Schweiz - Challenge LeagueStade de la FontenetteData opdateret pr. 16. oktober 2026

Étoile Carouge - Wil: kampstatistik

Étoile Carouge-logo
Étoile Carouge
1 : 1pause 1:0
Wil-logo
Wil

Étoile Carouge mod Wil: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Étoile Carouge spillede mod Wil i Challenge League (Schweiz). Kampen blev spillet 4. september 2026. Stadion: Stade de la Fontenette. Slutresultat: 1:1.

Aktuel form

Étoile Carouge: 1-2-2, 1,00 point pr. kamp. Wil: 0-2-3, 0,40 point pr. kamp.

Målstatistik

Étoile Carouge scorer 1,00 og indkasserer 1,00 mål pr. kamp. Wil scorer 1,50 og indkasserer 2,67. Ligaens gennemsnit: 2,94 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Étoile Carouge 33 %, Wil 67 %. Over 2.5: Étoile Carouge 50 %, Wil 67 %. Liganiveau: BTTS 59 %, Over 2.5 56 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Étoile Carouge 1,89, Wil 1,49. Skud pr. kamp: Étoile Carouge 18,5, Wil 15,3. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Étoile Carouge 55 %, Wil 46 %.

Første og anden halvleg

Étoile Carouge: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,67. Wil: fører ved pausen i 17 % af kampene, mål i anden halvleg 0,67.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 31-45+ (2) for Étoile Carouge og 0-15 (3) for Wil. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

Challenge League: 2,94 mål pr. kamp, BTTS 59 %, Over 2.5 56 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 4 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 2-1-1. Gennemsnitlige mål 1,75, BTTS 25 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Étoile Carouge har hentet 8 point i de seneste fem spillerunder, mens Wil kun har fået 4, og gæsternes målscore i denne periode lyder på ugunstige 8:12. Hjemme vinder værterne 67% af kampene, scorer i gennemsnit 1,67 mål og lukker blot 0,67 ind, mens Wil på udebane tillader modstanderne hele 3,33 mål pr. kamp. Carouge skaber markant flere chancer: i gennemsnit 21,67 afslutninger, 6,33 skud på mål samt 2,24 xG mod Wils 15,33 afslutninger og 1,50 xG. Gæsterne formår at score 2 mål pr. udekamp, men har endnu ikke holdt buret rent, og deres gennemsnitlige indkasserede xG er 1,81. Hjemmeholdets overtag i boldbesiddelse, 55% mod 38%, samt et betydeligt mere stabilt forsvar taler for en sejr til Étoile Carouge.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Signalet for, at begge hold scorer, skyldes først og fremmest Wil's meget svage defensiv på udebane: Holdet indkasserer i gennemsnit 3,33 mål og har ikke holdt buret rent én eneste gang. Étoile Carouge scorer kun 0,5 mål pr. hjemmekamp, men holdets xG er 1,27, mens Wil tillader modstanderne et gennemsnit på 1,81 xG, hvilket øger hjemmeholdets chance for at komme på tavlen markant. Gæsterne er langt farligere offensivt og scorer i gennemsnit 2,0 mål på udebane samt har 5,33 skud på mål pr. kamp, mens Carouge i gennemsnit indkasserer 2,0 mål hjemme. Begge hold scorede i 67% af Wils kampe og 50% af Carouges kampe, mens tallene i de seneste fem kampe var henholdsvis 60% og 40%. Risikoen ved spillet er Carouges lave scoringsprocent på 4%, men Wils defensive tal taler en smule for et scenarie, hvor begge hold kommer på tavlen.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Det stærkeste valg er over 1.5, eftersom der er scoret mindst 2 mål i 100 % af de hidtidige indbyrdes kampe mellem de to hold. Wil scorer i gennemsnit 2.0 mål på udebane, mens Étoile Carouge i gennemsnit lukker 2.0 mål ind hjemme, hvilket tydeligt understøtter gæsternes måltotal. På den anden side tillader Wil-forsvaret i gennemsnit 3.33 mål på udebane, mens hjemmeholdet i sine seneste fem kampe har skabt chancer svarende til 1.96 xG pr. kamp. Étoiles seneste form er dog mere forsigtig med kun 0.6 indkasserede mål i gennemsnit over fem kampe, og derfor har linjen 2.5 allerede en moderat frem for klar fordel. Prognosen på 3.0 mål giver en stor sikkerhedsmargin for over 1.5.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det mest sandsynlige scenarie er uafgjort ved pausen og sejr til Étoile Carouge efter kampen, eftersom hjemmeholdet har været uafgjort ved pausen i 80% af de seneste fem kampe, mens det har været tilfældet for Wil i 60%. Carouge ser klart bedre ud formmæssigt: holdet tager 1,6 point pr. kamp mod Wils 0,8 og har kun tabt 20% af kampene, mens modstanderne har tabt 60% af deres kampe. Efter pausen har hjemmeholdet i gennemsnit kun lukket 0,0 mål ind i de seneste fem kampe og har ikke tabt en eneste anden halvleg, mens Wil har tabt anden halvleg i 60% af tilfældene. Gæsternes defensiv er et yderligere argument for et resultatmæssigt skifte efter pausen, da Wil i gennemsnit lukker 2,4 mål ind pr. kamp, mens deres gennemsnitlige indkasserede xG er 1,81. Selvom Wil har flere skud inden for målrammen, 5,33 mod 1,5, styrker Carouges svage effektivitet i første halvleg og det faktum, at ingen af holdene har været foran i de seneste fem kampe scenariet med uafgjort ved pausen.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

1 : 0
1. halvleg
0 : 1
2. halvleg

Kampstatistik

52Boldbesiddelse (%)48
Étoile CarougeWil
19Skud22
Étoile CarougeWil
5Skud på mål4
Étoile CarougeWil
1.89xG1.97
Étoile CarougeWil
5Hjørnespark7
Étoile CarougeWil
48Farlige angreb44
Étoile CarougeWil
11Frispark17
Étoile CarougeWil
0Kort2
Étoile CarougeWil

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

Étoile CarougeWil
1Scorede mål / kamp1.5
Étoile CarougeWil
1Indkasserede mål / kamp2.67
Étoile CarougeWil
55%Gennemsnitlig boldbesiddelse46%
Étoile CarougeWil
4.67Skud på mål / kamp4.17
Étoile CarougeWil

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

18.5Skud pr. kamp15.33
Étoile CarougeWil
4.67Skud på mål4.17
Étoile CarougeWil
5.4%Skudkonvertering9.8%
Étoile CarougeWil
55%Boldbesiddelse46%
Étoile CarougeWil
1.89xG for1.49
Étoile CarougeWil
1.27xG imod1.78
Étoile CarougeWil

Skudkvalitet

Étoile Carouge: DominerendeWil: Angribende
Étoile CarougeWil
Præcision (skud på mål)25%27%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.100.10
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.210.36

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Étoile Carouge er 150% bedre på form i de seneste 5.

1 point / kamp - Étoile Carouge · 0.4 point / kamp - Wil

Étoile Carouge
DLDWL
Sæsonens resultatfordeling
33% W33% D33% L
Sæson (V-U-T)
2-2-2
1.33 point / kamp · målforskel 0
Seneste 5 (V-U-T)
1-2-2
1.00 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
2-0-1
Seneste 5 hjemme
2-0-1
WLW
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.6Indkasserede mål: 1.2xG: 1.90Modstanderens xG: 1.25BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Wil
LLLDD
Ingen sejr i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
17% W33% D50% L
Sæson (V-U-T)
1-2-3
0.83 point / kamp · målforskel -7
Seneste 5 (V-U-T)
0-2-3
0.40 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
1-1-1
Seneste 5 ude
1-1-1
WLD
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.8Indkasserede mål: 2.4xG: 1.40Modstanderens xG: 1.75BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Wil er 50% bedre på scorede mål pr. kamp.

1 mål / kamp - Étoile Carouge · 1.5 mål / kamp - Wil

Étoile Carouge er 167% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

1 mål / kamp - Étoile Carouge · 2.67 mål / kamp - Wil

Étoile Carouges scoringsprofil: meget stærk

Étoile Carouge scorer i 50% af kampene (3 af 6 kampe), mens Wil holder Clean sheet i 0% (0 af 6 kampe).

Wils scoringsprofil: stærk

Wil scorer i 67% af kampene (4 af 6 kampe), mens Étoile Carouge holder Clean sheet i 33% (2 af 6 kampe).

6Scorede mål (sæson)9
Étoile CarougeWil
6Indkasserede mål (sæson)16
Étoile CarougeWil
2Gennemsnitlige mål i kampen4.17
Étoile CarougeWil
3Scorede mål (seneste 5)4
Étoile CarougeWil
6Indkasserede mål (seneste 5)12
Étoile CarougeWil

Hvor ofte de scorer mindst...

50%1 mål67%
Étoile CarougeWil
33%2 mål33%
Étoile CarougeWil
17%3 mål17%
Étoile CarougeWil
0%4 mål17%
Étoile CarougeWil

Hvor ofte de indkasserer mindst...

67%1 mål100%
Étoile CarougeWil
17%2 mål83%
Étoile CarougeWil
17%3 mål33%
Étoile CarougeWil
0%4 mål33%
Étoile CarougeWil

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

Målmønstre

33%BTTS ved pausen50%
Étoile CarougeWil
0%BTTS i begge halvlege17%
Étoile CarougeWil
17%Scorede i begge halvlege17%
Étoile CarougeWil

BTTS og antal mål

17%Mindst 3 mål og BTTS50%
Étoile CarougeWil
33%Mindst 3 mål uden BTTS17%
Étoile CarougeWil
40%BTTS – seneste 560%
Étoile CarougeWil

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

1. halvleg

67%Mindst 1 mål før pausen100%
Étoile CarougeWil
33%Mindst 2 mål før pausen83%
Étoile CarougeWil
0%Mindst 3 mål før pausen33%
Étoile CarougeWil

2. halvleg

50%Mindst 1 mål efter pausen83%
Étoile CarougeWil
33%Mindst 2 mål efter pausen50%
Étoile CarougeWil
17%Mindst 3 mål efter pausen17%
Étoile CarougeWil

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Wil er 24% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

0.67 point / kamp - Étoile Carouge · 0.83 point / kamp - Wil

Étoile Carouge — stilling ved pausen
0% fører67% uafgjort33% bagud
Wil — stilling ved pausen
17% fører33% uafgjort50% bagud

Før pausen (1. halvleg)

0.67Point pr. kamp (1. halvleg)0.83
Étoile CarougeWil
0.33Scorede mål (1. halvleg)0.83
Étoile CarougeWil
0.67Indkasserede mål (1. halvleg)1.67
Étoile CarougeWil
1Gennemsnitlige mål (1. halvleg)2.5
Étoile CarougeWil
33%Clean sheet før pausen0%
Étoile CarougeWil
67%Ingen mål før pausen50%
Étoile CarougeWil

Efter pausen (2. halvleg)

1.5Point pr. kamp (2. halvleg)0.83
Étoile CarougeWil
0.67Scorede mål (2. halvleg)0.67
Étoile CarougeWil
0.33Indkasserede mål (2. halvleg)1
Étoile CarougeWil
1Gennemsnitlige mål (2. halvleg)1.67
Étoile CarougeWil
83%Clean sheet efter pausen33%
Étoile CarougeWil
67%Ingen mål efter pausen67%
Étoile CarougeWil

Étoile Carouge — resultater i anden halvleg

33% W50% D17% L
4
Point ved pausen
2
Mål ved pausen
-2
Målforskel (1. halvleg)
9
Point i 2. halvleg
+2
Målforskel (2. halvleg)
0.67
PPG før pausen
Forsvar efter pausen-0.3

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Wil — resultater i anden halvleg

17% W33% D50% L
5
Point ved pausen
5
Mål ved pausen
-5
Målforskel (1. halvleg)
5
Point i 2. halvleg
-2
Målforskel (2. halvleg)
0.83
PPG før pausen
Fastholdelse af føring100%

Fører ved pausen i 17% af kampene og vinder 17%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen-0.7

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Étoile Carouge — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp0.601.20
Scorede mål / kamp0.40.2
Indkasserede mål / kamp0.80.4
Gennemsnitlige mål i kampen1.20.6
1 mål80%40%
2 mål40%20%
3 mål0%0%
Clean sheet20%80%
Intet mål60%80%
Målforskel-2-1
Pause: 0% fører - 60% uafgjort - 40% bagud
2. halvleg: 20% vundet - 60% uafgjort - 20% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 40% - Samlet antal mål ved pausen: 2
Wil — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp0.400.80
Scorede mål / kamp0.40.4
Indkasserede mål / kamp1.60.8
Gennemsnitlige mål i kampen2.01.2
1 mål100%80%
2 mål80%40%
3 mål20%0%
Clean sheet0%40%
Intet mål60%80%
Målforskel-6-2
Pause: 0% fører - 40% uafgjort - 60% bagud
2. halvleg: 20% vundet - 20% uafgjort - 60% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 40% - Samlet antal mål ved pausen: 2

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Étoile Carouge
ScoredeIndkasserede
0
1
0-15
0
2
16-30
2
1
31-45
2
0
46-60
1
1
61-75
1
1
76-90

Mest farlige minutter 31-45 (2 goals). Indkasserer flest i 16-30 (2). Balance i sene mål (76-90): 0.

Wil
ScoredeIndkasserede
3
7
0-15
1
1
16-30
1
2
31-45
3
1
46-60
0
0
61-75
1
5
76-90

Mest farlige minutter 0-15 (3 goals). Indkasserer flest i 0-15 (7). Balance i sene mål (76-90): -4 - de sene faser er en svaghed.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

3.08
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.8 : 1.3
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
105%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
50%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
-43%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
34%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
17%
0:0-risiko
omkring 1 ud af 6 kampe
2-3
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Étoile Carouge

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.62
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.62
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-1.0 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.89
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.27
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
60%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
78%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
-0.33
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.3
Sene mål
17% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
17%

Wil

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.29
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.88
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+0.7 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.01
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-0.89
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
117%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
161%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
-0.43
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-0.2
Sene mål
11% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 33% i de første 15 minutter.
11%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med Challenge League-gennemsnittet.

Hold mod liga

Étoile CarougeLigaWil
Gennemsnitlige mål i kampen▼ 2.002.94▲ 4.17
Begge hold scorede▼ 33%59%▲ 67%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 50%56%▲ 67%
Clean sheets▲ 33%22%▼ 0%
Mål før pausen▼ 67%84%▲ 100%
Mål efter pausen▼ 50%84%• 83%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.94
Gennemsnitlige mål pr. kamp
59%
Begge hold scorede
56%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
22%
Clean sheets
1.66
Hjemmemål / kamp
1.28
Udemål / kamp
+30%
Fordel i hjemmeangreb
+23%
Fordel i hjemmeforsvar
+10%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
84%
1 mål
41%
2 mål
13%
3 mål
6%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
84%
1 mål
38%
2 mål
16%
3 mål
9%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. Étoile CarougeMålCleilton Monteiro da Costa
  2. WilUdskiftningInd: Benjamin KeitaUd: Yves Amani Allou
  3. WilGult kortIsaiah Okafor
  4. Étoile CarougeUdskiftningInd: Ousseynou SeneUd: Óscar Correia Ferreira
  5. WilUdskiftningInd: Xhan AliuUd: Pirosch Fischer
  6. WilGult kortYannick Schmid

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (4): Étoile Carouge 2 - 1 - 1 Wil. Gennemsnitlige mål 1.75, begge hold scorede i 25% kampe.

FAQ

Hvad blev resultatet af Étoile Carouge mod Wil?

Kampen i Challenge League sluttede Étoile Carouge 1:1 Wil. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem Étoile Carouge og Wil?

I de seneste 4 indbyrdes kampe vandt Étoile Carouge 2, Wil vandt 1, og 1 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 1,75 mål, og begge hold scorede i 25% af dem.

Hvad viser målstatistikken før Étoile Carouge mod Wil?

Étoile Carouge scorer i gennemsnit 1,00 mål pr. kamp, og Wil scorer 1,50. Gennemsnittet i Challenge League er 2,94 mål, og Over 2.5 forekommer i 56% af kampene. BTTS forekommer i 33% af Étoile Carouges kampe og 67% af Wils.

Hvordan er den aktuelle form for Étoile Carouge og Wil?

I de seneste fem kampe har Étoile Carouge 1 sejre, 2 uafgjorte og 2 nederlag (1,00 point pr. kamp). Wil har 0 sejre, 2 uafgjorte og 3 nederlag (0,40 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Étoile Carouge mod Wil?

Denne side forklarer den statistiske kontekst: form, indbyrdes historik, mål, BTTS og Over/Under. Bettingpicket, Value Bet og den komplette forklaring findes i NoFluffPicks-appen.