Iran - Azadegan LeagueData opdateret pr. 03. november 2026

Shahin Bandar Ameri - Pars Jam Bushehr: kampstatistik

Shahin Bandar Ameri mod Pars Jam Bushehr: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Shahin Bandar Ameri spillede mod Pars Jam Bushehr i Azadegan League (Iran). Kampen blev spillet 21. september 2026. Slutresultat: 0:0.

Aktuel form

Shahin Bandar Ameri: 0-1-0, 1,00 point pr. kamp. Pars Jam Bushehr: 0-1-0, 1,00 point pr. kamp.

Målstatistik

Shahin Bandar Ameri scorer 1,00 og indkasserer 1,00 mål pr. kamp. Pars Jam Bushehr scorer 0,00 og indkasserer 0,00. Ligaens gennemsnit: 1,50 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Shahin Bandar Ameri 100 %, Pars Jam Bushehr 0 %. Over 2.5: Shahin Bandar Ameri 0 %, Pars Jam Bushehr 0 %. Liganiveau: BTTS 30 %, Over 2.5 20 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Shahin Bandar Ameri 0,00, Pars Jam Bushehr 0,00. Skud pr. kamp: Shahin Bandar Ameri -1,0, Pars Jam Bushehr -1,0. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Shahin Bandar Ameri -1 %, Pars Jam Bushehr -1 %.

Første og anden halvleg

Shahin Bandar Ameri: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,00. Pars Jam Bushehr: fører ved pausen i 0 % af kampene, mål i anden halvleg 0,00.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 31-45+ (1) for Shahin Bandar Ameri og 0-15 (0) for Pars Jam Bushehr. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

Azadegan League: 1,50 mål pr. kamp, BTTS 30 %, Over 2.5 20 %.

Indbyrdes historik

Der findes ingen matchende indbyrdes stikprøve i databasen.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Pars Jam Bushehr viser klart bedre aktuel form: I de seneste 5 kampe har holdet vundet 4 gange, spillet uafgjort én gang og samlet 13 point, mens Shahin Bandar Ameri kun har opnået 2 point efter 2 uafgjorte kampe og 3 nederlag. Gæsterne har scoret 11 mål i denne periode, svarende til et gennemsnit på 2,2 pr. kamp, samtidig med at de blot har indkasseret 1 mål. Hjemmeholdet har kun scoret 2 mål i fem kampe og tilladt modstanderne 6 scoringer, hvilket peger på problemer både med effektiviteten og den defensive organisation. Derudover ligger Pars Jam på 8. pladsen i tabellen, mens Shahin er nummer 13, og gæsternes ubesejrede stime styrker klart vurderingen af en sejr til dem. Uafgjort er fortsat muligt på grund af sæsonens meget tidlige fase, men forskellen i de seneste resultater taler for udfald 2.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Det stærkeste signal peger på BTTS Nej, fordi andelen af kampe med mål fra begge hold i sæsondataene for de to hold er 0 %, mens ligaens gennemsnit kun er 25 %. Shahin Bandar Ameri har kun scoret 2 mål i de seneste 5 kampe, svarende til 0,4 pr. kamp, og BTTS forekom i 40 % af kampene. Pars Jam Bushehr er i meget god form, har scoret 11 mål i de seneste 5 kampe og kun lukket 1 ind, men BTTS forekom kun i 20 % af disse kampe. Det er især vigtigt at sammenholde hjemmeholdets svage offensiv med gæsternes forsvar, som i den seneste serie i gennemsnit har lukket 0,2 mål ind pr. kamp. Det er derfor mere sandsynligt, at Pars Jam Bushehr holder nullet, eller at Shahin ikke formår at svare igen på modstandernes scoring.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

Pars Jam Bushehr er i klart bedre form: I de seneste fem kampe har holdet scoret 11 mål, hvilket svarer til et gennemsnit på 2,2 pr. kamp, og kun lukket 1 mål ind. Shahin Bandar Ameri har i samme periode blot scoret 2 mål, i gennemsnit 0,4, og indkasseret 6, så holdets offensive potentiale begrænser tydeligt risikoen for en målfest. Hele 60% af gæsternes seneste fem kampe gik over 2.5 mål, mens det kun var tilfældet i 20% af hjemmeholdets kampe, og ligaens gennemsnit er meget lave 1,25 mål pr. kamp. Gæsternes overtag bør primært føre til en kontrolleret sejr, mens Shahins svage effektivitet taler for en kamp med højst tre mål.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det mest sandsynlige scenarie er uafgjort ved pausen og sejr til Pars Jam Bushehr efter kampen, eftersom hjemmeholdet var uafgjort efter 45 minutter i 80% af deres seneste fem kampe, mens det gjaldt 40% for udeholdet. Shahin Bandar Ameri scorer blot 0,2 mål pr. kamp i første halvleg og har ikke været foran ved pausen en eneste gang, mens Pars Jam i gennemsnit scorer 0,6 mål og var foran i 40% af disse kampe. Efter pausen vokser udeholdets fordel tydeligt: De scorer i gennemsnit 1,6 mål uden at indkassere nogen, mens hjemmeholdet kun scorer 0,2 og lukker 0,8 mål ind. Formen over de seneste fem kampe støtter også klart udeholdet: Pars Jam vandt 80% af kampene, scorede 2,2 mål pr. kamp og indkasserede 0,2, mens Shahin ikke vandt en eneste kamp, scorede 0,4 mål og tillod modstanderne at score 1,2.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 0
1. halvleg
0 : 0
2. halvleg

Kampstatistik

-1Boldbesiddelse (%)-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Skud-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Skud på mål-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0xG0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Hjørnespark-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0Farlige angreb0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Frispark-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Kort-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Scorede mål / kamp0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Indkasserede mål / kamp0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1%Gennemsnitlig boldbesiddelse-1%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Skud på mål / kamp-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

-1Skud pr. kamp-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1Skud på mål-1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-100%Skudkonvertering0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
-1%Boldbesiddelse-1%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0xG for0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0xG imod0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Skudkvalitet

Shahin Bandar Ameri: BalanceretPars Jam Bushehr: Balanceret
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
Præcision (skud på mål)0%0%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.000.00
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.000.00

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Shahin Bandar Ameri
D
Ubesjret i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
0% W100% D0% L
Sæson (V-U-T)
0-1-0
1.00 point / kamp · målforskel 0
Seneste 5 (V-U-T)
0-1-0
1.00 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
0-0-0
Seneste 5 hjemme
0-0-0
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.0Indkasserede mål: 1.0xG: 0.00Modstanderens xG: 0.00BTTS: 100%Over 2.5: 0%
Pars Jam Bushehr
D
Ubesjret i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
0% W100% D0% L
Sæson (V-U-T)
0-1-0
1.00 point / kamp · målforskel 0
Seneste 5 (V-U-T)
0-1-0
1.00 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
0-0-0
Seneste 5 ude
0-0-0
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 0.0Indkasserede mål: 0.0xG: 0.00Modstanderens xG: 0.00BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Shahin Bandar Ameris scoringsprofil: blandet

Shahin Bandar Ameri scorer i 100% af kampene (1 af 1 kampe), mens Pars Jam Bushehr holder Clean sheet i 100% (1 af 1 kampe).

Pars Jam Bushehrs scoringsprofil: blandet

Pars Jam Bushehr scorer i 0% af kampene (0 af 1 kampe), mens Shahin Bandar Ameri holder Clean sheet i 0% (0 af 1 kampe).

1Scorede mål (sæson)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Indkasserede mål (sæson)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
2Gennemsnitlige mål i kampen0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Scorede mål (seneste 5)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Indkasserede mål (seneste 5)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Hvor ofte de scorer mindst...

100%1 mål0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%2 mål0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%3 mål0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%4 mål0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Hvor ofte de indkasserer mindst...

100%1 mål0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%2 mål0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%3 mål0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%4 mål0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

100%
Shahin Bandar Ameri - BTTSBTTS - procentdel af kampe, hvor begge hold scorede.1 af 1 kampe
30%
Ligagennemsnit

Målmønstre

100%BTTS ved pausen0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%BTTS i begge halvlege0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Scorede i begge halvlege0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

BTTS og antal mål

0%Mindst 3 mål og BTTS0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Mindst 3 mål uden BTTS0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
100%BTTS – seneste 50%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

1. halvleg

100%Mindst 1 mål før pausen0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
100%Mindst 2 mål før pausen0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Mindst 3 mål før pausen0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

2. halvleg

0%Mindst 1 mål efter pausen0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Mindst 2 mål efter pausen0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Mindst 3 mål efter pausen0%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Shahin Bandar Ameri — stilling ved pausen
0% fører100% uafgjort0% bagud
Pars Jam Bushehr — stilling ved pausen
0% fører100% uafgjort0% bagud

Før pausen (1. halvleg)

1Point pr. kamp (1. halvleg)1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Scorede mål (1. halvleg)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
1Indkasserede mål (1. halvleg)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
2Gennemsnitlige mål (1. halvleg)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Clean sheet før pausen100%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0%Ingen mål før pausen100%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Efter pausen (2. halvleg)

1Point pr. kamp (2. halvleg)1
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0Scorede mål (2. halvleg)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0Indkasserede mål (2. halvleg)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
0Gennemsnitlige mål (2. halvleg)0
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
100%Clean sheet efter pausen100%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr
100%Ingen mål efter pausen100%
Shahin Bandar AmeriPars Jam Bushehr

Shahin Bandar Ameri — resultater i anden halvleg

0% W100% D0% L
1
Point ved pausen
1
Mål ved pausen
0
Målforskel (1. halvleg)
1
Point i 2. halvleg
0
Målforskel (2. halvleg)
1.00
PPG før pausen
Forsvar efter pausen-1.0

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Pars Jam Bushehr — resultater i anden halvleg

0% W100% D0% L
1
Point ved pausen
0
Mål ved pausen
0
Målforskel (1. halvleg)
1
Point i 2. halvleg
0
Målforskel (2. halvleg)
1.00
PPG før pausen
Forsvar efter pausen0.0

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Shahin Bandar Ameri — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.001.00
Scorede mål / kamp1.00.0
Indkasserede mål / kamp1.00.0
Gennemsnitlige mål i kampen2.00.0
1 mål100%0%
2 mål100%0%
3 mål0%0%
Clean sheet0%100%
Intet mål0%100%
Målforskel00
Pause: 0% fører - 100% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 0% vundet - 100% uafgjort - 0% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 100% - Samlet antal mål ved pausen: 1
Pars Jam Bushehr — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.001.00
Scorede mål / kamp0.00.0
Indkasserede mål / kamp0.00.0
Gennemsnitlige mål i kampen0.00.0
1 mål0%0%
2 mål0%0%
3 mål0%0%
Clean sheet100%100%
Intet mål100%100%
Målforskel00
Pause: 0% fører - 100% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 0% vundet - 100% uafgjort - 0% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 0% - Samlet antal mål ved pausen: 0

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Shahin Bandar Ameri
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Mest farlige minutter 31-45 (1 goal). Indkasserer flest i 16-30 (1). Balance i sene mål (76-90): 0.

Pars Jam Bushehr
ScoredeIndkasserede
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Balance i sene mål (76-90): 0.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

1.00
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
0.5 : 0.5
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
67%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
50%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
-100%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
0%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
0%
0:0-risiko
praktisk talt nul
0-1
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Shahin Bandar Ameri

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
0.00
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
0.00
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-0.5 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+1.00
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-1.00
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
167%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
111%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-1.0
Sene mål
0% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
0%

Pars Jam Bushehr

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
0.00
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
0.00
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
0.0 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
0.00
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
0.00
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
0%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
0%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
0.00
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
0.0
Sene mål
0% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 0% i de første 15 minutter.
0%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med Azadegan League-gennemsnittet.

Hold mod liga

Shahin Bandar AmeriLigaPars Jam Bushehr
Gennemsnitlige mål i kampen▲ 2.001.50▼ 0.00
Begge hold scorede▲ 100%30%▼ 0%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 0%20%▼ 0%
Clean sheets▼ 0%50%▲ 100%
Mål før pausen▲ 100%50%▼ 0%
Mål efter pausen▼ 0%40%▼ 0%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

1.50
Gennemsnitlige mål pr. kamp
30%
Begge hold scorede
20%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
50%
Clean sheets
0.60
Hjemmemål / kamp
0.90
Udemål / kamp
+-33%
Fordel i hjemmeangreb
+-50%
Fordel i hjemmeforsvar
+-20%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
50%
1 mål
20%
2 mål
10%
3 mål
0%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
40%
1 mål
20%
2 mål
10%
3 mål
0%
4 mål

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

FAQ

Hvad blev resultatet af Shahin Bandar Ameri mod Pars Jam Bushehr?

Kampen i Azadegan League sluttede Shahin Bandar Ameri 0:0 Pars Jam Bushehr. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad viser målstatistikken før Shahin Bandar Ameri mod Pars Jam Bushehr?

Shahin Bandar Ameri scorer i gennemsnit 1,00 mål pr. kamp, og Pars Jam Bushehr scorer 0,00. Gennemsnittet i Azadegan League er 1,50 mål, og Over 2.5 forekommer i 20% af kampene. BTTS forekommer i 100% af Shahin Bandar Ameris kampe og 0% af Pars Jam Bushehrs.

Hvordan er den aktuelle form for Shahin Bandar Ameri og Pars Jam Bushehr?

I de seneste fem kampe har Shahin Bandar Ameri 0 sejre, 1 uafgjorte og 0 nederlag (1,00 point pr. kamp). Pars Jam Bushehr har 0 sejre, 1 uafgjorte og 0 nederlag (1,00 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Shahin Bandar Ameri mod Pars Jam Bushehr?

Denne side forklarer den statistiske kontekst: form, indbyrdes historik, mål, BTTS og Over/Under. Bettingpicket, Value Bet og den komplette forklaring findes i NoFluffPicks-appen.