Wda Świecie - Flota Świnoujście: statistiky zápasu
Kompletní analýza a tip v aplikaci
Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.
Wda Świecie vs Flota Świnoujście: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Wda Świecie hrají s Flota Świnoujście v soutěži 3 Liga Group 2 (Polsko). Zápas je naplánován na 18. října 2026. Stadion: Stadion Miejski.
Aktuální forma
Wda Świecie: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas. Flota Świnoujście: 0-1-4, 0,20 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Wda Świecie dává 1,58 a inkasuje 1,50 gólů na zápas. Flota Świnoujście dává 1,25 a inkasuje 1,75. Průměr ligy: 3,56 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Wda Świecie 75 %, Flota Świnoujście 42 %. Over 2.5: Wda Świecie 67 %, Flota Świnoujście 50 %. Liga: BTTS 68 %, Over 2.5 64 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Wda Świecie 1,39, Flota Świnoujście 1,63. Střely na zápas: Wda Świecie 9,4, Flota Świnoujście 6,6. Průměrné držení míče: Wda Świecie 47 %, Flota Świnoujście 25 %.
První a druhý poločas
Wda Świecie: vedení v poločase 33 %, góly ve druhém poločase 1,00. Flota Świnoujście: vedení v poločase 25 %, góly ve druhém poločase 0,92.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Wda Świecie 76-90+ (8) a u Flota Świnoujście 76-90+ (6). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
3 Liga Group 2: 3,56 gólů na zápas, BTTS 68 %, Over 2.5 64 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 2-0-0. Průměr gólů 3,00, BTTS 50 %.
Před zápasem
Kurzy 1X2
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Wda Świecie | Flota Świnoujście | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 49% | 42% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.15 | 0.25 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.34 | 0.45 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Wda Świecie je o 300% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
0.8 body / zápas - Wda Świecie · 0.2 body / zápas - Flota Świnoujście
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Wda Świecie je o 26% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.58 góly / zápas - Wda Świecie · 1.25 góly / zápas - Flota Świnoujście
Wda Świecie je o 17% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.5 góly / zápas - Wda Świecie · 1.75 góly / zápas - Flota Świnoujście
Wda Świecie skóruje v 83% zápasů (10 z 12 zápasů), zatímco Flota Świnoujście udrží Clean sheet v 17% (2 z 12 zápasů).
Flota Świnoujście skóruje v 58% zápasů (7 z 12 zápasů), zatímco Wda Świecie udrží Clean sheet v 8% (1 z 12 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Wda Świecie
Over / Under - Flota Świnoujście
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Wda Świecie je o 7% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.25 body / zápas - Wda Świecie · 1.17 body / zápas - Flota Świnoujście
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Wda Świecie — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 50%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Flota Świnoujście — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 25% zápasů a vyhraje 33%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.20 | 0.80 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.6 | 0.6 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 1.6 |
| Průměr gólů v zápase | 1.2 | 2.2 |
| 1 gól | 100% | 100% |
| 2 góly | 20% | 80% |
| 3 góly | 0% | 40% |
| Čisté konto | 40% | 0% |
| Bez gólu | 60% | 60% |
| Rozdíl gólů | 0 | -5 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.40 | 0.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.0 | 0.2 |
| Inkasované góly / zápas | 1.4 | 1.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 1.2 |
| 1 gól | 60% | 80% |
| 2 góly | 20% | 40% |
| 3 góly | 20% | 0% |
| Čisté konto | 40% | 20% |
| Bez gólu | 100% | 80% |
| Rozdíl gólů | -7 | -4 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (8 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): +4 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Wda Świecie
Flota Świnoujście
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy 3 Liga Group 2.
Týmy vs. liga
| Wda Świecie | Liga | Flota Świnoujście | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▼ 3.08 | 3.56 | ▼ 3.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 75% | 68% | ▼ 42% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 67% | 64% | ▼ 50% |
| Clean sheets | ▼ 8% | 18% | • 17% |
| Gól před poločasem | ▲ 83% | 79% | ▼ 67% |
| Gól po poločase | ▼ 83% | 85% | ▲ 92% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Wda Świecie 2 - 0 - 0 Flota Świnoujście. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Kdy hrají Wda Świecie a Flota Świnoujście?
Wda Świecie se utká s Flota Świnoujście dne 18. října 2026 v soutěži 3 Liga Group 2 na stadionu Stadion Miejski. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Wda Świecie a Flota Świnoujście?
V posledních 2 vzájemných zápasech Wda Świecie vyhrál 2 utkání, Flota Świnoujście vyhrál 0 a 0 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Wda Świecie vs Flota Świnoujście?
Wda Świecie střílí v průměru 1,58 gólu na zápas a Flota Świnoujście 1,25. Průměr ligy 3 Liga Group 2 činí 3,56 gólu; Over 2.5 se objevuje v 64% utkání. BTTS nastává v 75% zápasů týmu Wda Świecie a v 42% zápasů týmu Flota Świnoujście.
Jaká je aktuální forma týmů Wda Świecie a Flota Świnoujście?
V posledních pěti zápasech má Wda Świecie 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas). Flota Świnoujście má 0 výher, 1 remíz a 4 porážek (0,20 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Wda Świecie vs Flota Świnoujście?
Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


