Tyrkiet - Süper LigKonya Büyükşehir Belediye StadyumuData opdateret pr. 18. oktober 2026

Konyaspor - İstanbul Başakşehir: kampstatistik

Konyaspor mod İstanbul Başakşehir: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Konyaspor spillede mod İstanbul Başakşehir i Süper Lig (Tyrkiet). Kampen blev spillet 11. oktober 2026. Stadion: Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu. Slutresultat: 0:0.

Aktuel form

Konyaspor: 1-1-3, 0,80 point pr. kamp. İstanbul Başakşehir: 1-1-3, 0,80 point pr. kamp.

Målstatistik

Konyaspor scorer 0,67 og indkasserer 1,33 mål pr. kamp. İstanbul Başakşehir scorer 1,67 og indkasserer 1,83. Ligaens gennemsnit: 2,97 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Konyaspor 33 %, İstanbul Başakşehir 50 %. Over 2.5: Konyaspor 33 %, İstanbul Başakşehir 67 %. Liganiveau: BTTS 46 %, Over 2.5 58 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Konyaspor 1,24, İstanbul Başakşehir 1,44. Skud pr. kamp: Konyaspor 11,7, İstanbul Başakşehir 13,0. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Konyaspor 48 %, İstanbul Başakşehir 53 %.

Første og anden halvleg

Konyaspor: fører ved pausen i 33 % af kampene, mål i anden halvleg 0,17. İstanbul Başakşehir: fører ved pausen i 50 % af kampene, mål i anden halvleg 0,83.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 0-15 (2) for Konyaspor og 61-75 (3) for İstanbul Başakşehir. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

Süper Lig: 2,97 mål pr. kamp, BTTS 46 %, Over 2.5 58 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 2 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 1-0-1. Gennemsnitlige mål 2,50, BTTS 50 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Konyaspor har en lille fordel på hjemmebane, hvor holdet har vundet 1 af 3 kampe, mens İstanbul Başakşehir har tabt begge sine udekampe indtil videre. Gæsternes største problem på udebane er defensiven: De indkasserer i gennemsnit 3,5 mål pr. kamp og tillader modstanderne chancer til en værdi af 2,06 xG, sammenlignet med 1 indkasseret mål og 1,70 xG tilladt af hjemmeholdet på eget græs. Konyaspor imponerer dog ikke offensivt og scorer i gennemsnit 0,67 mål på hjemmebane trods 0,96 xG, så det er svært at forvente en markant målforskel. Begge hold har kun vundet 1 af deres seneste 5 kampe, men gæsterne har indkasseret 11 mål i perioden mod hjemmeholdets 7. Başakşehirs defensive svagheder på udebane tipper prognosen i Konyaspors favør, selvom hjemmeholdets begrænsede effektivitet stadig giver gode muligheder for uafgjort.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Det stærkeste tegn imod, at begge hold scorer, kommer fra gæsterne: På udebane scorer de i gennemsnit 0,5 mål og har ikke scoret i 50% af kampene. Konyaspor har holdt nullet i 50% af hjemmekampene, og holdets gennemsnit for indkasserede mål på hjemmebane er 1,0. Hjemmeholdet ser langt mere overbevisende ud offensivt: De scorer i gennemsnit 2,25 mål på hjemmebane med en xG på 1,63, mens gæsterne i gennemsnit indkasserer 3,5 mål på udebane. De seneste fem kampe taler for, at begge hold scorer: Her scorede Başakşehir i gennemsnit 1,6 mål, mens Konyaspor indkasserede 1,4. Trods gæsternes fremgang gør deres svage effektivitet på udebane det en smule mere sandsynligt, at mindst ét af holdene ikke scorer.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Det stærkeste valg er over 1,5 mål, da alle hidtidige kampe mellem de to hold i opgørelsen er gået over denne linje. Konyaspor scorer i gennemsnit 2,25 mål på hjemmebane, mens İstanbul Başakşehir lukker hele 3,5 mål ind i gennemsnit på udebane. Hjemmeholdets xG på 1,63 sammenholdt med gæsternes xG imod på 2,06 peger også på målchancer til Konyaspor. I deres seneste fem kampe har hjemmeholdet dog kun scoret 0,8 mål pr. kamp, så man bør ikke uden forbehold regne med, at holdet gentager sin tidligere effektivitet i denne prognose. Gæsterne scorer i gennemsnit 0,5 mål på udebane, men har scoret 1,6 mål pr. kamp i deres seneste fem kampe, hvilket giver en ekstra mulighed for, at den valgte linje bliver overskredet. Med en prognose på 3,10 mål i alt har linjen over 1,5 en tydeligere fordel end den mindre sikre linje over 2,5 mål.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det mest sandsynlige scenarie er, at Konyaspor fører ved pausen og vinder kampen: Hjemmeholdet var foran efter 45 minutter i 3 af 4 kampe, mens Başakşehir ikke førte ved pausen i nogen af sine 2 udekampe. Konyaspor scorer i gennemsnit 2,25 mål på hjemmebane, mens gæsterne lukker 3,5 mål ind i gennemsnit på udebane; hjemmeholdets overtag bekræftes også af en xG på 1,63 mod modstandernes 1,07. Kampbilledet i anden halvleg taler også for, at hjemmeholdet holder føringen: De scorer i gennemsnit 1,25 mål på hjemmebane efter pausen, mens Başakşehir lukker 2,5 mål ind på udebane og endnu ikke har scoret efter pausen dér. Sikkerheden i spillet svækkes af den seneste form på tværs af alle stadioner, eftersom gæsterne i deres fem seneste kampe har scoret 1,6 mål i gennemsnit, mens hjemmeholdet har scoret 0,8. På trods af dette forbehold peger Konyaspors overtag både i kampenes indledning og i hjemme- og udebanestatistikken først og fremmest på 1/1.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 0
1. halvleg
0 : 0
2. halvleg

Kampstatistik

55Boldbesiddelse (%)45
Konyasporİstanbul Başakşehir
9Skud7
Konyasporİstanbul Başakşehir
3Skud på mål0
Konyasporİstanbul Başakşehir
1.02xG0.67
Konyasporİstanbul Başakşehir
3Hjørnespark5
Konyasporİstanbul Başakşehir
32Farlige angreb29
Konyasporİstanbul Başakşehir
8Frispark11
Konyasporİstanbul Başakşehir
0Kort0
Konyasporİstanbul Başakşehir

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

Konyasporİstanbul Başakşehir
0.67Scorede mål / kamp1.67
Konyasporİstanbul Başakşehir
1.33Indkasserede mål / kamp1.83
Konyasporİstanbul Başakşehir
Konyasporİstanbul Başakşehir
48%Gennemsnitlig boldbesiddelse53%
Konyasporİstanbul Başakşehir
3.5Skud på mål / kamp4.33
Konyasporİstanbul Başakşehir

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

11.67Skud pr. kamp13
Konyasporİstanbul Başakşehir
3.5Skud på mål4.33
Konyasporİstanbul Başakşehir
5.7%Skudkonvertering12.8%
Konyasporİstanbul Başakşehir
48%Boldbesiddelse53%
Konyasporİstanbul Başakşehir
1.24xG for1.44
Konyasporİstanbul Başakşehir
1.66xG imod1.39
Konyasporİstanbul Başakşehir

Skudkvalitet

Konyaspor: Balanceretİstanbul Başakşehir: Balanceret
Konyasporİstanbul Başakşehir
Præcision (skud på mål)30%33%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.110.11
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.190.39

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Konyaspor
LLLWD
Sæsonens resultatfordeling
17% W17% D67% L
Sæson (V-U-T)
1-1-4
0.67 point / kamp · målforskel -4
Seneste 5 (V-U-T)
1-1-3
0.80 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
1-0-2
Seneste 5 hjemme
1-0-2
LLW
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.8Indkasserede mål: 1.4xG: 1.32Modstanderens xG: 1.64BTTS: 40%Over 2.5: 40%
İstanbul Başakşehir
LDLLW
Sæsonens resultatfordeling
33% W17% D50% L
Sæson (V-U-T)
2-1-3
1.17 point / kamp · målforskel -1
Seneste 5 (V-U-T)
1-1-3
0.80 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
0-0-2
Seneste 5 ude
0-0-2
LL
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.6Indkasserede mål: 2.2xG: 1.40Modstanderens xG: 1.48BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

İstanbul Başakşehir er 149% bedre på scorede mål pr. kamp.

0.67 mål / kamp - Konyaspor · 1.67 mål / kamp - İstanbul Başakşehir

Konyaspor er 38% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

1.33 mål / kamp - Konyaspor · 1.83 mål / kamp - İstanbul Başakşehir

Konyaspors scoringsprofil: blandet

Konyaspor scorer i 50% af kampene (3 af 6 kampe), mens İstanbul Başakşehir holder Clean sheet i 33% (2 af 6 kampe).

İstanbul Başakşehirs scoringsprofil: meget stærk

İstanbul Başakşehir scorer i 83% af kampene (5 af 6 kampe), mens Konyaspor holder Clean sheet i 33% (2 af 6 kampe).

4Scorede mål (sæson)10
Konyasporİstanbul Başakşehir
8Indkasserede mål (sæson)11
Konyasporİstanbul Başakşehir
2Gennemsnitlige mål i kampen3.5
Konyasporİstanbul Başakşehir
4Scorede mål (seneste 5)8
Konyasporİstanbul Başakşehir
7Indkasserede mål (seneste 5)11
Konyasporİstanbul Başakşehir

Hvor ofte de scorer mindst...

50%1 mål83%
Konyasporİstanbul Başakşehir
17%2 mål50%
Konyasporİstanbul Başakşehir
0%3 mål17%
Konyasporİstanbul Başakşehir
0%4 mål17%
Konyasporİstanbul Başakşehir

Hvor ofte de indkasserer mindst...

67%1 mål67%
Konyasporİstanbul Başakşehir
33%2 mål50%
Konyasporİstanbul Başakşehir
17%3 mål33%
Konyasporİstanbul Başakşehir
17%4 mål17%
Konyasporİstanbul Başakşehir

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

50%
İstanbul Başakşehir - BTTSBTTS - procentdel af kampe, hvor begge hold scorede.3 af 6 kampe
46%
Ligagennemsnit

Målmønstre

17%BTTS ved pausen17%
Konyasporİstanbul Başakşehir
17%BTTS i begge halvlege0%
Konyasporİstanbul Başakşehir
17%Scorede i begge halvlege33%
Konyasporİstanbul Başakşehir

BTTS og antal mål

33%Mindst 3 mål og BTTS33%
Konyasporİstanbul Başakşehir
0%Mindst 3 mål uden BTTS33%
Konyasporİstanbul Başakşehir
40%BTTS – seneste 560%
Konyasporİstanbul Başakşehir

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

1. halvleg

67%Mindst 1 mål før pausen100%
Konyasporİstanbul Başakşehir
17%Mindst 2 mål før pausen33%
Konyasporİstanbul Başakşehir
17%Mindst 3 mål før pausen0%
Konyasporİstanbul Başakşehir

2. halvleg

50%Mindst 1 mål efter pausen100%
Konyasporİstanbul Başakşehir
33%Mindst 2 mål efter pausen50%
Konyasporİstanbul Başakşehir
0%Mindst 3 mål efter pausen33%
Konyasporİstanbul Başakşehir

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

İstanbul Başakşehir er 26% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

1.33 point / kamp - Konyaspor · 1.67 point / kamp - İstanbul Başakşehir

Konyaspor — stilling ved pausen
33% fører33% uafgjort33% bagud
İstanbul Başakşehir — stilling ved pausen
50% fører17% uafgjort33% bagud

Før pausen (1. halvleg)

1.33Point pr. kamp (1. halvleg)1.67
Konyasporİstanbul Başakşehir
0.5Scorede mål (1. halvleg)0.83
Konyasporİstanbul Başakşehir
0.67Indkasserede mål (1. halvleg)0.5
Konyasporİstanbul Başakşehir
1.17Gennemsnitlige mål (1. halvleg)1.33
Konyasporİstanbul Başakşehir
67%Clean sheet før pausen50%
Konyasporİstanbul Başakşehir
50%Ingen mål før pausen33%
Konyasporİstanbul Başakşehir

Efter pausen (2. halvleg)

0.67Point pr. kamp (2. halvleg)1.17
Konyasporİstanbul Başakşehir
0.17Scorede mål (2. halvleg)0.83
Konyasporİstanbul Başakşehir
0.67Indkasserede mål (2. halvleg)1.33
Konyasporİstanbul Başakşehir
0.83Gennemsnitlige mål (2. halvleg)2.17
Konyasporİstanbul Başakşehir
50%Clean sheet efter pausen33%
Konyasporİstanbul Başakşehir
83%Ingen mål efter pausen50%
Konyasporİstanbul Başakşehir

Konyaspor — resultater i anden halvleg

0% W67% D33% L
8
Point ved pausen
3
Mål ved pausen
-1
Målforskel (1. halvleg)
4
Point i 2. halvleg
-3
Målforskel (2. halvleg)
1.33
PPG før pausen
Fastholdelse af føring52%

Fører ved pausen i 33% af kampene og vinder 17%. Mister nogle gange føringen efter pausen.

Forsvar efter pausen0.0

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

İstanbul Başakşehir — resultater i anden halvleg

33% W17% D50% L
10
Point ved pausen
5
Mål ved pausen
+2
Målforskel (1. halvleg)
7
Point i 2. halvleg
-3
Målforskel (2. halvleg)
1.67
PPG før pausen
Fastholdelse af føring66%

Fører ved pausen i 50% af kampene og vinder 33%. Mister nogle gange føringen efter pausen.

Forsvar efter pausen+0.8

Indkasserer 0.8 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Konyaspor — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.400.80
Scorede mål / kamp0.60.2
Indkasserede mål / kamp0.80.6
Gennemsnitlige mål i kampen1.40.8
1 mål80%40%
2 mål20%40%
3 mål20%0%
Clean sheet60%60%
Intet mål40%80%
Målforskel-1-2
Pause: 40% fører - 20% uafgjort - 40% bagud
2. halvleg: 0% vundet - 80% uafgjort - 20% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 20% - Samlet antal mål ved pausen: 3
İstanbul Başakşehir — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.400.80
Scorede mål / kamp0.80.8
Indkasserede mål / kamp0.61.6
Gennemsnitlige mål i kampen1.42.4
1 mål100%100%
2 mål40%60%
3 mål0%40%
Clean sheet40%20%
Intet mål40%60%
Målforskel+1-4
Pause: 40% fører - 20% uafgjort - 40% bagud
2. halvleg: 20% vundet - 20% uafgjort - 60% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 20% - Samlet antal mål ved pausen: 4

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Konyaspor
ScoredeIndkasserede
2
1
0-15
0
2
16-30
1
1
31-45
0
1
46-60
0
1
61-75
1
2
76-90

Mest farlige minutter 0-15 (2 goals). Indkasserer flest i 16-30 (2). Balance i sene mål (76-90): -1 - de sene faser er en svaghed.

İstanbul Başakşehir
ScoredeIndkasserede
2
1
0-15
2
1
16-30
1
1
31-45
1
3
46-60
3
2
61-75
1
3
76-90

Mest farlige minutter 61-75 (3 goals). Indkasserer flest i 46-60 (3). Balance i sene mål (76-90): -2 - de sene faser er en svaghed.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

2.75
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.3 : 1.5
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
93%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
42%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
-9%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
42%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
9%
0:0-risiko
omkring 1 ud af 11 kampe
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Konyaspor

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.42
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.24
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+0.4 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.57
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.33
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
39%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
107%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
+0.13
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-0.3
Sene mål
25% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 50% i de første 15 minutter.
25%

İstanbul Başakşehir

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.05
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.21
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-1.1 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.23
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-0.44
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
135%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
106%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
-0.37
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
0.0
Sene mål
10% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 20% i de første 15 minutter.
10%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med Süper Lig-gennemsnittet.

Hold mod liga

KonyasporLigaİstanbul Başakşehir
Gennemsnitlige mål i kampen▼ 2.002.97▲ 3.50
Begge hold scorede▼ 33%46%▲ 50%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 33%58%▲ 67%
Clean sheets▲ 33%30%▲ 33%
Mål før pausen▼ 67%76%▲ 100%
Mål efter pausen▼ 50%83%▲ 100%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.97
Gennemsnitlige mål pr. kamp
46%
Begge hold scorede
58%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
30%
Clean sheets
1.73
Hjemmemål / kamp
1.24
Udemål / kamp
+40%
Fordel i hjemmeangreb
+28%
Fordel i hjemmeforsvar
+14%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
76%
1 mål
36%
2 mål
15%
3 mål
7%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
83%
1 mål
42%
2 mål
25%
3 mål
7%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. KonyasporUdskiftningInd: Chidozie Collins AwaziemUd: Adil Demirbağ
  2. İstanbul BaşakşehirUdskiftningInd: Hamza GürelerUd: Emin Bayram
  3. KonyasporUdskiftningInd: Enis BardhiUd: Tóth Rajmund

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (2): Konyaspor 1 - 0 - 1 İstanbul Başakşehir. Gennemsnitlige mål 2.50, begge hold scorede i 50% kampe.

İstanbul Başakşehir FK
2 : 0
Konyaspor
Konyaspor
2 : 1
İstanbul Başakşehir FK

FAQ

Hvad blev resultatet af Konyaspor mod İstanbul Başakşehir?

Kampen i Süper Lig sluttede Konyaspor 0:0 İstanbul Başakşehir. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem Konyaspor og İstanbul Başakşehir?

I de seneste 2 indbyrdes kampe vandt Konyaspor 1, İstanbul Başakşehir vandt 1, og 0 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 2,50 mål, og begge hold scorede i 50% af dem.

Hvad viser målstatistikken før Konyaspor mod İstanbul Başakşehir?

Konyaspor scorer i gennemsnit 0,67 mål pr. kamp, og İstanbul Başakşehir scorer 1,67. Gennemsnittet i Süper Lig er 2,97 mål, og Over 2.5 forekommer i 58% af kampene. BTTS forekommer i 33% af Konyaspors kampe og 50% af İstanbul Başakşehirs.

Hvordan er den aktuelle form for Konyaspor og İstanbul Başakşehir?

I de seneste fem kampe har Konyaspor 1 sejre, 1 uafgjorte og 3 nederlag (0,80 point pr. kamp). İstanbul Başakşehir har 1 sejre, 1 uafgjorte og 3 nederlag (0,80 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Konyaspor mod İstanbul Başakşehir?

Denne side forklarer den statistiske kontekst: form, indbyrdes historik, mål, BTTS og Over/Under. Bettingpicket, Value Bet og den komplette forklaring findes i NoFluffPicks-appen.