Βραζιλία - Serie BΕνημερωση δεδομενων 06 Σεπτεμβρίου 2026

Náutico - Goiás: στατιστικά αγώνα

Náutico crest
Náutico
0 : 1ημιχρονο 0:1
Goiás crest
Goiás

Náutico - Goiás: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Náutico αντιμετώπισε την Goiás στο Serie B (Βραζιλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 28 Ιουνίου 2026. Τελικό σκορ: 0:1.

Τρέχουσα φόρμα

Náutico: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Goiás: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Náutico σκοράρει 1.50 και δέχεται 1.29 γκολ ανά αγώνα. Goiás σκοράρει 0.93 και δέχεται 1.50. Μέσος όρος λίγκας: 2.29 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Náutico 36%, Goiás 36%. Over 2.5: Náutico 43%, Goiás 36%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 48%, Over 2.5 42%.

xG, σουτ και στυλ

Náutico έχει υψηλότερο xG: 1.79 έναντι 1.33. Náutico: 16.6 σουτ ανά αγώνα, Goiás: 12.1.

Ημίχρονα αγώνα

Náutico: προηγείται στο ημίχρονο 21%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.07. Goiás: προηγείται στο ημίχρονο 21%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.57.

Γκολ ανά λεπτό

Náutico: 76-90+ (7 γκολ). Goiás: 76-90+ (4 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

Serie B: 2.29 γκολ ανά αγώνα, BTTS 48%, Over 2.5 42%.

Μεταξύ τους

Δεν υπάρχει αντιστοιχισμένο δείγμα H2H στη βάση.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Ο Náutico έχει σαφές προβάδισμα στη δημιουργία και τον έλεγχο του παιχνιδιού: εντός έδρας καταγράφει κατά μέσο όρο 18.33 εκτελέσεις και 4.33 τελικές εντός στόχου ανά αγώνα, xG 1.97 και 65% κατοχή, σε αντίθεση με την Goiás που εκτός έδρας έχει 10.14 σουτ, 3.71 εντός στόχου και xG 1.17 με 54% κατοχή. Αμυντικά οι γηπεδούχοι επίσης δείχνουν καλύτεροι — ο Náutico δέχεται κατά μέσο όρο 0.83 γκολ ανά παιχνίδι στην έδρα και έχει 50% clean sheets, ενώ η Goiás δέχεται 1.57 γκολ εκτός και διατηρεί μόνο 14% clean sheets. Ο κύριος περιορισμός του Náutico είναι η χαμηλή αποτελεσματικότητα: ο δείκτης μετατροπής εντός έδρας είναι 5% και το 50% των εντός έδρας αγώνων τελειώνει χωρίς γκολ για την ομάδα, ενώ η Goiás έχει 10% μετατροπή και FTS 29%, δηλαδή είναι πιο αποδοτική με λιγότερες ευκαιρίες. Στα τελευταία 5 παιχνίδια και οι δύο ομάδες έχουν από 1 νίκη, αλλά η Goiás συγκεντρώνει κατά μέσο όρο 1.0 βαθμό ανά αγώνα έναντι 0.8 του Náutico, δίνοντας ένα μικρό προβάδισμα φόρμας στους φιλοξενούμενους. Λαμβάνοντας υπόψη το προβάδισμα στο xG (1.97 vs 1.17), τον σαφώς μεγαλύτερο αριθμό σουτ (18.33 vs 10.14) και την καλύτερη άμυνα των γηπεδούχων (0.83 vs 1.57 παθητικό), προβλέπω νίκη του Náutico, παρότι η χαμηλή αποτελεσματικότητά τους αυξάνει την πιθανότητα ισοπαλίας.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση
BTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Το κύριο σήμα ενάντια στο G/G είναι το γεγονός ότι η Náutico στην έδρα της έχει μόλις 14% αγώνων με G/G και διατηρεί καθαρό μηδέν σε 43% των αγώνων, με μέσο όρο 0.86 γκολ σκοραρισμένα και 1.43 γκολ παθητικό στην έδρα. Η Goiás έχει εκτός έδρας G/G στο 57%, σκοράρει κατά μέσο όρο 1.00 και δέχεται 1.57, ενώ το xG_for τους είναι 1.17 με ποσοστό μετατροπής 10% (έναντι 6% της Náutico), κάτι που δείχνει ότι οι φιλοξενούμενοι μπορούν να είναι αποδοτικοί σε λιγότερες ευκαιρίες. Στους τελευταίους 5 αγώνες και των δύο ομάδων το G/G είναι 40% και η Náutico παράγει υψηλό xG 2.01 σε αυτά τα ματς, αλλά σημείωσε μόλις 6 γκολ (μέσος όρος 1.2), γεγονός που υποδεικνύει σπατάλη ευκαιριών και μειώνει την πραγματική πιθανότητα γκολ για τους γηπεδούχους. Συνολικά κυριαρχούν πολύ χαμηλά G/G για τους γηπεδούχους (14%) και 43% clean sheets, οπότε παρά τον κάποιο κίνδυνο από τους φιλοξενούμενους, το πιθανότερο σενάριο είναι το N/G.

Δείτε τα στατιστικά BTTS
Over/Under - ανάλυση αριθμού γκολ

Το μοντέλο xG δίνει αναμενόμενα γκολ: Náutico 1.45 (μέσο xG επίθεσης 1.48 και xG κατά του αντιπάλου 1.42) και Goiás 1.23 (xG επίθεσης 1.17 και xG κατά 1.28), σύνολο 2.68 γκολ. Στη σεζόν τα παιχνίδια και των δύο ομάδων τελείωσαν πάνω από 0.5 γκολ στο 100% των περιπτώσεων, ενώ η Goiás σημείωνε over 1.5 σε 86% των αγώνων έναντι 57% της Náutico, κάτι που ισχυρά υπερτερεί υπέρ του να ξεπεραστεί το 1.5. Τα season over 2.5 είναι χαμηλότερα (43% Náutico, 29% Goiás), ωστόσο τα τελευταία 5 ματς δείχνουν άνοδο στο επιθετικό xG σε 2.01 (Náutico) και 1.53 (Goiás), αυξάνοντας κατά την εκτίμησή μου την πιθανότητα για over 2.5 περίπου στο 60%. Επιπλέον και οι δύο ομάδες δέχονται κατά μέσο όρο 1.43 (Náutico) και 1.57 (Goiás) γκολ ανά ματς και καταγράφουν 14.0 vs 10.14 τελικές, οπότε το πιο αξιόπιστο και ισχυρό σήμα είναι το over 1.5.

Δείτε τα στατιστικά Over/Under
HT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος

Τα δεδομένα δείχνουν ότι στο Ημίχρονο συχνότερα υπάρχει ισοπαλία — και οι δύο ομάδες καταγράφουν ισοπαλία στο ημίχρονο σε 57% των αγώνων (η Náutico προηγείται στο ημίχρονο μόνο στο 14% των αγώνων, η Goiás στο 29%), επομένως το ισοπαλία στο Ημίχρονο είναι σαφές σήμα. Στο τελικό αποτέλεσμα φαβορί είναι οι γηπεδούχοι: η Náutico κερδίζει το 57% των εντός έδρας αγώνων, ενώ η Goiás κερδίζει μόνο το 14% των εκτός έδρας αγώνων, και τα μέση xG είναι 1.48 για τη Náutico έναντι 1.17 για τη Goiás, γεγονός που ευνοεί το πλεονέκτημα των γηπεδούχων. Στο Ημίχρονο πέφτουν λίγα γκολ — η Náutico σκοράρει κατά μέσο όρο 0.29 γκολ στο ημίχρονο, η Goiás 0.43, και το 71% των αγώνων και των δύο ομάδων τελειώνει με λευκό μηδέν στο ημίχρονο, αυξάνοντας την πιθανότητα ισοπαλίας στο μέσο. Το δεύτερο ημίχρονο είναι πιο παραγωγικό σε γκολ (τουλάχιστον 1 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο σε 86% των αγώνων της Náutico και στο 100% των αγώνων της Goiás) και οι γηπεδούχοι πραγματοποιούν κατά μέσο όρο 14.0 τελικές προσπάθειες έναντι 10.14 της Goiás, οπότε μεγαλύτερη δραστηριότητα και υψηλότερα xG (1.48 vs 1.17) υποδεικνύουν ότι η Náutico έχει μεγαλύτερες πιθανότητες να ανατρέψει το αποτέλεσμα και να κερδίσει στο τελικό σφύριγμα. Για αυτό επιλέγω το σενάριο ισοπαλία στο Ημίχρονο και νίκη των γηπεδούχων στο τέλος (X/1).

Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνου

Ανα ημιχρονο

0 : 1
1ο ημιχρονο
0 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

62Κατοχη (%)38
NáuticoGoiás
27Σουτ16
NáuticoGoiás
9Σουτ στον στοχο6
NáuticoGoiás
2.75xG1.65
NáuticoGoiás
6Κορνερ3
NáuticoGoiás
57Επικινδυνες επιθεσεις31
NáuticoGoiás
11Φαουλ11
NáuticoGoiás
1Καρτες1
NáuticoGoiás

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

1.5Γκολ υπέρ / αγώνα0.93
NáuticoGoiás
1.29Γκολ κατά / αγώνα1.5
NáuticoGoiás
59%Μέση κατοχή54%
NáuticoGoiás
4.5Σουτ στον στόχο / αγώνα3.71
NáuticoGoiás

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

16.57Σουτ ανά αγώνα12.07
NáuticoGoiás
4.5Σουτ στον στόχο3.71
NáuticoGoiás
9.1%Μετατροπή σουτ7.7%
NáuticoGoiás
59%Κατοχή54%
NáuticoGoiás
1.79xG υπέρ1.33
NáuticoGoiás
1.15xG κατά1.35
NáuticoGoiás

Ποιότητα σουτ

Náutico: ΚυριαρχικήGoiás: Ισορροπημένη
NáuticoGoiás
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)27%31%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.110.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.330.25

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Goiás είναι 25% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

0.8 π. / αγώνα - Náutico · 1 π. / αγώνα - Goiás

Náutico
WLLDL
Κατανομή αποτελεσμάτων
43% W14% R43% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
6-2-6
1.43 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +3
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-1-3
0.80 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-0-3
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-0-2
WLWWL
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 1.2Γκολ κατά: 1.8xG: 2.01xG αντιπάλου: 1.13BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Goiás
WDLDL
Κατανομή αποτελεσμάτων
36% W21% R43% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
5-3-6
1.29 π. / αγώνα · διαφορά γκολ -8
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-2-2
1.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
1-3-3
Τελευταία 5 εκτός έδρας
1-2-2
LLWDD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 0.8Γκολ κατά: 1.8xG: 1.52xG αντιπάλου: 1.36BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Náutico είναι 61% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

1.5 γκολ / αγώνα - Náutico · 0.93 γκολ / αγώνα - Goiás

Η Náutico είναι 16% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.29 γκολ / αγώνα - Náutico · 1.5 γκολ / αγώνα - Goiás

Επιθετικό προφίλ Náutico: ισχυρό

Náutico σκοράρει στο 64% των αγώνων (9 από 14 αγώνες), ενώ Goiás κρατά clean sheet στο 29% (4 από 14 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Goiás: ισχυρό

Goiás σκοράρει στο 64% των αγώνων (9 από 14 αγώνες), ενώ Náutico κρατά clean sheet στο 29% (4 από 14 αγώνες).

21Γκολ υπέρ (σεζόν)13
NáuticoGoiás
18Γκολ κατά (σεζόν)21
NáuticoGoiás
2.79Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.43
NáuticoGoiás
6Γκολ υπέρ (τελευταία 5)4
NáuticoGoiás
9Γκολ κατά (τελευταία 5)9
NáuticoGoiás

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

64%1 γκολ64%
NáuticoGoiás
36%2 γκολ21%
NáuticoGoiás
21%3 γκολ7%
NáuticoGoiás
14%4 γκολ0%
NáuticoGoiás

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

71%1 γκολ71%
NáuticoGoiás
36%2 γκολ43%
NáuticoGoiás
14%3 γκολ21%
NáuticoGoiás
7%4 γκολ14%
NáuticoGoiás

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

36%
Náutico - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.5 από 14 αγώνες
48%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

14%BTTS στο ημίχρονο7%
NáuticoGoiás
7%BTTS και στα δύο ημίχρονα7%
NáuticoGoiás
29%Γκολ και στα δύο ημίχρονα14%
NáuticoGoiás

BTTS και σύνολο γκολ

29%Τουλ. 3 γκολ και BTTS21%
NáuticoGoiás
14%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS14%
NáuticoGoiás
40%BTTS - τελευταία 540%
NáuticoGoiás

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

64%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο50%
NáuticoGoiás
21%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο21%
NáuticoGoiás
14%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο7%
NáuticoGoiás

2ο ημίχρονο

86%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο93%
NáuticoGoiás
43%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο50%
NáuticoGoiás
21%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο14%
NáuticoGoiás

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Goiás είναι 21% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1 π. / αγώνα - Náutico · 1.21 π. / αγώνα - Goiás

Náutico - κατάσταση στο ημίχρονο
21% προηγείται36% ισοπαλία43% χάνει
Goiás - κατάσταση στο ημίχρονο
21% προηγείται57% ισοπαλία21% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.21
NáuticoGoiás
0.43Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.36
NáuticoGoiás
0.71Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.43
NáuticoGoiás
1.14Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)0.79
NáuticoGoiás
50%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο71%
NáuticoGoiás
71%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο71%
NáuticoGoiás

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.86Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.14
NáuticoGoiás
1.07Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.57
NáuticoGoiás
0.57Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)1.07
NáuticoGoiás
1.64Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.64
NáuticoGoiás
64%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο36%
NáuticoGoiás
36%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο50%
NáuticoGoiás

Náutico - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

57% W14% R29% P
14
Πόντοι ημιχρόνου
6
Γκολ ημιχρόνου
-4
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
26
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+7
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.00
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος205%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 21% των αγώνων και κερδίζει το 43%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο-0.1

Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.

Goiás - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

29% W29% R43% P
17
Πόντοι ημιχρόνου
5
Γκολ ημιχρόνου
-1
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
16
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
-7
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.21
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος171%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 21% των αγώνων και κερδίζει το 36%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.6

Δέχεται 0.6 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Náutico - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.801.40
Γκολ υπέρ / αγώνα0.40.8
Γκολ κατά / αγώνα1.20.6
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.61.4
1 γκολ80%80%
2 γκολ20%40%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία40%60%
Χωρίς γκολ60%40%
Διαφορά γκολ-4+1
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 20% ισοπαλία - 60% χάνει
2ο ημίχρονο: 40% νίκη - 20% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 2
Goiás - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα1.001.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.20.6
Γκολ κατά / αγώνα0.81.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.01.6
1 γκολ60%80%
2 γκολ20%60%
3 γκολ20%20%
Ανέπαφη εστία60%40%
Χωρίς γκολ80%60%
Διαφορά γκολ-3-2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 40% ισοπαλία - 40% χάνει
2ο ημίχρονο: 20% νίκη - 40% ισοπαλία - 40% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 1

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Náutico
ΥπέρΚατά
0
4
0-15
2
2
16-30
4
4
31-45
3
1
46-60
5
3
61-75
7
4
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (7 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 0-15 (4). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +3 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Goiás
ΥπέρΚατά
1
1
0-15
1
0
16-30
3
5
31-45
2
4
46-60
2
5
61-75
4
6
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (4 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (6). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -2 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

2.61
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.5 : 1.1
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
114%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
36%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
-100%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
41%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
13%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 8 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Náutico

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.64
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.43
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-4.2 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.29
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.14
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
123%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
121%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.63
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.6
Γκολ στο φινάλε
Το 33% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 0% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
33%

Goiás

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.02
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
-0.55
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
+6.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.40
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
-0.15
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
87%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
123%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.29
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.2
Γκολ στο φινάλε
Το 31% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 8% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
31%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Serie B).

Ομάδες vs λίγκα

NáuticoLigaGoiás
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 2.792.29 2.43
Σκόραραν και οι δύο 36%48% 36%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 43%42% 36%
Clean sheets 29%31% 29%
Γκολ πριν το ημίχρονο 64%63% 50%
Γκολ μετά το ημίχρονο 86%76% 93%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.29
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
48%
Σκόραραν και οι δύο
42%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
31%
Clean sheets
1.22
Γκολ εντός / αγώνα
1.07
Γκολ εκτός / αγώνα
+14%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+12%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+9%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
63%
1 γκολ
29%
2 γκολ
7%
3 γκολ
1%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
76%
1 γκολ
38%
2 γκολ
10%
3 γκολ
3%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. NáuticoΑλλαγήΜπήκε: Victor Andrade SantosΒγήκε: Felipe Saraiva de Souza Silva
  2. GoiásΑλλαγήΜπήκε: Guilherme Baldória de CamargoΒγήκε: Lucas Rodrigues Moreira Costa
  3. NáuticoΑλλαγήΜπήκε: Luiz Paulo França do NascimentoΒγήκε: Leonardo de Oliveira Jance
  4. GoiásΚίτρινη κάρταRodrigo Alves Soares
  5. NáuticoΚίτρινη κάρταLuiz Felipe Oliveira de Paula

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Náutico - Goiás;

Ο αγώνας της Serie B έληξε Náutico 0:1 Goiás. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Náutico - Goiás;

Η Náutico σκοράρει κατά μέσο όρο 1,50 γκολ ανά αγώνα και η Goiás 0,93. Ο μέσος όρος της Serie B είναι 2,29 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 42% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 36% των αγώνων της Náutico και στο 36% της Goiás.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Náutico και η Goiás;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Náutico έχει ρεκόρ 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Goiás 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Náutico - Goiás;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Náutico - Goiás — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.