Slovakiet - 2. LigaData opdateret pr. 17. oktober 2026

Malženice - Považská Bystrica: kampstatistik

Malženice mod Považská Bystrica: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Malženice spillede mod Považská Bystrica i 2. Liga (Slovakiet). Kampen blev spillet 16. august 2026. Slutresultat: 1:2.

Aktuel form

Malženice: 1-1-1, 1,33 point pr. kamp. Považská Bystrica: 2-0-1, 2,00 point pr. kamp.

Målstatistik

Malženice scorer 1,67 og indkasserer 1,67 mål pr. kamp. Považská Bystrica scorer 2,00 og indkasserer 1,33. Ligaens gennemsnit: 2,86 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Malženice 67 %, Považská Bystrica 100 %. Over 2.5: Malženice 33 %, Považská Bystrica 100 %. Liganiveau: BTTS 52 %, Over 2.5 59 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Malženice 1,49, Považská Bystrica 1,83. Skud pr. kamp: Malženice 11,3, Považská Bystrica 15,7. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Malženice 46 %, Považská Bystrica 45 %.

Første og anden halvleg

Malženice: fører ved pausen i 67 % af kampene, mål i anden halvleg 0,67. Považská Bystrica: fører ved pausen i 67 % af kampene, mål i anden halvleg 0,67.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 31-45+ (2) for Malženice og 31-45+ (4) for Považská Bystrica. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

2. Liga: 2,86 mål pr. kamp, BTTS 52 %, Over 2.5 59 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 2 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 2-0-0. Gennemsnitlige mål 5,00, BTTS 100 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Považská Bystrica ligger på 5. pladsen, mens Malženice er nummer otte, og i de seneste fem kampe har udeholdet i gennemsnit hentet 2 point pr. kamp mod hjemmeholdets 1,4. Gæsterne har vundet 3 af deres seneste 5 kampe og kun indkasseret 5 mål i denne periode, mens Malženice har lukket 9 mål ind. Považská Bystrica skaber også markant flere chancer: De afslutter i gennemsnit 22 gange på udebane og har en xG på 2,47, sammenlignet med hjemmeholdets 13 afslutninger og en xG på 1,71. Malženice er dog meget effektive på hjemmebane og scorer i gennemsnit 4 mål på 7 skud inden for målrammen, hvilket øger risikoen for en målfyldt kamp og begrænser gæsternes fordel. På trods af gæsternes svagere resultat i deres hidtil eneste udekamp taler deres bedre form, færre indkasserede mål og kvaliteten af de skabte chancer en smule for en sejr til Považská Bystrica.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Begge hold har en BTTS-rate på 100 % i den igangværende sæson, og ingen af dem har endnu holdt buret rent, hvilket er et meget stærkt signal om mål i begge ender. Malženice scorer i gennemsnit 2,5 mål og lukker 1,0 ind på hjemmebane, mens Považská Bystrica i gennemsnit scorer 1,0 mål på udebane, men tillader modstanderne at score 2,0. I de seneste fem kampe forekom BTTS hos begge hold i 80 % af tilfældene; hjemmeholdet scorede og indkasserede 1,8 mål pr. kamp, mens gæsterne scorede 1,6 mål. Gæsternes angreb skaber høje 2,47 xG pr. kamp samt 7,0 skud på mål, så trods den svagere effektivitet bør de have gode betingelser for at bryde gennem Malženices forsvar, hvis seneste xG imod er 1,87. Spillet på „ja“ understøttes yderligere af, at alle hidtidige kampe for begge hold både endte med BTTS og mindst tre mål.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Begge hold har i deres hidtidige ligakampe altid været over linjen på 1.5 mål, og i 100% af kampene er der faldet mindst 3 mål, selv om datagrundlaget stadig er begrænset. Malženice scorer i gennemsnit 2.5 mål på hjemmebane og indkasserer 1.0, mens Považská Bystrica scorer 1.0 mål på udebane, men tillader modstanderne at score 2.0. I de seneste fem kampe havde begge hold 60% af kampene med mindst tre mål samt 80% af kampene, hvor begge hold kom på tavlen. Chancerne understøtter også et målrigt opgør: udeholdet afslutter i gennemsnit 22.0 gange, heraf 7.0 skud inden for målrammen, mens begge holds gennemsnitlige xG i deres seneste fem kampe ligger på henholdsvis 1.41 og 1.58. Det stærkeste valg er over 1.5, fordi data tydeligt peger på mindst to mål, mens linjen 2.5 indebærer større risiko for udsving.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Malženice har i deres hidtidige 2 hjemmekampe hentet fuldt udbytte med 6 point, scoret gennemsnitligt 2,5 mål og været foran ved pausen i begge opgør uden at lukke et eneste mål ind før pausen. Považská Bystrica har tabt begge udekampe, kun scoret 1,0 mål og lukket 2,0 ind, mens de ikke har scoret en eneste gang før pausen og har været bagud i begge tilfælde. Hjemmeholdet har et særligt tydeligt første halvleg-signal: 2,0 scorede mål pr. kamp før pausen mod 0,0 for gæsterne i deres udekampe. Gæsternes seneste fem kampe ser dog bedre ud resultatmæssigt, da de vandt 60% af opgørene og genererede en xG på 2,47, så en væsentlig del af mulighederne ligger fortsat på uafgjort eller et comeback. På trods af dette taler Malženices hjemmebanefordel og deres meget stærke starter først og fremmest for et scenarie, hvor hjemmeholdet er foran ved pausen og holder sejren hjem til slut.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 1
1. halvleg
1 : 1
2. halvleg

Kampstatistik

56Boldbesiddelse (%)44
MalženicePovažská Bystrica
11Skud10
MalženicePovažská Bystrica
5Skud på mål7
MalženicePovažská Bystrica
1.76xG1.53
MalženicePovažská Bystrica
7Hjørnespark7
MalženicePovažská Bystrica
97Farlige angreb56
MalženicePovažská Bystrica
13Frispark10
MalženicePovažská Bystrica
4Kort3
MalženicePovažská Bystrica

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

MalženicePovažská Bystrica
1.67Scorede mål / kamp2
MalženicePovažská Bystrica
1.67Indkasserede mål / kamp1.33
MalženicePovažská Bystrica
46%Gennemsnitlig boldbesiddelse45%
MalženicePovažská Bystrica
4.67Skud på mål / kamp6
MalženicePovažská Bystrica

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

11.33Skud pr. kamp15.67
MalženicePovažská Bystrica
4.67Skud på mål6
MalženicePovažská Bystrica
14.7%Skudkonvertering12.8%
MalženicePovažská Bystrica
46%Boldbesiddelse45%
MalženicePovažská Bystrica
1.49xG for1.83
MalženicePovažská Bystrica
2.18xG imod1.63
MalženicePovažská Bystrica

Skudkvalitet

Malženice: KontraangrebPovažská Bystrica: Kontraangreb
MalženicePovažská Bystrica
Præcision (skud på mål)41%38%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.130.12
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.360.33

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Považská Bystrica er 50% bedre på form i de seneste 5.

1.33 point / kamp - Malženice · 2 point / kamp - Považská Bystrica

Malženice
LWD
Sæsonens resultatfordeling
33% W33% D33% L
Sæson (V-U-T)
1-1-1
1.33 point / kamp · målforskel 0
Seneste 5 (V-U-T)
1-1-1
1.33 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
1-0-0
Seneste 5 hjemme
1-0-0
W
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.7Indkasserede mål: 1.7xG: 1.49Modstanderens xG: 2.18BTTS: 67%Over 2.5: 33%
Považská Bystrica
WLW
Sæsonens resultatfordeling
67% W0% D33% L
Sæson (V-U-T)
2-0-1
2.00 point / kamp · målforskel +2
Seneste 5 (V-U-T)
2-0-1
2.00 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
0-0-1
Seneste 5 ude
0-0-1
L
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 2.0Indkasserede mål: 1.3xG: 1.83Modstanderens xG: 1.63BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Považská Bystrica er 20% bedre på scorede mål pr. kamp.

1.67 mål / kamp - Malženice · 2 mål / kamp - Považská Bystrica

Považská Bystrica er 26% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

1.67 mål / kamp - Malženice · 1.33 mål / kamp - Považská Bystrica

Malženices scoringsprofil: meget stærk

Malženice scorer i 67% af kampene (2 af 3 kampe), mens Považská Bystrica holder Clean sheet i 0% (0 af 3 kampe).

Považská Bystricas scoringsprofil: meget stærk

Považská Bystrica scorer i 100% af kampene (3 af 3 kampe), mens Malženice holder Clean sheet i 0% (0 af 3 kampe).

5Scorede mål (sæson)6
MalženicePovažská Bystrica
5Indkasserede mål (sæson)4
MalženicePovažská Bystrica
3.33Gennemsnitlige mål i kampen3.33
MalženicePovažská Bystrica
5Scorede mål (seneste 5)6
MalženicePovažská Bystrica
5Indkasserede mål (seneste 5)4
MalženicePovažská Bystrica

Hvor ofte de scorer mindst...

67%1 mål100%
MalženicePovažská Bystrica
33%2 mål67%
MalženicePovažská Bystrica
33%3 mål33%
MalženicePovažská Bystrica
33%4 mål0%
MalženicePovažská Bystrica

Hvor ofte de indkasserer mindst...

100%1 mål100%
MalženicePovažská Bystrica
67%2 mål33%
MalženicePovažská Bystrica
0%3 mål0%
MalženicePovažská Bystrica
0%4 mål0%
MalženicePovažská Bystrica

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

100%
Považská Bystrica - BTTSBTTS - procentdel af kampe, hvor begge hold scorede.3 af 3 kampe
52%
Ligagennemsnit

Målmønstre

33%BTTS ved pausen0%
MalženicePovažská Bystrica
33%BTTS i begge halvlege0%
MalženicePovažská Bystrica
33%Scorede i begge halvlege33%
MalženicePovažská Bystrica

BTTS og antal mål

33%Mindst 3 mål og BTTS100%
MalženicePovažská Bystrica
0%Mindst 3 mål uden BTTS0%
MalženicePovažská Bystrica
67%BTTS – seneste 5100%
MalženicePovažská Bystrica

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

1. halvleg

67%Mindst 1 mål før pausen100%
MalženicePovažská Bystrica
33%Mindst 2 mål før pausen33%
MalženicePovažská Bystrica
33%Mindst 3 mål før pausen33%
MalženicePovažská Bystrica

2. halvleg

100%Mindst 1 mål efter pausen100%
MalženicePovažská Bystrica
67%Mindst 2 mål efter pausen67%
MalženicePovažská Bystrica
33%Mindst 3 mål efter pausen0%
MalženicePovažská Bystrica

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Malženice er 17% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

2.33 point / kamp - Malženice · 2 point / kamp - Považská Bystrica

Malženice — stilling ved pausen
67% fører33% uafgjort0% bagud
Považská Bystrica — stilling ved pausen
67% fører0% uafgjort33% bagud

Før pausen (1. halvleg)

2.33Point pr. kamp (1. halvleg)2
MalženicePovažská Bystrica
1Scorede mål (1. halvleg)1.33
MalženicePovažská Bystrica
0.33Indkasserede mål (1. halvleg)0.33
MalženicePovažská Bystrica
1.33Gennemsnitlige mål (1. halvleg)1.67
MalženicePovažská Bystrica
67%Clean sheet før pausen67%
MalženicePovažská Bystrica
33%Ingen mål før pausen33%
MalženicePovažská Bystrica

Efter pausen (2. halvleg)

1Point pr. kamp (2. halvleg)0.67
MalženicePovažská Bystrica
0.67Scorede mål (2. halvleg)0.67
MalženicePovažská Bystrica
1.33Indkasserede mål (2. halvleg)1
MalženicePovažská Bystrica
2Gennemsnitlige mål (2. halvleg)1.67
MalženicePovažská Bystrica
0%Clean sheet efter pausen0%
MalženicePovažská Bystrica
67%Ingen mål efter pausen33%
MalženicePovažská Bystrica

Malženice — resultater i anden halvleg

33% W0% D67% L
7
Point ved pausen
3
Mål ved pausen
+2
Målforskel (1. halvleg)
3
Point i 2. halvleg
-2
Målforskel (2. halvleg)
2.33
PPG før pausen
Fastholdelse af føring49%

Fører ved pausen i 67% af kampene og vinder 33%. Mister nogle gange føringen efter pausen.

Forsvar efter pausen+1.0

Indkasserer 1.0 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Považská Bystrica — resultater i anden halvleg

0% W67% D33% L
6
Point ved pausen
4
Mål ved pausen
+3
Målforskel (1. halvleg)
2
Point i 2. halvleg
-1
Målforskel (2. halvleg)
2.00
PPG før pausen
Fastholdelse af føring100%

Fører ved pausen i 67% af kampene og vinder 67%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.7

Indkasserer 0.7 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Malženice — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp2.331.00
Scorede mål / kamp1.00.7
Indkasserede mål / kamp0.31.3
Gennemsnitlige mål i kampen1.32.0
1 mål67%100%
2 mål33%67%
3 mål33%33%
Clean sheet67%0%
Intet mål33%67%
Målforskel+2-2
Pause: 67% fører - 33% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 33% vundet - 0% uafgjort - 67% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 33% - Samlet antal mål ved pausen: 3
Považská Bystrica — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp2.000.67
Scorede mål / kamp1.30.7
Indkasserede mål / kamp0.31.0
Gennemsnitlige mål i kampen1.71.7
1 mål100%100%
2 mål33%67%
3 mål33%0%
Clean sheet67%0%
Intet mål33%33%
Målforskel+3-1
Pause: 67% fører - 0% uafgjort - 33% bagud
2. halvleg: 0% vundet - 67% uafgjort - 33% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 4

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Malženice
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
1
0
16-30
2
1
31-45
0
0
46-60
1
2
61-75
1
2
76-90

Mest farlige minutter 31-45 (2 goals). Indkasserer flest i 61-75 (2). Balance i sene mål (76-90): -1 - de sene faser er en svaghed.

Považská Bystrica
ScoredeIndkasserede
0
1
0-15
0
0
16-30
4
0
31-45
0
1
46-60
1
1
61-75
1
1
76-90

Mest farlige minutter 31-45 (4 goals). Indkasserer flest i 0-15 (1). Balance i sene mål (76-90): 0.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

3.33
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.5 : 1.8
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
117%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
84%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
+50%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
67%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
0%
0:0-risiko
praktisk talt nul
2-3
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Malženice

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.69
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.69
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-0.5 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.18
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.51
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
113%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
121%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-0.3
Sene mål
20% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
20%

Považská Bystrica

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.20
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.47
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-0.2 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.17
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.30
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
145%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
90%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-0.7
Sene mål
17% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
17%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med 2. Liga-gennemsnittet.

Hold mod liga

MalženiceLigaPovažská Bystrica
Gennemsnitlige mål i kampen▲ 3.332.86▲ 3.33
Begge hold scorede▲ 67%52%▲ 100%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 33%59%▲ 100%
Clean sheets▼ 0%26%▼ 0%
Mål før pausen▼ 67%76%▲ 100%
Mål efter pausen▲ 100%83%▲ 100%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.86
Gennemsnitlige mål pr. kamp
52%
Begge hold scorede
59%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.48
Hjemmemål / kamp
1.38
Udemål / kamp
+7%
Fordel i hjemmeangreb
+7%
Fordel i hjemmeforsvar
+7%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
76%
1 mål
28%
2 mål
21%
3 mål
3%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
83%
1 mål
52%
2 mål
21%
3 mål
3%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. Považská BystricaGult kortAdrián Káčerík
  2. MalženiceUdskiftningInd: Michal BoledovičUd: Lukáš Pristach
  3. Považská BystricaMålMichal Mynář
  4. MalženiceMålAdrián Mojžiš

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (2): Malženice 2 - 0 - 0 Považská Bystrica. Gennemsnitlige mål 5.00, begge hold scorede i 100% kampe.

OFK Malženice
4 : 2
FK Považská Bystrica
FK Považská Bystrica
1 : 3
OFK Malženice

FAQ

Hvad blev resultatet af Malženice mod Považská Bystrica?

Kampen i 2. Liga sluttede Malženice 1:2 Považská Bystrica. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem Malženice og Považská Bystrica?

I de seneste 2 indbyrdes kampe vandt Malženice 2, Považská Bystrica vandt 0, og 0 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 5,00 mål, og begge hold scorede i 100% af dem.

Hvad viser målstatistikken før Malženice mod Považská Bystrica?

Malženice scorer i gennemsnit 1,67 mål pr. kamp, og Považská Bystrica scorer 2,00. Gennemsnittet i 2. Liga er 2,86 mål, og Over 2.5 forekommer i 59% af kampene. BTTS forekommer i 67% af Malženices kampe og 100% af Považská Bystricas.

Hvordan er den aktuelle form for Malženice og Považská Bystrica?

I de seneste fem kampe har Malženice 1 sejre, 1 uafgjorte og 1 nederlag (1,33 point pr. kamp). Považská Bystrica har 2 sejre, 0 uafgjorte og 1 nederlag (2,00 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Malženice mod Považská Bystrica?

Brug denne side til at sammenligne tallene bag Malženice mod Považská Bystrica. Åbn NoFluffPicks-appen for bettinganalysen, picket, Value Bet og forklaringen.