Portugal - Liga NOSCampo da Imaculada ConceiçãoData opdateret pr. 02. november 2026

CS Marítimo - Santa Clara: kampstatistik

CS Marítimo mod Santa Clara: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

CS Marítimo spillede mod Santa Clara i Liga NOS (Portugal). Kampen blev spillet 1. november 2026. Stadion: Campo da Imaculada Conceição. Slutresultat: 0:2.

Aktuel form

CS Marítimo: 0-1-4, 0,20 point pr. kamp. Santa Clara: 3-1-1, 2,00 point pr. kamp.

Målstatistik

CS Marítimo scorer 1,00 og indkasserer 2,11 mål pr. kamp. Santa Clara scorer 1,44 og indkasserer 0,67. Ligaens gennemsnit: 2,73 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: CS Marítimo 67 %, Santa Clara 44 %. Over 2.5: CS Marítimo 78 %, Santa Clara 44 %. Liganiveau: BTTS 48 %, Over 2.5 55 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: CS Marítimo 1,11, Santa Clara 1,37. Skud pr. kamp: CS Marítimo 10,0, Santa Clara 13,2. Gennemsnitlig boldbesiddelse: CS Marítimo 44 %, Santa Clara 46 %.

Første og anden halvleg

CS Marítimo: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,67. Santa Clara: fører ved pausen i 56 % af kampene, mål i anden halvleg 0,56.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 76-90+ (4) for CS Marítimo og 16-30 (4) for Santa Clara. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

Liga Portugal: 2,73 mål pr. kamp, BTTS 48 %, Over 2.5 55 %.

Indbyrdes historik

Der findes ingen matchende indbyrdes stikprøve i databasen.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Santa Clara ligger på 4. pladsen i tabellen og har vundet 5 af 9 kampe, mens CS Marítimo på 14. pladsen kun har 2 sejre. På udebane har gæsterne vundet 75% af kampene og ikke tabt nogen, mens hjemmeholdet har vundet 25% af sine hjemmekampe. Den største forskel ses defensivt: Marítimo indkasserer i gennemsnit 1,75 mål på hjemmebane, mens Santa Clara blot indkasserer 0,5 på udebane; i de seneste fem kampe har hjemmeholdet lukket hele 11 mål ind mod gæsternes 6. Chanceniveauet taler også til Santa Claras fordel: holdets xG på udebane er 1,26, mens forsvaret tillader 0,93 xG. Marítimo har til sammenligning henholdsvis 1,11 og 1,58 på hjemmebane. Gæsterne har scoret i hver eneste udebanekamp og laver i gennemsnit 1,25 mål på udebane, hvilket sammenholdt med hjemmeholdets svage defensiv gør dem til favoritter.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Den seneste form taler for, at begge hold scorer: I Marítimos fem foregående kampe scorede begge hold i 80 % af kampene, mens det gjaldt 60 % af Santa Claras. Hjemmeholdet har indkasseret 11 mål i perioden, svarende til et gennemsnit på 2,2 pr. kamp, hvilket øger gæsternes chancer; de har scoret 1,2 mål i snit. Marítimo har også gode muligheder for at komme på måltavlen: Holdet scorer i gennemsnit 1,6 mål på hjemmebane, selv om Santa Clara kun indkasserer 0,5 mål pr. udekamp. Sæsonens andele af kampe, hvor begge hold har scoret, på henholdsvis 40 % og 50 % samt gæsternes 50 % clean sheets gør spillet mindre sikkert, men de seneste resultater giver et lille forspring til BTTS Ja.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Det stærkeste signal er under 3.5 mål: Alle Santa Claras udekampe og 60% af Marítimos hjemmekampe endte under denne linje. Gæsterne lukker i gennemsnit kun 0,5 mål ind på udebane og holder nullet i 50% af disse kampe, hvilket begrænser hjemmeholdets målpotentiale, selvom de i gennemsnit scorer 1,6 mål på hjemmebane. På den anden side har Marítimo lukket 11 mål ind i de seneste 5 kampe, så Santa Clara, der i gennemsnit scorer 1,25 mål på udebane, har en reel chance for at komme på tavlen. Den seneste form øger risikoen for en målfest — over 2.5 mål er scoret i 80% af Marítimos seneste 5 kampe og 60% af Santa Claras — og derfor giver linjen 3.5 en større margin end 2.5 ved en forventning på 2,40 mål.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det stærkeste signal er, at Santa Clara fører ved pausen og holder føringen til slutfløjt. I Marítimos seneste fem kampe var holdet bagud ved pausen 3 gange og førte ikke en eneste gang, mens Santa Clara førte 2 gange og aldrig gik til pause bagud. I denne periode scorede hjemmeholdet i gennemsnit kun 0,2 mål før pausen, mens gæsterne i gennemsnit indkasserede 0,2 mål i første halvleg. Den samlede kampstatistik taler også for, at Santa Clara holder føringen: Santa Clara vandt 75% af kampene i det udvalgte udebanesample, mens Marítimo vandt 40% af sine hjemmekampe. Uafgjort ved pausen efterfulgt af en udesejr er fortsat et relevant alternativ, da Santa Clara var uafgjort ved pausen i 3 af sine seneste 5 kampe.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 1
1. halvleg
0 : 1
2. halvleg

Kampstatistik

52Boldbesiddelse (%)48
CS MarítimoSanta Clara
17Skud11
CS MarítimoSanta Clara
6Skud på mål5
CS MarítimoSanta Clara
1.87xG1.26
CS MarítimoSanta Clara
5Hjørnespark2
CS MarítimoSanta Clara
52Farlige angreb30
CS MarítimoSanta Clara
17Frispark18
CS MarítimoSanta Clara
3Kort3
CS MarítimoSanta Clara

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

CS MarítimoSanta Clara
1Scorede mål / kamp1.44
CS MarítimoSanta Clara
2.11Indkasserede mål / kamp0.67
CS MarítimoSanta Clara
44%Gennemsnitlig boldbesiddelse46%
CS MarítimoSanta Clara
3.11Skud på mål / kamp3.78
CS MarítimoSanta Clara

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

10Skud pr. kamp13.22
CS MarítimoSanta Clara
3.11Skud på mål3.78
CS MarítimoSanta Clara
10%Skudkonvertering10.9%
CS MarítimoSanta Clara
44%Boldbesiddelse46%
CS MarítimoSanta Clara
1.11xG for1.37
CS MarítimoSanta Clara
1.62xG imod1.06
CS MarítimoSanta Clara

Skudkvalitet

CS Marítimo: BalanceretSanta Clara: Balanceret
CS MarítimoSanta Clara
Præcision (skud på mål)31%29%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.110.10
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.320.38

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Santa Clara er 900% bedre på form i de seneste 5.

0.2 point / kamp - CS Marítimo · 2 point / kamp - Santa Clara

CS Marítimo
LLDLL
Ingen sejr i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
22% W22% D56% L
Sæson (V-U-T)
2-2-5
0.89 point / kamp · målforskel -10
Seneste 5 (V-U-T)
0-1-4
0.20 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
1-1-2
Seneste 5 hjemme
1-1-2
WDLL
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.6Indkasserede mål: 2.8xG: 0.93Modstanderens xG: 1.70BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Santa Clara
WWDWL
Sæsonens resultatfordeling
56% W33% D11% L
Sæson (V-U-T)
5-3-1
2.00 point / kamp · målforskel +7
Seneste 5 (V-U-T)
3-1-1
2.00 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
3-1-0
Seneste 5 ude
3-1-0
WDWW
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.6Indkasserede mål: 0.6xG: 1.38Modstanderens xG: 1.05BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Santa Clara er 44% bedre på scorede mål pr. kamp.

1 mål / kamp - CS Marítimo · 1.44 mål / kamp - Santa Clara

Santa Clara er 215% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

2.11 mål / kamp - CS Marítimo · 0.67 mål / kamp - Santa Clara

CS Marítimos scoringsprofil: blandet

CS Marítimo scorer i 78% af kampene (7 af 9 kampe), mens Santa Clara holder Clean sheet i 56% (5 af 9 kampe).

Santa Claras scoringsprofil: meget stærk

Santa Clara scorer i 89% af kampene (8 af 9 kampe), mens CS Marítimo holder Clean sheet i 11% (1 af 9 kampe).

9Scorede mål (sæson)13
CS MarítimoSanta Clara
19Indkasserede mål (sæson)6
CS MarítimoSanta Clara
3.11Gennemsnitlige mål i kampen2.11
CS MarítimoSanta Clara
3Scorede mål (seneste 5)8
CS MarítimoSanta Clara
14Indkasserede mål (seneste 5)3
CS MarítimoSanta Clara

Hvor ofte de scorer mindst...

78%1 mål89%
CS MarítimoSanta Clara
22%2 mål33%
CS MarítimoSanta Clara
0%3 mål11%
CS MarítimoSanta Clara
0%4 mål11%
CS MarítimoSanta Clara

Hvor ofte de indkasserer mindst...

89%1 mål44%
CS MarítimoSanta Clara
67%2 mål22%
CS MarítimoSanta Clara
33%3 mål0%
CS MarítimoSanta Clara
11%4 mål0%
CS MarítimoSanta Clara

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

48%
Ligagennemsnit

Målmønstre

33%BTTS ved pausen11%
CS MarítimoSanta Clara
0%BTTS i begge halvlege0%
CS MarítimoSanta Clara
11%Scorede i begge halvlege11%
CS MarítimoSanta Clara

BTTS og antal mål

56%Mindst 3 mål og BTTS33%
CS MarítimoSanta Clara
22%Mindst 3 mål uden BTTS11%
CS MarítimoSanta Clara
60%BTTS – seneste 540%
CS MarítimoSanta Clara

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

1. halvleg

89%Mindst 1 mål før pausen67%
CS MarítimoSanta Clara
56%Mindst 2 mål før pausen22%
CS MarítimoSanta Clara
0%Mindst 3 mål før pausen11%
CS MarítimoSanta Clara

2. halvleg

100%Mindst 1 mål efter pausen56%
CS MarítimoSanta Clara
44%Mindst 2 mål efter pausen33%
CS MarítimoSanta Clara
11%Mindst 3 mål efter pausen11%
CS MarítimoSanta Clara

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Santa Clara er 380% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

0.44 point / kamp - CS Marítimo · 2.11 point / kamp - Santa Clara

CS Marítimo — stilling ved pausen
0% fører44% uafgjort56% bagud
Santa Clara — stilling ved pausen
56% fører44% uafgjort0% bagud

Før pausen (1. halvleg)

0.44Point pr. kamp (1. halvleg)2.11
CS MarítimoSanta Clara
0.33Scorede mål (1. halvleg)0.89
CS MarítimoSanta Clara
1.11Indkasserede mål (1. halvleg)0.22
CS MarítimoSanta Clara
1.44Gennemsnitlige mål (1. halvleg)1.11
CS MarítimoSanta Clara
11%Clean sheet før pausen89%
CS MarítimoSanta Clara
67%Ingen mål før pausen33%
CS MarítimoSanta Clara

Efter pausen (2. halvleg)

1.44Point pr. kamp (2. halvleg)1.22
CS MarítimoSanta Clara
0.67Scorede mål (2. halvleg)0.56
CS MarítimoSanta Clara
1Indkasserede mål (2. halvleg)0.44
CS MarítimoSanta Clara
1.67Gennemsnitlige mål (2. halvleg)1
CS MarítimoSanta Clara
44%Clean sheet efter pausen67%
CS MarítimoSanta Clara
44%Ingen mål efter pausen67%
CS MarítimoSanta Clara

CS Marítimo — resultater i anden halvleg

44% W11% D44% L
4
Point ved pausen
3
Mål ved pausen
-7
Målforskel (1. halvleg)
13
Point i 2. halvleg
-3
Målforskel (2. halvleg)
0.44
PPG før pausen
Forsvar efter pausen-0.1

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Santa Clara — resultater i anden halvleg

22% W56% D22% L
19
Point ved pausen
8
Mål ved pausen
+6
Målforskel (1. halvleg)
11
Point i 2. halvleg
+1
Målforskel (2. halvleg)
2.11
PPG før pausen
Fastholdelse af føring100%

Fører ved pausen i 56% af kampene og vinder 56%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.2

Indkasserer 0.2 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

CS Marítimo — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp0.200.80
Scorede mål / kamp0.20.4
Indkasserede mål / kamp1.21.6
Gennemsnitlige mål i kampen1.42.0
1 mål100%100%
2 mål40%60%
3 mål0%20%
Clean sheet0%20%
Intet mål80%60%
Målforskel-5-6
Pause: 0% fører - 20% uafgjort - 80% bagud
2. halvleg: 20% vundet - 20% uafgjort - 60% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 20% - Samlet antal mål ved pausen: 1
Santa Clara — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp2.201.40
Scorede mål / kamp0.80.8
Indkasserede mål / kamp0.00.6
Gennemsnitlige mål i kampen0.81.4
1 mål60%80%
2 mål20%40%
3 mål0%20%
Clean sheet100%60%
Intet mål40%60%
Målforskel+4+1
Pause: 60% fører - 40% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 40% vundet - 20% uafgjort - 40% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 4

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

CS Marítimo
ScoredeIndkasserede
0
3
0-15
3
3
16-30
0
4
31-45
0
3
46-60
2
1
61-75
4
5
76-90

Mest farlige minutter 76-90 (4 goals). Indkasserer flest i 76-90 (5). Balance i sene mål (76-90): -1 - de sene faser er en svaghed.

Santa Clara
ScoredeIndkasserede
2
0
0-15
4
0
16-30
2
2
31-45
2
1
46-60
0
3
61-75
3
0
76-90

Mest farlige minutter 16-30 (4 goals). Indkasserer flest i 61-75 (3). Balance i sene mål (76-90): +3 - vinder de sene faser.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

2.61
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
0.8 : 1.8
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
96%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
56%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
-100%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
69%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
2%
0:0-risiko
omkring 1 ud af 50 kampe
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

CS Marítimo

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.51
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.60
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+3.1 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.11
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-0.49
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
78%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
147%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
-0.69
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.3
Sene mål
44% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
44%

Santa Clara

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.31
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.46
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-4.3 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.07
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.39
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
100%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
52%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-0.3
Sene mål
23% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 15% i de første 15 minutter.
23%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med Liga Portugal-gennemsnittet.

Hold mod liga

CS MarítimoLigaSanta Clara
Gennemsnitlige mål i kampen▲ 3.112.73▼ 2.11
Begge hold scorede▲ 67%48%▼ 44%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▲ 78%55%▼ 44%
Clean sheets▼ 11%28%▲ 56%
Mål før pausen▲ 89%72%▼ 67%
Mål efter pausen▲ 100%78%▼ 56%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.73
Gennemsnitlige mål pr. kamp
48%
Begge hold scorede
55%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.29
Hjemmemål / kamp
1.44
Udemål / kamp
+-10%
Fordel i hjemmeangreb
+-12%
Fordel i hjemmeforsvar
+-1%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
72%
1 mål
33%
2 mål
9%
3 mål
2%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
78%
1 mål
46%
2 mål
25%
3 mål
7%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. Santa ClaraGult kortJosé Luís Rocha Tavares
  2. Santa ClaraUdskiftningInd: Tiago Ribeiro DuarteUd: Guilherme Kennedy Romão
  3. CS MarítimoGult kortFrancisco Barbosa Vieites
  4. CS MarítimoGult kortGábor Sándor Szalai
  5. CS MarítimoUdskiftningInd: Israel Isaac AyumaUd: Gábor Sándor Szalai
  6. Santa ClaraGult kortLuiz Fernando Salles de Castro
  7. Santa ClaraGult kortTiago Miguel Hora Ribeiro
  8. CS MarítimoGult kortMohamed Bouzaidi Diouri

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

FAQ

Hvad blev resultatet af CS Marítimo mod Santa Clara?

Kampen i Liga NOS sluttede CS Marítimo 0:2 Santa Clara. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad viser målstatistikken før CS Marítimo mod Santa Clara?

CS Marítimo scorer i gennemsnit 1,00 mål pr. kamp, og Santa Clara scorer 1,44. Gennemsnittet i Liga NOS er 2,73 mål, og Over 2.5 forekommer i 55% af kampene. BTTS forekommer i 67% af CS Marítimos kampe og 44% af Santa Claras.

Hvordan er den aktuelle form for CS Marítimo og Santa Clara?

I de seneste fem kampe har CS Marítimo 0 sejre, 1 uafgjorte og 4 nederlag (0,20 point pr. kamp). Santa Clara har 3 sejre, 1 uafgjorte og 1 nederlag (2,00 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af CS Marítimo mod Santa Clara?

Denne side forklarer den statistiske kontekst: form, indbyrdes historik, mål, BTTS og Over/Under. Bettingpicket, Value Bet og den komplette forklaring findes i NoFluffPicks-appen.