Spanien - La LigaEstadio El SadarData opdateret pr. 19. oktober 2026

CA Osasuna - Getafe CF: kampstatistik

CA Osasuna-logo
CA Osasuna
1 : 0pause 1:0
Getafe CF-logo
Getafe CF

CA Osasuna mod Getafe CF: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

CA Osasuna spillede mod Getafe CF i La Liga (Spanien). Kampen blev spillet 31. august 2026. Stadion: Estadio El Sadar. Slutresultat: 1:0.

Aktuel form

CA Osasuna: 1-1-0, 2,00 point pr. kamp. Getafe CF: 1-0-1, 1,50 point pr. kamp.

Målstatistik

CA Osasuna scorer 1,00 og indkasserer 0,50 mål pr. kamp. Getafe CF scorer 0,50 og indkasserer 1,50. Ligaens gennemsnit: 2,86 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: CA Osasuna 50 %, Getafe CF 0 %. Over 2.5: CA Osasuna 50 %, Getafe CF 50 %. Liganiveau: BTTS 54 %, Over 2.5 57 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: CA Osasuna 1,57, Getafe CF 0,93. Skud pr. kamp: CA Osasuna 12,5, Getafe CF 9,0. Gennemsnitlig boldbesiddelse: CA Osasuna 47 %, Getafe CF 46 %.

Første og anden halvleg

CA Osasuna: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 1,00. Getafe CF: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,50.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 46-60 (1) for CA Osasuna og 76-90+ (1) for Getafe CF. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

La Liga: 2,86 mål pr. kamp, BTTS 54 %, Over 2.5 57 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 2 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 1-0-1. Gennemsnitlige mål 2,00, BTTS 50 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Osasuna har en tydelig større fordel, når det gælder kvaliteten af de skabte chancer på hjemmebane: deres gennemsnitlige xG ligger på 1,58, mens Getafe på udebane kun producerer 0,78. Hjemmeholdet afslutter i gennemsnit 12 gange, heraf 7 skud inden for målrammen pr. kamp, mens gæsterne blot har henholdsvis 6 og 2, hvilket peger på et større potentiale hos Osasuna til at bryde måltørken. Getafes defensiv på udebane har allerede indkasseret 3 mål i én kamp og tillader modstanderne en xG på 1,96, samtidig med at holdet har tabt 100% af sine udekampe. Begge hold har scoret 5 mål og lukket 6 ind i deres seneste fem kampe, så den overordnede aktuelle form er sammenlignelig, men hjemmebanefordelen og de offensive tal taler til værternes fordel. Uafgjort er fortsat et realistisk udfald, eftersom Osasuna ikke scorede i deres hidtil eneste hjemmekamp, men en snæver hjemmesejr virker mere sandsynlig.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Spillet på BTTS „nej“ støttes først og fremmest af Getafes svage aktuelle offensive produktion på udebane: Holdet har endnu ikke scoret et mål dér, med en gennemsnitlig xG på blot 0,78 og en skududnyttelse på 0 %. Osasuna har holdt rent bur i 100 % af sine hidtidige hjemmekampe, og deres gennemsnitlige xGA er kun 0,82, hvilket tydeligt begrænser gæsternes chancer for at score. Getafe har derimod lukket 3,0 mål ind på udebane ved 1,96 xGA imod sig, så hjemmeholdet har med en egen xG på 1,07 en reel mulighed for at vinde uden at indkassere et mål. Begge holds hidtidige BTTS-andel under disse forhold er også 0 %, mens ligaennemsnittet er 50 %. De seneste fem kampe er mere jævnbyrdige, eftersom begge hold i gennemsnit har scoret 1,0 mål, men Osasunas BTTS-tal på 60 % og Getafes på 40 % er ikke tilstrækkelige til at opveje gæsternes meget svage udebanetal.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Osasuna har et tydeligere offensivt potentiale: deres gennemsnitlige xG er 1.07, mens Getafe kun skaber 0.78, og hjemmeholdet afslutter også 12 gange pr. kamp mod gæsternes 6. Osasunas defensiv begrænser modstanderne til 0.82 xG, hvilket sænker gæsternes forventede målscore til omkring 0.71 mål. I de seneste 5 kampe scorede begge hold i gennemsnit 1.0 mål og indkasserede 1.2, hvilket betyder, at deres kampe i gennemsnit bød på 2.2 mål. Linjen 3.5 får yderligere støtte af, at der i de tilgængelige sæsonkampe for begge hold ikke er blevet scoret mere end 3 mål. Med en forventet måltotal på 2.05 er det mest sandsynlige scenarie under 3.5, da der skal scores mindst 4 mål, for at dette spil taber.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det stærkeste signal peger på uafgjort ved pausen, eftersom begge hold i de aktuelle data stod lige efter 45 minutter i 100% af kampene uden hverken at score eller lukke mål ind. Tendensen understøttes af formen i de seneste fem kampe: Getafe stod lige ved pausen i 100% af tilfældene, og holdets gennemsnitlige antal mål i første halvleg er blot 0,2. Osasuna har et tydeligere potentiale efter pausen: holdet scorer i gennemsnit 1,0 mål, holder buret rent, mens Getafe i gennemsnit lukker 3,0 mål ind efter pausen. Hjemmeholdet har indtil videre vundet 100% af kampene og har en xG på 1,07 mod modstandernes xG på 0,78, mens Getafe ikke har vundet en eneste kamp og tillader modstanderne en xG på 1,96. Scenariet med uafgjort ved pausen efterfulgt af en sejr til Osasuna stemmer derfor bedst overens med den lave aktivitet før pausen samt hjemmeholdets fordel i anden halvleg.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

1 : 0
1. halvleg
0 : 0
2. halvleg

Kampstatistik

45Boldbesiddelse (%)55
CA OsasunaGetafe CF
10Skud11
CA OsasunaGetafe CF
2Skud på mål1
CA OsasunaGetafe CF
1.05xG1.22
CA OsasunaGetafe CF
1Hjørnespark3
CA OsasunaGetafe CF
38Farlige angreb62
CA OsasunaGetafe CF
17Frispark14
CA OsasunaGetafe CF
5Kort4
CA OsasunaGetafe CF

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

1Scorede mål / kamp0.5
CA OsasunaGetafe CF
0.5Indkasserede mål / kamp1.5
CA OsasunaGetafe CF
47%Gennemsnitlig boldbesiddelse46%
CA OsasunaGetafe CF
6Skud på mål / kamp1.5
CA OsasunaGetafe CF

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

12.5Skud pr. kamp9
CA OsasunaGetafe CF
6Skud på mål1.5
CA OsasunaGetafe CF
8%Skudkonvertering5.6%
CA OsasunaGetafe CF
47%Boldbesiddelse46%
CA OsasunaGetafe CF
1.57xG for0.93
CA OsasunaGetafe CF
0.9xG imod1.39
CA OsasunaGetafe CF

Skudkvalitet

CA Osasuna: BalanceretGetafe CF: Balanceret
CA OsasunaGetafe CF
Præcision (skud på mål)48%17%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.130.10
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.170.33

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

CA Osasuna er 33% bedre på form i de seneste 5.

2 point / kamp - CA Osasuna · 1.5 point / kamp - Getafe CF

CA Osasuna
DW
Ubesjret i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
50% W50% D0% L
Sæson (V-U-T)
1-1-0
2.00 point / kamp · målforskel +1
Seneste 5 (V-U-T)
1-1-0
2.00 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
0-1-0
Seneste 5 hjemme
0-1-0
D
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.0Indkasserede mål: 0.5xG: 1.57Modstanderens xG: 0.90BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Getafe CF
LW
Sæsonens resultatfordeling
50% W0% D50% L
Sæson (V-U-T)
1-0-1
1.50 point / kamp · målforskel -2
Seneste 5 (V-U-T)
1-0-1
1.50 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
0-0-1
Seneste 5 ude
0-0-1
L
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.5Indkasserede mål: 1.5xG: 0.93Modstanderens xG: 1.39BTTS: 0%Over 2.5: 50%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

CA Osasuna er 100% bedre på scorede mål pr. kamp.

1 mål / kamp - CA Osasuna · 0.5 mål / kamp - Getafe CF

CA Osasuna er 200% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

0.5 mål / kamp - CA Osasuna · 1.5 mål / kamp - Getafe CF

CA Osasunas scoringsprofil: blandet

CA Osasuna scorer i 50% af kampene (1 af 2 kampe), mens Getafe CF holder Clean sheet i 50% (1 af 2 kampe).

Getafe CFs scoringsprofil: blandet

Getafe CF scorer i 50% af kampene (1 af 2 kampe), mens CA Osasuna holder Clean sheet i 50% (1 af 2 kampe).

2Scorede mål (sæson)1
CA OsasunaGetafe CF
1Indkasserede mål (sæson)3
CA OsasunaGetafe CF
1.5Gennemsnitlige mål i kampen2
CA OsasunaGetafe CF
2Scorede mål (seneste 5)1
CA OsasunaGetafe CF
1Indkasserede mål (seneste 5)3
CA OsasunaGetafe CF

Hvor ofte de scorer mindst...

50%1 mål50%
CA OsasunaGetafe CF
50%2 mål0%
CA OsasunaGetafe CF
0%3 mål0%
CA OsasunaGetafe CF
0%4 mål0%
CA OsasunaGetafe CF

Hvor ofte de indkasserer mindst...

50%1 mål50%
CA OsasunaGetafe CF
0%2 mål50%
CA OsasunaGetafe CF
0%3 mål50%
CA OsasunaGetafe CF
0%4 mål0%
CA OsasunaGetafe CF

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

Målmønstre

0%BTTS ved pausen0%
CA OsasunaGetafe CF
0%BTTS i begge halvlege0%
CA OsasunaGetafe CF
0%Scorede i begge halvlege0%
CA OsasunaGetafe CF

BTTS og antal mål

50%Mindst 3 mål og BTTS0%
CA OsasunaGetafe CF
0%Mindst 3 mål uden BTTS50%
CA OsasunaGetafe CF
50%BTTS – seneste 50%
CA OsasunaGetafe CF

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

1. halvleg

50%Mindst 1 mål før pausen0%
CA OsasunaGetafe CF
0%Mindst 2 mål før pausen0%
CA OsasunaGetafe CF
0%Mindst 3 mål før pausen0%
CA OsasunaGetafe CF

2. halvleg

50%Mindst 1 mål efter pausen100%
CA OsasunaGetafe CF
50%Mindst 2 mål efter pausen50%
CA OsasunaGetafe CF
0%Mindst 3 mål efter pausen50%
CA OsasunaGetafe CF

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Getafe CF er 100% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

0.5 point / kamp - CA Osasuna · 1 point / kamp - Getafe CF

CA Osasuna — stilling ved pausen
0% fører50% uafgjort50% bagud
Getafe CF — stilling ved pausen
0% fører100% uafgjort0% bagud

Før pausen (1. halvleg)

0.5Point pr. kamp (1. halvleg)1
CA OsasunaGetafe CF
0Scorede mål (1. halvleg)0
CA OsasunaGetafe CF
0.5Indkasserede mål (1. halvleg)0
CA OsasunaGetafe CF
0.5Gennemsnitlige mål (1. halvleg)0
CA OsasunaGetafe CF
50%Clean sheet før pausen100%
CA OsasunaGetafe CF
100%Ingen mål før pausen100%
CA OsasunaGetafe CF

Efter pausen (2. halvleg)

2Point pr. kamp (2. halvleg)1.5
CA OsasunaGetafe CF
1Scorede mål (2. halvleg)0.5
CA OsasunaGetafe CF
0Indkasserede mål (2. halvleg)1.5
CA OsasunaGetafe CF
1Gennemsnitlige mål (2. halvleg)2
CA OsasunaGetafe CF
100%Clean sheet efter pausen50%
CA OsasunaGetafe CF
50%Ingen mål efter pausen50%
CA OsasunaGetafe CF

CA Osasuna — resultater i anden halvleg

50% W50% D0% L
1
Point ved pausen
0
Mål ved pausen
-1
Målforskel (1. halvleg)
4
Point i 2. halvleg
+2
Målforskel (2. halvleg)
0.50
PPG før pausen
Forsvar efter pausen-0.5

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Getafe CF — resultater i anden halvleg

50% W0% D50% L
2
Point ved pausen
0
Mål ved pausen
0
Målforskel (1. halvleg)
3
Point i 2. halvleg
-2
Målforskel (2. halvleg)
1.00
PPG før pausen
Forsvar efter pausen+1.5

Indkasserer 1.5 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

CA Osasuna — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp0.502.00
Scorede mål / kamp0.01.0
Indkasserede mål / kamp0.50.0
Gennemsnitlige mål i kampen0.51.0
1 mål50%50%
2 mål0%50%
3 mål0%0%
Clean sheet50%100%
Intet mål100%50%
Målforskel-1+2
Pause: 0% fører - 50% uafgjort - 50% bagud
2. halvleg: 50% vundet - 50% uafgjort - 0% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 0
Getafe CF — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.001.50
Scorede mål / kamp0.00.5
Indkasserede mål / kamp0.01.5
Gennemsnitlige mål i kampen0.02.0
1 mål0%100%
2 mål0%50%
3 mål0%50%
Clean sheet100%50%
Intet mål100%50%
Målforskel0-2
Pause: 0% fører - 100% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 50% vundet - 0% uafgjort - 50% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 0

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

CA Osasuna
ScoredeIndkasserede
0
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
0
0
76-90

Mest farlige minutter 46-60 (1 goal). Indkasserer flest i 0-15 (1). Balance i sene mål (76-90): 0.

Getafe CF
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
1
2
76-90

Mest farlige minutter 76-90 (1 goal). Indkasserer flest i 76-90 (2). Balance i sene mål (76-90): -1 - de sene faser er en svaghed.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

1.75
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.3 : 0.5
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
61%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
25%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
+14%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
25%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
25%
0:0-risiko
omkring 1 ud af 4 kampe
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

CA Osasuna

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.67
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.17
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-0.8 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.57
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.40
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
60%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
42%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+1.0
Sene mål
0% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
0%

Getafe CF

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.46
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.54
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+2.4 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.43
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-0.11
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
42%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
89%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.5
Sene mål
100% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
100%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med La Liga-gennemsnittet.

Hold mod liga

CA OsasunaLigaGetafe CF
Gennemsnitlige mål i kampen▼ 1.502.86▼ 2.00
Begge hold scorede▼ 50%54%▼ 0%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 50%57%▼ 50%
Clean sheets▲ 50%27%▲ 50%
Mål før pausen▼ 50%68%▼ 0%
Mål efter pausen▼ 50%79%▲ 100%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.86
Gennemsnitlige mål pr. kamp
54%
Begge hold scorede
57%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.68
Hjemmemål / kamp
1.18
Udemål / kamp
+42%
Fordel i hjemmeangreb
+30%
Fordel i hjemmeforsvar
+25%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
68%
1 mål
46%
2 mål
21%
3 mål
7%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
79%
1 mål
39%
2 mål
21%
3 mål
4%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. CA OsasunaGult kortJorge Herrando Oroz
  2. CA OsasunaUdskiftningInd: Flavien-Enzo BoyomosUd: Jorge Herrando Oroz
  3. Getafe CFGult kortDjené Dakonam Ortega
  4. CA OsasunaMålAnte Budimir
  5. CA OsasunaUdskiftningInd: Jonathan DubasinUd: Rubén García Santos
  6. Getafe CFGult kortEnes Ünal
  7. Getafe CFGult kortOrel Johnson Mangala
  8. Getafe CFUdskiftningInd: Alberto RiscoUd: Andrés García Robledo
  9. CA OsasunaGult kortIker Muñoz Cameros
  10. Getafe CFUdskiftningInd: Nemanja GudeljUd: Francho Serrano Gracia
  11. CA OsasunaUdskiftningInd: Enrique Barja AfonsoUd: Moisés Gómez Bordonado
  12. CA OsasunaGult kortRaúl García de Haro
  13. Getafe CFUdskiftningInd: Borja Mayoral MoyaUd: Martín Satriano
  14. CA OsasunaGult kortSergio Herrera Pirón
  15. CA OsasunaGult kortEnrique Barja Afonso

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (2): CA Osasuna 1 - 0 - 1 Getafe CF. Gennemsnitlige mål 2.00, begge hold scorede i 50% kampe.

Getafe Club de Fútbol
1 : 0
CA Osasuna
CA Osasuna
2 : 1
Getafe Club de Fútbol

FAQ

Hvad blev resultatet af CA Osasuna mod Getafe CF?

Kampen i La Liga sluttede CA Osasuna 1:0 Getafe CF. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem CA Osasuna og Getafe CF?

I de seneste 2 indbyrdes kampe vandt CA Osasuna 1, Getafe CF vandt 1, og 0 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 2,00 mål, og begge hold scorede i 50% af dem.

Hvad viser målstatistikken før CA Osasuna mod Getafe CF?

CA Osasuna scorer i gennemsnit 1,00 mål pr. kamp, og Getafe CF scorer 0,50. Gennemsnittet i La Liga er 2,86 mål, og Over 2.5 forekommer i 57% af kampene. BTTS forekommer i 50% af CA Osasunas kampe og 0% af Getafe CFs.

Hvordan er den aktuelle form for CA Osasuna og Getafe CF?

I de seneste fem kampe har CA Osasuna 1 sejre, 1 uafgjorte og 0 nederlag (2,00 point pr. kamp). Getafe CF har 1 sejre, 0 uafgjorte og 1 nederlag (1,50 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af CA Osasuna mod Getafe CF?

Brug denne side til at sammenligne tallene bag CA Osasuna mod Getafe CF. Åbn NoFluffPicks-appen for bettinganalysen, picket, Value Bet og forklaringen.