Wiślanie Jaśkowice vs Podlasie Biała Podlaska: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Wiślanie Jaśkowice hráli s Podlasie Biała Podlaska v soutěži 3 Liga Group 4 (Polsko). Zápas se hrál 28. března 2026. Konečné skóre: 1:2.

Aktuální forma

Wiślanie Jaśkowice: 3-0-2, 1,80 bodů na zápas. Podlasie Biała Podlaska: 0-4-1, 0,80 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Wiślanie Jaśkowice dává 1,88 a inkasuje 1,54 gólů na zápas. Podlasie Biała Podlaska dává 1,61 a inkasuje 1,57. Průměr ligy: 3,16 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Wiślanie Jaśkowice 67 %, Podlasie Biała Podlaska 65 %. Over 2.5: Wiślanie Jaśkowice 71 %, Podlasie Biała Podlaska 70 %. Liga: BTTS 57 %, Over 2.5 59 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Wiślanie Jaśkowice 1,59, Podlasie Biała Podlaska 1,28. Střely na zápas: Wiślanie Jaśkowice 6,5, Podlasie Biała Podlaska 6,7. Průměrné držení míče: Wiślanie Jaśkowice 29 %, Podlasie Biała Podlaska 30 %.

První a druhý poločas

Wiślanie Jaśkowice: vedení v poločase 25 %, góly ve druhém poločase 0,58. Podlasie Biała Podlaska: vedení v poločase 26 %, góly ve druhém poločase 0,65.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Wiślanie Jaśkowice 0-15 (25) a u Podlasie Biała Podlaska 0-15 (12). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

3 Liga Group 4: 3,16 gólů na zápas, BTTS 57 %, Over 2.5 59 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 1 předchozích vzájemných utkání: 0-1-0. Průměr gólů 4,00, BTTS 100 %.

Po poločasech

0 : 0
1. poločas
1 : 2
2. poločas

Statistiky zápasu

58Držení míče (%)42
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
1Střely2
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
1Střely na branku2
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
0xG0
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
6Rohy8
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
0Nebezpečné útoky0
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
-1Fauly-1
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
6Karty3
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
1.88Vstřelené góly / zápas1.61
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
1.54Inkasované góly / zápas1.57
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
29%Průměrné držení míče30%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
2.5Střely na branku / zápas2.52
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

6.5Střely na zápas6.65
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
2.5Střely na branku2.52
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
28.8%Proměňování střel24.2%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
29%Držení míče30%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
1.59xG týmu1.28
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
1.12xG soupeře1.57
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Kvalita střelby

Wiślanie Jaśkowice: ProtiútokyPodlasie Biała Podlaska: Protiútoky
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
Přesnost (střely na branku)38%38%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.240.19
Zakončení (góly na střelu na branku)0.750.64

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Wiślanie Jaśkowice je o 125% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.8 body / zápas - Wiślanie Jaśkowice · 0.8 body / zápas - Podlasie Biała Podlaska

Wiślanie Jaśkowice
WLWLW
Rozdělení sezónních výsledků
54% W17% D29% L
Sezóna (V-R-P)
13-4-7
1.79 body / zápas · rozdíl gólů +8
Posledních 5 (V-R-P)
3-0-2
1.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
5-3-4
Posledních 5 doma
1-1-3
DLWLL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 2.4Inkasované góly: 1.0xG: 1.75xG soupeře: 1.04BTTS: 20%Over 2.5: 60%
Podlasie Biała Podlaska
DDDDL
Bez výhry v posledních 5 zápasech
Rozdělení sezónních výsledků
39% W26% D35% L
Sezóna (V-R-P)
9-6-8
1.43 body / zápas · rozdíl gólů +1
Posledních 5 (V-R-P)
0-4-1
0.80 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
5-3-3
Posledních 5 venku
0-2-3
LLDDL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.6Inkasované góly: 1.8xG: 1.50xG soupeře: 1.81BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Wiślanie Jaśkowice je o 17% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.88 góly / zápas - Wiślanie Jaśkowice · 1.61 góly / zápas - Podlasie Biała Podlaska

Gólový profil týmu Wiślanie Jaśkowice: velmi silná

Wiślanie Jaśkowice skóruje v 88% zápasů (21 z 24 zápasů), zatímco Podlasie Biała Podlaska udrží Clean sheet v 17% (4 z 23 zápasů).

Gólový profil týmu Podlasie Biała Podlaska: velmi silná

Podlasie Biała Podlaska skóruje v 78% zápasů (18 z 23 zápasů), zatímco Wiślanie Jaśkowice udrží Clean sheet v 25% (6 z 24 zápasů).

45Vstřelené góly (sezóna)37
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
37Inkasované góly (sezóna)36
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
3.42Průměr gólů v zápase3.17
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
12Vstřelené góly (posledních 5)8
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
5Inkasované góly (posledních 5)9
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Jak často skórují alespoň...

88%1 gól78%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
54%2 góly57%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
17%3 góly17%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
13%4 góly9%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Jak často inkasují alespoň...

75%1 gól83%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
42%2 góly48%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
21%3 góly22%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
8%4 góly4%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

65%
Podlasie Biała Podlaska - BTTSBTTS – procento zápasů, ve kterých skórovaly oba týmy.15 z 23 zápasů
57%
Ligový průměr

Gólové vzorce

4%BTTS v poločase26%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
0%BTTS v obou poločasech4%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
21%Skórovali v obou poločasech17%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

BTTS a počet gólů

63%Min. 3 góly a BTTS57%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
8%Min. 3 góly bez BTTS13%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
20%BTTS – posledních 580%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

Celý zápas – porovnání týmů (Over)

Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

1. poločas

50%Min. 1 gól před poločasem61%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
21%Min. 2 góly před poločasem43%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
8%Min. 3 góly před poločasem22%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

2. poločas

50%Min. 1 gól po poločase65%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
29%Min. 2 góly po poločase35%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
17%Min. 3 góly po poločase13%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Wiślanie Jaśkowice — stav v poločase
25% vedou50% remizují25% prohrávají
Podlasie Biała Podlaska — stav v poločase
26% vedou43% remizují30% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.25Body na zápas (1. poločas)1.22
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
0.38Vstřelené góly (1. poločas)0.61
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
0.42Inkasované góly (1. poločas)0.65
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
0.79Průměr gólů (1. poločas)1.26
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
71%Čisté konto před poločasem52%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
75%Bez gólu před poločasem61%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Po poločase (2. poločas)

1.38Body na zápas (2. poločas)1.3
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
0.58Vstřelené góly (2. poločas)0.65
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
0.46Inkasované góly (2. poločas)0.57
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
1.04Průměr gólů (2. poločas)1.22
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
71%Čisté konto po poločase61%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska
54%Bez gólu po poločase61%
Wiślanie JaśkowicePodlasie Biała Podlaska

Wiślanie Jaśkowice — výsledky druhých poločasů

25% W63% D13% L
30
Body v poločase
9
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
33
Body ve 2. poločase
+3
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.25
PPG před poločasem
Udržení vedení216%

V poločase vede v 25% zápasů a vyhraje 54%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Podlasie Biała Podlaska — výsledky druhých poločasů

30% W39% D30% L
28
Body v poločase
14
Góly v poločase
-1
Rozdíl gólů (1. poločas)
30
Body ve 2. poločase
+2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.22
PPG před poločasem
Udržení vedení150%

V poločase vede v 26% zápasů a vyhraje 39%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.1

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Wiślanie Jaśkowice — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.201.60
Vstřelené góly / zápas0.60.4
Inkasované góly / zápas0.20.2
Průměr gólů v zápase0.80.6
1 gól40%60%
2 góly20%0%
3 góly20%0%
Čisté konto80%80%
Bez gólu80%60%
Rozdíl gólů+2+1
Poločas: 20% vedou - 60% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 40% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 3
Podlasie Biała Podlaska — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas2.000.80
Vstřelené góly / zápas1.00.6
Inkasované góly / zápas0.61.2
Průměr gólů v zápase1.61.8
1 gól80%80%
2 góly40%40%
3 góly40%20%
Čisté konto40%40%
Bez gólu40%60%
Rozdíl gólů+2-3
Poločas: 60% vedou - 20% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 20% výhry - 20% remizují - 60% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 5

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Wiślanie Jaśkowice
SkórovalInkasoval
25
22
0-15
5
2
16-30
1
2
31-45
5
3
46-60
6
4
61-75
3
4
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (25 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (22). Bilance pozdních gólů (76–90): -1 - pozdní fáze jsou slabinou.

Podlasie Biała Podlaska
SkórovalInkasoval
12
11
0-15
5
9
16-30
4
2
31-45
4
3
46-60
5
4
61-75
7
7
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (12 goals). Nejvíce inkasuje v 0-15 (11). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.30
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.7 : 1.6
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
104%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
66%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
+21%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
69%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
3%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 33 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Wiślanie Jaśkowice

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.47
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.13
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+0.0 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.29
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.42
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
113%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
104%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.01
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.2
Pozdní góly
7% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 56% padá v úvodních 15 minutách.
7%

Podlasie Biała Podlaska

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.29
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.33
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-2.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.33
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
0.00
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
109%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
94%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.63
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.0
Pozdní góly
19% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 32% padá v úvodních 15 minutách.
19%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy 3 Liga Group 4.

Týmy vs. liga

Wiślanie JaśkowiceLigaPodlasie Biała Podlaska
Průměr gólů v zápase▲ 3.423.16• 3.17
Skórovaly oba týmy▲ 67%57%▲ 65%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 71%59%▲ 70%
Clean sheets• 25%24%▼ 17%
Gól před poločasem▼ 50%53%▲ 61%
Gól po poločase▼ 50%55%▲ 65%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.16
Průměr gólů na zápas
57%
Skórovaly oba týmy
59%
Min. 3 góly (Over 2,5)
24%
Clean sheets
1.67
Domácí góly / zápas
1.48
Góly hostů / zápas
+13%
Výhoda domácího útoku
+11%
Výhoda domácí obrany
+4%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
53%
1 gól
31%
2 góly
12%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
55%
1 gól
32%
2 góly
12%
3 góly
5%
4 góly

Vzájemné zápasy

Předchozí vzájemný zápas: Wiślanie Jaśkowice 0 - 1 - 0 Podlasie Biała Podlaska. Průměr gólů 4.00, oba týmy skórovaly v 100% zápasů.

Podlasie Biała Podlaska
2 : 2
Wiślanie Jaśkowice

FAQ

Jaký byl výsledek zápasu Wiślanie Jaśkowice vs Podlasie Biała Podlaska?

Zápas 3 Liga Group 4 skončil Wiślanie Jaśkowice 1:2 Podlasie Biała Podlaska. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Wiślanie Jaśkowice vs Podlasie Biała Podlaska?

Wiślanie Jaśkowice střílí v průměru 1,88 gólu na zápas a Podlasie Biała Podlaska 1,61. Průměr ligy 3 Liga Group 4 činí 3,16 gólu; Over 2.5 se objevuje v 59% utkání. BTTS nastává v 67% zápasů týmu Wiślanie Jaśkowice a v 65% zápasů týmu Podlasie Biała Podlaska.

Jaká je aktuální forma týmů Wiślanie Jaśkowice a Podlasie Biała Podlaska?

V posledních pěti zápasech má Wiślanie Jaśkowice 3 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,80 bodu na zápas). Podlasie Biała Podlaska má 0 výher, 4 remíz a 1 porážek (0,80 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Wiślanie Jaśkowice vs Podlasie Biała Podlaska?

Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Wiślanie Jaśkowice vs Podlasie Biała Podlaska. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.