Polen - 3 Liga Group 2Data opdateret pr. 24. oktober 2026

Victoria Września - Grom Nowy Staw: kampstatistik

Victoria Września mod Grom Nowy Staw: form, mål og vigtig statistik

Hvad kampen handler om

Victoria Września spillede mod Grom Nowy Staw i 3 Liga Group 2 (Polen). Kampen blev spillet 10. oktober 2026. Slutresultat: 1:0.

Aktuel form

Victoria Września: 0-5-0, 1,00 point pr. kamp. Grom Nowy Staw: 2-1-2, 1,40 point pr. kamp.

Målstatistik

Victoria Września scorer 1,00 og indkasserer 2,09 mål pr. kamp. Grom Nowy Staw scorer 2,55 og indkasserer 2,55. Ligaens gennemsnit: 3,60 mål.

BTTS og Over/Under

BTTS: Victoria Września 55 %, Grom Nowy Staw 82 %. Over 2.5: Victoria Września 45 %, Grom Nowy Staw 91 %. Liganiveau: BTTS 69 %, Over 2.5 65 %.

xG, skud og boldbesiddelse

xG pr. kamp: Victoria Września 1,38, Grom Nowy Staw 1,26. Skud pr. kamp: Victoria Września 7,4, Grom Nowy Staw 8,7. Gennemsnitlig boldbesiddelse: Victoria Września 35 %, Grom Nowy Staw 41 %.

Første og anden halvleg

Victoria Września: fører ved pausen i 9 % af kampene, mål i anden halvleg 0,45. Grom Nowy Staw: fører ved pausen i 27 % af kampene, mål i anden halvleg 1,36.

Mål pr. minut

Det stærkeste historiske målinterval er 0-15 (4) for Victoria Września og 16-30 (6) for Grom Nowy Staw. Dette viser fordelingen af tidligere mål og er ikke en forudsigelse af måltidspunktet.

Ligakontekst

3 Liga Group 2: 3,60 mål pr. kamp, BTTS 69 %, Over 2.5 65 %.

Indbyrdes historik

Der findes ingen matchende indbyrdes stikprøve i databasen.

Arkiveret analyse før kampen

Denne analyse blev udarbejdet før kampstart. Konklusionerne bruger kun oplysninger, der var tilgængelige før kampen, og omfatter ikke slutresultatet eller statistik efter kampen.

Generel kam analyse

Grom Nowy Staw har større vinderchancer: De har vundet 3 af deres seneste 5 udekampe, mens Victoria Września har spillet uafgjort i alle sine seneste 5 kampe. Gæsterne scorer i gennemsnit 2,4 mål pr. udekamp mod hjemmeholdets 1,67 mål pr. hjemmekamp, selv om deres overtag i chancer af høj kvalitet er beskedent — det gennemsnitlige xG er henholdsvis 1,14 og 1,18. Forskellen i målproduktionen kan delvist forklares med afslutningseffektiviteten: 29% for Grom mod Victorias 18%. Begge forsvar tillader modstanderne at skabe chancer og indkasserer henholdsvis 2,4 og 2,33 mål pr. kamp under disse forhold, så gæsternes fordel er ikke markant. Victorias serie på fem uafgjorte kampe og de næsten identiske xG-tal gør, at uafgjort fortsat er en reel mulighed.

Se det statistiske overblik
BTTS - scorer begge hold?

Begge hold har en høj andel kampe, hvor begge hold scorer: 83 % for Victoria og 80 % for Grom mod 70 % i ligaen. I hvert holds seneste 5 kampe er dette sket 4 gange, hvilket tyder på, at det ikke blot skyldes tidligere resultater. Victoria har på det seneste scoret 1,4 mål i gennemsnit og lukket 1,4 mål ind, mens Grom har scoret 2,8 mål og lukket 2,6 ind, så begge forsvar giver modstanderne chancer. Det bekræftes af holdenes gennemsnitlige xG imod: 1,69 for hjemmeholdet og 2,07 for udeholdet. Selvom Groms skabte xG er moderate 1,14, har ingen af holdene indtil videre afsluttet en kamp uden at score, så BTTS „Ja“ er klart mere sandsynligt.

Se BTTS-statistik
Over/Under - målanalyse

I alle hidtidige indbyrdes opgør er der blevet scoret mindst 2 mål, og derfor er over 1,5 det tydeligste signal i dataene. Victoria scorer i gennemsnit 2,67 mål og lukker 2,67 mål ind pr. kamp, mens tallene for Grom er henholdsvis 2,4 og 2,4, hvilket lægger op til en åben kamp. Der er også belæg for de højere linjer: Over 2,5 mål er gået hjem i 100% af Victorias kampe og 80% af Groms kampe. xG-tallene maner dog til forsigtighed med disse linjer: Victoria har et gennemsnit på 1,35 xG sammenlignet med de 2,07 xG, Grom tillader, mens Grom skaber 1,14 xG sammenlignet med de 1,69 xG, Victoria tillader. Derfor vælger jeg over 1,5 som det mest sandsynlige spil med en prognose på 3,80 mål, frem for udelukkende at basere valget på de høje måltal fra de hidtidige kampe.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenarie for pause og slutresultat

Det stærkeste tegn på uafgjort både ved pausen og efter kampen er Victorias formkurve: De har spillet uafgjort i alle deres seneste 5 kampe, og i 4 af dem var stillingen også uafgjort ved pausen. Grom har ganske vist vundet 2 af sine seneste 5 kampe, men har også tabt 2, så formen giver ikke noget entydigt grundlag for at tippe en udebanesejr. Begge hold kan score mål: I denne sæson scorer Victoria i gennemsnit 2,67 mål pr. kamp, mens Grom scorer 2,4, hvilket øger chancen for en tæt kamp, også hvis begge hold kommer på måltavlen. Risikoen ved X/X-spillet er Groms effektivitet efter pausen — holdet scorer i gennemsnit 1,6 mål efter pausen mod Victorias 1,17 — og derfor er uafgjort ved pausen efterfulgt af en udesejr fortsat et relevant alternativt scenarie. Alligevel taler hjemmeholdets gentagne uafgjorte resultater, især i de seneste 5 kampe, stærkest for, at kampen forbliver lige i begge halvlege.

Se statistik for første og anden halvleg

Halvleg for halvleg

0 : 0
1. halvleg
1 : 0
2. halvleg

Kampstatistik

57Boldbesiddelse (%)43
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
14Skud5
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1Skud på mål2
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1.43xG0.66
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1Hjørnespark0
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
65Farlige angreb26
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
13Frispark8
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
0Kort0
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Profil før kampen— hvad fortæller sæsonens tal?

Dette er en holdprofil baseret på sæsondata og form. Kampforløbsstatistik vises først, når kampen er spillet.

Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1Scorede mål / kamp2.55
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
2.09Indkasserede mål / kamp2.55
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
35%Gennemsnitlig boldbesiddelse41%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
2.82Skud på mål / kamp4.82
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Holdstatistik— hvem er mest effektiv?

Sammenligning af angreb og forsvar for begge hold i den aktuelle sæson.

7.36Skud pr. kamp8.73
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
2.82Skud på mål4.82
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
13.6%Skudkonvertering29.2%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
35%Boldbesiddelse41%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1.38xG for1.26
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1.92xG imod1.84
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Skudkvalitet

Victoria Września: KontraangrebGrom Nowy Staw: Kontraangreb
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
Præcision (skud på mål)38%55%
Chancekvalitet (xG pr. skud)0.190.14
Afslutninger (mål pr. skud på mål)0.350.53

xG pr. skud omkring 0,08 betyder typisk langskud; 0,15+ betyder typisk chancer i feltet. Stilbetegnelsen bygger på boldbesiddelse, skudmængde og konvertering.

* xG (forventede mål) viser, hvor mange mål et hold bør score ud fra sine chancer. Hvis de faktiske mål ligger over xG, er afslutningerne over gennemsnittet; ligger de under xG, misbruges chancerne.

Holdets form— hvem er i bedst form?

De seneste fem kampe og sæsonresultatet, samlet og opdelt i hjemme- og udekampe.

Grom Nowy Staw er 40% bedre på form i de seneste 5.

1 point / kamp - Victoria Września · 1.4 point / kamp - Grom Nowy Staw

Victoria Września
DDDDD
Ubesjret i de seneste 5 kampe
Sæsonens resultatfordeling
9% W45% D45% L
Sæson (V-U-T)
1-5-5
0.73 point / kamp · målforskel -12
Seneste 5 (V-U-T)
0-5-0
1.00 point / kamp
Resultat hjemme (W-D-L)
1-3-2
Seneste 5 hjemme
1-3-1
LWDDD
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 1.4Indkasserede mål: 1.4xG: 1.66Modstanderens xG: 1.78BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Grom Nowy Staw
DLWWL
Sæsonens resultatfordeling
36% W9% D55% L
Sæson (V-U-T)
4-1-6
1.18 point / kamp · målforskel 0
Seneste 5 (V-U-T)
2-1-2
1.40 point / kamp
Resultat ude (W-D-L)
3-0-2
Seneste 5 ude
3-0-2
WLWLW
Seneste 5 kampe – gennemsnit
Scorede mål: 2.8Indkasserede mål: 2.6xG: 1.39Modstanderens xG: 1.60BTTS: 80%Over 2.5: 100%

Mål— hvordan scorer og indkasserer begge hold?

Hvor mange mål begge hold scorer og indkasserer, samt hvor ofte de holder Clean sheet eller ikke scorer.

Grom Nowy Staw er 155% bedre på scorede mål pr. kamp.

1 mål / kamp - Victoria Września · 2.55 mål / kamp - Grom Nowy Staw

Victoria Września er 22% bedre på indkasserede mål pr. kamp.

2.09 mål / kamp - Victoria Września · 2.55 mål / kamp - Grom Nowy Staw

Victoria Wrześnias scoringsprofil: meget stærk

Victoria Września scorer i 64% af kampene (7 af 11 kampe), mens Grom Nowy Staw holder Clean sheet i 18% (2 af 11 kampe).

Grom Nowy Staws scoringsprofil: meget stærk

Grom Nowy Staw scorer i 100% af kampene (11 af 11 kampe), mens Victoria Września holder Clean sheet i 18% (2 af 11 kampe).

11Scorede mål (sæson)28
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
23Indkasserede mål (sæson)28
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
3.09Gennemsnitlige mål i kampen5.09
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
7Scorede mål (seneste 5)14
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
7Indkasserede mål (seneste 5)13
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Hvor ofte de scorer mindst...

64%1 mål100%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
27%2 mål73%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
9%3 mål45%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
0%4 mål27%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Hvor ofte de indkasserer mindst...

82%1 mål82%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
55%2 mål73%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
36%3 mål55%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
18%4 mål36%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

* Statistikken omfatter begge holds hjemme- og udekampe i den aktuelle sæson.

Begge hold scorede (BTTS)— hvor ofte scorer begge hold?

Hvor ofte begge holds kampe har mål i begge ender sammenlignet med ligaens gennemsnit.

69%
Ligagennemsnit

Målmønstre

36%BTTS ved pausen45%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
27%BTTS i begge halvlege18%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
27%Scorede i begge halvlege27%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

BTTS og antal mål

36%Mindst 3 mål og BTTS82%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
9%Mindst 3 mål uden BTTS9%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
80%BTTS – seneste 580%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Antal mål (Over/Under)— hvor ofte overskrider disse kampe mållinjerne?

Hvor ofte kampe med disse hold overskrider måltærsklerne i hele kampen og i hver halvleg.

Hele kampen – sammenligning mellem hold (Over)

1. halvleg

64%Mindst 1 mål før pausen91%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
36%Mindst 2 mål før pausen82%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
18%Mindst 3 mål før pausen45%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

2. halvleg

82%Mindst 1 mål efter pausen91%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
64%Mindst 2 mål efter pausen73%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
18%Mindst 3 mål efter pausen55%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Kampens halvlege— hvornår scorer holdene oftest?

Sådan fordeler holdene præstationen mellem 1. og 2. halvleg: mål, point, Clean sheets og pausestilling.

Grom Nowy Staw er 20% bedre på form i 1. halvleg (point ved pausen).

0.91 point / kamp - Victoria Września · 1.09 point / kamp - Grom Nowy Staw

Victoria Września — stilling ved pausen
9% fører64% uafgjort27% bagud
Grom Nowy Staw — stilling ved pausen
27% fører27% uafgjort45% bagud

Før pausen (1. halvleg)

0.91Point pr. kamp (1. halvleg)1.09
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
0.55Scorede mål (1. halvleg)1.18
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
0.82Indkasserede mål (1. halvleg)1.27
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1.36Gennemsnitlige mål (1. halvleg)2.45
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
45%Clean sheet før pausen18%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
55%Ingen mål før pausen45%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Efter pausen (2. halvleg)

0.73Point pr. kamp (2. halvleg)1.27
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
0.45Scorede mål (2. halvleg)1.36
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1.27Indkasserede mål (2. halvleg)1.27
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
1.73Gennemsnitlige mål (2. halvleg)2.64
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
27%Clean sheet efter pausen36%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw
55%Ingen mål efter pausen27%
Victoria WrześniaGrom Nowy Staw

Victoria Września — resultater i anden halvleg

9% W45% D45% L
10
Point ved pausen
6
Mål ved pausen
-3
Målforskel (1. halvleg)
8
Point i 2. halvleg
-9
Målforskel (2. halvleg)
0.91
PPG før pausen
Fastholdelse af føring100%

Fører ved pausen i 9% af kampene og vinder 9%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen+0.5

Indkasserer 0.5 flere mål pr. kamp efter pausen — det defensive niveau falder i anden halvleg.

Grom Nowy Staw — resultater i anden halvleg

27% W45% D27% L
12
Point ved pausen
13
Mål ved pausen
-1
Målforskel (1. halvleg)
14
Point i 2. halvleg
+1
Målforskel (2. halvleg)
1.09
PPG før pausen
Fastholdelse af føring133%

Fører ved pausen i 27% af kampene og vinder 36%. Vinder også kampe uden at føre ved pausen.

Forsvar efter pausen0.0

Forsvaret forbliver stabilt gennem hele kampen.

Victoria Września — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.400.80
Scorede mål / kamp0.80.6
Indkasserede mål / kamp0.60.8
Gennemsnitlige mål i kampen1.41.4
1 mål60%80%
2 mål40%60%
3 mål20%0%
Clean sheet60%20%
Intet mål40%40%
Målforskel+1-1
Pause: 20% fører - 80% uafgjort - 0% bagud
2. halvleg: 0% vundet - 80% uafgjort - 20% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 40% - Samlet antal mål ved pausen: 4
Grom Nowy Staw — de seneste fem kampe efter halvleg
1. halvleg2. halvleg
Point pr. kamp1.401.20
Scorede mål / kamp1.81.0
Indkasserede mål / kamp1.41.2
Gennemsnitlige mål i kampen3.22.2
1 mål100%80%
2 mål100%60%
3 mål60%40%
Clean sheet20%40%
Intet mål40%20%
Målforskel+2-1
Pause: 40% fører - 20% uafgjort - 40% bagud
2. halvleg: 20% vundet - 60% uafgjort - 20% tabt
BTTS ved pausen (seneste 5): 40% - Samlet antal mål ved pausen: 9

* Farverne i tabellerne viser hændelsesfrekvens: grøn er almindelig, gul moderat, rød sjælden. Det er frekvens – ikke en holdvurdering.

Mål efter minut— hvornår falder målene?

Kampfaser, hvor begge hold oftest scorer og indkasserer.

Victoria Września
ScoredeIndkasserede
4
3
0-15
0
1
16-30
2
5
31-45
3
2
46-60
2
5
61-75
0
7
76-90

Mest farlige minutter 0-15 (4 goals). Indkasserer flest i 76-90 (7). Balance i sene mål (76-90): -7 - de sene faser er en svaghed.

Grom Nowy Staw
ScoredeIndkasserede
3
3
0-15
6
4
16-30
4
7
31-45
6
1
46-60
4
5
61-75
5
8
76-90

Mest farlige minutter 16-30 (6 goals). Indkasserer flest i 76-90 (8). Balance i sene mål (76-90): -3 - de sene faser er en svaghed.

* Intervallerne 31-45 og 76-90 omfatter mål i overtiden.

Yderligere holdindikatorer— hvad viser xG, effektivitet og form?

En sammenligning af chancer, resultater og tendenser baseret på afsluttede kampe i den aktuelle sæson.

Kamp profil

4.09
Forventede mål
angreb mod modstanderens forsvar
1.8 : 2.3
Forventet målf​​ordeling
hjemme : ude
114%
Tempo mod ligaen
100 % = ligagennemsnit
69%
Begge hold scorede (BTTS)
gennemsnit fra begge holds sæsoner
-100%
Derbyeffekt
H2H-mål mod typiske kampe
64%
BTTS-estimat
ud fra begge holds scoringsfrekvens
0%
0:0-risiko
praktisk talt nul
4+
Mest almindelige målinterval
angreb mod forsvar i begge ender

Victoria Września

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.54
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
-0.55
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
+1.9 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
-0.38
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-0.17
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
52%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
124%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
+0.27
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
-0.1
Sene mål
0% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 36% i de første 15 minutter.
0%

Grom Nowy Staw

Netto-xG-balance
Forskel mellem kvaliteten af skabte og tilladte chancer pr. kamp.
-0.58
Resultater sammenholdt med xG
Forskel mellem den faktiske målbalance og den balance, xG antyder.
+0.58
Point sammenholdt med spillet
Sammenligning mellem opnåede point og de point, holdets målbalance indikerer.
-3.5 point
Afslutningseffektivitet
Omsætter holdet chancer? Positivt betyder, at det scorer mere, end chancerne tilsiger.
+1.29
Defensiv effektivitet
Redder forsvaret eller målmanden holdet? Positivt betyder, at holdet indkasserer mindre, end de tilladte chancer tilsiger.
-0.71
Angreb mod ligaen
Hvor meget holdet scorer sammenlignet med ligagennemsnittet for denne rolle. 120 % betyder 20 % over gennemsnittet.
152%
Forsvar mod ligaen
Hvor meget holdet indkasserer sammenlignet med ligagennemsnittet. 80 % betyder 20 % færre indkasserede mål.
133%
Formtrend
Sammenligner point fra de seneste 5 kampe med gennemsnittet for hele sæsonen.
+0.22
Stærkere 2. halvleg?
Hvor mange flere mål holdet scorer efter pausen end før den.
+0.2
Sene mål
18% af holdets mål scores mellem minut 76 og 90. Til sammenligning scores 11% i de første 15 minutter.
18%

* Det forventede antal mål og fordelingen, BTTS-estimatet, 0:0-risikoen og målintervallet beregnes ud fra offentlige sæsongennemsnit og frekvenser for begge hold. Dette er en statistisk kampprofil – ikke en privat modelprognose eller et bettingtip. De øvrige indikatorer beskriver afsluttede kampe fra sæsonen.

Ligakontekst— er dette en målrigt liga?

Sådan klarer de to hold sig sammenlignet med 3 Liga Group 2-gennemsnittet.

Hold mod liga

Victoria WrześniaLigaGrom Nowy Staw
Gennemsnitlige mål i kampen▼ 3.093.60▲ 5.09
Begge hold scorede▼ 55%69%▲ 82%
Mindst 3 mål (Over 2.5)▼ 45%65%▲ 91%
Clean sheets• 18%17%• 18%
Mål før pausen▼ 64%80%▲ 91%
Mål efter pausen▼ 82%86%▲ 91%

^ grøn = over ligagennemsnittet, ˇ rød = under ligagennemsnittet. Dette viser forskellens retning – ikke en holdvurdering.

3.60
Gennemsnitlige mål pr. kamp
69%
Begge hold scorede
65%
Mindst 3 mål (Over 2.5)
17%
Clean sheets
1.92
Hjemmemål / kamp
1.68
Udemål / kamp
+14%
Fordel i hjemmeangreb
+13%
Fordel i hjemmeforsvar
+7%
Samlet hjemmebanefordel
Mål i 1. halvleg (hele ligaen)
80%
1 mål
41%
2 mål
19%
3 mål
9%
4 mål
Mål i 2. halvleg (hele ligaen)
86%
1 mål
64%
2 mål
34%
3 mål
14%
4 mål

Startopstillinger og spillerhændelser

Verificerede startere, indskiftere og registrerede spillerhændelser for denne kamp.

Hjemmehold

Andre registrerede spillere

—Jakub Bartkowski⚽ 1

Udehold

Kampens tidslinje

Mål, kort og udskiftninger i kronologisk rækkefølge.

  1. Victoria WrześniaMålJakub Bartkowski

Dommer og trænere

Åbn deres sæsonprofiler for at sammenligne kampdata, mål og disciplinære tendenser.

FAQ

Hvad blev resultatet af Victoria Września mod Grom Nowy Staw?

Kampen i 3 Liga Group 2 sluttede Victoria Września 1:0 Grom Nowy Staw. Fuld kampstatistik, halvlegsopdeling og indbyrdes historik findes på denne side.

Hvad viser målstatistikken før Victoria Września mod Grom Nowy Staw?

Victoria Września scorer i gennemsnit 1,00 mål pr. kamp, og Grom Nowy Staw scorer 2,55. Gennemsnittet i 3 Liga Group 2 er 3,60 mål, og Over 2.5 forekommer i 65% af kampene. BTTS forekommer i 55% af Victoria Wrześnias kampe og 82% af Grom Nowy Staws.

Hvordan er den aktuelle form for Victoria Września og Grom Nowy Staw?

I de seneste fem kampe har Victoria Września 0 sejre, 5 uafgjorte og 0 nederlag (1,00 point pr. kamp). Grom Nowy Staw har 2 sejre, 1 uafgjorte og 2 nederlag (1,40 point pr. kamp).

Hvor finder jeg picket og den komplette analyse af Victoria Września mod Grom Nowy Staw?

Kampstatistikken er offentlig her; den komplette bettinganalyse og det anbefalede pick findes i NoFluffPicks-appen.