Maroko - Botola ProData aktuální k 16. října 2026

Widad Témara - UTS Rabat: statistiky zápasu

Erb týmu Widad Témara
Widad Témara
0 : 1poločas 0:1
Erb týmu UTS Rabat
UTS Rabat

Widad Témara vs UTS Rabat: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Widad Témara hráli s UTS Rabat v soutěži Botola Pro (Maroko). Zápas se hrál 2. října 2026. Konečné skóre: 0:1.

Aktuální forma

Widad Témara: 1-0-0, 3,00 bodů na zápas. UTS Rabat: 1-0-0, 3,00 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Widad Témara dává 3,00 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. UTS Rabat dává 2,00 a inkasuje 1,00. Průměr ligy: 3,50 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Widad Témara 100 %, UTS Rabat 100 %. Over 2.5: Widad Témara 100 %, UTS Rabat 100 %. Liga: BTTS 75 %, Over 2.5 75 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Widad Témara 1,35, UTS Rabat 0,76. Střely na zápas: Widad Témara 11,0, UTS Rabat 6,0. Průměrné držení míče: Widad Témara 48 %, UTS Rabat 42 %.

První a druhý poločas

Widad Témara: vedení v poločase 100 %, góly ve druhém poločase 2,00. UTS Rabat: vedení v poločase 100 %, góly ve druhém poločase 0,00.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Widad Témara 16-30 (1) a u UTS Rabat 0-15 (1). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Botola Pro: 3,50 gólů na zápas, BTTS 75 %, Over 2.5 75 %.

Vzájemná bilance

V databázi není k dispozici odpovídající vzorek vzájemných zápasů.

Archivovaná předzápasová analýza

Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.

Obecná analýza zápasu

UTS Rabat je mírným favoritem díky sérii 4 výher a 1 remízy z posledních 5 zápasů, zatímco Widad Témara 3krát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Hosté v tomto období vstřelili 9 gólů oproti 7 gólům domácích a inkasovali 3 góly oproti 4, což jim dává mírnou výhodu v útoku i v obraně. Widad je však v tabulce na 3. místě a UTS na 5., takže postavení v lize hovoří ve prospěch domácích. Oba týmy vyhrály svůj jediný evidovaný zápas v probíhající sezoně a v něm inkasovaly po jednom gólu, takže výhoda hostů není výrazná. Dostupné údaje neumožňují spolehlivě porovnat kvalitu gólových příležitostí ani výkonnost týmů na domácí půdě a venku, což zvyšuje pravděpodobnost remízy.

Zobrazit statistický přehled
BTTS – skórují oba týmy?

V posledních 5 zápasech skončilo 60 % utkání obou týmů výsledkem BTTS, což je solidní důvod zvolit možnost „ano“. V tomto období dával Widad Témara průměrně 1,4 gólu a UTS Rabat 1,8 gólu na zápas; jejich průměrné xG činilo 1,06, respektive 1,45, takže i hosté si vytvářeli gólové příležitosti. Obě obrany jsou překonatelné: domácí v posledních 5 utkáních inkasovali průměrně 0,8 gólu a hosté 0,6 gólu. Přestože statistiky UTS Rabat z venkovních zápasů ukazují 0,0 vstřeleného gólu, jeho nedávná ofenzivní forma a skutečnost, že v 86 % ligových zápasů skórovaly oba týmy, hovoří ve prospěch scénáře BTTS „ano“.

Zobrazit statistiky BTTS
Over/Under – analýza gólů

V posledních 5 zápasech dával Widad Témara v průměru 1,4 gólu a inkasoval 0,8, zatímco UTS Rabat zaznamenal 1,8 vstřeleného a 0,6 inkasovaného gólu. Průměrné xG obou týmů v tomto období činilo 1,06 a 1,45, což svědčí ve prospěch gólů, ale nedává pevný základ pro předpověď alespoň 4 branek. Hranice 2.5 gólu padla ve 40 % z posledních 5 zápasů domácích a v 60 % zápasů hostů, proto ji považuji za méně jistou. Přestože ligový průměr činí 3,86 gólu, aktuální výsledky a xG těchto týmů ukazují na přibližně 2,30 gólu na zápas, takže nejlepším tipem je méně než 3.5 gólu.

Zobrazit statistiky Over/Under
HT/FT – scénář poločasu a celého zápasu

UTS Rabat vyhrál 4 z posledních 5 zápasů, zatímco Widad Témara 3 z 5; hosté přitom dávali průměrně 1,8 gólu oproti 1,4 gólu domácích. Podle dostupných údajů o prvních poločasech vedl UTS o přestávce v 67 % zápasů, zatímco Widad v posledních 5 zápasech vedl ve 40 % a v 60 % remizoval. Hosté tak mají mírnou výhodu v boji o vedení o přestávce, remíza je však téměř stejně pravděpodobná. Po přestávce má UTS důvod věřit, že si náskok udrží: v posledních 5 zápasech inkasoval průměrně 0,6 gólu na zápas, zatímco Widad 0,8. Proto je 2/2 nejsilnějším samostatným tipem, jeho náskok před X/2 je však malý, zejména proto, že údaje o venkovních zápasech UTS jsou neúplné.

Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasu

Po poločasech

0 : 1
1. poločas
0 : 0
2. poločas

Statistiky zápasu

74Držení míče (%)26
Widad TémaraUTS Rabat
10Střely4
Widad TémaraUTS Rabat
4Střely na branku1
Widad TémaraUTS Rabat
1.54xG0.64
Widad TémaraUTS Rabat
7Rohy0
Widad TémaraUTS Rabat
85Nebezpečné útoky42
Widad TémaraUTS Rabat
12Fauly21
Widad TémaraUTS Rabat
1Karty2
Widad TémaraUTS Rabat

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

3Vstřelené góly / zápas2
Widad TémaraUTS Rabat
1Inkasované góly / zápas1
Widad TémaraUTS Rabat
48%Průměrné držení míče42%
Widad TémaraUTS Rabat
6Střely na branku / zápas2
Widad TémaraUTS Rabat

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11Střely na zápas6
Widad TémaraUTS Rabat
6Střely na branku2
Widad TémaraUTS Rabat
27.3%Proměňování střel33.3%
Widad TémaraUTS Rabat
48%Držení míče42%
Widad TémaraUTS Rabat
1.35xG týmu0.76
Widad TémaraUTS Rabat
1.16xG soupeře1.37
Widad TémaraUTS Rabat

Kvalita střelby

Widad Témara: Efektivní zakončeníUTS Rabat: Protiútoky
Widad TémaraUTS Rabat
Přesnost (střely na branku)55%33%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.120.13
Zakončení (góly na střelu na branku)0.501.00

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Widad Témara
W
5 výher v řadě
Rozdělení sezónních výsledků
100% W0% D0% L
Sezóna (V-R-P)
1-0-0
3.00 body / zápas · rozdíl gólů +2
Posledních 5 (V-R-P)
1-0-0
3.00 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
0-0-0
Posledních 5 doma
0-0-0
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 3.0Inkasované góly: 1.0xG: 1.35xG soupeře: 1.16BTTS: 100%Over 2.5: 100%
UTS Rabat
W
5 výher v řadě
Rozdělení sezónních výsledků
100% W0% D0% L
Sezóna (V-R-P)
1-0-0
3.00 body / zápas · rozdíl gólů +1
Posledních 5 (V-R-P)
1-0-0
3.00 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
0-0-0
Posledních 5 venku
0-0-0
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.0Inkasované góly: 1.0xG: 0.76xG soupeře: 1.37BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Widad Témara je o 50% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

3 góly / zápas - Widad Témara · 2 góly / zápas - UTS Rabat

Gólový profil týmu Widad Témara: velmi silná

Widad Témara skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco UTS Rabat udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).

Gólový profil týmu UTS Rabat: velmi silná

UTS Rabat skóruje v 100% zápasů (1 z 1 zápasů), zatímco Widad Témara udrží Clean sheet v 0% (0 z 1 zápasů).

3Vstřelené góly (sezóna)2
Widad TémaraUTS Rabat
1Inkasované góly (sezóna)1
Widad TémaraUTS Rabat
4Průměr gólů v zápase3
Widad TémaraUTS Rabat
3Vstřelené góly (posledních 5)2
Widad TémaraUTS Rabat
1Inkasované góly (posledních 5)1
Widad TémaraUTS Rabat

Jak často skórují alespoň...

100%1 gól100%
Widad TémaraUTS Rabat
100%2 góly100%
Widad TémaraUTS Rabat
100%3 góly0%
Widad TémaraUTS Rabat
0%4 góly0%
Widad TémaraUTS Rabat

Jak často inkasují alespoň...

100%1 gól100%
Widad TémaraUTS Rabat
0%2 góly0%
Widad TémaraUTS Rabat
0%3 góly0%
Widad TémaraUTS Rabat
0%4 góly0%
Widad TémaraUTS Rabat

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

0%BTTS v poločase0%
Widad TémaraUTS Rabat
0%BTTS v obou poločasech0%
Widad TémaraUTS Rabat
100%Skórovali v obou poločasech0%
Widad TémaraUTS Rabat

BTTS a počet gólů

100%Min. 3 góly a BTTS100%
Widad TémaraUTS Rabat
0%Min. 3 góly bez BTTS0%
Widad TémaraUTS Rabat
100%BTTS – posledních 5100%
Widad TémaraUTS Rabat

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

100%Min. 1 gól před poločasem100%
Widad TémaraUTS Rabat
0%Min. 2 góly před poločasem100%
Widad TémaraUTS Rabat
0%Min. 3 góly před poločasem0%
Widad TémaraUTS Rabat

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase100%
Widad TémaraUTS Rabat
100%Min. 2 góly po poločase0%
Widad TémaraUTS Rabat
100%Min. 3 góly po poločase0%
Widad TémaraUTS Rabat

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Widad Témara — stav v poločase
100% vedou0% remizují0% prohrávají
UTS Rabat — stav v poločase
100% vedou0% remizují0% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

3Body na zápas (1. poločas)3
Widad TémaraUTS Rabat
1Vstřelené góly (1. poločas)2
Widad TémaraUTS Rabat
0Inkasované góly (1. poločas)0
Widad TémaraUTS Rabat
1Průměr gólů (1. poločas)2
Widad TémaraUTS Rabat
100%Čisté konto před poločasem100%
Widad TémaraUTS Rabat
0%Bez gólu před poločasem0%
Widad TémaraUTS Rabat

Po poločase (2. poločas)

3Body na zápas (2. poločas)0
Widad TémaraUTS Rabat
2Vstřelené góly (2. poločas)0
Widad TémaraUTS Rabat
1Inkasované góly (2. poločas)1
Widad TémaraUTS Rabat
3Průměr gólů (2. poločas)1
Widad TémaraUTS Rabat
0%Čisté konto po poločase0%
Widad TémaraUTS Rabat
0%Bez gólu po poločase100%
Widad TémaraUTS Rabat

Widad Témara — výsledky druhých poločasů

100% W0% D0% L
3
Body v poločase
1
Góly v poločase
+1
Rozdíl gólů (1. poločas)
3
Body ve 2. poločase
+1
Rozdíl gólů (2. poločas)
3.00
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 100% zápasů a vyhraje 100%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+1.0

Po poločase inkasuje o 1.0 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

UTS Rabat — výsledky druhých poločasů

0% W0% D100% L
3
Body v poločase
2
Góly v poločase
+2
Rozdíl gólů (1. poločas)
0
Body ve 2. poločase
-1
Rozdíl gólů (2. poločas)
3.00
PPG před poločasem
Udržení vedení100%

V poločase vede v 100% zápasů a vyhraje 100%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+1.0

Po poločase inkasuje o 1.0 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Widad Témara — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas3.003.00
Vstřelené góly / zápas1.02.0
Inkasované góly / zápas0.01.0
Průměr gólů v zápase1.03.0
1 gól100%100%
2 góly0%100%
3 góly0%100%
Čisté konto100%0%
Bez gólu0%0%
Rozdíl gólů+1+1
Poločas: 100% vedou - 0% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 100% výhry - 0% remizují - 0% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 1
UTS Rabat — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas3.000.00
Vstřelené góly / zápas2.00.0
Inkasované góly / zápas0.01.0
Průměr gólů v zápase2.01.0
1 gól100%100%
2 góly100%0%
3 góly0%0%
Čisté konto100%0%
Bez gólu0%100%
Rozdíl gólů+2-1
Poločas: 100% vedou - 0% remizují - 0% prohrávají
2. poločas: 0% výhry - 0% remizují - 100% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 2

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Widad Témara
SkórovalInkasoval
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Nejnebezpečnější minuty 16-30 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 76-90 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

UTS Rabat
SkórovalInkasoval
1
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (1 goal). Nejvíce inkasuje v 61-75 (1). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.50
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
2.0 : 1.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
100%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
100%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-100%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
100%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
0%
Riziko 0:0
prakticky nulové
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Widad Témara

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.19
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.81
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.3 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+1.65
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.16
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
240%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
44%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+1.0
Pozdní góly
33% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
33%

UTS Rabat

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.61
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+1.61
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.6 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+1.24
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.37
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
89%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
80%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
0.00
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-2.0
Pozdní góly
0% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 50% padá v úvodních 15 minutách.
0%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Botola Pro.

Týmy vs. liga

Widad TémaraLigaUTS Rabat
Průměr gólů v zápase▲ 4.003.50▼ 3.00
Skórovaly oba týmy▲ 100%75%▲ 100%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 100%75%▲ 100%
Clean sheets▼ 0%19%▼ 0%
Gól před poločasem▲ 100%63%▲ 100%
Gól po poločase▲ 100%88%▲ 100%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.50
Průměr gólů na zápas
75%
Skórovaly oba týmy
75%
Min. 3 góly (Over 2,5)
19%
Clean sheets
1.25
Domácí góly / zápas
2.25
Góly hostů / zápas
+-44%
Výhoda domácího útoku
+-80%
Výhoda domácí obrany
+-38%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
63%
1 gól
50%
2 góly
13%
3 góly
13%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
88%
1 gól
63%
2 góly
50%
3 góly
13%
4 góly

Sestavy a události hráčů

Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.

Časová osa zápasu

Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.

  1. UTS RabatŽlutá kartaHamza Regragui
  2. Widad TémaraŽlutá kartaMohamed Belkaida
  3. UTS RabatGólHamza RegraguiAsistence: Mehdi Assahabi
  4. UTS RabatStřídáníPřišel: Abdeljalil ChaynaneOdešel: Hamza Regragui
  5. UTS RabatŽlutá kartaRedouane Ait Lemkadem
  6. UTS RabatStřídáníPřišel: Omar ArjouneOdešel: Saad Lotfi

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Widad Témara vs UTS Rabat?

Zápas Botola Pro skončil Widad Témara 0:1 UTS Rabat. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Widad Témara vs UTS Rabat?

Widad Témara střílí v průměru 3,00 gólu na zápas a UTS Rabat 2,00. Průměr ligy Botola Pro činí 3,50 gólu; Over 2.5 se objevuje v 75% utkání. BTTS nastává v 100% zápasů týmu Widad Témara a v 100% zápasů týmu UTS Rabat.

Jaká je aktuální forma týmů Widad Témara a UTS Rabat?

V posledních pěti zápasech má Widad Témara 1 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas). UTS Rabat má 1 výher, 0 remíz a 0 porážek (3,00 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Widad Témara vs UTS Rabat?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.