Águila - Inter: στατιστικά αγώνα
Águila - Inter: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
Águila αντιμετώπισε την Inter στο Salvadoran Primera División (Ελ Σαλβαδόρ). Ο αγώνας διεξήχθη στις 30 Σεπτεμβρίου 2026. Έδρα: Estadio Juan Francisco Barraza. Τελικό σκορ: 2:1.
Τρέχουσα φόρμα
Águila: 2-2-1, 1.60 βαθμοί/αγώνα. Inter: 1-3-1, 1.20 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
Águila σκοράρει 1.33 και δέχεται 1.33 γκολ ανά αγώνα. Inter σκοράρει 1.42 και δέχεται 0.75. Μέσος όρος λίγκας: 2.48 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: Águila 58%, Inter 33%. Over 2.5: Águila 50%, Inter 42%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 48%, Over 2.5 44%.
xG, σουτ και στυλ
Águila έχει υψηλότερο xG: 1.58 έναντι 1.49. Águila: 10.3 σουτ ανά αγώνα, Inter: 7.6.
Ημίχρονα αγώνα
Águila: προηγείται στο ημίχρονο 25%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.83. Inter: προηγείται στο ημίχρονο 33%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.92.
Γκολ ανά λεπτό
Águila: 31-45+ (5 γκολ). Inter: 46-60 (6 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Salvadoran Primera División: 2.48 γκολ ανά αγώνα, BTTS 48%, Over 2.5 44%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 5 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 2-1-2. Μέσος όρος γκολ 1.40, BTTS 0%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η Águila παραμένει αήττητη στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, με 3 νίκες και 2 ισοπαλίες, καθώς και συντελεστή τερμάτων 10:4· η Inter στο ίδιο διάστημα πέτυχε 7 γκολ και γνώρισε μία ήττα. Οι γηπεδούχοι στην έδρα τους σκοράρουν κατά μέσο όρο 2,4 γκολ ανά αγώνα, καταγράφουν 5,2 σουτ εντός εστίας και δεν έμειναν χωρίς γκολ σε κανένα παιχνίδι, ενώ η Inter εκτός έδρας δεν βρήκε δίχτυα στο 33% των αγώνων της. Η Águila δημιουργεί επίσης περισσότερες ποιοτικές ευκαιρίες, με μέσο xG 1,83 έναντι 1,53 της Inter, αν και οι φιλοξενούμενοι διατηρούν περισσότερο την κατοχή της μπάλας, με 62%. Το αμυντικό πλεονέκτημα της Inter παραμένει σημαντικό, καθώς εκτός έδρας δέχεται μόλις 0,83 γκολ ανά αγώνα και κρατά ανέπαφη την εστία της στο 67% των εμφανίσεών της, επομένως η ισοπαλία αποτελεί ρεαλιστικό σενάριο. Παρ’ όλα αυτά, η τρέχουσα αποτελεσματικότητα και η επιθετική δυναμική των γηπεδούχων τούς δίνουν οριακό προβάδισμα στο σημείο της νίκης.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το σενάριο G/G δεν είναι σαφώς ισχυρότερο, καθώς η Inter το επιβεβαιώνει μόλις στο 17% των αγώνων της σε όλη τη σεζόν, ενώ η Águila στο 40%, έναντι μέσου όρου πρωταθλήματος 48%. Και οι δύο άμυνες κρατούν τακτικά ανέπαφη την εστία τους: η Águila στο 60% των αγώνων και η Inter στο εντυπωσιακό 67%, γεγονός που αυξάνει σημαντικά την πιθανότητα να μη σκοράρει τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες. Η Águila πετυχαίνει κατά μέσο όρο 1,60 γκολ εντός έδρας, όμως η Inter δέχεται μόλις 0,83 γκολ εκτός έδρας, ενώ οι φιλοξενούμενοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1,33 γκολ, έναντι μόλις 0,60 γκολ που δέχονται οι γηπεδούχοι. Τα πέντε τελευταία παιχνίδια της Águila δίνουν μεν G/G στο 60% των περιπτώσεων, αλλά η Inter είχε αυτό το αποτέλεσμα μόλις στο 20% των αγώνων της ίδιας περιόδου, επομένως πιο αξιόπιστη παραμένει η επιλογή N/G, δηλαδή να μη σκοράρει τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες. Το υψηλότερο xG των γηπεδούχων στα πέντε τελευταία παιχνίδια, 1,77 έναντι 1,26 της Inter, υποδηλώνει υπεροχή της Águila, αλλά δεν αποτελεί επαρκή επιβεβαίωση ότι οι φιλοξενούμενοι θα διασπάσουν τη solide άμυνα του αντιπάλου.
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Η ισχυρότερη επιλογή είναι το Under 3,5 γκολ, καθώς η Inter κράτησε ανέπαφη την εστία της στο 67% των αγώνων, ενώ η Águila στο 60%. Μόνο το 17% των αγώνων της Inter ολοκληρώθηκε με τουλάχιστον τέσσερα γκολ, ενώ για την Águila το αντίστοιχο ποσοστό ήταν 40%, κάτι που εξακολουθεί να προσφέρει σαφές πλεονέκτημα στα σενάρια με έως τρία γκολ. Οι άμυνες δέχονται κατά μέσο όρο μόλις 0,60 γκολ από την πλευρά της Águila και 0,83 από την πλευρά της Inter, αν και οι δείκτες xG εναντίον τους, ύψους 1,37 και 1,80 αντίστοιχα, υποδεικνύουν πιθανότητα για περίπου δύο γκολ συνολικά. Τα τελευταία πέντε παιχνίδια είναι ελαφρώς πιο ανοιχτά, καθώς και οι δύο ομάδες είχαν 60% των αγώνων τους πάνω από 2,5 γκολ, όμως η Inter σημείωσε σε αυτό το διάστημα μόλις 1,4 γκολ ανά αγώνα. Η πρόβλεψη για 1,48 γκολ των γηπεδούχων και 0,87 των φιλοξενούμενων δείχνει περισσότερο προς ένα αποτέλεσμα 2:0 ή 1:1 παρά προς ένα παιχνίδι με ανταλλαγή επιθέσεων που θα οδηγούσε σε τέσσερα γκολ.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Το ισχυρότερο σενάριο στην αγορά Ημίχρονο/Τελικό είναι ισοπαλία στο ημίχρονο και νίκη της Águila στο τέλος του αγώνα, καθώς οι γηπεδούχοι ήταν ισόπαλοι μετά από 45 λεπτά στο 60% των αγώνων τους, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια δεν βρέθηκαν ούτε μία φορά πίσω στο σκορ στο ημίχρονο. Η Águila βελτιώνεται明显 μετά την ανάπαυλα: τότε σκοράρει κατά μέσο όρο 1,2 γκολ και δέχεται μόλις 0,2, ενώ ο μέσος όρος της σε ολόκληρο τον αγώνα ανέρχεται στα 1,6 γκολ. Η τρέχουσα φόρμα ευνοεί επίσης τους γηπεδούχους, οι οποίοι στα πέντε τελευταία παιχνίδια τους νίκησαν στο 60% των περιπτώσεων, πέτυχαν κατά μέσο όρο 2,0 γκολ και δεν γνώρισαν ήττα. Η Inter έχει ελαφρώς υψηλότερο επιθετικό xG, 1,53 έναντι 1,33, όμως το xG κατά της ανέρχεται στο υψηλό 1,80, ενώ στα πέντε τελευταία παιχνίδια της βρισκόταν πίσω στο σκορ στο ημίχρονο στο 40% των περιπτώσεων. Ένα προσεκτικό ξεκίνημα υποστηρίζεται επιπλέον από τον χαμηλό μέσο όρο των 0,8 γκολ πριν από την ανάπαυλα στους αγώνες της Águila, ενώ η υπεροχή των γηπεδούχων αναμένεται να φανεί μετά το ημίχρονο.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| Águila | Inter | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 39% | 56% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.15 | 0.20 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.33 | 0.33 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Águila είναι 33% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
1.6 π. / αγώνα - Águila · 1.2 π. / αγώνα - Inter
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Inter είναι 7% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
1.33 γκολ / αγώνα - Águila · 1.42 γκολ / αγώνα - Inter
Η Inter είναι 77% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
1.33 γκολ / αγώνα - Águila · 0.75 γκολ / αγώνα - Inter
Águila σκοράρει στο 67% των αγώνων (8 από 12 αγώνες), ενώ Inter κρατά clean sheet στο 58% (7 από 12 αγώνες).
Inter σκοράρει στο 67% των αγώνων (8 από 12 αγώνες), ενώ Águila κρατά clean sheet στο 25% (3 από 12 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - Águila
Over / Under - Inter
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
Águila - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 25% των αγώνων και κερδίζει το 25%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δέχεται 0.7 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.
Inter - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Προηγείται στο ημίχρονο στο 33% των αγώνων και κερδίζει το 42%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.60 | 1.20 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.6 | 0.6 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.4 | 0.6 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 1.2 |
| 1 γκολ | 80% | 60% |
| 2 γκολ | 20% | 40% |
| 3 γκολ | 0% | 20% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 40% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 60% |
| Διαφορά γκολ | +1 | 0 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 1.40 | 1.60 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.6 | 0.4 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.0 | 0.2 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.6 | 0.6 |
| 1 γκολ | 80% | 60% |
| 2 γκολ | 40% | 0% |
| 3 γκολ | 40% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 60% | 80% |
| Χωρίς γκολ | 40% | 60% |
| Διαφορά γκολ | -2 | +1 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 31-45 (5 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (7). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 46-60 (6 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
Águila
Inter
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Salvadoran Primera División).
Ομάδες vs λίγκα
| Águila | Liga | Inter | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 2.67 | 2.48 | ▼ 2.17 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▲ 58% | 48% | ▼ 33% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▲ 50% | 44% | ▼ 42% |
| Clean sheets | ▼ 25% | 33% | ▲ 58% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 50% | 65% | ▼ 58% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 75% | 73% | ▼ 58% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Άλλοι καταγεγραμμένοι παίκτες
Φιλοξενούμενοι
Άλλοι καταγεγραμμένοι παίκτες
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
- InterΓκολDarwin Adelso Cerén Delgado
- ÁguilaΓκολTomas Granitto
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (5): Águila 2 - 1 - 2 Inter. Μεσος ορος γκολ 1.40, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Águila - Inter;
Ο αγώνας της Salvadoran Primera División έληξε Águila 2:1 Inter. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων Águila - Inter;
Στις τελευταίες 5 απευθείας αναμετρήσεις η Águila κέρδισε 2, η Inter 2 και 1 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 1,40 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Águila - Inter;
Η Águila σκοράρει κατά μέσο όρο 1,33 γκολ ανά αγώνα και η Inter 1,42. Ο μέσος όρος της Salvadoran Primera División είναι 2,48 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 44% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 58% των αγώνων της Águila και στο 33% της Inter.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η Águila και η Inter;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η Águila έχει ρεκόρ 2-2-1 (1,60 πόντοι ανά αγώνα) και η Inter 1-3-1 (1,20 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Águila - Inter;
Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το Águila - Inter: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


