Bolivia - LFPBEstadio Municipal El AltoData opdateret pr. 17. oktober 2026

Club Always Ready - Independiente Petrolero: kampstatistik

Club Always Ready mod Independiente Petrolero: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Club Always Ready spillede mod Independiente Petrolero i LFPB (Bolivia). Kampen blev spillet 12. oktober 2026. Stadion: Estadio Municipal El Alto. Slutresultat: 2:0.

Aktuel form

Club Always Ready: 3-2-0, 2,20 point pr. kamp. Independiente Petrolero: 1-0-4, 0,60 point pr. kamp.

Målstatistik

Club Always Ready scorer 2,35 og indkasserer 0,65 mål pr. kamp. Independiente Petrolero scorer 1,35 og indkasserer 1,75. Ligaens gennemsnit: 3,08 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Club Always Ready 50 %, Independiente Petrolero 70 %. Over 2.5: Club Always Ready 60 %, Independiente Petrolero 85 %. Liganiveau: BTTS 61 %, Over 2.5 62 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Club Always Ready 2,00, Independiente Petrolero 1,36. Skud pr. kamp: Club Always Ready 19,0, Independiente Petrolero 13,0. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Club Always Ready 58 %, Independiente Petrolero 47 %.

Første og anden halvleg

Club Always Ready: fører ved pausen i 55 % af kampene, mål i anden halvleg 1,40. Independiente Petrolero: fører ved pausen i 15 % af kampene, mål i anden halvleg 0,90.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 76-90+ (17) for Club Always Ready og 76-90+ (7) for Independiente Petrolero. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

LFPB: 3,08 mål pr. kamp, BTTS 61 %, Over 2.5 62 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 3 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 1-1-1. Gennemsnitlige mål 4,00, BTTS 33 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Club Always Ready har vundet 70% af hjemmekampene med et gennemsnit på 2,5 scorede mål og kun 0,6 indkasserede, mens Independiente Petrolero har tabt 44% af sine udekampe. Hjemmeholdet skaber også klart bedre chancer: Deres xG på hjemmebane er 2,15, mens gæsterne har en xG på 1,01 på udebane og tillader modstanderne chancer til en værdi af 2,20 xG. Independientes fordel er den seneste form — 4 sejre i 5 kampe mod hjemmeholdets 2 sejre — og Always Ready har indkasseret hele 15 mål i denne periode. Alligevel taler et gennemsnit på 6,7 skud på mål pr. hjemmekamp mod gæsternes 3,11 på udebane samt clean sheets i 50% af hjemmekampene for en hjemmesejr.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

I hele sæsonen har begge hold scoret i 64 % af Club Always Readys kampe og 78 % af Independiente Petroleros kampe, hvilket taler for spillet »Ja«. Hjemmeholdet indkasserer i gennemsnit 1,64 mål pr. kamp, og i de seneste 5 kampe har det indkasseret hele 3,0, så gæsterne har en klar chance for at komme på tavlen. Independiente Petrolero indkasserer til gengæld i gennemsnit 1,89 mål, og modstanderne skaber chancer til en værdi af 2,20 xG pr. kamp mod dem, hvilket taler for et mål til hjemmeholdet. Der er dog grund til forsigtighed, da begge hold kun har scoret i 40 % af tilfældene i deres seneste 5 kampe. Alligevel taler sæsonens procenttal og antallet af mål, som begge hold indkasserer, stærkere for, at begge hold kommer på tavlen (BTTS Ja).

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Der blev scoret mindst to mål i 82% af Club Always Readys kampe og i 100% af Independiente Petroleros kampe, så over 1,5 er det stærkeste signal. Hjemmeholdets offensive potentiale understøttes af et gennemsnitligt xG på 1,66 og 5,36 afslutninger på mål pr. kamp, mens modstanderne tillader chancer med en gennemsnitlig værdi på 2,20 xG. Gæsterne scorer i gennemsnit 1,56 mål, mens hjemmeholdet indkasserer 1,64, så begge hold har grundlag for at score endnu et mål. I hjemmeholdets seneste fem kampe blev der i gennemsnit scoret 5,2 mål, og i hver af dem gik kampen over linjen på 2,5; denne højere linje er dog mindre sikker end over 1,5.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Uafgjort ved pausen er det mest sandsynlige udfald: Independiente Petrolero var bagud efter første halvleg i 6 af 9 kampe, og holdenes gennemsnitlige antal scorede mål før pausen er næsten identiske — 0,44 for udeholdet mod 0,45 for hjemmeholdet. Efter pausen kan udeholdet få overtaget; de har vundet 4 af deres seneste 5 kampe, mens Club Always Ready har vundet 2 gange og i gennemsnit har lukket 3,0 mål ind pr. kamp. Desuden scorer udeholdet i gennemsnit 1,11 mål efter pausen, mens hjemmeholdet lukker 0,91 mål ind i anden halvleg. X/2 er dog ikke et sikkert valg, fordi hjemmeholdet skaber flere chancer: deres gennemsnitlige xG er 1,66 mod udeholdets 1,01, hvilket giver en reel mulighed for en hjemmesejr efter uafgjort ved pausen.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

1 : 0
1. halvleg
1 : 0
2. halvleg

Kampstatistik

61Boldbesiddelse (%)39
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
27Skud15
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
7Skud på mål4
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
2.69xG1.34
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
7Hjørnespark6
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
70Farlige angreb16
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
5Frispark8
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
1Kort3
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

Club Always ReadyIndependiente Petrolero
2.35Scorede mål / kamp1.35
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
0.65Indkasserede mål / kamp1.75
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
58%Gennemsnitlig boldbesiddelse47%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
6.5Skud på mål / kamp4.35
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

18.95Skud pr. kamp12.95
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
6.5Skud på mål4.35
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
12.4%Skudkonvertering10.4%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
58%Boldbesiddelse47%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
2xG for1.36
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
1.14xG imod1.98
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Skudkvalitet

Club Always Ready: DominerendeIndependiente Petrolero: Balanceret
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
Præcision (skud på mål)34%34%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.110.11
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.360.31

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Club Always Ready er 267% bedre på form i de seneste 5.

2.2 point / kamp - Club Always Ready · 0.6 point / kamp - Independiente Petrolero

Club Always Ready
DDWWW
Ubesjret i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
65% W30% D5% L
Sæson (V-U-T)
13-6-1
2.25 point / kamp · målforskel +34
Seneste 5 (V-U-T)
3-2-0
2.20 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
7-2-1
Seneste 5 hjemme
3-2-0
WWDDW
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 3.0Indkasserede mål: 0.8xG: 1.82Modstanderens xG: 1.17BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Independiente Petrolero
LWLLL
Sæsonens resultatfordeling
35% W20% D45% L
Sæson (V-U-T)
7-4-9
1.25 point / kamp · målforskel -8
Seneste 5 (V-U-T)
1-0-4
0.60 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
3-2-4
Seneste 5 ude
2-0-3
LWWLL
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.0Indkasserede mål: 2.8xG: 1.38Modstanderens xG: 1.85BTTS: 60%Over 2.5: 100%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Club Always Ready er 74% bedre på scorede mål pr. kamp.

2.35 mål / kamp - Club Always Ready · 1.35 mål / kamp - Independiente Petrolero

Club Always Ready er 169% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

0.65 mål / kamp - Club Always Ready · 1.75 mål / kamp - Independiente Petrolero

Club Always Readys scoringsprofil: meget stærk

Club Always Ready scorer i 85% af kampene (17 af 20 kampe), mens Independiente Petrolero holder Clean sheet i 15% (3 af 20 kampe).

Independiente Petroleros scoringsprofil: stærk

Independiente Petrolero scorer i 80% af kampene (16 af 20 kampe), mens Club Always Ready holder Clean sheet i 45% (9 af 20 kampe).

47Scorede mål (sæson)27
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
13Indkasserede mål (sæson)35
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
3Gennemsnitlige mål i kampen3.1
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
15Scorede mål (seneste 5)5
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
4Indkasserede mål (seneste 5)14
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Hvor ofte de scorer mindst...

85%1 mål80%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
60%2 mål40%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
45%3 mål15%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
25%4 mål0%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Hvor ofte de indkasserer mindst...

55%1 mål85%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
10%2 mål55%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
0%3 mål30%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
0%4 mål5%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

70%
Independiente Petrolero - BTTSBTTS - procentdel af kampe, hvor begge hold scorede.14 af 20 kampe
61%
Ligagennemsnit

Målmønstre

10%BTTS ved pausen30%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
5%BTTS i begge halvlege10%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
40%Scorede i begge halvlege25%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

BTTS og antal mål

35%Mindst 3 mål og BTTS65%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
25%Mindst 3 mål uden BTTS20%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
60%BTTS – seneste 560%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

Club Always ReadyIndependiente Petrolero
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

1. halvleg

60%Mindst 1 mål før pausen80%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
20%Mindst 2 mål før pausen40%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
20%Mindst 3 mål før pausen0%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

2. halvleg

80%Mindst 1 mål efter pausen90%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
60%Mindst 2 mål efter pausen75%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
40%Mindst 3 mål efter pausen25%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Club Always Ready er 116% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

2.05 point / kamp - Club Always Ready · 0.95 point / kamp - Independiente Petrolero

Club Always Ready — stilling ved pausen
55% fører40% uafgjort5% bagud
Independiente Petrolero — stilling ved pausen
15% fører50% uafgjort35% bagud

Før pausen (1. halvleg)

2.05Point pr. kamp (1. halvleg)0.95
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
0.95Scorede mål (1. halvleg)0.45
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
0.15Indkasserede mål (1. halvleg)0.75
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
1.1Gennemsnitlige mål (1. halvleg)1.2
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
85%Clean sheet før pausen35%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
45%Ingen mål før pausen55%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Efter pausen (2. halvleg)

1.9Point pr. kamp (2. halvleg)1.1
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
1.4Scorede mål (2. halvleg)0.9
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
0.5Indkasserede mål (2. halvleg)1
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
1.9Gennemsnitlige mål (2. halvleg)1.9
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
50%Clean sheet efter pausen35%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero
30%Ingen mål efter pausen40%
Club Always ReadyIndependiente Petrolero

Club Always Ready — resultater i anden halvleg

50% W40% D10% L
41
Point ved pausen
19
Mål ved pausen
+16
Målforskel (1. halvleg)
38
Point i 2. halvleg
+18
Målforskel (2. halvleg)
2.05
PPG før pausen
Fastholdelse af føring118%

Fører ved pausen i 55% af kampene og vinder 65%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.3

Indkasserer 0.3 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Independiente Petrolero — resultater i anden halvleg

25% W35% D40% L
19
Point ved pausen
9
Mål ved pausen
-6
Målforskel (1. halvleg)
22
Point i 2. halvleg
-2
Målforskel (2. halvleg)
0.95
PPG før pausen
Fastholdelse af føring233%

Fører ved pausen i 15% af kampene og vinder 35%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.3

Indkasserer 0.3 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Club Always Ready — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp3.001.40
Scorede mål / kamp2.01.0
Indkasserede mål / kamp0.20.6
Gennemsnitlige mål i kampen2.21.6
1 mål100%100%
2 mål40%40%
3 mål40%20%
Clean sheet80%40%
Intet mål0%40%
Målforskel+9+2
Pause: 100% fører - 0% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 40% vundet - 20% uafgjort - 40% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 20% - Samlet antal mål ved pausen: 10
Independiente Petrolero — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp0.400.80
Scorede mål / kamp0.40.6
Indkasserede mål / kamp1.41.4
Gennemsnitlige mål i kampen1.82.0
1 mål100%100%
2 mål80%100%
3 mål0%0%
Clean sheet0%20%
Intet mål60%60%
Målforskel-5-4
Pause: 0% fører - 40% uafgjort - 60% bagud
2. halvleg: 20% vundet - 20% uafgjort - 60% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 40% - Samlet antal mål ved pausen: 2

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Club Always Ready
ScoredeIndkasserede
4
1
0-15
5
0
16-30
10
2
31-45
8
0
46-60
3
7
61-75
17
3
76-90

Mest farlige minutter 76-90 (17 goals). Indkasserer flest i 61-75 (7). Balance i sene mål (76-90): +14 - vinder de sene faser.

Independiente Petrolero
ScoredeIndkasserede
2
2
0-15
2
8
16-30
5
5
31-45
6
6
46-60
5
3
61-75
7
11
76-90

Mest farlige minutter 76-90 (7 goals). Indkasserer flest i 76-90 (11). Balance i sene mål (76-90): -4 - de sene faser er en svaghed.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

3.05
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
2.0 : 1.0
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
99%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
60%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
+31%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
68%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
3%
0:0-risiko
omkring 1 ud af 33 kampe
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Club Always Ready

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.86
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.84
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-10.7 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.35
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.49
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
127%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
53%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
-0.05
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.4
Sene mål
36% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 9% i de første 15 minutter.
36%

Independiente Petrolero

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.62
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.22
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+2.6 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.01
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.23
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
110%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
95%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
-0.65
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.5
Sene mål
26% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 7% i de første 15 minutter.
26%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med LFPB-gennemsnittet.

Hold mod liga

Club Always ReadyLigaIndependiente Petrolero
Gennemsnitlige mål i kampen• 3.003.08• 3.10
Begge hold scorede▼ 50%61%▲ 70%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 60%62%▲ 85%
Clean sheets▲ 45%23%▼ 15%
Mål før pausen▼ 60%75%▲ 80%
Mål efter pausen▼ 80%86%▲ 90%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

3.08
Gennemsnitlige mål pr. kamp
61%
Begge hold scorede
62%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
23%
Clean sheets
1.85
Hjemmemål / kamp
1.23
Udemål / kamp
+50%
Fordel i hjemmeangreb
+34%
Fordel i hjemmeforsvar
+23%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
75%
1 mål
41%
2 mål
14%
3 mål
4%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
86%
1 mål
53%
2 mål
23%
3 mål
8%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. Club Always ReadyMålAlvaro Daniel QuirogaAssist: Richet Gómez
  2. Independiente PetroleroGult kortAlán Jorge Mercado Berthalet
  3. Club Always ReadyMålEnrique Luis TriverioAssist: Emanuel Joel Amoroso
  4. Club Always ReadyGult kortAlvaro Daniel Quiroga
  5. Independiente PetroleroGult kortRonivan Bispo dos Santos
  6. Independiente PetroleroGult kortGustavo Mendoza Salvatierra
  7. Independiente PetroleroUdskiftningInd: Kent Lucas Sanchez GilUd: Santiago Suarez

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (3): Club Always Ready 1 - 1 - 1 Independiente Petrolero. Gennemsnitlige mål 4.00, begge hold scorede i 33% kampe.

FAQ

Hvad blev resultatet af Club Always Ready mod Independiente Petrolero?

Kampen i LFPB sluttede Club Always Ready 2:0 Independiente Petrolero. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem Club Always Ready og Independiente Petrolero?

I de seneste 3 indbyrdes kampe vandt Club Always Ready 1, Independiente Petrolero vandt 1, og 1 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 4,00 mål, og begge hold scorede i 33% af dem.

Hvad viser målstatistikken før Club Always Ready mod Independiente Petrolero?

Club Always Ready scorer i gennemsnit 2,35 mål pr. kamp, og Independiente Petrolero scorer 1,35. Gennemsnittet i LFPB er 3,08 mål, og Over 2.5 forekommer i 62% af kampene. BTTS forekommer i 50% af Club Always Readys kampe og 70% af Independiente Petroleros.

Hvordan er den aktuelle form for Club Always Ready og Independiente Petrolero?

I de seneste fem kampe har Club Always Ready 3 sejre, 2 uafgjorte og 0 nederlag (2,20 point pr. kamp). Independiente Petrolero har 1 sejre, 0 uafgjorte og 4 nederlag (0,60 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Club Always Ready mod Independiente Petrolero?

Kampstatistikken er offentlig her; den komplette bettinganalyse og det anbefalede pick findes i NoFluffPicks-appen.