Grb momčadi Juventus II
NapadačSezona 2026/2027

Simone Guerra

Juventus IISerie C Group APodaci aktualni na dan 06. studenoga 2026.
Otvori aplikaciju NoFluffPicks
NacionalnostItaly
PozicijaNapadač
Dob37 godina
Visina178 cm
Težina70 kg
Broj dresa17

Simone Guerra: sezona u brojkama

Simone Guerra igra za Juventus II u ligi Serie C Group A tijekom sezone 2026/2027. U 10 nastupa igrač je odigrao 312 minuta, postigao 2 golova i upisao 0 asistencija.

Dostupni podaci za napad dodaju Udarci: 8, Udarci u okvir: 6, Preciznost udaraca: 75,0%, Očekivani golovi (xG): 2,05 i xG bez jedanaesteraca: 2,05.

Dostupni podaci za obrana dodaju Startovi: 1, Presijecanja: 2, Izbijanja: 6 i Dobiveni dueli: 18.

Profil također povezuje 15 provjerenih nedavnih nastupa i uspoređuje učinak igrača kroz 2 sezona.

Pregled sezone

Vrijeme igre i učinak

Prednosti igrača

Učinak se uspoređuje s igračima na istoj poziciji i u istoj sezoni.

Prosječna ocjena2 / 100

Ispod prosjeka

Golovi / po 90 minuta99 / 100

Iznad prosjeka

Očekivani golovi (xG) / po 90 minuta98 / 100

Iznad prosjeka

Udarci / po 90 minuta86 / 100

Iznad prosjeka

Udarci u okvir / po 90 minuta98 / 100

Iznad prosjeka

Realizacija udaraca94 / 100

Iznad prosjeka

Asistencije / po 90 minuta65 / 100

Oko prosjeka

Očekivane asistencije (xA) / po 90 minuta31 / 100

Ispod prosjeka

Golovi minus xG
−0,05
Asistencije minus xA
−0,26
xG po udarcu
0,26
Udio nastupa u početnoj postavi
30%
Minute po nastupu
31,2
Usporedi igrača

Napad

8Udarci2,31 po 90 minuta
6Udarci u okvir1,73 po 90 minuta
2,05Očekivani golovi (xG)0,59 po 90 minuta
2,05xG bez jedanaesteraca0,59 po 90 minuta

Stvaranje prilika

0Asistencije0,00 po 90 minuta
0,26Očekivane asistencije (xA)0,08 po 90 minuta
3Ključna dodavanja0,87 po 90 minuta
2Centaršutevi0,58 po 90 minuta

Dodavanja i posjed

92Dodavanja26,54 po 90 minuta
71Točna dodavanja20,48 po 90 minuta

Obrana

1Startovi0,29 po 90 minuta
2Presijecanja0,58 po 90 minuta
6Izbijanja1,73 po 90 minuta

Disciplina

Nedavni nastupi

UtakmicaOcjenaUlogaGoloviAsistencijeDisciplina
Juventus II - Pro Vercelli02. stu 2026.1 : 1Zamjena00-
Trento - Juventus II25. lis 2026.2 : 1Zamjena00-
Juventus II - Renate19. lis 2026.2 : 1Zamjena00-
Juventus II - Lumezzane13. lis 2026.0 : 0Starter00-
Arzignano Valchiampo - Juventus II10. lis 2026.2 : 1Zamjena00-
Desenzano Calvina - Juventus II26. ruj 2026.0 : 0Starter00-
Juventus II - AlbinoLeffe20. ruj 2026.3 : 5Zamjena20-
Cittadella - Juventus II17. ruj 2026.2 : 0Zamjena00-
Ospitaletto - Juventus II13. ruj 2026.3 : 0Starter00-
Juventus II - Pergolettese06. ruj 2026.0 : 0Zamjena00-
Athletic Carpi - Juventus II30. kol 2026.3 : 3Zamjena00-
Juventus II - Novara22. kol 2026.1 : 0Zamjena00-
Juventus II - Bra26. tra 2026.2 : 2Zamjena00-
Pianese - Juventus II18. tra 2026.0 : 0Starter00-
Juventus II - Nuova Monterosi12. tra 2026.1 : 0Starter00-

Karijera po sezonama

SezonaLigaNastupiMinuteGoloviAsistencije
2026/2027Serie C Group A1031220
2025/2026Serie C Group B312.26495

Istražite analizu utakmica, prognoze, Value Betove i potpuno obrazloženje u aplikaciji NoFluffPicks.

Otvori aplikaciju NoFluffPicks

Često postavljana pitanja

Za koju momčad igra Simone Guerra?

Simone Guerra je registriran za Juventus II u ligi Serie C Group A tijekom sezone 2026/2027.

Koliko golova i asistencija ima Simone Guerra?

2 golova i 0 asistencija u 10 nastupa.

Koliko je minuta odigrao Simone Guerra?

312 minuta u 10 nastupa.

Koja je statistika igrača dostupna?

Vrijeme igre, golovi, asistencije i kartoni, kao i xG, xA, udarci, dodavanja, dribling, obrana, vratarske statistike i zapisnici utakmica kad ih izvor pruža.