3, Puskás 9,8. Průměrné držení míče: Vasas 51 %, Puskás 47 %.
První a druhý poločas
Vasas: vedení v poločase 25 %, góly ve druhém poločase 1,75. Puskás: vedení v poločase 75 %, góly ve druhém poločase 0,50.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Vasas 76-90+ (5) a u Puskás 16-30 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
NB I: 3,50 gólů na zápas, BTTS 63 %, Over 2.5 63 %.
Vzájemná bilance
V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Vasas zůstává v sezoně neporažený, když si připsal 2 výhry a 2 remízy, a v posledních pěti utkáních vstřelil 11 gólů a inkasoval pouze 4. Na domácím hřišti domácí v průměru skórují 3,5 gólu na zápas a vysílají 6,5 střely na branku, zatímco Puskás na hřištích soupeřů dosahuje průměru 2,5 gólu a 5 střel na branku. Převaha Vasasu je patrná také v kvalitě vytvářených šancí: jeho průměrné xG činí 1,74 oproti 1,24 u hostů, přičemž soupeři Puskáse si proti němu vytvářejí příležitosti v průměrné hodnotě 1,74 xG. Puskás je lídrem tabulky a vyhrál obě dosavadní venkovní utkání, v posledních pěti zápasech však inkasoval hned 8 gólů, což vzhledem k ofenzivnímu profilu Vasasu zvyšuje šance domácích. Ani jeden z týmů zatím neodehrál zápas bez vstřeleného gólu, proto je nejpravděpodobnější vítězství Vasasu v utkání, v němž skórují oba týmy.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Tip na trh BTTS podporuje liga, ve které oba týmy skórují v 68 % zápasů, přičemž Vasas i Puskás mají v posledních pěti utkáních po 60 % zápasů, v nichž se prosadily oba týmy. Vasas v tomto období střílel v průměru 2,2 gólu na zápas při xG 1,75, zatímco Puskás zaznamenal 2,0 gólu na utkání a xG 1,32. Domácí si v této sezoně ještě ani jednou neudrželi čisté konto a jejich průměr 2,0 inkasovaných gólů naznačuje, že produktivní útok hostů by měl mít příležitosti ke skórování. Puskás má sice 50 % čistých kont, v posledních pěti zápasech však inkasoval v průměru 1,6 gólu a Vasas vysílá na branku 4,5 střely na utkání. Nejpravděpodobnější je tedy scénář, v němž skóruje alespoň jednou každý tým, ačkoli poměrně solidní sezonní obrana hostů snižuje jistotu tipu.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Oba týmy v dosavadních zápasech této sezony překonaly hranici 1,5 gólu ve 100 % případů, což je nejsilnější signál pro vysokou pravděpodobnost sázky over. Puskás střílí v průměru 2,5 gólu na zápas, zatímco Vasas inkasuje 2,0, takže hosté by měli vytvořit solidní gólový základ. Posledních pět utkání Vasasu přineslo v průměru 2,2 vstřeleného a 0,8 inkasovaného gólu, zatímco Puskás skóroval 2,0 branky při 1,6 obdrženého gólu. V tomto období skončilo alespoň třemi góly 80 % zápasů Vasasu a 60 % zápasů Puskás, přičemž ligový průměr činí vysokých 3,68 gólu. Odhadovaných 3,25 gólu na zápas jasně favorizuje variantu over 1,5, zatímco hranice 2,5 a 3,5 jsou náchylnější k varianci.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Puskás má velmi silný signál pro úvod utkání: v 100 % dosavadních zápasů vedl o poločase, v průměru vstřelil před přestávkou 2,0 gólu a žádný neinkasoval. Vasas byl o poločase v 50 % zápasů v záporné pozici a v posledních pěti utkáních vstřelil v prvním poločase pouze 0,6 gólu na zápas oproti 1,2 na straně hostů. Převaha Puskáse je patrná i ve výsledcích celých utkání: vyhrál 100 % zápasů, v průměru vstřelil 2,5 gólu a inkasoval 1,0, zatímco Vasas inkasuje průměrně 2,0 branky. Domácí však mají dobrou aktuální formu, v posledních pěti vystoupeních v průměru vstřelili 2,2 a inkasovali 0,8 branky, takže nelze vyloučit, že po přestávce manko doženou. Přesto zůstává nejpravděpodobnější varianta, ve které Puskás využije vysokou efektivitu 25 % i náskok z prvního poločasu a udrží vedení až do konce.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Vasas | Puskás | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 44% | 49% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.13 | 0.13 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.45 | 0.42 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Puskás je o 13% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
2 body / zápas - Vasas · 2.25 body / zápas - Puskás
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Vasas je o 13% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
2.25 góly / zápas - Vasas · 2 góly / zápas - Puskás
Vasas je o 100% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
0.75 góly / zápas - Vasas · 1.5 góly / zápas - Puskás
Vasas skóruje v 75% zápasů (3 z 4 zápasů), zatímco Puskás udrží Clean sheet v 25% (1 z 4 zápasů).
Puskás skóruje v 75% zápasů (3 z 4 zápasů), zatímco Vasas udrží Clean sheet v 50% (2 z 4 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Vasas
Over / Under - Puskás
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Puskás je o 80% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.25 body / zápas - Vasas · 2.25 body / zápas - Puskás
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Vasas — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 25% zápasů a vyhraje 50%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Puskás — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 75% zápasů a vyhraje 75%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.5 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.25 | 2.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.5 | 1.8 |
| Inkasované góly / zápas | 0.3 | 0.5 |
| Průměr gólů v zápase | 0.8 | 2.3 |
| 1 gól | 50% | 75% |
| 2 góly | 25% | 75% |
| 3 góly | 0% | 50% |
| Čisté konto | 75% | 75% |
| Bez gólu | 75% | 25% |
| Rozdíl gólů | +1 | +5 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 2.25 | 0.50 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.5 | 0.5 |
| Inkasované góly / zápas | 0.5 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 2.0 | 1.5 |
| 1 gól | 100% | 75% |
| 2 góly | 75% | 50% |
| 3 góly | 25% | 25% |
| Čisté konto | 50% | 25% |
| Bez gólu | 25% | 50% |
| Rozdíl gólů | +4 | -2 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 16-30 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 46-60 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Vasas
Puskás
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy NB I.
Týmy vs. liga
| Vasas | Liga | Puskás | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 3.00 | 3.50 | • 3.50 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 50% | 63% | ▼ 50% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 75% | 63% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▲ 50% | 21% | ▲ 25% |
| Gól před poločasem | ▼ 50% | 79% | ▲ 100% |
| Gól po poločase | ▼ 75% | 79% | ▼ 75% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Vasas vs Puskás?
Zápas NB I skončil Vasas 0:1 Puskás. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Vasas vs Puskás?
Vasas střílí v průměru 2,25 gólu na zápas a Puskás 2,00. Průměr ligy NB I činí 3,50 gólu; Over 2.5 se objevuje v 63% utkání. BTTS nastává v 50% zápasů týmu Vasas a v 50% zápasů týmu Puskás.
Jaká je aktuální forma týmů Vasas a Puskás?
V posledních pěti zápasech má Vasas 2 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,00 bodu na zápas). Puskás má 3 výher, 0 remíz a 1 porážek (2,25 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Vasas vs Puskás?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


