Paraguay - Division IntermediaEstadio Don Eduardo Acosta CaballeroData opdateret pr. 17. oktober 2026

Resistencia - Deportivo Santaní: kampstatistik

Resistencia mod Deportivo Santaní: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Resistencia spillede mod Deportivo Santaní i Division Intermedia (Paraguay). Kampen blev spillet 27. september 2026. Stadion: Estadio Don Eduardo Acosta Caballero. Slutresultat: 1:2.

Aktuel form

Resistencia: 1-0-4, 0,60 point pr. kamp. Deportivo Santaní: 3-0-2, 1,80 point pr. kamp.

Målstatistik

Resistencia scorer 1,08 og indkasserer 1,20 mål pr. kamp. Deportivo Santaní scorer 1,72 og indkasserer 0,96. Ligaens gennemsnit: 2,60 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Resistencia 56 %, Deportivo Santaní 32 %. Over 2.5: Resistencia 44 %, Deportivo Santaní 48 %. Liganiveau: BTTS 56 %, Over 2.5 46 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Resistencia 1,40, Deportivo Santaní 1,56. Skud pr. kamp: Resistencia 9,8, Deportivo Santaní 11,8. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Resistencia 49 %, Deportivo Santaní 49 %.

Første og anden halvleg

Resistencia: fører ved pausen i 28 % af kampene, mål i anden halvleg 0,56. Deportivo Santaní: fører ved pausen i 28 % af kampene, mål i anden halvleg 1,08.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 31-45+ (7) for Resistencia og 76-90+ (15) for Deportivo Santaní. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

Division Intermedia: 2,60 mål pr. kamp, BTTS 56 %, Over 2.5 46 %.

Indbyrdes historik

Før denne kamp var 3 tidligere indbyrdes kampe tilgængelige: 0-2-1. Gennemsnitlige mål 3,67, BTTS 67 %.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Deportivo Santaní ligger på 2. pladsen, mens Resistencia er nummer ni, og sæsonens samlede statistik favoriserer tydeligt gæsterne: 15 sejre og 43 scorede mål mod hjemmeholdets 8 sejre og 27 mål. Formforskellen er også markant, eftersom Santaní har vundet 3 af de seneste 5 kampe og scoret 11 mål i dem, mens Resistencia har lidt 4 nederlag og kun scoret 5 mål. På udebane scorer gæsterne i gennemsnit 1,92 mål pr. kamp og indkasserer 0,83, mens hjemmeholdet på eget græs i gennemsnit scorer 1,50 og lukker 1,17 mål ind. Santaní har også en mere effektiv offensiv, idet holdet omsætter 15% af sine skud til mål mod Resistencia’s 12%, og desuden holder nullet i 50% af udekampene. Hjemmeholdet kan skabe chancer, hvilket deres xG på hjemmebane på 1,66 bekræfter, men den seneste stime samt gæsternes solide defensiv peger på større chancer for udeholdet.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Sæsonens BTTS-tal er tydeligt lave: Resistencia har BTTS i 31 % af kampene, mens tallet for Deportivo Santaní er 33 % mod 56 % for hele ligaen. Begge hold holder regelmæssigt buret rent, henholdsvis i 54 % og 50 % af kampene, hvilket øger sandsynligheden for, at mindst ét af holdene ikke scorer. Hjemmeholdets forsvar indkasserer i gennemsnit 1,08 mål, mens udeholdet kun lukker 0,83 mål ind, samtidig med at andelen af kampe uden scoring er lav: henholdsvis 23 % og 25 %. Resistencia har ganske vist haft BTTS i 80 % af holdets seneste fem kampe, men holdet har kun scoret 5 mål i denne periode, mens Santaní kommer fra fem kampe med 6 indkasserede mål. Udeholdets bedre aktuelle offensiv, som i gennemsnit har scoret 2,2 mål i de seneste fem kampe, peger mere i retning af en ensidig kamp end på, at begge hold med sikkerhed scorer.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Det stærkeste valg er over 1.5 mål, da begge hold meget regelmæssigt har overskredet denne grænse i sæsonen: Resistencia i 77% af kampene og Deportivo Santaní i 75%. Gæsterne scorer i gennemsnit 1,92 mål pr. kamp, mens værterne har lukket 1,6 mål ind i deres seneste fem kampe, hvilket styrker udsigten til mindst to scoringer. Den aktuelle form taler også for et højere antal mål: I de seneste fem kampe havde begge hold 80% af kampene med mindst tre mål, og Santaní scorede 11 mål i denne periode. Et samlet forventet antal mål på 2,93 samt værternes xG på 1,57 og gæsternes på 1,55 peger på et offensivt potentiale, selv om de solide sæsonforsvar begrænser sikkerheden ved linjen over 2.5.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det mest sandsynlige udfald er uafgjort ved pausen og sejr til Deportivo Santaní efter slutfløjtet, fordi hjemmeholdet var uafgjort efter 45 minutter i 54% af kampene, mens det gjaldt 45% for udeholdet. Santaní er klart stærkere efter pausen: De vandt anden halvleg i 73% af kampene og scorede i gennemsnit 1,09 mål i disse halvlege, mens de kun indkasserede 0,36. Resistencia var bagud ved pausen i hele fire af de seneste fem kampe, scorede kun 0,4 mål pr. kamp i første halvleg og indkasserede 1,6. Udeholdet har også bedre overordnet form med 60% sejre i de seneste fem kampe mod Resistencia's 20%, og i sæsonen har de vundet 67% af kampene. Selvom hjemmeholdet har fordelen af hjemmebane, peger Santanís styrke i anden halvleg samt Resistencia's svage indledning på scenariet X/2.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 0
1. halvleg
1 : 2
2. halvleg

Kampstatistik

55Boldbesiddelse (%)45
ResistenciaDeportivo Santaní
15Skud10
ResistenciaDeportivo Santaní
10Skud på mål5
ResistenciaDeportivo Santaní
2.37xG1.55
ResistenciaDeportivo Santaní
7Hjørnespark3
ResistenciaDeportivo Santaní
101Farlige angreb80
ResistenciaDeportivo Santaní
10Frispark8
ResistenciaDeportivo Santaní
0Kort0
ResistenciaDeportivo Santaní

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

ResistenciaDeportivo Santaní
1.08Scorede mål / kamp1.72
ResistenciaDeportivo Santaní
1.2Indkasserede mål / kamp0.96
ResistenciaDeportivo Santaní
49%Gennemsnitlig boldbesiddelse49%
ResistenciaDeportivo Santaní
3.56Skud på mål / kamp4.92
ResistenciaDeportivo Santaní

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

9.76Skud pr. kamp11.8
ResistenciaDeportivo Santaní
3.56Skud på mål4.92
ResistenciaDeportivo Santaní
11.1%Skudkonvertering14.6%
ResistenciaDeportivo Santaní
49%Boldbesiddelse49%
ResistenciaDeportivo Santaní
1.4xG for1.56
ResistenciaDeportivo Santaní
1.5xG imod1.34
ResistenciaDeportivo Santaní

Skudkvalitet

Resistencia: BalanceretDeportivo Santaní: Effektive afslutninger
ResistenciaDeportivo Santaní
Præcision (skud på mål)36%42%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.140.13
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.300.35

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Deportivo Santaní er 200% bedre på form i de seneste 5.

0.6 point / kamp - Resistencia · 1.8 point / kamp - Deportivo Santaní

Resistencia
LWLLL
Sæsonens resultatfordeling
32% W32% D36% L
Sæson (V-U-T)
8-8-9
1.28 point / kamp · målforskel -3
Seneste 5 (V-U-T)
1-0-4
0.60 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
6-3-3
Seneste 5 hjemme
3-1-1
DWWWL
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.0Indkasserede mål: 1.6xG: 1.63Modstanderens xG: 1.62BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Deportivo Santaní
LWLWW
Sæsonens resultatfordeling
60% W12% D28% L
Sæson (V-U-T)
15-3-7
1.92 point / kamp · målforskel +19
Seneste 5 (V-U-T)
3-0-2
1.80 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
8-2-2
Seneste 5 ude
5-0-0
WWWWW
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 2.2Indkasserede mål: 1.2xG: 1.46Modstanderens xG: 1.56BTTS: 40%Over 2.5: 80%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Deportivo Santaní er 59% bedre på scorede mål pr. kamp.

1.08 mål / kamp - Resistencia · 1.72 mål / kamp - Deportivo Santaní

Deportivo Santaní er 25% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

1.2 mål / kamp - Resistencia · 0.96 mål / kamp - Deportivo Santaní

Resistencias scoringsprofil: blandet

Resistencia scorer i 76% af kampene (19 af 25 kampe), mens Deportivo Santaní holder Clean sheet i 52% (13 af 25 kampe).

Deportivo Santanís scoringsprofil: stærk

Deportivo Santaní scorer i 76% af kampene (19 af 25 kampe), mens Resistencia holder Clean sheet i 32% (8 af 25 kampe).

27Scorede mål (sæson)43
ResistenciaDeportivo Santaní
30Indkasserede mål (sæson)24
ResistenciaDeportivo Santaní
2.28Gennemsnitlige mål i kampen2.68
ResistenciaDeportivo Santaní
5Scorede mål (seneste 5)11
ResistenciaDeportivo Santaní
8Indkasserede mål (seneste 5)6
ResistenciaDeportivo Santaní

Hvor ofte de scorer mindst...

76%1 mål76%
ResistenciaDeportivo Santaní
24%2 mål56%
ResistenciaDeportivo Santaní
8%3 mål32%
ResistenciaDeportivo Santaní
0%4 mål8%
ResistenciaDeportivo Santaní

Hvor ofte de indkasserer mindst...

68%1 mål48%
ResistenciaDeportivo Santaní
36%2 mål32%
ResistenciaDeportivo Santaní
16%3 mål12%
ResistenciaDeportivo Santaní
0%4 mål4%
ResistenciaDeportivo Santaní

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

56%
Ligagennemsnit

Målmønstre

24%BTTS ved pausen12%
ResistenciaDeportivo Santaní
0%BTTS i begge halvlege4%
ResistenciaDeportivo Santaní
24%Scorede i begge halvlege28%
ResistenciaDeportivo Santaní

BTTS og antal mål

40%Mindst 3 mål og BTTS28%
ResistenciaDeportivo Santaní
4%Mindst 3 mål uden BTTS20%
ResistenciaDeportivo Santaní
80%BTTS – seneste 540%
ResistenciaDeportivo Santaní

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

1. halvleg

72%Mindst 1 mål før pausen56%
ResistenciaDeportivo Santaní
32%Mindst 2 mål før pausen20%
ResistenciaDeportivo Santaní
8%Mindst 3 mål før pausen4%
ResistenciaDeportivo Santaní

2. halvleg

64%Mindst 1 mål efter pausen80%
ResistenciaDeportivo Santaní
24%Mindst 2 mål efter pausen44%
ResistenciaDeportivo Santaní
16%Mindst 3 mål efter pausen24%
ResistenciaDeportivo Santaní

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Deportivo Santaní er 6% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

1.28 point / kamp - Resistencia · 1.36 point / kamp - Deportivo Santaní

Resistencia — stilling ved pausen
28% fører44% uafgjort28% bagud
Deportivo Santaní — stilling ved pausen
28% fører52% uafgjort20% bagud

Før pausen (1. halvleg)

1.28Point pr. kamp (1. halvleg)1.36
ResistenciaDeportivo Santaní
0.52Scorede mål (1. halvleg)0.48
ResistenciaDeportivo Santaní
0.64Indkasserede mål (1. halvleg)0.32
ResistenciaDeportivo Santaní
1.16Gennemsnitlige mål (1. halvleg)0.8
ResistenciaDeportivo Santaní
56%Clean sheet før pausen68%
ResistenciaDeportivo Santaní
48%Ingen mål før pausen64%
ResistenciaDeportivo Santaní

Efter pausen (2. halvleg)

1.56Point pr. kamp (2. halvleg)1.88
ResistenciaDeportivo Santaní
0.56Scorede mål (2. halvleg)1.08
ResistenciaDeportivo Santaní
0.48Indkasserede mål (2. halvleg)0.56
ResistenciaDeportivo Santaní
1.04Gennemsnitlige mål (2. halvleg)1.64
ResistenciaDeportivo Santaní
72%Clean sheet efter pausen68%
ResistenciaDeportivo Santaní
52%Ingen mål efter pausen36%
ResistenciaDeportivo Santaní

Resistencia — resultater i anden halvleg

40% W36% D24% L
32
Point ved pausen
13
Mål ved pausen
-3
Målforskel (1. halvleg)
39
Point i 2. halvleg
+2
Målforskel (2. halvleg)
1.28
PPG før pausen
Fastholdelse af føring114%

Fører ved pausen i 28% af kampene og vinder 32%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen-0.2

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Deportivo Santaní — resultater i anden halvleg

52% W32% D16% L
34
Point ved pausen
12
Mål ved pausen
+4
Målforskel (1. halvleg)
47
Point i 2. halvleg
+13
Målforskel (2. halvleg)
1.36
PPG før pausen
Fastholdelse af føring214%

Fører ved pausen i 28% af kampene og vinder 60%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.2

Indkasserer 0.2 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Resistencia — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp0.202.20
Scorede mål / kamp0.40.6
Indkasserede mål / kamp1.60.0
Gennemsnitlige mål i kampen2.00.6
1 mål100%60%
2 mål80%0%
3 mål20%0%
Clean sheet0%100%
Intet mål60%40%
Målforskel-6+3
Pause: 0% fører - 20% uafgjort - 80% bagud
2. halvleg: 60% vundet - 40% uafgjort - 0% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 40% - Samlet antal mål ved pausen: 2
Deportivo Santaní — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.202.00
Scorede mål / kamp0.41.8
Indkasserede mål / kamp0.40.8
Gennemsnitlige mål i kampen0.82.6
1 mål60%100%
2 mål20%60%
3 mål0%40%
Clean sheet60%60%
Intet mål60%20%
Målforskel0+5
Pause: 20% fører - 60% uafgjort - 20% bagud
2. halvleg: 60% vundet - 20% uafgjort - 20% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 20% - Samlet antal mål ved pausen: 2

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Resistencia
ScoredeIndkasserede
4
7
0-15
2
5
16-30
7
6
31-45
3
5
46-60
4
2
61-75
7
5
76-90

Mest farlige minutter 31-45 (7 goals). Indkasserer flest i 0-15 (7). Balance i sene mål (76-90): +2 - vinder de sene faser.

Deportivo Santaní
ScoredeIndkasserede
6
4
0-15
5
2
16-30
5
4
31-45
5
3
46-60
7
2
61-75
15
9
76-90

Mest farlige minutter 76-90 (15 goals). Indkasserer flest i 76-90 (9). Balance i sene mål (76-90): +6 - vinder de sene faser.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

2.48
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.0 : 1.5
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
95%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
44%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
+48%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
58%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
6%
0:0-risiko
omkring 1 ud af 17 kampe
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Resistencia

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.10
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.02
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-1.6 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.32
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.30
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
80%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
96%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
-0.68
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.0
Sene mål
26% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 15% i de første 15 minutter.
26%

Deportivo Santaní

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
+0.22
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.54
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-9.2 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+0.16
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
+0.38
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
138%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
71%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
-0.12
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.6
Sene mål
35% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 14% i de første 15 minutter.
35%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med Division Intermedia-gennemsnittet.

Hold mod liga

ResistenciaLigaDeportivo Santaní
Gennemsnitlige mål i kampen▼ 2.282.60• 2.68
Begge hold scorede• 56%56%▼ 32%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 44%46%▲ 48%
Clean sheets▲ 32%26%▲ 52%
Mål før pausen▲ 72%66%▼ 56%
Mål efter pausen▼ 64%75%▲ 80%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

2.60
Gennemsnitlige mål pr. kamp
56%
Begge hold scorede
46%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.35
Hjemmemål / kamp
1.25
Udemål / kamp
+8%
Fordel i hjemmeangreb
+7%
Fordel i hjemmeforsvar
+8%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
66%
1 mål
33%
2 mål
9%
3 mål
2%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
75%
1 mål
39%
2 mål
22%
3 mål
7%
4 mål

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

Indbyrdes opgør

Seneste indbyrdes kampe (3): Resistencia 0 - 2 - 1 Deportivo Santaní. Gennemsnitlige mål 3.67, begge hold scorede i 67% kampe.

Deportivo Santaní
3 : 0
Resistencia
Deportivo Santaní
1 : 1
Resistencia SC
Resistencia SC
3 : 3
Deportivo Santaní

FAQ

Hvad blev resultatet af Resistencia mod Deportivo Santaní?

Kampen i Division Intermedia sluttede Resistencia 1:2 Deportivo Santaní. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad er den indbyrdes statistik mellem Resistencia og Deportivo Santaní?

I de seneste 3 indbyrdes kampe vandt Resistencia 0, Deportivo Santaní vandt 1, og 2 endte uafgjort. Kampene havde i gennemsnit 3,67 mål, og begge hold scorede i 67% af dem.

Hvad viser målstatistikken før Resistencia mod Deportivo Santaní?

Resistencia scorer i gennemsnit 1,08 mål pr. kamp, og Deportivo Santaní scorer 1,72. Gennemsnittet i Division Intermedia er 2,60 mål, og Over 2.5 forekommer i 46% af kampene. BTTS forekommer i 56% af Resistencias kampe og 32% af Deportivo Santanís.

Hvordan er den aktuelle form for Resistencia og Deportivo Santaní?

I de seneste fem kampe har Resistencia 1 sejre, 0 uafgjorte og 4 nederlag (0,60 point pr. kamp). Deportivo Santaní har 3 sejre, 0 uafgjorte og 2 nederlag (1,80 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Resistencia mod Deportivo Santaní?

Brug denne side til at sammenligne tallene bag Resistencia mod Deportivo Santaní. Åbn NoFluffPicks-appen for bettinganalysen, picket, Value Bet og forklaringen.