Rakousko - 2. LigaSparkassen-Arena VoitsbergData aktuální k 16. října 2026

Voitsberg - First Vienna: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Voitsberg vs First Vienna: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Voitsberg hrají s First Vienna v soutěži 2. Liga (Rakousko). Zápas je naplánován na 16. října 2026. Stadion: Sparkassen-Arena Voitsberg.

Aktuální forma

Voitsberg: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas. First Vienna: 5-0-0, 3,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Voitsberg dává 1,50 a inkasuje 1,88 gólů na zápas. First Vienna dává 2,13 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 3,25 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Voitsberg 88 %, First Vienna 50 %. Over 2.5: Voitsberg 63 %, First Vienna 63 %. Liga: BTTS 58 %, Over 2.5 64 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Voitsberg 1,65, First Vienna 1,55. Střely na zápas: Voitsberg 14,0, First Vienna 13,0. Průměrné držení míče: Voitsberg 49 %, First Vienna 50 %.

První a druhý poločas

Voitsberg: vedení v poločase 25 %, góly ve druhém poločase 0,63. First Vienna: vedení v poločase 38 %, góly ve druhém poločase 1,38.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Voitsberg 0-15 (3) a u First Vienna 61-75 (5). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

2. Liga: 3,25 gólů na zápas, BTTS 58 %, Over 2.5 64 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(3.20)
(3.64)
(2.03)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

VoitsbergFirst Vienna
1.5Vstřelené góly / zápas2.13
VoitsbergFirst Vienna
1.88Inkasované góly / zápas1
VoitsbergFirst Vienna
49%Průměrné držení míče50%
VoitsbergFirst Vienna
5.25Střely na branku / zápas5.25
VoitsbergFirst Vienna

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

14Střely na zápas13
VoitsbergFirst Vienna
5.25Střely na branku5.25
VoitsbergFirst Vienna
10.7%Proměňování střel16.3%
VoitsbergFirst Vienna
49%Držení míče50%
VoitsbergFirst Vienna
1.65xG týmu1.55
VoitsbergFirst Vienna
1.59xG soupeře1.04
VoitsbergFirst Vienna

Kvalita střelby

Voitsberg: ÚtočnýFirst Vienna: Efektivní zakončení
VoitsbergFirst Vienna
Přesnost (střely na branku)38%40%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.12
Zakončení (góly na střelu na branku)0.290.41

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

First Vienna je o 275% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.8 body / zápas - Voitsberg · 3 body / zápas - First Vienna

Voitsberg
LLDWL
Rozdělení sezónních výsledků
25% W38% D38% L
Sezóna (V-R-P)
2-3-3
1.13 body / zápas · rozdíl gólů -3
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-3
0.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
1-2-1
Posledních 5 doma
1-2-1
DDLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.6Inkasované góly: 2.6xG: 1.78xG soupeře: 1.73BTTS: 100%Over 2.5: 80%
First Vienna
WWWWW
5 výher v řadě
Rozdělení sezónních výsledků
75% W13% D13% L
Sezóna (V-R-P)
6-1-1
2.38 body / zápas · rozdíl gólů +9
Posledních 5 (V-R-P)
5-0-0
3.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
3-0-1
Posledních 5 venku
3-0-1
LWWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.0Inkasované góly: 0.4xG: 1.48xG soupeře: 1.04BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

First Vienna je o 42% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.5 góly / zápas - Voitsberg · 2.13 góly / zápas - First Vienna

First Vienna je o 88% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.88 góly / zápas - Voitsberg · 1 góly / zápas - First Vienna

Gólový profil týmu Voitsberg: silná

Voitsberg skóruje v 88% zápasů (7 z 8 zápasů), zatímco First Vienna udrží Clean sheet v 50% (4 z 8 zápasů).

Gólový profil týmu First Vienna: velmi silná

First Vienna skóruje v 100% zápasů (8 z 8 zápasů), zatímco Voitsberg udrží Clean sheet v 13% (1 z 8 zápasů).

12Vstřelené góly (sezóna)17
VoitsbergFirst Vienna
15Inkasované góly (sezóna)8
VoitsbergFirst Vienna
3.38Průměr gólů v zápase3.13
VoitsbergFirst Vienna
8Vstřelené góly (posledních 5)10
VoitsbergFirst Vienna
13Inkasované góly (posledních 5)2
VoitsbergFirst Vienna

Jak často skórují alespoň...

88%1 gól100%
VoitsbergFirst Vienna
50%2 góly63%
VoitsbergFirst Vienna
13%3 góly38%
VoitsbergFirst Vienna
0%4 góly13%
VoitsbergFirst Vienna

Jak často inkasují alespoň...

88%1 gól50%
VoitsbergFirst Vienna
38%2 góly25%
VoitsbergFirst Vienna
38%3 góly13%
VoitsbergFirst Vienna
13%4 góly13%
VoitsbergFirst Vienna

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

38%BTTS v poločase25%
VoitsbergFirst Vienna
13%BTTS v obou poločasech0%
VoitsbergFirst Vienna
38%Skórovali v obou poločasech38%
VoitsbergFirst Vienna

BTTS a počet gólů

63%Min. 3 góly a BTTS50%
VoitsbergFirst Vienna
0%Min. 3 góly bez BTTS13%
VoitsbergFirst Vienna
100%BTTS – posledních 540%
VoitsbergFirst Vienna

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

88%Min. 1 gól před poločasem75%
VoitsbergFirst Vienna
50%Min. 2 góly před poločasem38%
VoitsbergFirst Vienna
13%Min. 3 góly před poločasem0%
VoitsbergFirst Vienna

2. poločas

88%Min. 1 gól po poločase88%
VoitsbergFirst Vienna
38%Min. 2 góly po poločase63%
VoitsbergFirst Vienna
25%Min. 3 góly po poločase38%
VoitsbergFirst Vienna

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

First Vienna je o 30% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.25 body / zápas - Voitsberg · 1.63 body / zápas - First Vienna

Voitsberg — stav v poločase
25% vedou50% remizují25% prohrávají
First Vienna — stav v poločase
38% vedou50% remizují13% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.25Body na zápas (1. poločas)1.63
VoitsbergFirst Vienna
0.88Vstřelené góly (1. poločas)0.75
VoitsbergFirst Vienna
0.75Inkasované góly (1. poločas)0.38
VoitsbergFirst Vienna
1.63Průměr gólů (1. poločas)1.13
VoitsbergFirst Vienna
38%Čisté konto před poločasem63%
VoitsbergFirst Vienna
38%Bez gólu před poločasem38%
VoitsbergFirst Vienna

Po poločase (2. poločas)

1Body na zápas (2. poločas)2.38
VoitsbergFirst Vienna
0.63Vstřelené góly (2. poločas)1.38
VoitsbergFirst Vienna
1.13Inkasované góly (2. poločas)0.63
VoitsbergFirst Vienna
1.75Průměr gólů (2. poločas)2
VoitsbergFirst Vienna
38%Čisté konto po poločase63%
VoitsbergFirst Vienna
38%Bez gólu po poločase25%
VoitsbergFirst Vienna

Voitsberg — výsledky druhých poločasů

25% W25% D50% L
10
Body v poločase
7
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
8
Body ve 2. poločase
-4
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.25
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 25% zápasů a vyhraje 25%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.4

Po poločase inkasuje o 0.4 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

First Vienna — výsledky druhých poločasů

75% W13% D13% L
13
Body v poločase
6
Góly v poločase
+3
Rozdíl gólů (1. poločas)
19
Body ve 2. poločase
+6
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.63
PPG před poločasem
Udržení vedení197%

V poločase vede v 38% zápasů a vyhraje 75%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Voitsberg — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.601.20
Vstřelené góly / zápas0.80.8
Inkasované góly / zápas1.21.4
Průměr gólů v zápase2.02.2
1 gól100%100%
2 góly60%40%
3 góly20%40%
Čisté konto0%40%
Bez gólu40%20%
Rozdíl gólů-2-3
Poločas: 0% vedou - 60% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 0% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 60% - Celkem gólů v poločase: 4
First Vienna — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.802.60
Vstřelené góly / zápas0.61.4
Inkasované góly / zápas0.20.2
Průměr gólů v zápase0.81.6
1 gól60%80%
2 góly20%40%
3 góly0%20%
Čisté konto80%80%
Bez gólu40%20%
Rozdíl gólů+2+6
Poločas: 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 80% výhry - 20% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Voitsberg
SkórovalInkasoval
3
3
0-15
2
2
16-30
2
1
31-45
2
2
46-60
1
1
61-75
2
6
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.

First Vienna
SkórovalInkasoval
2
0
0-15
2
0
16-30
2
3
31-45
2
3
46-60
5
2
61-75
4
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.25
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.3 : 2.0
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
100%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
69%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
88%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Voitsberg

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.06
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.44
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.15
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.29
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
79%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
140%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.33
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.3
Pozdní góly
17% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 25% padá v úvodních 15 minutách.
17%

First Vienna

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.51
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.62
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-0.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.58
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.04
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
159%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
52%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.62
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.6
Pozdní góly
24% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 12% padá v úvodních 15 minutách.
24%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy 2. Liga.

Týmy vs. liga

VoitsbergLigaFirst Vienna
Průměr gólů v zápase▲ 3.383.25▼ 3.13
Skórovaly oba týmy▲ 88%58%▼ 50%
Min. 3 góly (Over 2,5)• 63%64%• 63%
Clean sheets▼ 13%22%▲ 50%
Gól před poločasem▲ 88%81%▼ 75%
Gól po poločase• 88%88%• 88%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.25
Průměr gólů na zápas
58%
Skórovaly oba týmy
64%
Min. 3 góly (Over 2,5)
22%
Clean sheets
1.91
Domácí góly / zápas
1.34
Góly hostů / zápas
+43%
Výhoda domácího útoku
+30%
Výhoda domácí obrany
+20%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
81%
1 gól
39%
2 góly
20%
3 góly
5%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
88%
1 gól
53%
2 góly
25%
3 góly
13%
4 góly

FAQ

Kdy hrají Voitsberg a First Vienna?

Voitsberg se utká s First Vienna dne 16. října 2026 v soutěži 2. Liga na stadionu Sparkassen-Arena Voitsberg. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Voitsberg vs First Vienna?

Voitsberg střílí v průměru 1,50 gólu na zápas a First Vienna 2,13. Průměr ligy 2. Liga činí 3,25 gólu; Over 2.5 se objevuje v 64% utkání. BTTS nastává v 88% zápasů týmu Voitsberg a v 50% zápasů týmu First Vienna.

Jaká je aktuální forma týmů Voitsberg a First Vienna?

V posledních pěti zápasech má Voitsberg 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas). First Vienna má 5 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Voitsberg vs First Vienna?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.