Αυστραλία - A-LeagueΕνημερωση δεδομενων 07 Σεπτεμβρίου 2026

Newcastle Jets FC - Macarthur: στατιστικά αγώνα

Newcastle Jets FC crest
Newcastle Jets FC
1 : 0ημιχρονο 0:0
Macarthur crest
Macarthur
155%(1.89)
X25%(4.16)
220%(3.40)

Η Newcastle Jets FC εμφανίζει εντυπωσιακή φόρμα, κερδίζοντας όλα τα τελευταία πέντε παιχνίδια και σκοράροντας 16 γκολ σε αυτήν την περίοδο, που μεταφράζεται σε μέγιστο αριθμό πόντων ανά παιχνίδι (3.0 PPG). Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα και έχουν πλεονέκτημα στα αναμενόμενα γκολ (xG 2.08 vs 1.58 xGA) στην έδρα τους, αν και το εντός έδρας ρεκόρ τους δείχνει κάποια αστάθεια (50% νίκες, 50% ήττες). Η Macarthur βρίσκεται στην 5η θέση και στα τελευταία πέντε παιχνίδια έχει συγκεντρώσει μόλις 1.2 πόντο ανά παιχνίδι, με φόρμα που υποδηλώνει δυσκολίες στη σύναψη νικών (wddld). Οι φιλοξενούμενοι έχουν ισορροπημένη διαφορά τερμάτων στα εκτός έδρας παιχνίδια (διαφορά τερμάτων 0) και σχετικά υψηλό ποσοστό ισοπαλιών (38%), πράγμα που υποδηλώνει ότι μπορούν να αντισταθούν στους γηπεδούχους. Λαμβάνοντας υπόψη την σαφή πλεονέκτημα φόρμας της Newcastle Jets καθώς και το γεγονός ότι παίζει στην έδρα της, προβλέπω νίκη για τους γηπεδούχους, αν και η αστάθεια των εντός έδρας αποτελεσμάτων και η αμυντική οργάνωση της Macarthur μπορεί να κάνουν τον αγώνα πιο ισόπαλο από ό,τι υποδηλώνει η τρέχουσα φόρμα και των δύο ομάδων.

Newcastle Jets FC - Macarthur: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά

Βασικές πληροφορίες αγώνα

Newcastle Jets FC αντιμετώπισε την Macarthur στο A-League (Αυστραλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 22 Φεβρουαρίου 2026. Τελικό σκορ: 1:0.

Τρέχουσα φόρμα

Newcastle Jets FC: 5-0-0, 3.00 βαθμοί/αγώνα. Macarthur: 1-3-1, 1.20 βαθμοί/αγώνα.

Στατιστικά γκολ

Newcastle Jets FC σκοράρει 2.35 και δέχεται 1.71 γκολ ανά αγώνα. Macarthur σκοράρει 1.41 και δέχεται 1.35. Μέσος όρος λίγκας: 2.85 γκολ.

BTTS / Over / Under

BTTS: Newcastle Jets FC 76%, Macarthur 59%. Over 2.5: Newcastle Jets FC 82%, Macarthur 35%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 57%, Over 2.5 56%.

xG, σουτ και στυλ

Newcastle Jets FC έχει υψηλότερο xG: 1.78 έναντι 1.49. Newcastle Jets FC: 15.3 σουτ ανά αγώνα, Macarthur: 13.5.

Ημίχρονα αγώνα

Newcastle Jets FC: προηγείται στο ημίχρονο 47%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 1.35. Macarthur: προηγείται στο ημίχρονο 24%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.88.

Γκολ ανά λεπτό

Newcastle Jets FC: 0-15 (9 γκολ). Macarthur: 61-75 (9 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.

Πλαίσιο λίγκας

A-League: 2.85 γκολ ανά αγώνα, BTTS 57%, Over 2.5 56%.

Μεταξύ τους

Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 1 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 0-0-1. Μέσος όρος γκολ 9.00, BTTS 100%.

Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα

Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.

Γενική ανάλυση αγώνα

Η Newcastle Jets FC εμφανίζει εντυπωσιακή φόρμα, κερδίζοντας όλα τα τελευταία πέντε παιχνίδια και σκοράροντας 16 γκολ σε αυτήν την περίοδο, που μεταφράζεται σε μέγιστο αριθμό πόντων ανά παιχνίδι (3.0 PPG). Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα και έχουν πλεονέκτημα στα αναμενόμενα γκολ (xG 2.08 vs 1.58 xGA) στην έδρα τους, αν και το εντός έδρας ρεκόρ τους δείχνει κάποια αστάθεια (50% νίκες, 50% ήττες). Η Macarthur βρίσκεται στην 5η θέση και στα τελευταία πέντε παιχνίδια έχει συγκεντρώσει μόλις 1.2 πόντο ανά παιχνίδι, με φόρμα που υποδηλώνει δυσκολίες στη σύναψη νικών (wddld). Οι φιλοξενούμενοι έχουν ισορροπημένη διαφορά τερμάτων στα εκτός έδρας παιχνίδια (διαφορά τερμάτων 0) και σχετικά υψηλό ποσοστό ισοπαλιών (38%), πράγμα που υποδηλώνει ότι μπορούν να αντισταθούν στους γηπεδούχους. Λαμβάνοντας υπόψη την σαφή πλεονέκτημα φόρμας της Newcastle Jets καθώς και το γεγονός ότι παίζει στην έδρα της, προβλέπω νίκη για τους γηπεδούχους, αν και η αστάθεια των εντός έδρας αποτελεσμάτων και η αμυντική οργάνωση της Macarthur μπορεί να κάνουν τον αγώνα πιο ισόπαλο από ό,τι υποδηλώνει η τρέχουσα φόρμα και των δύο ομάδων.

Δείτε τη στατιστική επισκόπηση

Ανα ημιχρονο

0 : 0
1ο ημιχρονο
1 : 0
2ο ημιχρονο

Στατιστικα αγωνα

47Κατοχη (%)53
Newcastle Jets FCMacarthur
13Σουτ25
Newcastle Jets FCMacarthur
7Σουτ στον στοχο3
Newcastle Jets FCMacarthur
1.61xG2.38
Newcastle Jets FCMacarthur
4Κορνερ8
Newcastle Jets FCMacarthur
42Επικινδυνες επιθεσεις84
Newcastle Jets FCMacarthur
16Φαουλ11
Newcastle Jets FCMacarthur
2Καρτες1
Newcastle Jets FCMacarthur

Προφίλ πριν τον αγώνατι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;

Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.

2.35Γκολ υπέρ / αγώνα1.41
Newcastle Jets FCMacarthur
1.71Γκολ κατά / αγώνα1.35
Newcastle Jets FCMacarthur
52%Μέση κατοχή47%
Newcastle Jets FCMacarthur
5.82Σουτ στον στόχο / αγώνα4.24
Newcastle Jets FCMacarthur

Στατιστικά ομάδωνποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;

Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

15.35Σουτ ανά αγώνα13.47
Newcastle Jets FCMacarthur
5.82Σουτ στον στόχο4.24
Newcastle Jets FCMacarthur
15.3%Μετατροπή σουτ10.5%
Newcastle Jets FCMacarthur
52%Κατοχή47%
Newcastle Jets FCMacarthur
1.78xG υπέρ1.49
Newcastle Jets FCMacarthur
1.73xG κατά1.59
Newcastle Jets FCMacarthur

Ποιότητα σουτ

Newcastle Jets FC: ΕπιθετικήMacarthur: Ισορροπημένη
Newcastle Jets FCMacarthur
Ακρίβεια (σουτ στον στόχο)38%31%
Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ)0.120.11
Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο)0.400.33

xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.

* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.

Φόρμα ομάδωνποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;

Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.

Η Newcastle Jets FC είναι 150% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.

3 π. / αγώνα - Newcastle Jets FC · 1.2 π. / αγώνα - Macarthur

Newcastle Jets FC
WWWWW
5 σερί νίκες
Κατανομή αποτελεσμάτων
65% W0% R35% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
11-0-6
1.94 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +11
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
5-0-0
3.00 π. / αγώνα
Ρεκόρ εντός έδρας (Ν-Ι-Η)
4-0-4
Τελευταία 5 εντός έδρας
3-0-2
LWLWW
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 3.2Γκολ κατά: 1.2xG: 1.98xG αντιπάλου: 1.59BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Macarthur
LDWDD
Κατανομή αποτελεσμάτων
35% W41% R24% P
Σεζόν (Ν-Ι-Η)
6-7-4
1.47 π. / αγώνα · διαφορά γκολ +1
Τελευταία 5 (Ν-Ι-Η)
1-3-1
1.20 π. / αγώνα
Ρεκόρ εκτός έδρας (Ν-Ι-Η)
3-3-2
Τελευταία 5 εκτός έδρας
2-3-0
DWWDD
Τελευταία 5 ματς - μέσοι όροι
Γκολ υπέρ: 2.0Γκολ κατά: 1.8xG: 1.98xG αντιπάλου: 1.38BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Γκολπώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;

Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.

Η Newcastle Jets FC είναι 67% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.

2.35 γκολ / αγώνα - Newcastle Jets FC · 1.41 γκολ / αγώνα - Macarthur

Η Macarthur είναι 27% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.

1.71 γκολ / αγώνα - Newcastle Jets FC · 1.35 γκολ / αγώνα - Macarthur

Επιθετικό προφίλ Newcastle Jets FC: πολύ ισχυρό

Newcastle Jets FC σκοράρει στο 88% των αγώνων (15 από 17 αγώνες), ενώ Macarthur κρατά clean sheet στο 18% (3 από 17 αγώνες).

Επιθετικό προφίλ Macarthur: πολύ ισχυρό

Macarthur σκοράρει στο 71% των αγώνων (12 από 17 αγώνες), ενώ Newcastle Jets FC κρατά clean sheet στο 12% (2 από 17 αγώνες).

40Γκολ υπέρ (σεζόν)24
Newcastle Jets FCMacarthur
29Γκολ κατά (σεζόν)23
Newcastle Jets FCMacarthur
4.06Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα2.76
Newcastle Jets FCMacarthur
16Γκολ υπέρ (τελευταία 5)10
Newcastle Jets FCMacarthur
6Γκολ κατά (τελευταία 5)9
Newcastle Jets FCMacarthur

Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...

88%1 γκολ71%
Newcastle Jets FCMacarthur
71%2 γκολ29%
Newcastle Jets FCMacarthur
47%3 γκολ12%
Newcastle Jets FCMacarthur
24%4 γκολ12%
Newcastle Jets FCMacarthur

Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...

88%1 γκολ82%
Newcastle Jets FCMacarthur
41%2 γκολ35%
Newcastle Jets FCMacarthur
24%3 γκολ12%
Newcastle Jets FCMacarthur
12%4 γκολ6%
Newcastle Jets FCMacarthur

* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.

Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;

Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.

76%
Newcastle Jets FC - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.13 από 17 αγώνες
59%
Macarthur - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.10 από 17 αγώνες
57%
Μέσος όρος λίγκας

Μοτίβα γκολ

41%BTTS στο ημίχρονο24%
Newcastle Jets FCMacarthur
18%BTTS και στα δύο ημίχρονα12%
Newcastle Jets FCMacarthur
47%Γκολ και στα δύο ημίχρονα18%
Newcastle Jets FCMacarthur

BTTS και σύνολο γκολ

76%Τουλ. 3 γκολ και BTTS29%
Newcastle Jets FCMacarthur
6%Τουλ. 3 γκολ χωρίς BTTS6%
Newcastle Jets FCMacarthur
100%BTTS - τελευταία 580%
Newcastle Jets FCMacarthur

Σύνολο γκολ (Over/Under)πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;

Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.

1ο ημίχρονο

82%Τουλ. 1 γκολ πριν το ημίχρονο65%
Newcastle Jets FCMacarthur
47%Τουλ. 2 γκολ πριν το ημίχρονο24%
Newcastle Jets FCMacarthur
29%Τουλ. 3 γκολ πριν το ημίχρονο12%
Newcastle Jets FCMacarthur

2ο ημίχρονο

88%Τουλ. 1 γκολ μετά το ημίχρονο76%
Newcastle Jets FCMacarthur
65%Τουλ. 2 γκολ μετά το ημίχρονο47%
Newcastle Jets FCMacarthur
47%Τουλ. 3 γκολ μετά το ημίχρονο24%
Newcastle Jets FCMacarthur

Ημίχρονα αγώνασε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;

Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.

Η Newcastle Jets FC είναι 45% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).

1.71 π. / αγώνα - Newcastle Jets FC · 1.18 π. / αγώνα - Macarthur

Newcastle Jets FC - κατάσταση στο ημίχρονο
47% προηγείται29% ισοπαλία24% χάνει
Macarthur - κατάσταση στο ημίχρονο
24% προηγείται47% ισοπαλία29% χάνει

Πριν το ημίχρονο (1ο)

1.71Πόντοι ανά αγώνα (1ο ημίχρονο)1.18
Newcastle Jets FCMacarthur
1Γκολ υπέρ (1ο ημίχρονο)0.53
Newcastle Jets FCMacarthur
0.65Γκολ κατά (1ο ημίχρονο)0.53
Newcastle Jets FCMacarthur
1.65Μέσος όρος γκολ (1ο ημίχρονο)1.06
Newcastle Jets FCMacarthur
47%Ανέπαφη εστία πριν το ημίχρονο47%
Newcastle Jets FCMacarthur
29%Χωρίς γκολ πριν το ημίχρονο65%
Newcastle Jets FCMacarthur

Μετά το ημίχρονο (2ο)

1.71Πόντοι ανά αγώνα (2ο ημίχρονο)1.59
Newcastle Jets FCMacarthur
1.35Γκολ υπέρ (2ο ημίχρονο)0.88
Newcastle Jets FCMacarthur
1.06Γκολ κατά (2ο ημίχρονο)0.82
Newcastle Jets FCMacarthur
2.41Μέσος όρος γκολ (2ο ημίχρονο)1.71
Newcastle Jets FCMacarthur
29%Ανέπαφη εστία μετά το ημίχρονο47%
Newcastle Jets FCMacarthur
35%Χωρίς γκολ μετά το ημίχρονο47%
Newcastle Jets FCMacarthur

Newcastle Jets FC - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

47% W29% R24% P
29
Πόντοι ημιχρόνου
17
Γκολ ημιχρόνου
+6
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
29
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+5
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.71
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος138%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 47% των αγώνων και κερδίζει το 65%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.4

Δέχεται 0.4 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Macarthur - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου

41% W35% R24% P
20
Πόντοι ημιχρόνου
9
Γκολ ημιχρόνου
0
Διαφορά γκολ (1ο ημίχρονο)
27
Πόντοι 2ου ημιχρόνου
+1
Διαφορά γκολ (2ο ημίχρονο)
1.18
PPG πριν το ημίχρονο
Διατήρηση προβαδίσματος146%

Προηγείται στο ημίχρονο στο 24% των αγώνων και κερδίζει το 35%. Κερδίζει και αγώνες χωρίς προβάδισμα στο ημίχρονο.

Άμυνα μετά το ημίχρονο+0.3

Δέχεται 0.3 γκολ ανά αγώνα περισσότερα μετά το ημίχρονο - το αμυντικό επίπεδο πέφτει στο δεύτερο μέρος.

Newcastle Jets FC - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα3.002.00
Γκολ υπέρ / αγώνα1.22.0
Γκολ κατά / αγώνα0.01.2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.23.2
1 γκολ100%100%
2 γκολ20%80%
3 γκολ0%80%
Ανέπαφη εστία100%0%
Χωρίς γκολ0%20%
Διαφορά γκολ+6+4
Ημίχρονο: 100% προηγείται - 0% ισοπαλία - 0% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 0% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 6
Macarthur - τελευταία 5 ματς ανά ημίχρονο
1ο ημίχρονο2ο ημίχρονο
Πόντοι ανά αγώνα0.802.00
Γκολ υπέρ / αγώνα0.61.4
Γκολ κατά / αγώνα0.81.0
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα1.42.4
1 γκολ80%100%
2 γκολ20%80%
3 γκολ20%40%
Ανέπαφη εστία20%20%
Χωρίς γκολ80%20%
Διαφορά γκολ-1+2
Ημίχρονο: 20% προηγείται - 20% ισοπαλία - 60% χάνει
2ο ημίχρονο: 60% νίκη - 20% ισοπαλία - 20% ήττα
BTTS στο ημίχρονο (τελ. 5): 20% - Σύνολο γκολ ημιχρόνου: 3

* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

Γκολ ανά λεπτόπότε μπαίνουν τα γκολ;

Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.

Newcastle Jets FC
ΥπέρΚατά
9
4
0-15
3
4
16-30
5
3
31-45
8
5
46-60
6
5
61-75
9
8
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 0-15 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.

Macarthur
ΥπέρΚατά
5
0
0-15
0
2
16-30
4
7
31-45
3
3
46-60
9
3
61-75
3
8
76-90

Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 61-75 (9 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 76-90 (8). Ισοζύγιο τέλους (76-90): -5 - τα φινάλε των αγώνων είναι αδυναμία.

* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.

Πρόσθετοι δείκτες ομάδωντι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;

Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.

Προφίλ αγώνα

3.41
Εκτιμώμενα γκολ
επίθεση vs αντίπαλη άμυνα
1.9 : 1.6
Εκτιμώμενη κατανομή γκολ
εντός : εκτός
120%
Ρυθμός vs λίγκα
100% = μέσος όρος λίγκας
68%
Σκόραραν και οι δύο (BTTS)
μέσος όρος από τις σεζόν των δύο ομάδων
+164%
Φαινόμενο ντέρμπι
Γκολ H2H vs τυπικά ματς
62%
Εκτίμηση BTTS
από τη συχνότητα σκοραρίσματος των δύο ομάδων
3%
Κίνδυνος 0:0
περίπου 1 στα 33 ματς
0-1
Πιο συχνό εύρος γκολ
επίθεση vs άμυνα και στις δύο πλευρές

Newcastle Jets FC

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
+0.05
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.59
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-0.4 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
+0.57
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.02
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
157%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
127%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
+1.06
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.4
Γκολ στο φινάλε
Το 23% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 23% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
23%

Macarthur

Καθαρό ισοζύγιο xG
Η διαφορά ανάμεσα στην ποιότητα των ευκαιριών που δημιουργεί και επιτρέπει ανά αγώνα.
-0.10
Αποτελέσματα σε σύγκριση με το xG
Η διαφορά ανάμεσα στο πραγματικό ισοζύγιο γκολ και σε αυτό που περιγράφει το xG.
+0.16
Πόντοι σε σύγκριση με το ισοζύγιο γκολ
Σύγκριση των πόντων που συγκεντρώθηκαν με όσους υποδηλώνει το ισοζύγιο γκολ της ομάδας.
-1.6 π.
Αποτελεσματικότητα τελειώματος
Μετατρέπει η ομάδα τις ευκαιρίες; Θετικό σημαίνει ότι σκοράρει περισσότερο από όσο υποδηλώνει η ποιότητα των ευκαιριών.
-0.08
Αμυντική αποτελεσματικότητα
Σώζει την ομάδα η άμυνα ή ο τερματοφύλακας; Θετικό σημαίνει ότι δέχεται λιγότερα από όσα υποδηλώνουν οι ευκαιρίες που επιτρέπει.
+0.24
Επίθεση vs λίγκα
Πόσο σκοράρει η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας για τον ρόλο της. 120% σημαίνει 20% πάνω από τον μέσο όρο.
104%
Άμυνα vs λίγκα
Πόσα δέχεται η ομάδα σε σχέση με τον μέσο όρο λίγκας. 80% σημαίνει 20% λιγότερα γκολ κατά.
90%
Τάση φόρμας
Συγκρίνει τους πόντους των τελευταίων 5 αγώνων με τον μέσο όρο όλης της σεζόν.
-0.27
Καλύτερο δεύτερο ημίχρονο;
Πόσα γκολ περισσότερα σκοράρει η ομάδα μετά το ημίχρονο σε σχέση με πριν.
+0.3
Γκολ στο φινάλε
Το 13% των γκολ αυτής της ομάδας έρχεται στα λεπτά 76-90. Συγκριτικά, το 21% έρχεται στο πρώτο τέταρτο.
13%

* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.

Πλαίσιο λίγκαςείναι λίγκα με πολλά γκολ;

Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (A-League).

Ομάδες vs λίγκα

Newcastle Jets FCLigaMacarthur
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα 4.062.85 2.76
Σκόραραν και οι δύο 76%57% 59%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) 82%56% 35%
Clean sheets 12%24% 18%
Γκολ πριν το ημίχρονο 82%74% 65%
Γκολ μετά το ημίχρονο 88%78% 76%

^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.

2.85
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
57%
Σκόραραν και οι δύο
56%
Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5)
24%
Clean sheets
1.50
Γκολ εντός / αγώνα
1.35
Γκολ εκτός / αγώνα
+11%
Πλεονέκτημα έδρας στην επίθεση
+10%
Πλεονέκτημα έδρας στην άμυνα
+4%
Συνολικό πλεονέκτημα έδρας
Γκολ στο 1ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
74%
1 γκολ
36%
2 γκολ
13%
3 γκολ
4%
4 γκολ
Γκολ στο 2ο ημίχρονο (όλη η λίγκα)
78%
1 γκολ
48%
2 γκολ
21%
3 γκολ
9%
4 γκολ

Ενδεκάδες και γεγονότα

Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.

Χρονολόγιο αγώνα

Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.

  1. Newcastle Jets FCΚίτρινη κάρταMax Barry Burgess
  2. MacarthurΚίτρινη κάρταAnthony Richard Cáceres
  3. Newcastle Jets FCΓκολLachlan Bayliss
  4. Newcastle Jets FCΚίτρινη κάρταEli Adams
  5. Newcastle Jets FCΑλλαγήΜπήκε: Ben GibsonΒγήκε: Lachlam Rose
  6. Newcastle Jets FCΑλλαγήΜπήκε: Kota MizunumaΒγήκε: Eli Adams

Διαιτητής και προπονητές

Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.

Στοιχεία διαιτητή

Μέσοι όροι σεζόν και κατανομή αποτελεσμάτων στους αγώνες που διηύθυνε ο συγκεκριμένος διαιτητής.

Ben AbrahamΑγώνες που διηύθυνε: 19
3Κάρτες ανά αγώνα
0Πέναλτι ανά αγώνα
1 / X / 232%Νίκες γηπεδούχων42%Ισοπαλίες26%Νίκες φιλοξενούμενων

Head-to-head

Προηγουμενος αγωνας: Newcastle Jets FC 0 - 0 - 1 Macarthur. Μεσος ορος γκολ 9.00, σκοραραν και οι δυο σε 100% αγώνες.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο ήταν το αποτέλεσμα Newcastle Jets FC - Macarthur;

Ο αγώνας της A-League έληξε Newcastle Jets FC 1:0 Macarthur. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.

Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το Newcastle Jets FC - Macarthur;

Η Newcastle Jets FC σκοράρει κατά μέσο όρο 2,35 γκολ ανά αγώνα και η Macarthur 1,41. Ο μέσος όρος της A-League είναι 2,85 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 56% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 76% των αγώνων της Newcastle Jets FC και στο 59% της Macarthur.

Σε τι φόρμα βρίσκονται η Newcastle Jets FC και η Macarthur;

Στους τελευταίους 5 αγώνες η Newcastle Jets FC έχει ρεκόρ 5-0-0 (3,00 πόντοι ανά αγώνα) και η Macarthur 1-3-1 (1,20 πόντοι ανά αγώνα).

Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για Newcastle Jets FC - Macarthur;

Το στατιστικό υπόβαθρο του Newcastle Jets FC - Macarthur — φόρμα, head-to-head, γκολ, BTTS και Over/Under — είναι σε αυτή τη σελίδα. Η πρόγνωση με αιτιολόγηση και αξιολόγηση value βρίσκεται στην εφαρμογή NoFluffPicks.