Kuvajt - Kuwait Premier LeagueSabah Al Salem StadiumPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Utakmica odgođena

Vrijeme utakmice može se promijeniti. Statistika ostaje dostupna kao kontekst utakmice.

Al Arabi - Al Salmiyah: statistika utakmice

Al Arabi protiv Al Salmiyah: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Al Arabi igra protiv Al Salmiyah u ligi Kuwait Premier League (Kuvajt). Vrijeme utakmice može se promijeniti. Statistika ostaje dostupna kao kontekst utakmice. Stadion: Sabah Al Salem Stadium.

Trenutačna forma

Al Arabi: 0-3-1, 0,75 bodova po utakmici. Al Salmiyah: 2-0-2, 1,50 bodova po utakmici.

Statistika golova

Al Arabi postiže 2,00 i prima 2,25 golova po utakmici. Al Salmiyah postiže 1,00 i prima 1,00. Prosjek lige: 3,08 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Al Arabi 100%, Al Salmiyah 25%. Over 2.5: Al Arabi 75%, Al Salmiyah 25%. Razina lige: BTTS 58%, Over 2.5 54%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Al Arabi 1,61, Al Salmiyah 1,94. Udarci po utakmici: Al Arabi 13,5, Al Salmiyah 14,8. Prosječan posjed: Al Arabi 61%, Al Salmiyah 60%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Al Arabi: vodstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Al Salmiyah: vodstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (3) za Al Arabi i 31-45+ (2) za Al Salmiyah. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Kuwait Premier League: 3,08 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 54%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-2. Prosjek golova 2,00, BTTS 33%.

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2Postignuti golovi / utakmica1
Al ArabiAl Salmiyah
2.25Primljeni golovi / utakmica1
Al ArabiAl Salmiyah
61%Prosječan posjed60%
Al ArabiAl Salmiyah
6Udarci u okvir / utakmica6.75
Al ArabiAl Salmiyah

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.5Udarci po utakmici14.75
Al ArabiAl Salmiyah
6Udarci u okvir6.75
Al ArabiAl Salmiyah
14.8%Realizacija udaraca6.8%
Al ArabiAl Salmiyah
61%Posjed60%
Al ArabiAl Salmiyah
1.61xG za1.94
Al ArabiAl Salmiyah
1xG protiv1.38
Al ArabiAl Salmiyah

Kvaliteta udaraca

Al Arabi: Učinkovita realizacijaAl Salmiyah: Dominantna
Al ArabiAl Salmiyah
Preciznost (udarci u okvir)44%46%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.330.15

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Al Salmiyah je 100% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.75 bodova / utakmica - Al Arabi · 1.5 bodova / utakmica - Al Salmiyah

Al Arabi
DLDD
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W75% D25% L
Sezona (P-N-I)
0-3-1
0.75 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-3-1
0.75 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-1-0
D
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 2.3xG: 1.61xG protivnika: 1.00BTTS: 100%Over 2.5: 75%
Al Salmiyah
LWWL
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W0% D50% L
Sezona (P-N-I)
2-0-2
1.50 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-2
1.50 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-0
Posljednjih 5 u gostima
1-0-0
W
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.94xG protivnika: 1.38BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Al Arabi je 100% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2 golova / utakmica - Al Arabi · 1 golova / utakmica - Al Salmiyah

Al Salmiyah je 125% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.25 golova / utakmica - Al Arabi · 1 golova / utakmica - Al Salmiyah

Profil zabijanja momčadi Al Arabi: vrlo snažno

Al Arabi postiže pogodak u 100% utakmica (4 od 4 utakmica), dok Al Salmiyah ima Clean sheet u 50% utakmica (2 od 4 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Al Salmiyah: vrlo snažno

Al Salmiyah postiže pogodak u 75% utakmica (3 od 4 utakmica), dok Al Arabi ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 4 utakmica).

8Postignuti golovi (sezona)4
Al ArabiAl Salmiyah
9Primljeni golovi (sezona)4
Al ArabiAl Salmiyah
4.25Prosječan broj golova u utakmici2
Al ArabiAl Salmiyah
8Postignuti golovi (posljednjih 5)4
Al ArabiAl Salmiyah
9Primljeni golovi (posljednjih 5)4
Al ArabiAl Salmiyah

Koliko često postižu barem...

100%1 gol75%
Al ArabiAl Salmiyah
50%2 gola25%
Al ArabiAl Salmiyah
50%3 gola0%
Al ArabiAl Salmiyah
0%4 gola0%
Al ArabiAl Salmiyah

Koliko često primaju barem...

100%1 gol50%
Al ArabiAl Salmiyah
75%2 gola50%
Al ArabiAl Salmiyah
50%3 gola0%
Al ArabiAl Salmiyah
0%4 gola0%
Al ArabiAl Salmiyah

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

50%BTTS na poluvremenu0%
Al ArabiAl Salmiyah
50%BTTS u oba poluvremena0%
Al ArabiAl Salmiyah
50%Zabijali u oba poluvremena0%
Al ArabiAl Salmiyah

BTTS i broj golova

75%Min. 3 gola i BTTS25%
Al ArabiAl Salmiyah
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Al ArabiAl Salmiyah
100%BTTS – zadnjih 525%
Al ArabiAl Salmiyah

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena50%
Al ArabiAl Salmiyah
50%Min. 2 gola prije poluvremena25%
Al ArabiAl Salmiyah
50%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Al ArabiAl Salmiyah

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena75%
Al ArabiAl Salmiyah
75%Min. 2 gola nakon poluvremena25%
Al ArabiAl Salmiyah
50%Min. 3 gola nakon poluvremena25%
Al ArabiAl Salmiyah

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Al Arabi je 20% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.5 bodova / utakmica - Al Arabi · 1.25 bodova / utakmica - Al Salmiyah

Al Arabi — stanje na poluvremenu
50% vode0% izjednačeno50% gube
Al Salmiyah — stanje na poluvremenu
25% vode50% izjednačeno25% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.5Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.25
Al ArabiAl Salmiyah
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
Al ArabiAl Salmiyah
1Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.25
Al ArabiAl Salmiyah
2Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.75
Al ArabiAl Salmiyah
25%Clean sheet prije poluvremena75%
Al ArabiAl Salmiyah
25%Bez gola prije poluvremena75%
Al ArabiAl Salmiyah

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.5Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1
Al ArabiAl Salmiyah
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Al ArabiAl Salmiyah
1.25Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.75
Al ArabiAl Salmiyah
2.25Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.25
Al ArabiAl Salmiyah
25%Clean sheet nakon poluvremena50%
Al ArabiAl Salmiyah
25%Bez gola nakon poluvremena50%
Al ArabiAl Salmiyah

Al Arabi — rezultati drugog poluvremena

50% W0% D50% L
6
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.50
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva0%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobjeđuje u 0%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Al Salmiyah — rezultati drugog poluvremena

25% W25% D50% L
5
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.25
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva200%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobjeđuje u 50%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Al Arabi — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.501.50
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica1.01.3
Prosječan broj golova u utakmici2.02.3
1 gol100%100%
2 gola50%75%
3 gola50%50%
Clean sheet25%25%
Bez gola25%25%
Gol-razlika0-1
Poluvrijeme: 50% vode - 0% izjednačeno - 50% gube
2. poluvrijeme: 50% pobijedili - 0% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 50% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Al Salmiyah — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.251.00
Postignuti golovi / utakmica0.50.5
Primljeni golovi / utakmica0.30.8
Prosječan broj golova u utakmici0.81.3
1 gol50%75%
2 gola25%25%
3 gola0%25%
Clean sheet75%50%
Bez gola75%50%
Gol-razlika+1-1
Poluvrijeme: 25% vode - 50% izjednačeno - 25% gube
2. poluvrijeme: 25% pobijedili - 25% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Al Arabi
ZabijenoPrimljeno
1
1
0-15
2
2
16-30
1
1
31-45
1
1
46-60
0
1
61-75
3
3
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Al Salmiyah
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
1
16-30
2
0
31-45
0
2
46-60
1
0
61-75
1
1
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.13
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 1.6
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
101%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
63%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-36%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
75%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Al Arabi

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.61
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.86
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.39
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-1.25
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
141%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
135%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
38% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
38%

Al Salmiyah

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.56
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.56
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.94
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.38
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
60%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
70%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
25% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Kuwait Premier League.

Momčadi u odnosu na ligu

Al ArabiLigaAl Salmiyah
Prosječan broj golova u utakmici▲ 4.253.08▼ 2.00
Obje momčadi zabile▲ 100%58%▼ 25%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 75%54%▼ 25%
Clean sheetovi▼ 0%23%▲ 50%
Gol prije poluvremena▲ 100%79%▼ 50%
Gol nakon poluvremena▲ 100%83%▼ 75%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.08
Prosjek golova po utakmici
58%
Obje momčadi zabile
54%
Min. 3 gola (Over 2.5)
23%
Clean sheetovi
1.42
Domaći golovi / utakmica
1.67
Gostujući golovi / utakmica
+-15%
Prednost domaćeg napada
+-18%
Prednost domaće obrane
+0%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
79%
1 gol
29%
2 gola
13%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
83%
1 gol
46%
2 gola
33%
3 gola
13%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (3): Al Arabi 1 - 0 - 2 Al Salmiyah. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 33% utakmica.