Weymouth vs Walton & Hersham: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Weymouth hráli s Walton & Hersham v soutěži Southern League Premier South (Anglie). Zápas se hrál 17. ledna 2026. Konečné skóre: 3:1.

Aktuální forma

Weymouth: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas. Walton & Hersham: 4-1-0, 2,60 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Weymouth dává 1,00 a inkasuje 1,88 gólů na zápas. Walton & Hersham dává 2,52 a inkasuje 0,78. Průměr ligy: 3,17 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Weymouth 46 %, Walton & Hersham 43 %. Over 2.5: Weymouth 54 %, Walton & Hersham 65 %. Liga: BTTS 61 %, Over 2.5 61 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Weymouth 1,27, Walton & Hersham 1,39. Střely na zápas: Weymouth 1,2, Walton & Hersham 4,3. Průměrné držení míče: Weymouth 9 %, Walton & Hersham 23 %.

První a druhý poločas

Weymouth: vedení v poločase 23 %, góly ve druhém poločase 0,50. Walton & Hersham: vedení v poločase 57 %, góly ve druhém poločase 1,35.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Weymouth 0-15 (7) a u Walton & Hersham 76-90+ (16). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Southern League Premier South: 3,17 gólů na zápas, BTTS 61 %, Over 2.5 61 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-0-1. Průměr gólů 4,00, BTTS 0 %.

Po poločasech

3 : 1
1. poločas
0 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

-1Držení míče (%)-1
WeymouthWalton & Hersham
-1Střely-1
WeymouthWalton & Hersham
-1Střely na branku-1
WeymouthWalton & Hersham
0xG0
WeymouthWalton & Hersham
-1Rohy-1
WeymouthWalton & Hersham
0Nebezpečné útoky0
WeymouthWalton & Hersham
-1Fauly-1
WeymouthWalton & Hersham
-1Karty-1
WeymouthWalton & Hersham

Předzápasový profilco říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

WeymouthWalton & Hersham
1Vstřelené góly / zápas2.52
WeymouthWalton & Hersham
1.88Inkasované góly / zápas0.78
WeymouthWalton & Hersham
9%Průměrné držení míče23%
WeymouthWalton & Hersham
-0.15Střely na branku / zápas1.83
WeymouthWalton & Hersham

Statistiky týmůkdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

1.23Střely na zápas4.26
WeymouthWalton & Hersham
-0.15Střely na branku1.83
WeymouthWalton & Hersham
81.3%Proměňování střel59.2%
WeymouthWalton & Hersham
9%Držení míče23%
WeymouthWalton & Hersham
1.27xG týmu1.39
WeymouthWalton & Hersham
1.41xG soupeře1.01
WeymouthWalton & Hersham

Kvalita střelby

Weymouth: ProtiútokyWalton & Hersham: Protiútoky
WeymouthWalton & Hersham
Přesnost (střely na branku)-12%43%
Kvalita šancí (xG na střelu)1.030.33
Zakončení (góly na střelu na branku)0.001.38

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmukdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Walton & Hersham je o 225% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

0.8 body / zápas - Weymouth · 2.6 body / zápas - Walton & Hersham

Weymouth
LLWDL
Rozdělení sezónních výsledků
19% W27% R54% P
Sezóna (V-R-P)
5-7-14
0.85 body / zápas · rozdíl gólů -23
Posledních 5 (V-R-P)
1-1-3
0.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
2-5-6
Posledních 5 doma
1-2-2
WDLLD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.8Inkasované góly: 1.2xG: 0.00xG soupeře: 0.00BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Walton & Hersham
DWWWW
Bez porážky v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
83% W13% R4% P
Sezóna (V-R-P)
19-3-1
2.61 body / zápas · rozdíl gólů +40
Posledních 5 (V-R-P)
4-1-0
2.60 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
8-2-1
Posledních 5 venku
4-1-0
WWDWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.6Inkasované góly: 0.8xG: 1.61xG soupeře: 1.30BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Gólyjak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Walton & Hersham je o 152% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1 góly / zápas - Weymouth · 2.52 góly / zápas - Walton & Hersham

Walton & Hersham je o 141% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.88 góly / zápas - Weymouth · 0.78 góly / zápas - Walton & Hersham

Gólový profil týmu Weymouth: smíšená

Weymouth skóruje v 54% zápasů (14 z 26 zápasů), zatímco Walton & Hersham udrží Clean sheet v 52% (12 z 23 zápasů).

Gólový profil týmu Walton & Hersham: velmi silná

Walton & Hersham skóruje v 91% zápasů (21 z 23 zápasů), zatímco Weymouth udrží Clean sheet v 19% (5 z 26 zápasů).

26Vstřelené góly (sezóna)58
WeymouthWalton & Hersham
49Inkasované góly (sezóna)18
WeymouthWalton & Hersham
2.88Průměr gólů v zápase3.3
WeymouthWalton & Hersham
4Vstřelené góly (posledních 5)13
WeymouthWalton & Hersham
6Inkasované góly (posledních 5)4
WeymouthWalton & Hersham

Jak často skórují alespoň...

54%1 gól91%
WeymouthWalton & Hersham
31%2 góly83%
WeymouthWalton & Hersham
12%3 góly39%
WeymouthWalton & Hersham
4%4 góly17%
WeymouthWalton & Hersham

Jak často inkasují alespoň...

81%1 gól48%
WeymouthWalton & Hersham
54%2 góly22%
WeymouthWalton & Hersham
31%3 góly9%
WeymouthWalton & Hersham
15%4 góly0%
WeymouthWalton & Hersham

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

61%
Ligový průměr

Gólové vzorce

23%BTTS v poločase22%
WeymouthWalton & Hersham
8%BTTS v obou poločasech9%
WeymouthWalton & Hersham
27%Skórovali v obou poločasech57%
WeymouthWalton & Hersham

BTTS a počet gólů

35%Min. 3 góly a BTTS43%
WeymouthWalton & Hersham
19%Min. 3 góly bez BTTS22%
WeymouthWalton & Hersham
60%BTTS – posledních 540%
WeymouthWalton & Hersham

Počet gólů (Over/Under)jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

65%Min. 1 gól před poločasem91%
WeymouthWalton & Hersham
38%Min. 2 góly před poločasem52%
WeymouthWalton & Hersham
19%Min. 3 góly před poločasem17%
WeymouthWalton & Hersham

2. poločas

81%Min. 1 gól po poločase70%
WeymouthWalton & Hersham
50%Min. 2 góly po poločase52%
WeymouthWalton & Hersham
23%Min. 3 góly po poločase22%
WeymouthWalton & Hersham

Poločasy zápasukdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Walton & Hersham je o 75% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.12 body / zápas - Weymouth · 1.96 body / zápas - Walton & Hersham

Weymouth — stav v poločase
23% vedou42% remizují35% prohrávají
Walton & Hersham — stav v poločase
57% vedou26% remizují17% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.12Body na zápas (1. poločas)1.96
WeymouthWalton & Hersham
0.5Vstřelené góly (1. poločas)1.17
WeymouthWalton & Hersham
0.81Inkasované góly (1. poločas)0.48
WeymouthWalton & Hersham
1.31Průměr gólů (1. poločas)1.65
WeymouthWalton & Hersham
50%Čisté konto před poločasem65%
WeymouthWalton & Hersham
62%Bez gólu před poločasem22%
WeymouthWalton & Hersham

Po poločase (2. poločas)

1Body na zápas (2. poločas)2.13
WeymouthWalton & Hersham
0.5Vstřelené góly (2. poločas)1.35
WeymouthWalton & Hersham
1.08Inkasované góly (2. poločas)0.3
WeymouthWalton & Hersham
1.58Průměr gólů (2. poločas)1.65
WeymouthWalton & Hersham
38%Čisté konto po poločase74%
WeymouthWalton & Hersham
58%Bez gólu po poločase30%
WeymouthWalton & Hersham

Weymouth — výsledky druhých poločasů

23% W31% R46% P
29
Body v poločase
13
Góly v poločase
-8
Rozdíl gólů (1. poločas)
26
Body ve 2. poločase
-15
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.12
PPG před poločasem
Udržení vedení83%

V poločase vede v 23% zápasů a vyhraje 19%. Vedení obvykle udrží až do konce.

Obrana po poločase+0.3

Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Walton & Hersham — výsledky druhých poločasů

57% W43% R0% P
45
Body v poločase
27
Góly v poločase
+16
Rozdíl gólů (1. poločas)
49
Body ve 2. poločase
+24
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.96
PPG před poločasem
Udržení vedení146%

V poločase vede v 57% zápasů a vyhraje 83%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.2

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Weymouth — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.600.80
Vstřelené góly / zápas0.60.2
Inkasované góly / zápas0.40.8
Průměr gólů v zápase1.01.0
1 gól60%80%
2 góly20%20%
3 góly20%0%
Čisté konto60%40%
Bez gólu60%80%
Rozdíl gólů+1-3
Poločas: 40% vedou - 40% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 3
Walton & Hersham — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.001.80
Vstřelené góly / zápas1.61.0
Inkasované góly / zápas0.60.2
Průměr gólů v zápase2.21.2
1 gól100%60%
2 góly80%60%
3 góly40%0%
Čisté konto60%80%
Bez gólu0%40%
Rozdíl gólů+5+4
Poločas: 60% vedou - 20% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 60% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 8

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minutkdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Weymouth
SkórovalInkasoval
7
4
0-15
1
7
16-30
5
10
31-45
3
5
46-60
7
7
61-75
3
16
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (7 goals). Nejvíce inkasuje v 76-90 (16). Bilance pozdních gólů (76–90): -13 - pozdní fáze jsou slabinou.

Walton & Hersham
SkórovalInkasoval
13
1
0-15
11
3
16-30
3
7
31-45
7
5
46-60
8
0
61-75
16
2
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (16 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): +14 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazateleco ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.09
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
0.9 : 2.2
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
97%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
45%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+29%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
49%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
4%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 25 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Weymouth

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.14
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.74
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+4.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.27
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.47
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
56%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
135%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.05
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
12% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 27% padá v úvodních 15 minutách.
12%

Walton & Hersham

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.38
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.36
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.9 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+1.13
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.23
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
181%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
44%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.01
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
28% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 22% padá v úvodních 15 minutách.
28%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligyjde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Southern League Premier South.

Týmy vs. liga

WeymouthLigaWalton & Hersham
Průměr gólů v zápase 2.883.17 3.30
Skórovaly oba týmy 46%61% 43%
Min. 3 góly (Over 2,5) 54%61% 65%
Clean sheets 19%22% 52%
Gól před poločasem 65%77% 91%
Gól po poločase 81%82% 70%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.17
Průměr gólů na zápas
61%
Skórovaly oba týmy
61%
Min. 3 góly (Over 2,5)
22%
Clean sheets
1.77
Domácí góly / zápas
1.39
Góly hostů / zápas
+27%
Výhoda domácího útoku
+21%
Výhoda domácí obrany
+15%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
77%
1 gól
40%
2 góly
18%
3 góly
6%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
82%
1 gól
52%
2 góly
24%
3 góly
10%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Domácí tým

Ostatní zaznamenaní hráči

Brandon Goodship⚽ 2
Evan Watts⚽ 1

Hostující tým

Ostatní zaznamenaní hráči

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. WeymouthGólBrandon Goodship
  2. WeymouthGólBrandon Goodship
  3. Walton & HershamGólJohl Powell
  4. WeymouthGólEvan Watts

Vzájemné zápasy

Předchozí vzájemný zápas: Weymouth 0 - 0 - 1 Walton & Hersham. Průměr gólů 4.00, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.

Walton & Hersham
4 : 0
Weymouth

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Weymouth vs Walton & Hersham?

Zápas Southern League Premier South skončil Weymouth 3:1 Walton & Hersham. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Weymouth vs Walton & Hersham?

Weymouth střílí v průměru 1,00 gólu na zápas a Walton & Hersham 2,52. Průměr ligy Southern League Premier South činí 3,17 gólu; Over 2.5 se objevuje v 61% utkání. BTTS nastává v 46% zápasů týmu Weymouth a v 43% zápasů týmu Walton & Hersham.

Jaká je aktuální forma týmů Weymouth a Walton & Hersham?

V posledních pěti zápasech má Weymouth 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas). Walton & Hersham má 4 výher, 1 remíz a 0 porážek (2,60 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Weymouth vs Walton & Hersham?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.