Rumænien - Liga IIStadionul ŞtiinţaData opdateret pr. 18. oktober 2026

ASU Poli Timişoara - Unirea Slobozia: kampstatistik

ASU Poli Timişoara mod Unirea Slobozia: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

ASU Poli Timişoara spillede mod Unirea Slobozia i Liga II (Rumænien). Kampen blev spillet 15. august 2026. Stadion: Stadionul Ştiinţa. Slutresultat: 1:0.

Aktuel form

ASU Poli Timişoara: 1-1-0, 2,00 point pr. kamp. Unirea Slobozia: 0-1-1, 0,50 point pr. kamp.

Målstatistik

ASU Poli Timişoara scorer 1,00 og indkasserer 0,50 mål pr. kamp. Unirea Slobozia scorer 0,50 og indkasserer 2,00. Ligaens gennemsnit: 2,73 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: ASU Poli Timişoara 50 %, Unirea Slobozia 50 %. Over 2.5: ASU Poli Timişoara 0 %, Unirea Slobozia 50 %. Liganiveau: BTTS 64 %, Over 2.5 55 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: ASU Poli Timişoara 2,17, Unirea Slobozia 1,13. Skud pr. kamp: ASU Poli Timişoara 17,0, Unirea Slobozia 8,0. Gennemsnitlig boldbesiddelse: ASU Poli Timişoara 65 %, Unirea Slobozia 50 %.

Første og anden halvleg

ASU Poli Timişoara: fører ved pausen i 50 % af kampene, mål i anden halvleg 0,50. Unirea Slobozia: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,50.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 16-30 (1) for ASU Poli Timişoara og 76-90+ (1) for Unirea Slobozia. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

Liga II: 2,73 mål pr. kamp, BTTS 64 %, Over 2.5 55 %.

Indbyrdes historik

Der findes ingen matchende indbyrdes stikprøve i databasen.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

ASU Poli Timişoara er ubesejret i sine seneste fem kampe med 2 sejre og 3 uafgjorte, mens Unirea Slobozia ikke har vundet nogen af sine fem kampe og kun har scoret 3 mål i dem. Hjemmeholdet vandt sin hidtil eneste hjemmekamp, holdt nullet og dominerede boldbesiddelsen med 64 % mod gæsternes 48 % på udebane. Forskellen i chanceskabelsen er tydelig: Timişoaras gennemsnitlige xG på hjemmebane er 2,50, mens Unireas på udebane kun er 1,18; hjemmeholdet afslutter desuden i gennemsnit 18 gange mod modstandernes 8. Unirea har lukket 7 mål ind i sine seneste fem kampe, og deres gennemsnitlige xG imod på udebane er 1,69, hvilket bør give hjemmeholdet mulighed for at skabe flere gode chancer. Uafgjort er fortsat et realistisk udfald, da gæsterne har spillet uafgjort i begge deres hidtidige udekampe, men Timişoaras overlegenhed i kampkontrol og chanceredskabelse peger på en hjemmesejr.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Det stærkeste signal er BTTS Nej, eftersom Unirea Slobozia i gennemsnit kun har scoret 0,6 mål i de seneste 5 kampe og ikke har scoret i 60 % af kampene i denne periode. ASU Poli Timişoara er dog i god defensiv form: I de seneste fem kampe har holdet samlet kun lukket 3 mål ind, altså 0,6 pr. kamp, med en xG imod på 1,10. Hjemmeholdet har i denne periode i gennemsnit scoret 1,4 mål, mens modstanderne har lukket 1,4 mål ind og tilladt modstanderne en høj xG på 2,24, så det mest sandsynlige scenarie er, at hjemmeholdet scorer uden at lukke mål ind. BTTS i de seneste fem kampe for begge hold ligger på 40 %, klart under ligaens 64 %, hvilket yderligere taler for, at mindst ét af holdene ikke kommer på tavlen.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

ASU Poli Timişoara har i de seneste 5 kampe scoret gennemsnitligt 1,4 mål og kun lukket 0,6 ind, mens Unirea Slobozia har scoret 0,6 mål og lukket 1,4 ind. Hjemmeholdet har et tydeligere offensivt potentiale: deres gennemsnitlige xG fra de fem kampe er 1,57 mod gæsternes 2,24 xG tilladt i denne periode. Samtidig skaber Unireas angreb i gennemsnit 1,11 xG, mens Timişoaras forsvar kun tillader modstanderne 1,10 xG, hvilket begrænser gæsternes forventede måludbytte. I de seneste fem kampe for begge hold er linjen på 2.5 mål kun blevet overskredet i 40% af tilfældene, og derfor er det mest pålidelige valg under 3.5 mål.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det stærkeste scenarie er uafgjort ved pausen og sejr til ASU Poli Timişoara efter kampen, eftersom hjemmeholdet var uafgjort efter 45 minutter i 80% af deres seneste fem kampe, mens det gjaldt for Unirea Slobozia i 60% af kampene. Begge holds første halvlege er meget forsigtige: Hjemmeholdet scorer i gennemsnit 0,4 mål i dem, gæsterne 0,2, og i 80% af disse kampe holdt hvert hold nullet. Efter pausen skifter formfordelen til Polis side, som i deres seneste fem kampe i gennemsnit scorer 1,0 mål og indkasserer 0,4, mens Slobozia scorer 0,4 og tillader modstanderne at score 1,2 mål. I hele denne periode hentede hjemmeholdet i gennemsnit 1,8 point pr. kamp og tabte ikke en eneste kamp, mens gæsterne har 0,6 point, 40% nederlag og ingen sejre. Derudover har Politehnica i gennemsnit 8 afslutninger, og gæsternes svage effektivitet i den seneste periode understøtter scenariet, hvor kampen først bliver afgjort i anden halvleg.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 0
1. halvleg
1 : 0
2. halvleg

Kampstatistik

63Boldbesiddelse (%)37
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
12Skud3
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
4Skud på mål2
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
1.53xG0.54
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
7Hjørnespark3
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
68Farlige angreb28
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
9Frispark22
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0Kort0
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
1Scorede mål / kamp0.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0.5Indkasserede mål / kamp2
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
65%Gennemsnitlig boldbesiddelse50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
7.5Skud på mål / kamp3.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

17Skud pr. kamp8
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
7.5Skud på mål3.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
5.9%Skudkonvertering6.3%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
65%Boldbesiddelse50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
2.17xG for1.13
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
1.21xG imod1.62
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

Skudkvalitet

ASU Poli Timişoara: DominerendeUnirea Slobozia: Balanceret
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
Præcision (skud på mål)44%44%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.130.14
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.130.14

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

ASU Poli Timişoara er 300% bedre på form i de seneste 5.

2 point / kamp - ASU Poli Timişoara · 0.5 point / kamp - Unirea Slobozia

ASU Poli Timişoara
WD
Ubesjret i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
50% W50% D0% L
Sæson (V-U-T)
1-1-0
2.00 point / kamp · målforskel +1
Seneste 5 (V-U-T)
1-1-0
2.00 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
1-0-0
Seneste 5 hjemme
1-0-0
W
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.0Indkasserede mål: 0.5xG: 2.17Modstanderens xG: 1.21BTTS: 50%Over 2.5: 0%
Unirea Slobozia
DL
Ingen sejr i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
0% W50% D50% L
Sæson (V-U-T)
0-1-1
0.50 point / kamp · målforskel -3
Seneste 5 (V-U-T)
0-1-1
0.50 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
0-1-0
Seneste 5 ude
0-1-0
D
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.5Indkasserede mål: 2.0xG: 1.13Modstanderens xG: 1.62BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

ASU Poli Timişoara er 100% bedre på scorede mål pr. kamp.

1 mål / kamp - ASU Poli Timişoara · 0.5 mål / kamp - Unirea Slobozia

ASU Poli Timişoara er 300% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

0.5 mål / kamp - ASU Poli Timişoara · 2 mål / kamp - Unirea Slobozia

ASU Poli Timişoaras scoringsprofil: meget stærk

ASU Poli Timişoara scorer i 100% af kampene (2 af 2 kampe), mens Unirea Slobozia holder Clean sheet i 0% (0 af 2 kampe).

Unirea Slobozias scoringsprofil: blandet

Unirea Slobozia scorer i 50% af kampene (1 af 2 kampe), mens ASU Poli Timişoara holder Clean sheet i 50% (1 af 2 kampe).

2Scorede mål (sæson)1
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
1Indkasserede mål (sæson)4
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
1.5Gennemsnitlige mål i kampen2.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
2Scorede mål (seneste 5)1
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
1Indkasserede mål (seneste 5)4
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

Hvor ofte de scorer mindst...

100%1 mål50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%2 mål0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%3 mål0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%4 mål0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

Hvor ofte de indkasserer mindst...

50%1 mål100%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%2 mål50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%3 mål50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%4 mål0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

64%
Ligagennemsnit

Målmønstre

0%BTTS ved pausen0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%BTTS i begge halvlege0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%Scorede i begge halvlege0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

BTTS og antal mål

0%Mindst 3 mål og BTTS0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%Mindst 3 mål uden BTTS50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
50%BTTS – seneste 550%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

1. halvleg

50%Mindst 1 mål før pausen50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%Mindst 2 mål før pausen0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%Mindst 3 mål før pausen0%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

2. halvleg

50%Mindst 1 mål efter pausen100%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
50%Mindst 2 mål efter pausen50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0%Mindst 3 mål efter pausen50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

ASU Poli Timişoara er 300% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

2 point / kamp - ASU Poli Timişoara · 0.5 point / kamp - Unirea Slobozia

ASU Poli Timişoara — stilling ved pausen
50% fører50% uafgjort0% bagud
Unirea Slobozia — stilling ved pausen
0% fører50% uafgjort50% bagud

Før pausen (1. halvleg)

2Point pr. kamp (1. halvleg)0.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0.5Scorede mål (1. halvleg)0
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0Indkasserede mål (1. halvleg)0.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0.5Gennemsnitlige mål (1. halvleg)0.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
100%Clean sheet før pausen50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
50%Ingen mål før pausen100%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

Efter pausen (2. halvleg)

1Point pr. kamp (2. halvleg)1.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0.5Scorede mål (2. halvleg)0.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
0.5Indkasserede mål (2. halvleg)1.5
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
1Gennemsnitlige mål (2. halvleg)2
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
50%Clean sheet efter pausen50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia
50%Ingen mål efter pausen50%
ASU Poli TimişoaraUnirea Slobozia

ASU Poli Timişoara — resultater i anden halvleg

0% W100% D0% L
4
Point ved pausen
1
Mål ved pausen
+1
Målforskel (1. halvleg)
2
Point i 2. halvleg
0
Målforskel (2. halvleg)
2.00
PPG før pausen
Fastholdelse af føring100%

Fører ved pausen i 50% af kampene og vinder 50%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.5

Indkasserer 0.5 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Unirea Slobozia — resultater i anden halvleg

50% W0% D50% L
1
Point ved pausen
0
Mål ved pausen
-1
Målforskel (1. halvleg)
3
Point i 2. halvleg
-2
Målforskel (2. halvleg)
0.50
PPG før pausen
Forsvar efter pausen+1.0

Indkasserer 1.0 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

ASU Poli Timişoara — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp2.001.00
Scorede mål / kamp0.50.5
Indkasserede mål / kamp0.00.5
Gennemsnitlige mål i kampen0.51.0
1 mål50%50%
2 mål0%50%
3 mål0%0%
Clean sheet100%50%
Intet mål50%50%
Målforskel+10
Pause: 50% fører - 50% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 0% vundet - 100% uafgjort - 0% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 1
Unirea Slobozia — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp0.501.50
Scorede mål / kamp0.00.5
Indkasserede mål / kamp0.51.5
Gennemsnitlige mål i kampen0.52.0
1 mål50%100%
2 mål0%50%
3 mål0%50%
Clean sheet50%50%
Intet mål100%50%
Målforskel-1-2
Pause: 0% fører - 50% uafgjort - 50% bagud
2. halvleg: 50% vundet - 0% uafgjort - 50% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 0

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

ASU Poli Timişoara
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Mest farlige minutter 16-30 (1 goal). Indkasserer flest i 46-60 (1). Balance i sene mål (76-90): +1 - vinder de sene faser.

Unirea Slobozia
ScoredeIndkasserede
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
2
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Mest farlige minutter 76-90 (1 goal). Indkasserer flest i 46-60 (2). Balance i sene mål (76-90): 0.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

2.00
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.5 : 0.5
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
73%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
50%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
-100%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
50%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
0%
0:0-risiko
praktisk talt nul
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

ASU Poli Timişoara

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.96
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.46
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-0.8 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-1.17
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.71
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
65%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
42%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
0.0
Sene mål
50% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
50%

Unirea Slobozia

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.49
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-1.01
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+0.6 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.63
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-0.38
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
42%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
129%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.5
Sene mål
100% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
100%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med Liga II-gennemsnittet.

Hold mod liga

ASU Poli TimişoaraLigaUnirea Slobozia
Gennemsnitlige mål i kampen▼ 1.502.73▼ 2.50
Begge hold scorede▼ 50%64%▼ 50%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 0%55%▼ 50%
Clean sheets▲ 50%20%▼ 0%
Mål før pausen▼ 50%73%▼ 50%
Mål efter pausen▼ 50%77%▲ 100%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.73
Gennemsnitlige mål pr. kamp
64%
Begge hold scorede
55%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
20%
Clean sheets
1.55
Hjemmemål / kamp
1.18
Udemål / kamp
+31%
Fordel i hjemmeangreb
+24%
Fordel i hjemmeforsvar
+23%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
73%
1 mål
32%
2 mål
9%
3 mål
0%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
77%
1 mål
55%
2 mål
27%
3 mål
0%
4 mål

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

FAQ

Hvad blev resultatet af ASU Poli Timişoara mod Unirea Slobozia?

Kampen i Liga II sluttede ASU Poli Timişoara 1:0 Unirea Slobozia. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad viser målstatistikken før ASU Poli Timişoara mod Unirea Slobozia?

ASU Poli Timişoara scorer i gennemsnit 1,00 mål pr. kamp, og Unirea Slobozia scorer 0,50. Gennemsnittet i Liga II er 2,73 mål, og Over 2.5 forekommer i 55% af kampene. BTTS forekommer i 50% af ASU Poli Timişoaras kampe og 50% af Unirea Slobozias.

Hvordan er den aktuelle form for ASU Poli Timişoara og Unirea Slobozia?

I de seneste fem kampe har ASU Poli Timişoara 1 sejre, 1 uafgjorte og 0 nederlag (2,00 point pr. kamp). Unirea Slobozia har 0 sejre, 1 uafgjorte og 1 nederlag (0,50 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af ASU Poli Timişoara mod Unirea Slobozia?

Kampstatistikken er offentlig her; den komplette bettinganalyse og det anbefalede pick findes i NoFluffPicks-appen.