Dánsko - 1st DivisionVejle StadionData aktuální k 20. října 2026

Vejle - Aarhus Fremad: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Vejle vs Aarhus Fremad: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Vejle hrají s Aarhus Fremad v soutěži 1st Division (Dánsko). Zápas je naplánován na 24. října 2026. Stadion: Vejle Stadion.

Aktuální forma

Vejle: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas. Aarhus Fremad: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Vejle dává 2,18 a inkasuje 1,36 gólů na zápas. Aarhus Fremad dává 0,91 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 2,73 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Vejle 64 %, Aarhus Fremad 55 %. Over 2.5: Vejle 64 %, Aarhus Fremad 45 %. Liga: BTTS 59 %, Over 2.5 53 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Vejle 2,06, Aarhus Fremad 1,36. Střely na zápas: Vejle 17,3, Aarhus Fremad 12,2. Průměrné držení míče: Vejle 54 %, Aarhus Fremad 56 %.

První a druhý poločas

Vejle: vedení v poločase 36 %, góly ve druhém poločase 1,09. Aarhus Fremad: vedení v poločase 27 %, góly ve druhém poločase 0,45.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Vejle 76-90+ (6) a u Aarhus Fremad 0-15 (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

1st Division: 2,73 gólů na zápas, BTTS 59 %, Over 2.5 53 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-1-0. Průměr gólů 0,00, BTTS 0 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(1.59)
(4.25)
(4.67)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

2.18Vstřelené góly / zápas0.91
VejleAarhus Fremad
1.36Inkasované góly / zápas1
VejleAarhus Fremad
54%Průměrné držení míče56%
VejleAarhus Fremad
5.45Střely na branku / zápas3.64
VejleAarhus Fremad

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

17.27Střely na zápas12.18
VejleAarhus Fremad
5.45Střely na branku3.64
VejleAarhus Fremad
12.6%Proměňování střel7.5%
VejleAarhus Fremad
54%Držení míče56%
VejleAarhus Fremad
2.06xG týmu1.36
VejleAarhus Fremad
1.48xG soupeře1.56
VejleAarhus Fremad

Kvalita střelby

Vejle: ÚtočnýAarhus Fremad: Vyvážený
VejleAarhus Fremad
Přesnost (střely na branku)32%30%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.400.25

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Vejle je o 60% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.6 body / zápas - Vejle · 1 body / zápas - Aarhus Fremad

Vejle
WDDLW
Rozdělení sezónních výsledků
55% W36% D9% L
Sezóna (V-R-P)
6-4-1
2.00 body / zápas · rozdíl gólů +9
Posledních 5 (V-R-P)
2-2-1
1.60 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
3-1-1
Posledních 5 doma
3-1-1
DWWWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.6Inkasované góly: 1.0xG: 1.87xG soupeře: 1.55BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Aarhus Fremad
WDLLD
Rozdělení sezónních výsledků
27% W45% D27% L
Sezóna (V-R-P)
3-5-3
1.27 body / zápas · rozdíl gólů -1
Posledních 5 (V-R-P)
1-2-2
1.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-3-1
Posledních 5 venku
1-3-1
WDDDL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.6Inkasované góly: 1.2xG: 1.61xG soupeře: 1.50BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Vejle je o 140% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

2.18 góly / zápas - Vejle · 0.91 góly / zápas - Aarhus Fremad

Aarhus Fremad je o 36% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.36 góly / zápas - Vejle · 1 góly / zápas - Aarhus Fremad

Gólový profil týmu Vejle: velmi silná

Vejle skóruje v 82% zápasů (9 z 11 zápasů), zatímco Aarhus Fremad udrží Clean sheet v 36% (4 z 11 zápasů).

Gólový profil týmu Aarhus Fremad: smíšená

Aarhus Fremad skóruje v 55% zápasů (6 z 11 zápasů), zatímco Vejle udrží Clean sheet v 36% (4 z 11 zápasů).

24Vstřelené góly (sezóna)10
VejleAarhus Fremad
15Inkasované góly (sezóna)11
VejleAarhus Fremad
3.55Průměr gólů v zápase1.91
VejleAarhus Fremad
8Vstřelené góly (posledních 5)3
VejleAarhus Fremad
5Inkasované góly (posledních 5)6
VejleAarhus Fremad

Jak často skórují alespoň...

82%1 gól55%
VejleAarhus Fremad
64%2 góly27%
VejleAarhus Fremad
36%3 góly9%
VejleAarhus Fremad
27%4 góly0%
VejleAarhus Fremad

Jak často inkasují alespoň...

64%1 gól64%
VejleAarhus Fremad
55%2 góly27%
VejleAarhus Fremad
9%3 góly9%
VejleAarhus Fremad
9%4 góly0%
VejleAarhus Fremad

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

45%BTTS v poločase9%
VejleAarhus Fremad
45%BTTS v obou poločasech0%
VejleAarhus Fremad
55%Skórovali v obou poločasech9%
VejleAarhus Fremad

BTTS a počet gólů

64%Min. 3 góly a BTTS45%
VejleAarhus Fremad
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
VejleAarhus Fremad
60%BTTS – posledních 540%
VejleAarhus Fremad

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

82%Min. 1 gól před poločasem64%
VejleAarhus Fremad
55%Min. 2 góly před poločasem18%
VejleAarhus Fremad
18%Min. 3 góly před poločasem9%
VejleAarhus Fremad

2. poločas

73%Min. 1 gól po poločase55%
VejleAarhus Fremad
55%Min. 2 góly po poločase36%
VejleAarhus Fremad
27%Min. 3 góly po poločase9%
VejleAarhus Fremad

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Vejle je o 39% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.64 body / zápas - Vejle · 1.18 body / zápas - Aarhus Fremad

Vejle — stav v poločase
36% vedou55% remizují9% prohrávají
Aarhus Fremad — stav v poločase
27% vedou36% remizují36% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.64Body na zápas (1. poločas)1.18
VejleAarhus Fremad
1.09Vstřelené góly (1. poločas)0.45
VejleAarhus Fremad
0.55Inkasované góly (1. poločas)0.45
VejleAarhus Fremad
1.64Průměr gólů (1. poločas)0.91
VejleAarhus Fremad
55%Čisté konto před poločasem55%
VejleAarhus Fremad
18%Bez gólu před poločasem73%
VejleAarhus Fremad

Po poločase (2. poločas)

1.55Body na zápas (2. poločas)0.91
VejleAarhus Fremad
1.09Vstřelené góly (2. poločas)0.45
VejleAarhus Fremad
0.82Inkasované góly (2. poločas)0.55
VejleAarhus Fremad
1.91Průměr gólů (2. poločas)1
VejleAarhus Fremad
36%Čisté konto po poločase55%
VejleAarhus Fremad
45%Bez gólu po poločase64%
VejleAarhus Fremad

Vejle — výsledky druhých poločasů

36% W45% D18% L
18
Body v poločase
12
Góly v poločase
+6
Rozdíl gólů (1. poločas)
17
Body ve 2. poločase
+3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.64
PPG před poločasem
Udržení vedení153%

V poločase vede v 36% zápasů a vyhraje 55%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Aarhus Fremad — výsledky druhých poločasů

9% W64% D27% L
13
Body v poločase
5
Góly v poločase
0
Rozdíl gólů (1. poločas)
10
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.18
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 27% zápasů a vyhraje 27%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.1

Po poločase inkasuje o 0.1 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Vejle — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.200.60
Vstřelené góly / zápas1.40.2
Inkasované góly / zápas0.20.8
Průměr gólů v zápase1.61.0
1 gól80%60%
2 góly40%40%
3 góly20%0%
Čisté konto80%40%
Bez gólu20%80%
Rozdíl gólů+6-3
Poločas: 60% vedou - 40% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 60% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 7
Aarhus Fremad — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.401.00
Vstřelené góly / zápas0.00.6
Inkasované góly / zápas0.60.6
Průměr gólů v zápase0.61.2
1 gól60%60%
2 góly0%40%
3 góly0%20%
Čisté konto40%60%
Bez gólu100%60%
Rozdíl gólů-30
Poločas: 0% vedou - 40% remizují - 60% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 40% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 0

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Vejle
SkórovalInkasoval
3
3
0-15
5
1
16-30
4
2
31-45
4
3
46-60
2
3
61-75
6
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +3 - v pozdních fázích vítězí.

Aarhus Fremad
SkórovalInkasoval
3
1
0-15
1
3
16-30
1
1
31-45
1
2
46-60
3
1
61-75
1
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.73
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.6 : 1.1
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
100%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
60%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
45%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
8%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 13 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Vejle

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.58
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.24
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.12
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.12
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
157%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
102%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.40
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
25% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 13% padá v úvodních 15 minutách.
25%

Aarhus Fremad

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.20
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.11
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.45
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.56
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
68%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
72%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.27
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
10% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 30% padá v úvodních 15 minutách.
10%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy 1st Division.

Týmy vs. liga

VejleLigaAarhus Fremad
Průměr gólů v zápase▲ 3.552.73▼ 1.91
Skórovaly oba týmy▲ 64%59%▼ 55%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 64%53%▼ 45%
Clean sheets▲ 36%26%▲ 36%
Gól před poločasem▲ 82%76%▼ 64%
Gól po poločase• 73%73%▼ 55%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.73
Průměr gólů na zápas
59%
Skórovaly oba týmy
53%
Min. 3 góly (Over 2,5)
26%
Clean sheets
1.39
Domácí góly / zápas
1.33
Góly hostů / zápas
+5%
Výhoda domácího útoku
+4%
Výhoda domácí obrany
+3%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
76%
1 gól
32%
2 góly
14%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
73%
1 gól
42%
2 góly
23%
3 góly
6%
4 góly

Vzájemné zápasy

Předchozí vzájemný zápas: Vejle 0 - 1 - 0 Aarhus Fremad. Průměr gólů 0.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Vejle a Aarhus Fremad?

Vejle se utká s Aarhus Fremad dne 24. října 2026 v soutěži 1st Division na stadionu Vejle Stadion. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Vejle vs Aarhus Fremad?

Vejle střílí v průměru 2,18 gólu na zápas a Aarhus Fremad 0,91. Průměr ligy 1st Division činí 2,73 gólu; Over 2.5 se objevuje v 53% utkání. BTTS nastává v 64% zápasů týmu Vejle a v 55% zápasů týmu Aarhus Fremad.

Jaká je aktuální forma týmů Vejle a Aarhus Fremad?

V posledních pěti zápasech má Vejle 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas). Aarhus Fremad má 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Vejle vs Aarhus Fremad?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.