Dánsko - SuperligaEnergi Viborg ArenaData aktuální k 16. října 2026

Viborg - Midtjylland: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Viborg vs Midtjylland: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Viborg hrají s Midtjylland v soutěži Superliga (Dánsko). Zápas je naplánován na 19. října 2026. Stadion: Energi Viborg Arena.

Aktuální forma

Viborg: 3-1-1, 2,00 bodů na zápas. Midtjylland: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Viborg dává 1,70 a inkasuje 0,80 gólů na zápas. Midtjylland dává 1,90 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 3,02 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Viborg 40 %, Midtjylland 80 %. Over 2.5: Viborg 40 %, Midtjylland 50 %. Liga: BTTS 58 %, Over 2.5 55 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Viborg 1,53, Midtjylland 1,53. Střely na zápas: Viborg 14,3, Midtjylland 13,6. Průměrné držení míče: Viborg 48 %, Midtjylland 50 %.

První a druhý poločas

Viborg: vedení v poločase 40 %, góly ve druhém poločase 0,70. Midtjylland: vedení v poločase 60 %, góly ve druhém poločase 0,90.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Viborg 31-45+ (4) a u Midtjylland 61-75 (5). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Superliga: 3,02 gólů na zápas, BTTS 58 %, Over 2.5 55 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 4 předchozích vzájemných utkání: 0-3-1. Průměr gólů 4,00, BTTS 75 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(3.02)
(3.40)
(2.21)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

1.7Vstřelené góly / zápas1.9
ViborgMidtjylland
0.8Inkasované góly / zápas1
ViborgMidtjylland
48%Průměrné držení míče50%
ViborgMidtjylland
4.1Střely na branku / zápas4.8
ViborgMidtjylland

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

14.3Střely na zápas13.6
ViborgMidtjylland
4.1Střely na branku4.8
ViborgMidtjylland
11.9%Proměňování střel14%
ViborgMidtjylland
48%Držení míče50%
ViborgMidtjylland
1.53xG týmu1.53
ViborgMidtjylland
1.48xG soupeře1.35
ViborgMidtjylland

Kvalita střelby

Viborg: ÚtočnýMidtjylland: Efektivní zakončení
ViborgMidtjylland
Přesnost (střely na branku)29%35%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.11
Zakončení (góly na střelu na branku)0.410.40

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Midtjylland je o 10% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

2 body / zápas - Viborg · 2.2 body / zápas - Midtjylland

Viborg
WLDWW
Rozdělení sezónních výsledků
60% W20% D20% L
Sezóna (V-R-P)
6-2-2
2.00 body / zápas · rozdíl gólů +9
Posledních 5 (V-R-P)
3-1-1
2.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
4-0-1
Posledních 5 doma
4-0-1
WWWLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.0Inkasované góly: 1.2xG: 1.73xG soupeře: 1.29BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Midtjylland
WDWDW
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
60% W40% D0% L
Sezóna (V-R-P)
6-4-0
2.20 body / zápas · rozdíl gólů +9
Posledních 5 (V-R-P)
3-2-0
2.20 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
2-3-0
Posledních 5 venku
2-3-0
WDDWD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.2Inkasované góly: 1.0xG: 1.37xG soupeře: 1.59BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Midtjylland je o 12% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.7 góly / zápas - Viborg · 1.9 góly / zápas - Midtjylland

Viborg je o 25% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

0.8 góly / zápas - Viborg · 1 góly / zápas - Midtjylland

Gólový profil týmu Viborg: velmi silná

Viborg skóruje v 70% zápasů (7 z 10 zápasů), zatímco Midtjylland udrží Clean sheet v 20% (2 z 10 zápasů).

Gólový profil týmu Midtjylland: velmi silná

Midtjylland skóruje v 100% zápasů (10 z 10 zápasů), zatímco Viborg udrží Clean sheet v 40% (4 z 10 zápasů).

17Vstřelené góly (sezóna)19
ViborgMidtjylland
8Inkasované góly (sezóna)10
ViborgMidtjylland
2.5Průměr gólů v zápase2.9
ViborgMidtjylland
10Vstřelené góly (posledních 5)11
ViborgMidtjylland
6Inkasované góly (posledních 5)5
ViborgMidtjylland

Jak často skórují alespoň...

70%1 gól100%
ViborgMidtjylland
50%2 góly60%
ViborgMidtjylland
30%3 góly20%
ViborgMidtjylland
20%4 góly10%
ViborgMidtjylland

Jak často inkasují alespoň...

60%1 gól80%
ViborgMidtjylland
20%2 góly20%
ViborgMidtjylland
0%3 góly0%
ViborgMidtjylland
0%4 góly0%
ViborgMidtjylland

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

20%BTTS v poločase10%
ViborgMidtjylland
0%BTTS v obou poločasech0%
ViborgMidtjylland
50%Skórovali v obou poločasech40%
ViborgMidtjylland

BTTS a počet gólů

30%Min. 3 góly a BTTS50%
ViborgMidtjylland
10%Min. 3 góly bez BTTS0%
ViborgMidtjylland
60%BTTS – posledních 580%
ViborgMidtjylland

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

70%Min. 1 gól před poločasem80%
ViborgMidtjylland
40%Min. 2 góly před poločasem30%
ViborgMidtjylland
20%Min. 3 góly před poločasem10%
ViborgMidtjylland

2. poločas

90%Min. 1 gól po poločase90%
ViborgMidtjylland
10%Min. 2 góly po poločase40%
ViborgMidtjylland
10%Min. 3 góly po poločase20%
ViborgMidtjylland

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Midtjylland je o 31% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.6 body / zápas - Viborg · 2.1 body / zápas - Midtjylland

Viborg — stav v poločase
40% vedou40% remizují20% prohrávají
Midtjylland — stav v poločase
60% vedou30% remizují10% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.6Body na zápas (1. poločas)2.1
ViborgMidtjylland
1Vstřelené góly (1. poločas)1
ViborgMidtjylland
0.4Inkasované góly (1. poločas)0.3
ViborgMidtjylland
1.4Průměr gólů (1. poločas)1.3
ViborgMidtjylland
60%Čisté konto před poločasem80%
ViborgMidtjylland
50%Bez gólu před poločasem30%
ViborgMidtjylland

Po poločase (2. poločas)

1.9Body na zápas (2. poločas)1.6
ViborgMidtjylland
0.7Vstřelené góly (2. poločas)0.9
ViborgMidtjylland
0.4Inkasované góly (2. poločas)0.7
ViborgMidtjylland
1.1Průměr gólů (2. poločas)1.6
ViborgMidtjylland
70%Čisté konto po poločase40%
ViborgMidtjylland
30%Bez gólu po poločase30%
ViborgMidtjylland

Viborg — výsledky druhých poločasů

60% W10% D30% L
16
Body v poločase
10
Góly v poločase
+6
Rozdíl gólů (1. poločas)
19
Body ve 2. poločase
+3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.60
PPG před poločasem
Udržení vedení150%

V poločase vede v 40% zápasů a vyhraje 60%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Midtjylland — výsledky druhých poločasů

40% W40% D20% L
21
Body v poločase
10
Góly v poločase
+7
Rozdíl gólů (1. poločas)
16
Body ve 2. poločase
+2
Rozdíl gólů (2. poločas)
2.10
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 60% zápasů a vyhraje 60%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Viborg — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.801.80
Vstřelené góly / zápas1.20.8
Inkasované góly / zápas0.60.6
Průměr gólů v zápase1.81.4
1 gól100%100%
2 góly40%20%
3 góly20%20%
Čisté konto40%60%
Bez gólu40%20%
Rozdíl gólů+3+1
Poločas: 60% vedou - 0% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 0% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 6
Midtjylland — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.601.60
Vstřelené góly / zápas1.01.2
Inkasované góly / zápas0.01.0
Průměr gólů v zápase1.02.2
1 gól80%100%
2 góly20%60%
3 góly0%40%
Čisté konto100%20%
Bez gólu20%20%
Rozdíl gólů+5+1
Poločas: 80% vedou - 20% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 40% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 5

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Viborg
SkórovalInkasoval
3
1
0-15
3
1
16-30
4
2
31-45
4
1
46-60
1
2
61-75
2
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 31-45 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

Midtjylland
SkórovalInkasoval
4
1
0-15
3
1
16-30
3
1
31-45
2
2
46-60
5
4
61-75
2
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): +1 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.70
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.4 : 1.4
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
89%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
60%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+48%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
70%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Viborg

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.05
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.85
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-4.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.17
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.68
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
108%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
56%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.3
Pozdní góly
12% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 18% padá v úvodních 15 minutách.
12%

Midtjylland

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.18
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.72
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-1.5 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.37
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.35
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
133%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
63%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.1
Pozdní góly
11% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 21% padá v úvodních 15 minutách.
11%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Superliga.

Týmy vs. liga

ViborgLigaMidtjylland
Průměr gólů v zápase▼ 2.503.02▼ 2.90
Skórovaly oba týmy▼ 40%58%▲ 80%
Min. 3 góly (Over 2,5)▼ 40%55%▼ 50%
Clean sheets▲ 40%23%▼ 20%
Gól před poločasem▼ 70%75%▲ 80%
Gól po poločase▲ 90%88%▲ 90%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.02
Průměr gólů na zápas
58%
Skórovaly oba týmy
55%
Min. 3 góly (Over 2,5)
23%
Clean sheets
1.58
Domácí góly / zápas
1.43
Góly hostů / zápas
+10%
Výhoda domácího útoku
+9%
Výhoda domácí obrany
+18%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
75%
1 gól
43%
2 góly
22%
3 góly
3%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
88%
1 gól
42%
2 góly
20%
3 góly
8%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (4): Viborg 0 - 3 - 1 Midtjylland. Průměr gólů 4.00, oba týmy skórovaly v 75% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Viborg a Midtjylland?

Viborg se utká s Midtjylland dne 19. října 2026 v soutěži Superliga na stadionu Energi Viborg Arena. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Viborg a Midtjylland?

V posledních 4 vzájemných zápasech Viborg vyhrál 0 utkání, Midtjylland vyhrál 1 a 3 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 4,00 gólu a oba týmy skórovaly v 75% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Viborg vs Midtjylland?

Viborg střílí v průměru 1,70 gólu na zápas a Midtjylland 1,90. Průměr ligy Superliga činí 3,02 gólu; Over 2.5 se objevuje v 55% utkání. BTTS nastává v 40% zápasů týmu Viborg a v 80% zápasů týmu Midtjylland.

Jaká je aktuální forma týmů Viborg a Midtjylland?

V posledních pěti zápasech má Viborg 3 výher, 1 remíz a 1 porážek (2,00 bodu na zápas). Midtjylland má 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Viborg vs Midtjylland?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Viborg vs Midtjylland. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.