União Santarém - Lusitano Évora 1911: στατιστικά αγώνα
União Santarém - Lusitano Évora 1911: φόρμα, γκολ και βασικά στατιστικά
Βασικές πληροφορίες αγώνα
União Santarém αντιμετώπισε την Lusitano Évora 1911 στο Liga 3 (Πορτογαλία). Ο αγώνας διεξήχθη στις 9 Οκτωβρίου 2026. Τελικό σκορ: 3:0.
Τρέχουσα φόρμα
União Santarém: 1-1-3, 0.80 βαθμοί/αγώνα. Lusitano Évora 1911: 1-2-2, 1.00 βαθμοί/αγώνα.
Στατιστικά γκολ
União Santarém σκοράρει 0.60 και δέχεται 2.00 γκολ ανά αγώνα. Lusitano Évora 1911 σκοράρει 0.80 και δέχεται 1.00. Μέσος όρος λίγκας: 2.40 γκολ.
BTTS / Over / Under
BTTS: União Santarém 40%, Lusitano Évora 1911 40%. Over 2.5: União Santarém 40%, Lusitano Évora 1911 40%. Επίπεδο λίγκας: BTTS 48%, Over 2.5 46%.
xG, σουτ και στυλ
Lusitano Évora 1911 έχει υψηλότερο xG: 1.29 έναντι 1.16. União Santarém: 9.4 σουτ ανά αγώνα, Lusitano Évora 1911: 10.6.
Ημίχρονα αγώνα
União Santarém: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.60. Lusitano Évora 1911: προηγείται στο ημίχρονο 0%, γκολ στο δεύτερο ημίχρονο 0.40.
Γκολ ανά λεπτό
União Santarém: 76-90+ (2 γκολ). Lusitano Évora 1911: 76-90+ (2 γκολ). Είναι ιστορική κατανομή, όχι πρόβλεψη λεπτού γκολ.
Πλαίσιο λίγκας
Liga 3: 2.40 γκολ ανά αγώνα, BTTS 48%, Over 2.5 46%.
Μεταξύ τους
Πριν από αυτόν τον αγώνα υπήρχαν 2 προηγούμενες μεταξύ τους αναμετρήσεις: 1-0-1. Μέσος όρος γκολ 1.00, BTTS 0%.
Αρχειοθετημένη ανάλυση πριν από τον αγώνα
Η ανάλυση συντάχθηκε πριν από τη σέντρα. Τα συμπεράσματα βασίζονται αποκλειστικά στα δεδομένα που ήταν διαθέσιμα πριν από τον αγώνα και δεν περιλαμβάνουν το τελικό αποτέλεσμα ή τα στατιστικά μετά τον αγώνα.
Γενική ανάλυση αγώνα
Η ισοπαλία φαίνεται το πιθανότερο αποτέλεσμα, καθώς καμία από τις δύο ομάδες δεν έχει κερδίσει μέχρι στιγμής αγώνα στον αντίστοιχο ρόλο της ως γηπεδούχος ή φιλοξενούμενη. Η União Santarém προέρχεται από δύο νίκες στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, στα οποία σημείωσε 8 γκολ, ενώ η Lusitano Évora 1911 πέτυχε μία νίκη και 5 γκολ. Ωστόσο, στην έδρα της η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει κατά μέσο όρο μόλις 0,5 γκολ, ενώ οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν βρει ακόμη δίχτυα εκτός έδρας, παρότι ο μέσος όρος xG τους ανέρχεται σε 1,17. Η União δημιουργεί εντός έδρας ευκαιρίες με μέση αξία 1,30 xG, όμως η άμυνα της Lusitano επιτρέπει μόλις 0,80 xG εκτός έδρας και δέχεται κατά μέσο όρο 0,5 γκολ. Η αμυντική αποτελεσματικότητα των φιλοξενούμενων, σε συνδυασμό με τα προβλήματα στο σκοράρισμα που αντιμετωπίζουν αμφότερες οι ομάδες υπό αυτές τις συνθήκες, συνηγορεί υπέρ ενός ισορροπημένου αγώνα με λίγα γκολ.
Δείτε τη στατιστική επισκόπησηBTTS - θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Το ισχυρότερο στοιχείο υπέρ της επιλογής «Όχι» προκύπτει από τους εκτός έδρας αγώνες της Lusitano: οι φιλοξενούμενοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0 γκολ, δεν βρήκαν δίχτυα στο 100% αυτών των αγώνων και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 0% των περιπτώσεων. Επιπλέον, δέχονται εκτός έδρας μόλις 0,5 γκολ κατά μέσο όρο και κρατούν ανέπαφη την εστία τους στο 50% των αγώνων, γεγονός που περιορίζει και τις πιθανότητες των γηπεδούχων να σκοράρουν. Ωστόσο, δεν πρόκειται για επιλογή χωρίς ρίσκο, καθώς η União Santarém έχει G/G στο 67% των εντός έδρας αγώνων της, ενώ η Lusitano σκόραρε κατά μέσο όρο 1,0 γκολ στα τελευταία πέντε παιχνίδια της. Το εκτός έδρας xG των φιλοξενούμενων είναι 1,17, επομένως μπορούν να δημιουργούν ευκαιρίες παρά το γεγονός ότι δεν έχουν σκοράρει σε αυτούς τους αγώνες. Παρ’ όλα αυτά, η απόκλιση μεταξύ των ευκαιριών τους και της αποτελεσματικότητάς τους, σε συνδυασμό με την ισχυρή εκτός έδρας άμυνά τους, ενισχύει το σενάριο να μη σκοράρει τουλάχιστον μία από τις δύο ομάδες (N/G).
Δείτε τα στατιστικά BTTSOver/Under - ανάλυση αριθμού γκολ
Το ισχυρότερο σήμα δείχνει προς Under 3,5 γκολ: στους μέχρι τώρα αγώνες των δύο ομάδων στο εξεταζόμενο δείγμα, το όριο αυτό δεν ξεπεράστηκε, ενώ ο μέσος όρος του πρωταθλήματος είναι 2,4 γκολ. Η União Santarém σκοράρει κατά μέσο όρο 1,33 γκολ, ενώ η Lusitano Évora 1911 δεν έχει σκοράρει ακόμη στο αντίστοιχο δείγμα, αν και το μέσο xG της, στο 1,17, υποδηλώνει ότι δεν πρέπει να αποκλειστεί το ενδεχόμενο να σκοράρουν οι φιλοξενούμενοι. Στους πέντε τελευταίους αγώνες, και οι δύο ομάδες ξεπέρασαν το όριο των 2,5 γκολ στο 60% των περιπτώσεων, γι’ αυτό και η γραμμή των 2,5 είναι λιγότερο ξεκάθαρη. Η πρόβλεψη για 1,28 γκολ των γηπεδούχων και 0,97 των φιλοξενούμενων δίνει συνολικά 2,25 γκολ, στηρίζοντας την επιλογή Under 3,5, παρά την πιθανότητα να σημειωθούν δύο ή τρία γκολ.
Δείτε τα στατιστικά Over/UnderHT/FT - σενάριο ημιχρόνου και τελικού αποτελέσματος
Η ισοπαλία στο Ημίχρονο είναι το πιθανότερο σενάριο: οι γηπεδούχοι ήταν ισόπαλοι στο 45ο λεπτό σε 2 από τα 3 εντός έδρας παιχνίδια τους, ενώ οι φιλοξενούμενοι και στα δύο εκτός έδρας παιχνίδια που έχουν δώσει μέχρι στιγμής. Η Lusitano δεν έχει δεχθεί ακόμη γκολ πριν από το ημίχρονο εκτός έδρας, ενώ η União δεν είχε προηγηθεί ούτε μία φορά εντός έδρας σε αυτό το σημείο, οπότε η πιθανότητα να πάρουν νωρίς το προβάδισμα οι γηπεδούχοι δεν στηρίζεται τόσο ισχυρά. Μετά την ανάπαυλα, η ισορροπία γέρνει υπέρ της União: στα πέντε τελευταία παιχνίδια της σημείωσε κατά μέσο όρο 1,4 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, έναντι 0,6 της Lusitano. Οι γηπεδούχοι έχουν επίσης υψηλότερο μέσο όρο xG, 1,38 έναντι 1,17, ενώ οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν σκοράρει ακόμη στα δύο εκτός έδρας παιχνίδιά τους. Ως εκ τούτου, επιλέγω ισοπαλία στο Ημίχρονο και νίκη της União στο Τελικό (X/1), αν και ο μικρός αριθμός εκτός έδρας αγώνων της Lusitano καθιστά την ισοπαλία στο τέλος των 90 λεπτών μια σημαντική εναλλακτική.
Δείτε τα στατιστικά πρώτου και δεύτερου ημιχρόνουΑνα ημιχρονο
Στατιστικα αγωνα
Προφίλ πριν τον αγώνα— τι δείχνουν τα δεδομένα σεζόν;
Το προφίλ βασίζεται σε δεδομένα σεζόν και φόρμα. Τα στατιστικά ροής αγώνα εμφανίζονται μόνο μετά τον αγώνα.
Στατιστικά ομάδων— ποια ομάδα είναι πιο αποτελεσματική;
Σύγκριση επίθεσης και άμυνας των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Ποιότητα σουτ
| União Santarém | Lusitano Évora 1911 | |
|---|---|---|
| Ακρίβεια (σουτ στον στόχο) | 32% | 38% |
| Ποιότητα ευκαιριών (xG ανά σουτ) | 0.12 | 0.12 |
| Τελείωμα (γκολ ανά σουτ στον στόχο) | 0.20 | 0.20 |
xG ανά σουτ γύρω στο 0.08 συνήθως σημαίνει προσπάθειες από μακριά· 0.15+ συνήθως σημαίνει ευκαιρίες στην περιοχή. Η ετικέτα στιλ προκύπτει από κατοχή, όγκο σουτ και μετατροπή.
* Το xG (αναμενόμενα γκολ) λέει πόσα γκολ θα έπρεπε να σκοράρει μια ομάδα από τις ευκαιρίες της. Αν τα πραγματικά γκολ ξεπερνούν το xG, το τελείωμα είναι πάνω από τον μέσο όρο· αν μένουν κάτω, χάνονται ευκαιρίες.
Φόρμα ομάδων— ποια είναι σε καλύτερη κατάσταση;
Τα τελευταία πέντε ματς και το συνολικό ρεκόρ σεζόν, εντός και εκτός.
Η Lusitano Évora 1911 είναι 25% καλύτερη σε: φόρμα τελευταίων 5.
0.8 π. / αγώνα - União Santarém · 1 π. / αγώνα - Lusitano Évora 1911
Γκολ— πώς σκοράρουν και δέχονται γκολ οι δύο ομάδες;
Πόσα γκολ σκοράρουν και δέχονται οι ομάδες, και πόσο συχνά κρατούν clean sheet ή μένουν χωρίς γκολ.
Η Lusitano Évora 1911 είναι 33% καλύτερη σε: γκολ υπέρ ανά αγώνα.
0.6 γκολ / αγώνα - União Santarém · 0.8 γκολ / αγώνα - Lusitano Évora 1911
Η Lusitano Évora 1911 είναι 100% καλύτερη σε: γκολ κατά ανά αγώνα.
2 γκολ / αγώνα - União Santarém · 1 γκολ / αγώνα - Lusitano Évora 1911
União Santarém σκοράρει στο 40% των αγώνων (2 από 5 αγώνες), ενώ Lusitano Évora 1911 κρατά clean sheet στο 20% (1 από 5 αγώνες).
Lusitano Évora 1911 σκοράρει στο 40% των αγώνων (2 από 5 αγώνες), ενώ União Santarém κρατά clean sheet στο 0% (0 από 5 αγώνες).
Πόσο συχνά σκοράρει τουλάχιστον...
Πόσο συχνά δέχεται τουλάχιστον...
* Τα στατιστικά περιλαμβάνουν εντός και εκτός έδρας αγώνες και των δύο ομάδων στην τρέχουσα σεζόν.
Σκοράρουν και οι δύο (BTTS)— πόσο συχνά σκοράρουν και οι δύο ομάδες;
Πόσο συχνά στα παιχνίδια των δύο ομάδων σκοράρουν και οι δύο πλευρές, σε σύγκριση με τον μέσο όρο λίγκας.
Μοτίβα γκολ
BTTS και σύνολο γκολ
Σύνολο γκολ (Over/Under)— πόσο συχνά ξεπερνούν οι αγώνες τις γραμμές γκολ;
Πόσο συχνά τα ματς αυτών των ομάδων περνούν γραμμές γκολ συνολικά και ανά ημίχρονο.
Ολόκληρος αγώνας - σύγκριση ομάδων (Over)
Over / Under - União Santarém
Over / Under - Lusitano Évora 1911
1ο ημίχρονο
2ο ημίχρονο
Ημίχρονα αγώνα— σε ποιο ημίχρονο σκοράρουν συχνότερα;
Πώς μοιράζουν οι ομάδες την απόδοση ανάμεσα σε πρώτο και δεύτερο ημίχρονο.
Η Lusitano Évora 1911 είναι 100% καλύτερη σε: φόρμα 1ου ημιχρόνου (πόντοι ημιχρόνου).
0.4 π. / αγώνα - União Santarém · 0.8 π. / αγώνα - Lusitano Évora 1911
Πριν το ημίχρονο (1ο)
Μετά το ημίχρονο (2ο)
União Santarém - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
Lusitano Évora 1911 - αποτελέσματα 2ου ημιχρόνου
Η άμυνα μένει σταθερή σε όλο τον αγώνα.
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.40 | 1.00 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.0 | 0.6 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 1.0 | 1.0 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 1.6 |
| 1 γκολ | 60% | 80% |
| 2 γκολ | 20% | 80% |
| 3 γκολ | 20% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 40% |
| Χωρίς γκολ | 100% | 60% |
| Διαφορά γκολ | -5 | -2 |
| 1ο ημίχρονο | 2ο ημίχρονο | |
|---|---|---|
| Πόντοι ανά αγώνα | 0.80 | 1.20 |
| Γκολ υπέρ / αγώνα | 0.4 | 0.4 |
| Γκολ κατά / αγώνα | 0.6 | 0.4 |
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | 1.0 | 0.8 |
| 1 γκολ | 60% | 60% |
| 2 γκολ | 40% | 20% |
| 3 γκολ | 0% | 0% |
| Ανέπαφη εστία | 40% | 60% |
| Χωρίς γκολ | 60% | 60% |
| Διαφορά γκολ | -1 | 0 |
* Τα χρώματα στους πίνακες δείχνουν συχνότητα: το πράσινο είναι συχνό, το κίτρινο μέτριο, το κόκκινο σπάνιο. Είναι συχνότητα, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Γκολ ανά λεπτό— πότε μπαίνουν τα γκολ;
Φάσεις του αγώνα στις οποίες οι ομάδες σκοράρουν και δέχονται πιο συχνά.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 31-45 (3). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
Πιο επικίνδυνη στα λεπτά 76-90 (2 goals). Δέχεται τα περισσότερα στα 16-30 (2). Ισοζύγιο τέλους (76-90): +1 - κερδίζει τα φινάλε των αγώνων.
* Τα διαστήματα 31-45 και 76-90 περιλαμβάνουν γκολ των καθυστερήσεων.
Πρόσθετοι δείκτες ομάδων— τι δείχνουν τα xG, η αποτελεσματικότητα και η φόρμα;
Σύγκριση της ποιότητας ευκαιριών, των αποτελεσμάτων και των τάσεων από τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν.
Προφίλ αγώνα
União Santarém
Lusitano Évora 1911
* Ο εκτιμώμενος αριθμός και η κατανομή γκολ, η εκτίμηση BTTS, ο κίνδυνος 0:0 και το εύρος γκολ υπολογίζονται από δημόσιους μέσους όρους και συχνότητες της σεζόν. Είναι στατιστικό προφίλ, όχι ιδιωτική πρόβλεψη μοντέλου ή στοιχηματικό προγνωστικό. Οι υπόλοιποι δείκτες περιγράφουν αγώνες που έχουν ήδη παιχτεί.
Πλαίσιο λίγκας— είναι λίγκα με πολλά γκολ;
Πώς συγκρίνονται οι δύο ομάδες με τους μέσους όρους της λίγκας (Liga 3).
Ομάδες vs λίγκα
| União Santarém | Liga | Lusitano Évora 1911 | |
|---|---|---|---|
| Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα | ▲ 2.60 | 2.40 | ▼ 1.80 |
| Σκόραραν και οι δύο | ▼ 40% | 48% | ▼ 40% |
| Τουλ. 3 γκολ (Over 2.5) | ▼ 40% | 46% | ▼ 40% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 32% | ▼ 20% |
| Γκολ πριν το ημίχρονο | ▼ 60% | 64% | ▼ 60% |
| Γκολ μετά το ημίχρονο | ▲ 80% | 72% | ▼ 60% |
^ πράσινο = πάνω από τον μέσο όρο λίγκας, ˇ κόκκινο = κάτω από τον μέσο όρο λίγκας. Δείχνει την κατεύθυνση της διαφοράς, όχι βαθμολόγηση ομάδας.
Ενδεκάδες και γεγονότα
Επιβεβαιωμένοι βασικοί, αναπληρωματικοί και γεγονότα του αγώνα.
Γηπεδούχοι
Βασική ενδεκάδα
Αναπληρωματικοί
Φιλοξενούμενοι
Βασική ενδεκάδα
Χρονολόγιο αγώνα
Γκολ, κάρτες και αλλαγές σε χρονολογική σειρά.
- Lusitano Évora 1911ΑλλαγήΜπήκε: Marcos Vinicius Rosa SoaresΒγήκε: Eurichano Lourenço Setila Carvalho
Διαιτητής και προπονητές
Επιβεβαιωμένα πρόσωπα του αγώνα με συνδέσμους στα προφίλ της σεζόν.
Head-to-head
Προσφατοι αγωνες (2): União Santarém 1 - 0 - 1 Lusitano Évora 1911. Μεσος ορος γκολ 1.00, σκοραραν και οι δυο σε 0% αγώνες.
Συχνές ερωτήσεις
Ποιο ήταν το αποτέλεσμα União Santarém - Lusitano Évora 1911;
Ο αγώνας της Liga 3 έληξε União Santarém 3:0 Lusitano Évora 1911. Πλήρη στατιστικά, ανάλυση ανά ημίχρονο και head-to-head θα βρεις σε αυτή τη σελίδα.
Ποιο είναι το ιστορικό των αναμετρήσεων União Santarém - Lusitano Évora 1911;
Στις τελευταίες 2 απευθείας αναμετρήσεις η União Santarém κέρδισε 1, η Lusitano Évora 1911 1 και 0 έληξαν ισόπαλες. Μέσος όρος 1,00 γκολ, με τις δύο ομάδες να σκοράρουν στο 0%.
Τι δείχνουν τα στατιστικά γκολ πριν από το União Santarém - Lusitano Évora 1911;
Η União Santarém σκοράρει κατά μέσο όρο 0,60 γκολ ανά αγώνα και η Lusitano Évora 1911 0,80. Ο μέσος όρος της Liga 3 είναι 2,40 γκολ, με το Over 2.5 να επιβεβαιώνεται στο 46% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκοράρουν στο 40% των αγώνων της União Santarém και στο 40% της Lusitano Évora 1911.
Σε τι φόρμα βρίσκονται η União Santarém και η Lusitano Évora 1911;
Στους τελευταίους 5 αγώνες η União Santarém έχει ρεκόρ 1-1-3 (0,80 πόντοι ανά αγώνα) και η Lusitano Évora 1911 1-2-2 (1,00 πόντοι ανά αγώνα).
Πού βρίσκω πρόγνωση και ανάλυση για União Santarém - Lusitano Évora 1911;
Εδώ ελέγχεις τα νούμερα πριν το União Santarém - Lusitano Évora 1911: φόρμα, H2H, γκολ και Over/Under. Η πρόγνωση, το value και η αιτιολόγηση δημοσιεύονται στην εφαρμογή NoFluffPicks.


