Ungarn - NB IISzéktói StadionData opdateret pr. 15. oktober 2026

Kecskeméti TE - Videoton: kampstatistik

Kecskeméti TE mod Videoton: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Kecskeméti TE spillede mod Videoton i NB II (Ungarn). Kampen blev spillet 15. august 2026. Stadion: Széktói Stadion. Slutresultat: 2:1.

Aktuel form

Kecskeméti TE: 1-1-1, 1,33 point pr. kamp. Videoton: 2-0-1, 2,00 point pr. kamp.

Målstatistik

Kecskeméti TE scorer 1,00 og indkasserer 1,33 mål pr. kamp. Videoton scorer 2,00 og indkasserer 1,00. Ligaens gennemsnit: 2,48 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Kecskeméti TE 67 %, Videoton 33 %. Over 2.5: Kecskeméti TE 33 %, Videoton 67 %. Liganiveau: BTTS 52 %, Over 2.5 48 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Kecskeméti TE 1,62, Videoton 1,57. Skud pr. kamp: Kecskeméti TE 12,3, Videoton 11,7. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Kecskeméti TE 56 %, Videoton 49 %.

Første og anden halvleg

Kecskeméti TE: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,67. Videoton: fører ved pausen i 33 % af kampene, mål i anden halvleg 1,33.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 61-75 (2) for Kecskeméti TE og 46-60 (3) for Videoton. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

NB II: 2,48 mål pr. kamp, BTTS 52 %, Over 2.5 48 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 2 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 1-0-1. Gennemsnitlige mål 3,50, BTTS 100 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Kecskeméti TE har klart stærkere tal på hjemmebane: holdet scorer i gennemsnit 1 mål, indkasserer 1, og det gennemsnitlige xG ligger på 1,51, mens modstanderne kun tillades 0,40 xG. Videoton ligger ganske vist på 3. pladsen, men tabte sæsonens eneste udekamp efter at have indkasseret 3 mål, og holdets målscore på udebane er -2. Hjemmeholdet afslutter i gennemsnit 10 gange, heraf 5 inden for målrammen, mod gæsternes 9 afslutninger og 5 inden for målrammen, samtidig med at hjemmeholdet har en lidt bedre evne til at skabe chancer. I Kecskemétis seneste fem kampe har holdet hentet 7 point, mens Videoton har hentet 6, men gæsternes defensiv tillod modstanderne et gennemsnitligt xG på 1,21. Begge hold har scoret i hver af deres ligakampe, og derfor virker en smal hjemmesejr som det mest sandsynlige udfald, selv om uafgjort fortsat er en realistisk mulighed.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Spillet på BTTS: Ja støttes først og fremmest af den aktuelle form, da begge hold har haft dette udfald i 60 % af deres seneste 5 kampe. Kecskeméti indkasserede i denne periode i gennemsnit 1,6 mål, mens Videoton scorede 1,6 mål, hvilket giver udeholdet et solidt grundlag for at bryde værternes meget gode statistik for clean sheets fra sæsonstarten. Hjemmeholdet er en klar kandidat til at score: På hjemmebane scorer de i gennemsnit 2,5 mål, har 7 skud inden for målrammen pr. kamp og en xG på 1,70. Videoton har endnu ikke holdt nullet og indkasserer i gennemsnit 3,0 mål på udebane, selv om deres xGA kun er 1,21. Derfor er Kecskemétis effektive forsvar fortsat den største risiko for BTTS. Trods dette tipper udeholdets offensive potentiale, deres gennemsnit på 5 skud inden for målrammen samt en sæson-BTTS på 100 % prognosen en smule i retning af mål fra begge hold.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Det stærkeste valg er over 1.5 mål, eftersom Videoton i de aktuelle udekampe i gennemsnit indkasserer 3,0 mål pr. kamp, mens Kecskeméti scorer 2,5 mål på hjemmebane. Hjemmeholdet skaber i gennemsnit 1,70 xG og har 7,0 skud på mål pr. kamp, hvilket bør være nok til at udnytte modstanderens tydeligt svage defensiv. I de seneste fem kampe for de to hold endte henholdsvis 60% og 80% med over 2.5 mål, og hvert hold indkasserede i denne periode i gennemsnit 1,6 mål. Prognosen på 2,80 mål peger også på en reel chance for over 2.5, men linjen 1.5 giver en klart større sikkerhedsmargin.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det mest sandsynlige scenarie er uafgjort ved pausen og derefter en sejr til Kecskeméti TE. I de seneste fem kampe stod hjemmeholdet lige efter 45 minutter i 60% af kampene og var aldrig foran, mens Videoton også gik til pause ved stillingen uafgjort i 60% af kampene. Efter pausen bør hjemmeholdets overtag vokse, da de i de aktuelle data i gennemsnit scorer 2,0 mål i anden halvleg og ikke lukker mål ind, mens Videoton ikke scorer efter pausen og i gennemsnit lukker 2,0 mål ind. Kecskeméti TE har også et større offensivt potentiale med et gennemsnit på 1,70 xG og 7 skud inden for målrammen mod modstandernes 1,32 xG og 5 skud inden for målrammen. Sæsonresultaterne skal tages med forbehold på grund af det lille datagrundlag, men hjemmeholdet vandt 100% af disse kampe, mens Videoton tabte 100%, hvilket styrker scenariet med en afgørelse efter pausen til hjemmeholdets fordel.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 0
1. halvleg
2 : 1
2. halvleg

Kampstatistik

47Boldbesiddelse (%)53
Kecskeméti TEVideoton
10Skud4
Kecskeméti TEVideoton
4Skud på mål3
Kecskeméti TEVideoton
1.28xG0.75
Kecskeméti TEVideoton
3Hjørnespark1
Kecskeméti TEVideoton
50Farlige angreb37
Kecskeméti TEVideoton
23Frispark19
Kecskeméti TEVideoton
3Kort4
Kecskeméti TEVideoton

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

Kecskeméti TEVideoton
1Scorede mål / kamp2
Kecskeméti TEVideoton
1.33Indkasserede mål / kamp1
Kecskeméti TEVideoton
56%Gennemsnitlig boldbesiddelse49%
Kecskeméti TEVideoton
5.33Skud på mål / kamp6.33
Kecskeméti TEVideoton

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

12.33Skud pr. kamp11.67
Kecskeméti TEVideoton
5.33Skud på mål6.33
Kecskeméti TEVideoton
8.1%Skudkonvertering17.1%
Kecskeméti TEVideoton
56%Boldbesiddelse49%
Kecskeméti TEVideoton
1.62xG for1.57
Kecskeméti TEVideoton
0.69xG imod1.17
Kecskeméti TEVideoton

Skudkvalitet

Kecskeméti TE: BalanceretVideoton: Effektive afslutninger
Kecskeméti TEVideoton
Præcision (skud på mål)43%54%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.130.13
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.190.32

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Videoton er 50% bedre på form i de seneste 5.

1.33 point / kamp - Kecskeméti TE · 2 point / kamp - Videoton

Kecskeméti TE
LDW
Sæsonens resultatfordeling
33% W33% D33% L
Sæson (V-U-T)
1-1-1
1.33 point / kamp · målforskel -1
Seneste 5 (V-U-T)
1-1-1
1.33 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
0-1-0
Seneste 5 hjemme
0-1-0
D
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.0Indkasserede mål: 1.3xG: 1.62Modstanderens xG: 0.69BTTS: 67%Over 2.5: 33%
Videoton
WLW
Sæsonens resultatfordeling
67% W0% D33% L
Sæson (V-U-T)
2-0-1
2.00 point / kamp · målforskel +3
Seneste 5 (V-U-T)
2-0-1
2.00 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
0-0-1
Seneste 5 ude
0-0-1
L
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 2.0Indkasserede mål: 1.0xG: 1.57Modstanderens xG: 1.17BTTS: 33%Over 2.5: 67%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Videoton er 100% bedre på scorede mål pr. kamp.

1 mål / kamp - Kecskeméti TE · 2 mål / kamp - Videoton

Videoton er 33% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

1.33 mål / kamp - Kecskeméti TE · 1 mål / kamp - Videoton

Kecskeméti TEs scoringsprofil: stærk

Kecskeméti TE scorer i 100% af kampene (3 af 3 kampe), mens Videoton holder Clean sheet i 67% (2 af 3 kampe).

Videotons scoringsprofil: meget stærk

Videoton scorer i 100% af kampene (3 af 3 kampe), mens Kecskeméti TE holder Clean sheet i 33% (1 af 3 kampe).

3Scorede mål (sæson)6
Kecskeméti TEVideoton
4Indkasserede mål (sæson)3
Kecskeméti TEVideoton
2.33Gennemsnitlige mål i kampen3
Kecskeméti TEVideoton
3Scorede mål (seneste 5)6
Kecskeméti TEVideoton
4Indkasserede mål (seneste 5)3
Kecskeméti TEVideoton

Hvor ofte de scorer mindst...

100%1 mål100%
Kecskeméti TEVideoton
0%2 mål33%
Kecskeméti TEVideoton
0%3 mål33%
Kecskeméti TEVideoton
0%4 mål33%
Kecskeméti TEVideoton

Hvor ofte de indkasserer mindst...

67%1 mål33%
Kecskeméti TEVideoton
33%2 mål33%
Kecskeméti TEVideoton
33%3 mål33%
Kecskeméti TEVideoton
0%4 mål0%
Kecskeméti TEVideoton

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

52%
Ligagennemsnit

Målmønstre

33%BTTS ved pausen33%
Kecskeméti TEVideoton
0%BTTS i begge halvlege0%
Kecskeméti TEVideoton
0%Scorede i begge halvlege33%
Kecskeméti TEVideoton

BTTS og antal mål

33%Mindst 3 mål og BTTS33%
Kecskeméti TEVideoton
0%Mindst 3 mål uden BTTS33%
Kecskeméti TEVideoton
67%BTTS – seneste 533%
Kecskeméti TEVideoton

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

1. halvleg

67%Mindst 1 mål før pausen67%
Kecskeméti TEVideoton
33%Mindst 2 mål før pausen33%
Kecskeméti TEVideoton
0%Mindst 3 mål før pausen0%
Kecskeméti TEVideoton

2. halvleg

67%Mindst 1 mål efter pausen100%
Kecskeméti TEVideoton
33%Mindst 2 mål efter pausen67%
Kecskeméti TEVideoton
33%Mindst 3 mål efter pausen33%
Kecskeméti TEVideoton

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Videoton er 149% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

0.67 point / kamp - Kecskeméti TE · 1.67 point / kamp - Videoton

Kecskeméti TE — stilling ved pausen
0% fører67% uafgjort33% bagud
Videoton — stilling ved pausen
33% fører67% uafgjort0% bagud

Før pausen (1. halvleg)

0.67Point pr. kamp (1. halvleg)1.67
Kecskeméti TEVideoton
0.33Scorede mål (1. halvleg)0.67
Kecskeméti TEVideoton
0.67Indkasserede mål (1. halvleg)0.33
Kecskeméti TEVideoton
1Gennemsnitlige mål (1. halvleg)1
Kecskeméti TEVideoton
33%Clean sheet før pausen67%
Kecskeméti TEVideoton
67%Ingen mål før pausen33%
Kecskeméti TEVideoton

Efter pausen (2. halvleg)

1.33Point pr. kamp (2. halvleg)2
Kecskeméti TEVideoton
0.67Scorede mål (2. halvleg)1.33
Kecskeméti TEVideoton
0.67Indkasserede mål (2. halvleg)0.67
Kecskeméti TEVideoton
1.33Gennemsnitlige mål (2. halvleg)2
Kecskeméti TEVideoton
67%Clean sheet efter pausen67%
Kecskeméti TEVideoton
33%Ingen mål efter pausen33%
Kecskeméti TEVideoton

Kecskeméti TE — resultater i anden halvleg

33% W33% D33% L
2
Point ved pausen
1
Mål ved pausen
-1
Målforskel (1. halvleg)
4
Point i 2. halvleg
0
Målforskel (2. halvleg)
0.67
PPG før pausen
Forsvar efter pausen0.0

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Videoton — resultater i anden halvleg

67% W0% D33% L
5
Point ved pausen
2
Mål ved pausen
+1
Målforskel (1. halvleg)
6
Point i 2. halvleg
+2
Målforskel (2. halvleg)
1.67
PPG før pausen
Fastholdelse af føring203%

Fører ved pausen i 33% af kampene og vinder 67%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.3

Indkasserer 0.3 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Kecskeméti TE — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp0.671.33
Scorede mål / kamp0.30.7
Indkasserede mål / kamp0.70.7
Gennemsnitlige mål i kampen1.01.3
1 mål67%67%
2 mål33%33%
3 mål0%33%
Clean sheet33%67%
Intet mål67%33%
Målforskel-10
Pause: 0% fører - 67% uafgjort - 33% bagud
2. halvleg: 33% vundet - 33% uafgjort - 33% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 33% - Samlet antal mål ved pausen: 1
Videoton — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.672.00
Scorede mål / kamp0.71.3
Indkasserede mål / kamp0.30.7
Gennemsnitlige mål i kampen1.02.0
1 mål67%100%
2 mål33%67%
3 mål0%33%
Clean sheet67%67%
Intet mål33%33%
Målforskel+1+2
Pause: 33% fører - 67% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 67% vundet - 0% uafgjort - 33% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 33% - Samlet antal mål ved pausen: 2

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Kecskeméti TE
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
0
2
16-30
1
0
31-45
0
1
46-60
2
1
61-75
0
0
76-90

Mest farlige minutter 61-75 (2 goals). Indkasserer flest i 16-30 (2). Balance i sene mål (76-90): 0.

Videoton
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
3
0
46-60
1
0
61-75
0
2
76-90

Mest farlige minutter 46-60 (3 goals). Indkasserer flest i 76-90 (2). Balance i sene mål (76-90): -2 - de sene faser er en svaghed.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

2.67
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.0 : 1.7
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
107%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
50%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
+31%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
100%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
0%
0:0-risiko
praktisk talt nul
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Kecskeméti TE

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.93
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-1.26
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+0.8 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.62
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-0.64
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
60%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
164%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.3
Sene mål
0% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
0%

Videoton

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.40
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.60
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-1.2 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.43
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.17
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
247%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
60%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.7
Sene mål
0% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
0%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med NB II-gennemsnittet.

Hold mod liga

Kecskeméti TELigaVideoton
Gennemsnitlige mål i kampen▼ 2.332.48▲ 3.00
Begge hold scorede▲ 67%52%▼ 33%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 33%48%▲ 67%
Clean sheets▲ 33%29%▲ 67%
Mål før pausen▲ 67%62%▲ 67%
Mål efter pausen▼ 67%76%▲ 100%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.48
Gennemsnitlige mål pr. kamp
52%
Begge hold scorede
48%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
29%
Clean sheets
1.67
Hjemmemål / kamp
0.81
Udemål / kamp
+106%
Fordel i hjemmeangreb
+51%
Fordel i hjemmeforsvar
+38%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
62%
1 mål
33%
2 mål
5%
3 mål
5%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
76%
1 mål
43%
2 mål
19%
3 mål
5%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. Kecskeméti TEUdskiftningInd: Péter BekeUd: Ádám Merényi
  2. Kecskeméti TEMålAttila Haris
  3. VideotonMålDonát Zsótér
  4. VideotonRødt kortKende Köllő
  5. VideotonUdskiftningInd: Dominik KovácsUd: Mario Lucas Simuț
  6. Kecskeméti TERødt kortBarnabás Kovács
  7. VideotonGult kortZoltán Derekas
  8. VideotonGult kortDominik Nagy
  9. Kecskeméti TEGult kortMarcell Tibor Berki
  10. Kecskeméti TEMålSzilárd Szűcs

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (2): Kecskeméti TE 1 - 0 - 1 Videoton. Gennemsnitlige mål 3.50, begge hold scorede i 100% kampe.

Videoton FC Fehérvár
2 : 1
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
3 : 1
Videoton FC Fehérvár

FAQ

Hvad blev resultatet af Kecskeméti TE mod Videoton?

Kampen i NB II sluttede Kecskeméti TE 2:1 Videoton. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem Kecskeméti TE og Videoton?

I de seneste 2 indbyrdes kampe vandt Kecskeméti TE 1, Videoton vandt 1, og 0 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 3,50 mål, og begge hold scorede i 100% af dem.

Hvad viser målstatistikken før Kecskeméti TE mod Videoton?

Kecskeméti TE scorer i gennemsnit 1,00 mål pr. kamp, og Videoton scorer 2,00. Gennemsnittet i NB II er 2,48 mål, og Over 2.5 forekommer i 48% af kampene. BTTS forekommer i 67% af Kecskeméti TEs kampe og 33% af Videotons.

Hvordan er den aktuelle form for Kecskeméti TE og Videoton?

I de seneste fem kampe har Kecskeméti TE 1 sejre, 1 uafgjorte og 1 nederlag (1,33 point pr. kamp). Videoton har 2 sejre, 0 uafgjorte og 1 nederlag (2,00 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Kecskeméti TE mod Videoton?

Brug denne side til at sammenligne tallene bag Kecskeméti TE mod Videoton. Åbn NoFluffPicks-appen for bettinganalysen, picket, Value Bet og forklaringen.