Vis Pesaro - Perugia: statistiky zápasu
Vis Pesaro vs Perugia: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Vis Pesaro hráli s Perugia v soutěži Serie C Group B (Itálie). Zápas se hrál 30. srpna 2026. Stadion: Stadio Tonino Benelli. Konečné skóre: 2:2.
Aktuální forma
Vis Pesaro: 0-0-1, 0,00 bodů na zápas. Perugia: 1-0-0, 3,00 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Vis Pesaro dává 0,00 a inkasuje 2,00 gólů na zápas. Perugia dává 1,00 a inkasuje 0,00. Průměr ligy: 2,33 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Vis Pesaro 0 %, Perugia 0 %. Over 2.5: Vis Pesaro 0 %, Perugia 0 %. Liga: BTTS 44 %, Over 2.5 39 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Vis Pesaro 1,10, Perugia 1,46. Střely na zápas: Vis Pesaro 11,0, Perugia 12,0. Průměrné držení míče: Vis Pesaro 51 %, Perugia 51 %.
První a druhý poločas
Vis Pesaro: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 0,00. Perugia: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,00.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Vis Pesaro 0-15 (0) a u Perugia 46-60 (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Serie C Group B: 2,33 gólů na zápas, BTTS 44 %, Over 2.5 39 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 0-0-2. Průměr gólů 2,00, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Perugia má nepatrně lepší bilanci z posledních pěti utkání: získala 5 bodů oproti 4 bodům Vis Pesaro a její série zahrnuje dvě remízy, zatímco domácí prohráli 3 z 5 zápasů. Vis Pesaro v tomto období vstřelilo o něco více gólů, 6 oproti 5, zároveň však inkasovalo až 11 branek, tedy téměř dvakrát více než Perugia (6). V aktuální sezoně Perugia začala vítězstvím 1:0 a udržela čisté konto, zatímco Vis Pesaro svůj jediný zápas prohrálo 0:2. Defenzivní převaha hostů a stabilnější výsledkový trend z poslední doby hovoří pro jejich těsné vítězství, ačkoli vysoký podíl remíz v bilanci Perugie zvyšuje pravděpodobnost dělby bodů.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Nejnovější forma obou týmů nahrává gólům na obou stranách, protože v posledních pěti zápasech se u Vis Pesaro i Perugie BTTS objevilo v 60 % případů. Vis Pesaro v tomto období skórovalo průměrně 1,2 gólu, ale inkasovalo až 2,2 gólu, přičemž jeho průměrné xGA činilo vysokých 2,26. Perugia dávala v průměru 1,0 gólu, ale vytvářela si šance v hodnotě 1,86 xG, což vypadá slibně vzhledem k domácí obraně. Také domácí by měli najít cestu do sítě, jelikož Perugia v posledních pěti utkáních dovolila soupeřům v průměru 1,2 gólu a 1,24 xG. Sezónní ligový průměr BTTS činí pouze 40 %, ale aktuální čísla obou týmů výrazněji ukazují na scénář, v němž skórují oba celky.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Nejnovější forma Vis Pesaro je otevřená: v pěti zápasech tým vstřelil 6 gólů, inkasoval 11 a v 80 % utkání padlo více než 2.5 gólu. Perugia ve stejném období skórovala průměrně 1,0 gólu a inkasovala 1,2, přičemž ve 40 % zápasů padlo více než 2.5 gólu a v 60 % utkání se prosadily oba týmy. Ofenzivní potenciál hostů potvrzuje xG 1,86 na zápas, zatímco Vis Pesaro dovolovalo soupeřům xG na úrovni 2,26, což zvyšuje očekávání ohledně gólů Perugie. Přesto zůstává předpokládaných 2,70 gólu výrazně pod hranicí čtyř branek a ligový průměr činí pouze 2,1 gólu. Proto má sázka under 3,5 navrch: scénáře se 2 nebo 3 góly jsou pravděpodobnější než zápas s alespoň čtyřmi brankami.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnější je remíza jak v poločase, tak na konci zápasu, protože Perugia remizovala ve 2 z posledních 5 utkání a její průměr činí pouze 1,0 gólu na zápas. V prvních poločasech mají oba týmy výrazné ofenzivní problémy: Vis Pesaro vstřelilo v průměru 0,4 gólu, zatímco Perugia pouhých 0,2, přičemž hosté remizovali v poločase ve 40 % posledních zápasů. V jediném dostupném domácím utkání Vis Pesaro byl v poločase stav 0:0 a domácí udrželi čisté konto; jejich průměrné xG činilo 1,46, zatímco soupeřům dovolili pouze 0,81 xG. Opatrnost je na místě, protože Vis Pesaro prohrálo 3 z posledních 5 zápasů a inkasovalo v průměru 2,2 gólu, Perugia však také neposkytuje silný signál k vítězství, když v této sérii vyhrála pouze 20 % utkání.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Vis Pesaro | Perugia | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 9% | 42% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.10 | 0.12 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.00 | 0.20 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Vis Pesaro skóruje v 0% zápasů (0 z 1 zápasů), zatímco Perugia udrží Clean sheet v 100% (1 z 1 zápasů).
Perugia skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Vis Pesaro udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Vis Pesaro
Over / Under - Perugia
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Vis Pesaro — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
Perugia — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.00 | 0.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 0.0 |
| Inkasované góly / zápas | 1.0 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.0 | 1.0 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 góly | 0% | 0% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 0% | 0% |
| Bez gólu | 100% | 100% |
| Rozdíl gólů | -1 | -1 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 3.00 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.0 | 0.0 |
| Průměr gólů v zápase | 0.0 | 1.0 |
| 1 gól | 0% | 100% |
| 2 góly | 0% | 0% |
| 3 góly | 0% | 0% |
| Čisté konto | 100% | 100% |
| Bez gólu | 100% | 0% |
| Rozdíl gólů | 0 | +1 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejvíce inkasuje v 16-30 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
Nejnebezpečnější minuty 46-60 (1 goal). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Vis Pesaro
Perugia
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Serie C Group B.
Týmy vs. liga
| Vis Pesaro | Liga | Perugia | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 2.00 | 2.33 | ▼ 1.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▼ 0% | 44% | ▼ 0% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▼ 0% | 39% | ▼ 0% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 36% | ▲ 100% |
| Gól před poločasem | ▲ 100% | 67% | ▼ 0% |
| Gól po poločase | ▲ 100% | 72% | ▲ 100% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Náhradníci
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Vis Pesaro 0 - 0 - 2 Perugia. Průměr gólů 2.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Vis Pesaro vs Perugia?
Zápas Serie C Group B skončil Vis Pesaro 2:2 Perugia. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Vis Pesaro a Perugia?
V posledních 2 vzájemných zápasech Vis Pesaro vyhrál 0 utkání, Perugia vyhrál 2 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Vis Pesaro vs Perugia?
Vis Pesaro střílí v průměru 0,00 gólu na zápas a Perugia 1,00. Průměr ligy Serie C Group B činí 2,33 gólu; Over 2.5 se objevuje v 39% utkání. BTTS nastává v 0% zápasů týmu Vis Pesaro a v 0% zápasů týmu Perugia.
Jaká je aktuální forma týmů Vis Pesaro a Perugia?
V posledních pěti zápasech má Vis Pesaro 0 výher, 0 remíz a 1 porážek (0,00 bodu na zápas). Perugia má 1 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Vis Pesaro vs Perugia?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


