Ukraine - Ukrainian Premier LeagueStadion Uman'fermmashData opdateret pr. 31. august 2026

Kolos Kovalivka - Obolon-Brovar: kampstatistik

Kolos Kovalivka mod Obolon-Brovar: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Kolos Kovalivka spillede mod Obolon-Brovar i Ukrainian Premier League (Ukraine). Kampen blev spillet 28. august 2026. Stadion: Stadion Uman'fermmash. Slutresultat: 0:0.

Aktuel form

Kolos Kovalivka: 0-0-2, 0,00 point pr. kamp. Obolon-Brovar: 0-2-1, 0,67 point pr. kamp.

Målstatistik

Kolos Kovalivka scorer 0,50 og indkasserer 2,00 mål pr. kamp. Obolon-Brovar scorer 0,00 og indkasserer 1,00. Ligaens gennemsnit: 2,27 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Kolos Kovalivka 50 %, Obolon-Brovar 0 %. Over 2.5: Kolos Kovalivka 50 %, Obolon-Brovar 33 %. Liganiveau: BTTS 41 %, Over 2.5 50 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Kolos Kovalivka 0,71, Obolon-Brovar 0,71. Skud pr. kamp: Kolos Kovalivka 6,5, Obolon-Brovar 5,7. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Kolos Kovalivka 31 %, Obolon-Brovar 41 %.

Første og anden halvleg

Kolos Kovalivka: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,00. Obolon-Brovar: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,00.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 16-30 (1) for Kolos Kovalivka og 0-15 (0) for Obolon-Brovar. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

Ukrainian Premier League: 2,27 mål pr. kamp, BTTS 41 %, Over 2.5 50 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 2 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 0-1-1. Gennemsnitlige mål 1,00, BTTS 0 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Kolos Kovalivka har et klart bedre regnskab i de seneste fem kampe: holdet har vundet 2 kampe og scoret 5 mål, mens Obolon-Brovar ikke har vundet i denne periode og ikke har scoret et eneste mål. Gæsterne står desuden fortsat uden mål efter sæsonens hidtidige tre kampe, og på udebane har de ikke scoret i 100% af kampene, mens de i gennemsnit blot har skabt 0,71 xG. Obolon er gode til at begrænse modstanderne, idet holdet har holdt buret rent i 67% af udebanekampene og i gennemsnit kun har lukket 1 mål ind, hvorfor uafgjort er et realistisk scenarie. Selvom Kolos har tabt 3 af sine seneste 5 kampe og kun har scoret 1 mål i de seneste to ligarunder, bør holdets større aktuelle effektivitet give det en minimal fordel.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Det stærkeste signal er Obolon-Brovars meget begrænsede offensive potentiale: Holdet har ikke scoret hverken i sæsonstatistikken eller i de seneste 5 kampe, og det gennemsnitlige xG i denne periode er kun 0,76. Gæsterne har i gennemsnit 5,67 afslutninger og blot 2,0 skud på mål pr. kamp, og i 100% af deres hidtidige kampe har de ikke scoret. BTTS er hidtil ikke forekommet i nogen af holdenes kampe, mens tallet i de seneste fem kampe ligger på 20% for Kołos og 0% for Obolon. Kołos har på det seneste i gennemsnit scoret 1,0 mål ved et xG på 1,05, så holdet kan udnytte, at modstanderne tillades et xG på 1,77, men det er mere sandsynligt, at kun ét af holdene scorer. Spillet på „BTTS Nej“ understøttes også af ligaens BTTS-gennemsnit på blot 41%.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Obolon har ikke scoret et eneste mål i de seneste fem kampe, og holdets gennemsnitlige xG var kun 0.76, hvilket tydeligt begrænser udeholdets offensiv. I denne periode scorede Kolos i gennemsnit 1.0 mål, mens Obolon lukkede 1.2 mål ind pr. kamp, så hjemmeholdet bør primært skabe chancer til omkring ét mål. På den anden side tillod Kolos modstanderne et gennemsnit på 1.66 xG, men Obolons svage offensiv mindsker risikoen for en målfest. I de seneste fem kampe for de to hold gik over 2.5 mål i henholdsvis 40% og 20% af tilfældene, og Obolon havde ikke en eneste kamp med mere end 3 mål. Prognosen på 2.10 mål giver den stærkeste fordel til under 3.5 mål.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det stærkeste signal er uafgjort ved pausen: I de seneste 5 kampe stod begge hold lige efter 45 minutter i 80% af opgørene, mens Obolon i den aktuelle, om end meget lille, stikprøve på tre kampe har været uafgjort ved pausen hver gang. Første halvleg er usædvanligt lukket, eftersom Kołos i gennemsnit har scoret 0,2 mål, mens Obolon ikke har scoret nogen; udeholdet har desuden holdt nullet før pausen i 80% af sine seneste fem kampe. Efter pausen bør fordelen gå til hjemmeholdet: Kołos scorer i gennemsnit 0,8 mål i anden halvleg, mens Obolon indkasserer 1,0 mål og ikke har scoret et eneste mål efter pausen i sine seneste fem kampe. Kołos' bedre form, nemlig 1,2 point pr. kamp og 40% sejre mod Obolons 0,4 point og 0% sejre, styrker scenariet med uafgjort ved pausen og hjemmesejr ved kampens slutning.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 0
1. halvleg
0 : 0
2. halvleg

Kampstatistik

57Boldbesiddelse (%)43
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
4Skud3
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
1Skud på mål1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0.68xG0.52
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
6Hjørnespark1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
48Farlige angreb34
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
2Frispark1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
1Kort1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Profil før kampenhvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0.5Scorede mål / kamp0
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
2Indkasserede mål / kamp1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
31%Gennemsnitlig boldbesiddelse41%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
2Skud på mål / kamp2
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Holdstatistikhvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

6.5Skud pr. kamp5.67
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
2Skud på mål2
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
7.7%Skudkonvertering0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
31%Boldbesiddelse41%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0.71xG for0.71
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
2xG imod1.55
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Skudkvalitet

Kolos Kovalivka: BalanceretObolon-Brovar: Balanceret
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
Præcision (skud på mål)31%35%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.110.13
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.250.00

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets formhvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Kolos Kovalivka
LL
Ingen sejr i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
0% W0% R100% P
Sæson (V-U-T)
0-0-2
0.00 point / kamp · målforskel -3
Seneste 5 (V-U-T)
0-0-2
0.00 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
0-0-0
Seneste 5 hjemme
0-0-0
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.5Indkasserede mål: 2.0xG: 0.71Modstanderens xG: 2.00BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Obolon-Brovar
LDD
Ingen sejr i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
0% W67% R33% P
Sæson (V-U-T)
0-2-1
0.67 point / kamp · målforskel -3
Seneste 5 (V-U-T)
0-2-1
0.67 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
0-2-1
Seneste 5 ude
0-2-1
LDD
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.0Indkasserede mål: 1.0xG: 0.71Modstanderens xG: 1.55BTTS: 0%Over 2.5: 33%

Målhvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Obolon-Brovar er 100% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

2 mål / kamp - Kolos Kovalivka · 1 mål / kamp - Obolon-Brovar

Kolos Kovalivkas scoringsprofil: sværere

Kolos Kovalivka scorer i 50% af kampene (1 af 2 kampe), mens Obolon-Brovar holder Clean sheet i 67% (2 af 3 kampe).

Obolon-Brovars scoringsprofil: blandet

Obolon-Brovar scorer i 0% af kampene (0 af 3 kampe), mens Kolos Kovalivka holder Clean sheet i 0% (0 af 2 kampe).

1Scorede mål (sæson)0
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
4Indkasserede mål (sæson)3
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
2.5Gennemsnitlige mål i kampen1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
1Scorede mål (seneste 5)0
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
4Indkasserede mål (seneste 5)3
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Hvor ofte de scorer mindst...

50%1 mål0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%2 mål0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%3 mål0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%4 mål0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Hvor ofte de indkasserer mindst...

100%1 mål33%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
100%2 mål33%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%3 mål33%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%4 mål0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

41%
Ligagennemsnit

Målmønstre

50%BTTS ved pausen0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%BTTS i begge halvlege0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%Scorede i begge halvlege0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

BTTS og antal mål

50%Mindst 3 mål og BTTS0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%Mindst 3 mål uden BTTS33%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
50%BTTS – seneste 50%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Antal mål (Over/Under)hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

1. halvleg

50%Mindst 1 mål før pausen0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
50%Mindst 2 mål før pausen0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%Mindst 3 mål før pausen0%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

2. halvleg

100%Mindst 1 mål efter pausen33%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
50%Mindst 2 mål efter pausen33%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%Mindst 3 mål efter pausen33%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Kampens halvlegehvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Kolos Kovalivka — stilling ved pausen
0% fører100% uafgjort0% bagud
Obolon-Brovar — stilling ved pausen
0% fører100% uafgjort0% bagud

Før pausen (1. halvleg)

1Point pr. kamp (1. halvleg)1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0.5Scorede mål (1. halvleg)0
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0.5Indkasserede mål (1. halvleg)0
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
1Gennemsnitlige mål (1. halvleg)0
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
50%Clean sheet før pausen100%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
50%Ingen mål før pausen100%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Efter pausen (2. halvleg)

0Point pr. kamp (2. halvleg)0.67
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0Scorede mål (2. halvleg)0
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
1.5Indkasserede mål (2. halvleg)1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
1.5Gennemsnitlige mål (2. halvleg)1
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
0%Clean sheet efter pausen67%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar
100%Ingen mål efter pausen100%
Kolos KovalivkaObolon-Brovar

Kolos Kovalivka — resultater i anden halvleg

0% W0% R100% P
2
Point ved pausen
1
Mål ved pausen
0
Målforskel (1. halvleg)
0
Point i 2. halvleg
-3
Målforskel (2. halvleg)
1.00
PPG før pausen
Forsvar efter pausen+1.0

Indkasserer 1.0 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Obolon-Brovar — resultater i anden halvleg

0% W67% R33% P
3
Point ved pausen
0
Mål ved pausen
0
Målforskel (1. halvleg)
2
Point i 2. halvleg
-3
Målforskel (2. halvleg)
1.00
PPG før pausen
Forsvar efter pausen+1.0

Indkasserer 1.0 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Kolos Kovalivka — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.000.00
Scorede mål / kamp0.50.0
Indkasserede mål / kamp0.51.5
Gennemsnitlige mål i kampen1.01.5
1 mål50%100%
2 mål50%50%
3 mål0%0%
Clean sheet50%0%
Intet mål50%100%
Målforskel0-3
Pause: 0% fører - 100% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 0% vundet - 0% uafgjort - 100% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 50% - Samlet antal mål ved pausen: 1
Obolon-Brovar — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.000.67
Scorede mål / kamp0.00.0
Indkasserede mål / kamp0.01.0
Gennemsnitlige mål i kampen0.01.0
1 mål0%33%
2 mål0%33%
3 mål0%33%
Clean sheet100%67%
Intet mål100%100%
Målforskel0-3
Pause: 0% fører - 100% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 0% vundet - 67% uafgjort - 33% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 0

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minuthvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Kolos Kovalivka
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
1
1
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
2
61-75
0
1
76-90

Mest farlige minutter 16-30 (1 goal). Indkasserer flest i 61-75 (2). Balance i sene mål (76-90): -1 - de sene faser er en svaghed.

Obolon-Brovar
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Indkasserer flest i 46-60 (1). Balance i sene mål (76-90): -1 - de sene faser er en svaghed.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorerhvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

1.75
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
0.8 : 1.0
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
77%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
25%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
-43%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
0%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
50%
0:0-risiko
omkring 1 ud af 2 kampe
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Kolos Kovalivka

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-1.29
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.21
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-0.4 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.21
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
0.00
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
37%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
220%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-0.5
Sene mål
0% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
0%

Obolon-Brovar

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.84
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.16
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+2.0 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.71
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.55
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
0%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
74%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
0.0
Sene mål
0% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
0%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekster dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med Ukrainian Premier League-gennemsnittet.

Hold mod liga

Kolos KovalivkaLigaObolon-Brovar
Gennemsnitlige mål i kampen 2.502.27 1.00
Begge hold scorede 50%41% 0%
Mindst 3 mål (Over 2.5) 50%50% 33%
Clean sheets 0%41% 67%
Mål før pausen 50%55% 0%
Mål efter pausen 100%73% 33%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.27
Gennemsnitlige mål pr. kamp
41%
Begge hold scorede
50%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
41%
Clean sheets
1.36
Hjemmemål / kamp
0.91
Udemål / kamp
+49%
Fordel i hjemmeangreb
+33%
Fordel i hjemmeforsvar
+9%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
55%
1 mål
23%
2 mål
0%
3 mål
0%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
73%
1 mål
45%
2 mål
27%
3 mål
5%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. Obolon-BrovarUdskiftningInd: Pavlo PolehenkoUd: Evgeniy Morozko
  2. Obolon-BrovarGult kortDmytro Myshnov
  3. Obolon-BrovarUdskiftningInd: Lyakh TarasUd: Denys Ustymenko
  4. Obolon-BrovarUdskiftningInd: Andriy MatkevychUd: Sergey Sukhanov
  5. Kolos KovalivkaUdskiftningInd: Irgi KasallaUd: Ibrahim Kane
  6. Kolos KovalivkaUdskiftningInd: Ardit TahiriUd: Anton Salabay
  7. Kolos KovalivkaGult kortDenys Ndukwe

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (2): Kolos Kovalivka 0 - 1 - 1 Obolon-Brovar. Gennemsnitlige mål 1.00, begge hold scorede i 0% kampe.

FAQ

Hvad blev resultatet af Kolos Kovalivka mod Obolon-Brovar?

Kampen i Ukrainian Premier League sluttede Kolos Kovalivka 0:0 Obolon-Brovar. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem Kolos Kovalivka og Obolon-Brovar?

I de seneste 2 indbyrdes kampe vandt Kolos Kovalivka 0, Obolon-Brovar vandt 1, og 1 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 1,00 mål, og begge hold scorede i 0% af dem.

Hvad viser målstatistikken før Kolos Kovalivka mod Obolon-Brovar?

Kolos Kovalivka scorer i gennemsnit 0,50 mål pr. kamp, og Obolon-Brovar scorer 0,00. Gennemsnittet i Ukrainian Premier League er 2,27 mål, og Over 2.5 forekommer i 50% af kampene. BTTS forekommer i 50% af Kolos Kovalivkas kampe og 0% af Obolon-Brovars.

Hvordan er den aktuelle form for Kolos Kovalivka og Obolon-Brovar?

I de seneste fem kampe har Kolos Kovalivka 0 sejre, 0 uafgjorte og 2 nederlag (0,00 point pr. kamp). Obolon-Brovar har 0 sejre, 2 uafgjorte og 1 nederlag (0,67 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Kolos Kovalivka mod Obolon-Brovar?

Denne side forklarer den statistiske kontekst: form, indbyrdes historik, mål, BTTS og Over/Under. Bettingpicket, Value Bet og den komplette forklaring findes i NoFluffPicks-appen.