USA - USL ChampionshipData opdateret pr. 17. oktober 2026

El Paso Locomotive - Loudoun United: kampstatistik

El Paso Locomotive mod Loudoun United: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

El Paso Locomotive spillede mod Loudoun United i USL Championship (USA). Kampen blev spillet 30. august 2026. Slutresultat: 4:1.

Aktuel form

El Paso Locomotive: 5-0-0, 3,00 point pr. kamp. Loudoun United: 2-2-1, 1,60 point pr. kamp.

Målstatistik

El Paso Locomotive scorer 1,59 og indkasserer 1,27 mål pr. kamp. Loudoun United scorer 1,05 og indkasserer 1,50. Ligaens gennemsnit: 2,68 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: El Paso Locomotive 55 %, Loudoun United 55 %. Over 2.5: El Paso Locomotive 59 %, Loudoun United 45 %. Liganiveau: BTTS 53 %, Over 2.5 48 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: El Paso Locomotive 1,54, Loudoun United 1,44. Skud pr. kamp: El Paso Locomotive 13,1, Loudoun United 12,0. Gennemsnitlig boldbesiddelse: El Paso Locomotive 50 %, Loudoun United 49 %.

Første og anden halvleg

El Paso Locomotive: fører ved pausen i 41 % af kampene, mål i anden halvleg 0,68. Loudoun United: fører ved pausen i 10 % af kampene, mål i anden halvleg 0,70.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 46-60 (9) for El Paso Locomotive og 61-75 (5) for Loudoun United. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

USL Championship: 2,68 mål pr. kamp, BTTS 53 %, Over 2.5 48 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 2 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 1-0-1. Gennemsnitlige mål 2,50, BTTS 50 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

El Paso Locomotive går ind til kampen efter fire sejre i de seneste fem kampe, hvor holdet i denne periode har scoret 6 mål og kun indkasseret 2. Loudoun United har kun scoret 3 mål i de seneste fem optrædener, mens holdet på udebane i gennemsnit scorer 0,75 mål pr. kamp og ikke kommer på måltavlen i 25% af kampene. Hjemmeholdet skaber markant mere offensiv fare: De har i gennemsnit 14,11 afslutninger og 5,33 skud inden for målrammen mod gæsternes 10,38 og 3,13, mens deres xG ligger på 1,63 mod Loudouns 1,25. El Pasos defensiv er dog fejlbarlig, da holdet i gennemsnit indkasserer 1,78 mål på hjemmebane. Loudoun har imidlertid en lav afslutningsudnyttelse på blot 7%, hvilket begrænser gæsternes muligheder for at udnytte denne svaghed. Fordelen i den aktuelle form, kvaliteten af de skabte chancer og hjemmebanefordelen peger på en sejr til El Paso, selv om Loudouns høje andel af uafgjorte udekampe på 38% øger sandsynligheden for pointdeling.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Det stærkeste signal er den seneste defensive form: El Paso har kun lukket 2 mål ind i de foregående fem kampe, mens Loudoun blot har lukket 1 ind, og begge hold har i denne periode haft BTTS på 0 %. Loudoun scorer i gennemsnit kun 0,75 mål pr. kamp i sæsonen og 0,6 mål i de seneste fem opgør, hvilket sammen med El Pasos 33 % kampe uden indkasserede mål tydeligt begrænser gæsternes chancer for at score. El Paso har ganske vist et bedre offensivt potentiale med et gennemsnit på 1,25 mål, en xG på 1,58 og 4,67 skud på mål pr. kamp, men Loudoun har holdt buret rent i 50 % af sæsonens kampe. De to holds høje seneste xG-tal på henholdsvis 2,07 for El Paso og 1,64 for Loudoun antyder muligheder, men det har ikke ført til mål i begge ender, da de tilsammen kun har lukket 3 mål ind i deres seneste ti kampe. Et BTTS-scenarie kan ikke udelukkes, men det er mere sandsynligt, at mindst ét af holdene ikke kommer på tavlen.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

De to holds seneste form trækker tydeligt målsprognosen ned: El Paso har kun lukket 2 mål ind i de seneste fem kampe, mens Loudoun blot har lukket 1 ind, og kun 1 af disse 10 opgør gik over 2,5 mål. Loudoun scorer i gennemsnit 0,75 mål pr. kamp i sæsonen og kun 0,6 i de seneste fem kampe, hvilket begrænser holdets bidrag til den forventede måltotal. El Paso skaber flere chancer med et gennemsnitligt xG på 1,58 samt 4,67 skud på mål pr. kamp mod modstandernes 1,25 xG og 3,13 skud på mål, men effektiviteten giver kun et gennemsnit på 1,25 mål. I sæsonen ender begge holds kampe under 3,5 mål i henholdsvis 50% og 62% af tilfældene, og den nuværende forbedring i defensiven understøtter denne tendens. Linjen under 3,5 mål har den største fordel, da der kræves mindst fire scoringer, mens den samlede prognose kun lyder på 2,10 mål.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det mest sandsynlige scenarie er, at El Paso fører allerede ved pausen og holder fast i sejren, eftersom hjemmeholdet har vundet 4 af de seneste 5 kampe og i denne periode førte efter 45 minutter i 60% af kampene. Loudoun scorede i gennemsnit kun 0,2 mål før pausen i de seneste fem kampe og lukkede ikke et eneste mål ind i denne periode, men hele 80% af kampene gik de til pause med stillingen uafgjort, hvilket begrænser gæsternes chance for at komme tidligt foran. El Paso har større kvalitet i det offensive spil: Det gennemsnitlige xG er 1,58 mod 1,25 hos modstanderne, mens hjemmeholdet i gennemsnit afslutter 13,08 gange, heraf 4,67 inden for målrammen, sammenlignet med Loudouns 10,38 og 3,13. Derudover tillader gæsterne i gennemsnit 1,88 xG pr. kamp, klart mere end El Paso, som tillader modstanderne 1,53 xG. El Pasos høje sæsonmæssige andel af uafgjorte kampe på 67% skal dog tages i betragtning, og derfor er scenariet med uafgjort ved pausen og hjemmesejr fortsat et væsentligt alternativ, men den aktuelle form taler for 1/1.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

3 : 1
1. halvleg
1 : 0
2. halvleg

Kampstatistik

53Boldbesiddelse (%)47
El Paso LocomotiveLoudoun United
20Skud9
El Paso LocomotiveLoudoun United
10Skud på mål2
El Paso LocomotiveLoudoun United
2.32xG1.12
El Paso LocomotiveLoudoun United
7Hjørnespark7
El Paso LocomotiveLoudoun United
50Farlige angreb55
El Paso LocomotiveLoudoun United
8Frispark7
El Paso LocomotiveLoudoun United
2Kort0
El Paso LocomotiveLoudoun United

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

El Paso LocomotiveLoudoun United
1.59Scorede mål / kamp1.05
El Paso LocomotiveLoudoun United
1.27Indkasserede mål / kamp1.5
El Paso LocomotiveLoudoun United
El Paso LocomotiveLoudoun United
50%Gennemsnitlig boldbesiddelse49%
El Paso LocomotiveLoudoun United
4.73Skud på mål / kamp4.05
El Paso LocomotiveLoudoun United
El Paso LocomotiveLoudoun United

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

13.09Skud pr. kamp12
El Paso LocomotiveLoudoun United
4.73Skud på mål4.05
El Paso LocomotiveLoudoun United
12.2%Skudkonvertering8.8%
El Paso LocomotiveLoudoun United
50%Boldbesiddelse49%
El Paso LocomotiveLoudoun United
1.54xG for1.44
El Paso LocomotiveLoudoun United
1.4xG imod1.67
El Paso LocomotiveLoudoun United

Skudkvalitet

El Paso Locomotive: BalanceretLoudoun United: Balanceret
El Paso LocomotiveLoudoun United
Præcision (skud på mål)36%34%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.120.12
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.340.26

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

El Paso Locomotive er 88% bedre på form i de seneste 5.

3 point / kamp - El Paso Locomotive · 1.6 point / kamp - Loudoun United

El Paso Locomotive
WWWWW
5 sejre i træk
Sæsonens resultatfordeling
50% W18% D32% L
Sæson (V-U-T)
11-4-7
1.68 point / kamp · målforskel +7
Seneste 5 (V-U-T)
5-0-0
3.00 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
5-2-3
Seneste 5 hjemme
4-1-0
DWWWW
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.6Indkasserede mål: 0.2xG: 1.73Modstanderens xG: 1.24BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Loudoun United
WWLDD
Sæsonens resultatfordeling
15% W55% D30% L
Sæson (V-U-T)
3-11-6
1.00 point / kamp · målforskel -9
Seneste 5 (V-U-T)
2-2-1
1.60 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
2-3-3
Seneste 5 ude
1-2-2
LDLWD
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.6Indkasserede mål: 0.2xG: 1.66Modstanderens xG: 1.49BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

El Paso Locomotive er 51% bedre på scorede mål pr. kamp.

1.59 mål / kamp - El Paso Locomotive · 1.05 mål / kamp - Loudoun United

El Paso Locomotive er 18% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

1.27 mål / kamp - El Paso Locomotive · 1.5 mål / kamp - Loudoun United

El Paso Locomotives scoringsprofil: meget stærk

El Paso Locomotive scorer i 86% af kampene (19 af 22 kampe), mens Loudoun United holder Clean sheet i 40% (8 af 20 kampe).

Loudoun Uniteds scoringsprofil: stærk

Loudoun United scorer i 70% af kampene (14 af 20 kampe), mens El Paso Locomotive holder Clean sheet i 32% (7 af 22 kampe).

35Scorede mål (sæson)21
El Paso LocomotiveLoudoun United
28Indkasserede mål (sæson)30
El Paso LocomotiveLoudoun United
2.86Gennemsnitlige mål i kampen2.55
El Paso LocomotiveLoudoun United
8Scorede mål (seneste 5)3
El Paso LocomotiveLoudoun United
1Indkasserede mål (seneste 5)1
El Paso LocomotiveLoudoun United

Hvor ofte de scorer mindst...

86%1 mål70%
El Paso LocomotiveLoudoun United
50%2 mål30%
El Paso LocomotiveLoudoun United
18%3 mål5%
El Paso LocomotiveLoudoun United
5%4 mål0%
El Paso LocomotiveLoudoun United

Hvor ofte de indkasserer mindst...

68%1 mål60%
El Paso LocomotiveLoudoun United
36%2 mål45%
El Paso LocomotiveLoudoun United
14%3 mål30%
El Paso LocomotiveLoudoun United
9%4 mål15%
El Paso LocomotiveLoudoun United

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

55%
El Paso Locomotive - BTTSBTTS - procentdel af kampe, hvor begge hold scorede.12 af 22 kampe
53%
Ligagennemsnit

Målmønstre

27%BTTS ved pausen20%
El Paso LocomotiveLoudoun United
14%BTTS i begge halvlege20%
El Paso LocomotiveLoudoun United
36%Scorede i begge halvlege25%
El Paso LocomotiveLoudoun United

BTTS og antal mål

45%Mindst 3 mål og BTTS45%
El Paso LocomotiveLoudoun United
14%Mindst 3 mål uden BTTS0%
El Paso LocomotiveLoudoun United
20%BTTS – seneste 50%
El Paso LocomotiveLoudoun United

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

1. halvleg

82%Mindst 1 mål før pausen60%
El Paso LocomotiveLoudoun United
45%Mindst 2 mål før pausen30%
El Paso LocomotiveLoudoun United
23%Mindst 3 mål før pausen5%
El Paso LocomotiveLoudoun United

2. halvleg

82%Mindst 1 mål efter pausen70%
El Paso LocomotiveLoudoun United
36%Mindst 2 mål efter pausen50%
El Paso LocomotiveLoudoun United
14%Mindst 3 mål efter pausen30%
El Paso LocomotiveLoudoun United

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

El Paso Locomotive er 72% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

1.55 point / kamp - El Paso Locomotive · 0.9 point / kamp - Loudoun United

El Paso Locomotive — stilling ved pausen
41% fører32% uafgjort27% bagud
Loudoun United — stilling ved pausen
10% fører60% uafgjort30% bagud

Før pausen (1. halvleg)

1.55Point pr. kamp (1. halvleg)0.9
El Paso LocomotiveLoudoun United
0.91Scorede mål (1. halvleg)0.35
El Paso LocomotiveLoudoun United
0.59Indkasserede mål (1. halvleg)0.65
El Paso LocomotiveLoudoun United
1.5Gennemsnitlige mål (1. halvleg)1
El Paso LocomotiveLoudoun United
55%Clean sheet før pausen50%
El Paso LocomotiveLoudoun United
36%Ingen mål før pausen70%
El Paso LocomotiveLoudoun United

Efter pausen (2. halvleg)

1.32Point pr. kamp (2. halvleg)1.1
El Paso LocomotiveLoudoun United
0.68Scorede mål (2. halvleg)0.7
El Paso LocomotiveLoudoun United
0.68Indkasserede mål (2. halvleg)0.85
El Paso LocomotiveLoudoun United
1.36Gennemsnitlige mål (2. halvleg)1.55
El Paso LocomotiveLoudoun United
45%Clean sheet efter pausen45%
El Paso LocomotiveLoudoun United
41%Ingen mål efter pausen35%
El Paso LocomotiveLoudoun United

El Paso Locomotive — resultater i anden halvleg

32% W36% D32% L
34
Point ved pausen
20
Mål ved pausen
+7
Målforskel (1. halvleg)
29
Point i 2. halvleg
0
Målforskel (2. halvleg)
1.55
PPG før pausen
Fastholdelse af føring122%

Fører ved pausen i 41% af kampene og vinder 50%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.1

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Loudoun United — resultater i anden halvleg

20% W50% D30% L
18
Point ved pausen
7
Mål ved pausen
-6
Målforskel (1. halvleg)
22
Point i 2. halvleg
-3
Målforskel (2. halvleg)
0.90
PPG før pausen
Fastholdelse af føring150%

Fører ved pausen i 10% af kampene og vinder 15%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.2

Indkasserer 0.2 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

El Paso Locomotive — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp2.201.80
Scorede mål / kamp1.00.6
Indkasserede mål / kamp0.00.2
Gennemsnitlige mål i kampen1.00.8
1 mål60%40%
2 mål20%20%
3 mål20%20%
Clean sheet100%80%
Intet mål40%60%
Målforskel+5+2
Pause: 60% fører - 40% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 40% vundet - 60% uafgjort - 0% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 5
Loudoun United — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.401.60
Scorede mål / kamp0.20.4
Indkasserede mål / kamp0.00.2
Gennemsnitlige mål i kampen0.20.6
1 mål20%60%
2 mål0%0%
3 mål0%0%
Clean sheet100%80%
Intet mål80%60%
Målforskel+1+1
Pause: 20% fører - 80% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 40% vundet - 40% uafgjort - 20% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 1

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

El Paso Locomotive
ScoredeIndkasserede
6
3
0-15
7
4
16-30
7
6
31-45
9
4
46-60
1
5
61-75
5
6
76-90

Mest farlige minutter 46-60 (9 goals). Indkasserer flest i 31-45 (6). Balance i sene mål (76-90): -1 - de sene faser er en svaghed.

Loudoun United
ScoredeIndkasserede
2
4
0-15
2
7
16-30
3
2
31-45
4
5
46-60
5
5
61-75
5
7
76-90

Mest farlige minutter 61-75 (5 goals). Indkasserer flest i 16-30 (7). Balance i sene mål (76-90): -2 - de sene faser er en svaghed.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

2.71
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.5 : 1.2
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
101%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
55%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
-8%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
60%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
4%
0:0-risiko
omkring 1 ud af 25 kampe
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

El Paso Locomotive

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.14
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.18
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-3.2 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.05
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.13
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
106%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
108%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
+1.32
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-0.2
Sene mål
14% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 17% i de første 15 minutter.
14%

Loudoun United

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.23
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.22
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+0.3 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.39
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.17
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
89%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
100%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
+0.60
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.3
Sene mål
24% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 10% i de første 15 minutter.
24%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med USL Championship-gennemsnittet.

Hold mod liga

El Paso LocomotiveLigaLoudoun United
Gennemsnitlige mål i kampen▲ 2.862.68▼ 2.55
Begge hold scorede▲ 55%53%▲ 55%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▲ 59%48%▼ 45%
Clean sheets▲ 32%28%▲ 40%
Mål før pausen▲ 82%64%▼ 60%
Mål efter pausen▲ 82%78%▼ 70%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.68
Gennemsnitlige mål pr. kamp
53%
Begge hold scorede
48%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
28%
Clean sheets
1.50
Hjemmemål / kamp
1.18
Udemål / kamp
+27%
Fordel i hjemmeangreb
+21%
Fordel i hjemmeforsvar
+18%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
64%
1 mål
33%
2 mål
11%
3 mål
3%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
78%
1 mål
46%
2 mål
21%
3 mål
8%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. El Paso LocomotiveMålRubio Yovani Mu00e9ndez Rubin
  2. Loudoun UnitedMålAbdellatif AboukouraAssist: Richard Aman
  3. El Paso LocomotiveMålRubio Yovani Mu00e9ndez Rubin
  4. El Paso LocomotiveMålRubio Yovani Mu00e9ndez Rubin
  5. El Paso LocomotiveUdskiftningInd: Robert CoronadoUd: Daniel Gomez
  6. Loudoun UnitedUdskiftningInd: Marcos Domingos DiasUd: Akil Watts
  7. El Paso LocomotiveGult kortAlexis Méndez
  8. Loudoun UnitedUdskiftningInd: Sean YoungUd: James Murphy
  9. Loudoun UnitedUdskiftningInd: Christian TorresUd: Pacifique Niyongabire
  10. El Paso LocomotiveUdskiftningInd: Guillermo DiazUd: Alexis Méndez
  11. El Paso LocomotiveUdskiftningInd: Carl Fred SaintéUd: Eric Santana Calvillo Ramu00edrez
  12. El Paso LocomotiveGult kortArturo Ortíz Martínez
  13. El Paso LocomotiveMålCarl Fred SaintéAssist: Gabriel Torres

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (2): El Paso Locomotive 1 - 0 - 1 Loudoun United. Gennemsnitlige mål 2.50, begge hold scorede i 50% kampe.

El Paso Locomotive FC
1 : 2
Loudoun United FC
Loudoun United
0 : 2
El Paso Locomotive

FAQ

Hvad blev resultatet af El Paso Locomotive mod Loudoun United?

Kampen i USL Championship sluttede El Paso Locomotive 4:1 Loudoun United. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem El Paso Locomotive og Loudoun United?

I de seneste 2 indbyrdes kampe vandt El Paso Locomotive 1, Loudoun United vandt 1, og 0 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 2,50 mål, og begge hold scorede i 50% af dem.

Hvad viser målstatistikken før El Paso Locomotive mod Loudoun United?

El Paso Locomotive scorer i gennemsnit 1,59 mål pr. kamp, og Loudoun United scorer 1,05. Gennemsnittet i USL Championship er 2,68 mål, og Over 2.5 forekommer i 48% af kampene. BTTS forekommer i 55% af El Paso Locomotives kampe og 55% af Loudoun Uniteds.

Hvordan er den aktuelle form for El Paso Locomotive og Loudoun United?

I de seneste fem kampe har El Paso Locomotive 5 sejre, 0 uafgjorte og 0 nederlag (3,00 point pr. kamp). Loudoun United har 2 sejre, 2 uafgjorte og 1 nederlag (1,60 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af El Paso Locomotive mod Loudoun United?

Brug denne side til at sammenligne tallene bag El Paso Locomotive mod Loudoun United. Åbn NoFluffPicks-appen for bettinganalysen, picket, Value Bet og forklaringen.