Saudijska Arabija - First DivisionPodaci aktualni na dan 16. listopada 2026.

Al-Saqer - Al Akhdoud: statistika utakmice

Grb momčadi Al-Saqer
Al-Saqer
0 : 0poluvrijeme 0:0
Grb momčadi Al Akhdoud
Al Akhdoud

Al-Saqer protiv Al Akhdoud: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Al-Saqer je igrao protiv Al Akhdoud u ligi First Division (Saudijska Arabija). Utakmica je odigrana 31. kolovoza 2026.. Konačni rezultat: 0:0.

Trenutačna forma

Al-Saqer: 0-2-0, 1,00 bodova po utakmici. Al Akhdoud: 1-1-0, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Al-Saqer postiže 0,50 i prima 0,50 golova po utakmici. Al Akhdoud postiže 1,50 i prima 0,50. Prosjek lige: 2,00 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Al-Saqer 50%, Al Akhdoud 50%. Over 2.5: Al-Saqer 0%, Al Akhdoud 0%. Razina lige: BTTS 39%, Over 2.5 28%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Al-Saqer 1,20, Al Akhdoud 1,84. Udarci po utakmici: Al-Saqer 12,0, Al Akhdoud 16,0. Prosječan posjed: Al-Saqer 53%, Al Akhdoud 48%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Al-Saqer: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Al Akhdoud: vodstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (1) za Al-Saqer i 76-90+ (2) za Al Akhdoud. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

First Division: 2,00 golova po utakmici, BTTS 39%, Over 2.5 28%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Al Akhdoud zauzima 2. mjesto, dok je Al-Saqer 11., a gosti su u posljednjih pet utakmica osvojili 10 bodova zahvaljujući 3 pobjede i jednom remiju. Ofenzivna prednost gostiju jasno je izražena: u gostima postižu prosječno 1,5 pogodaka, stvaraju xG od 1,71 i upućuju 5,5 udaraca u okvir, dok su domaćini kod kuće postigli 0 pogodaka i uputili samo 1 udarac u okvir. Al-Saqer doduše ima samo jedan poraz u posljednjih pet utakmica i u njima je primio tek 3 pogotka, no u jedinom domaćem nastupu nije postigao pogodak. Gosti su također stabilniji u obrani, u gostima primaju prosječno 0,5 pogodaka uz xGA od 1,13, pa bi njihova veća kvaliteta stvorenih prilika trebala prevagnuti u njihovu korist.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Oklada „BTTS – ne” neznatno je jača opcija jer je u posljednjih pet utakmica BTTS prošao kod obje momčadi u samo 40% susreta, što je ispod ligaške vrijednosti od 42%. Al-Saqer i Al Akhdoud u tom su razdoblju primali samo 0,6 gola po utakmici, što ukazuje na realnu mogućnost da jedna od momčadi neće uspjeti postići pogodak. Al Akhdoud također ima 50% utakmica bez primljenog pogotka u dostupnim sezonskim podacima, uz samo 0,5 primljenih golova po susretu. Domaćini su doduše u dobroj formi, s prosjekom od 1,4 gola u posljednjih pet utakmica, ali njihov xG od 1,59 u odnosu na xG protiv Al Akhdouda od 1,38 ne daje dovoljnu prednost za snažan zaključak da će obje momčadi postići pogodak. Gosti stvaraju mnogo prilika, uz prosjek od 1,6 gola i 1,34 xG u posljednjih pet nastupa, pa je vjerojatniji ishod u kojem će oni postići pogodak, ali bez jamstva da će Al-Saqer zatresti mrežu.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

U posljednjih pet utakmica Al-Saqera prosječno je postignuto 2,0 gola, pri čemu je momčad postizala 1,4, a primala samo 0,6 gola po susretu. Al Akhdoud je u istom razdoblju bilježio prosjek od 2,2 gola po utakmici, uz 1,6 postignutih i 0,6 primljenih golova. Samo 40% posljednjih utakmica Al-Saqera i 20% utakmica Al Akhdouda završilo je s više od 2,5 gola, a obje su obrane zajedno primile samo po 3 gola u pet nastupa. xG iz posljednjih pet utakmica sugerira umjerenu proizvodnju prilika: 1,59 za domaćine i 1,34 za goste, stoga prognoza od 2,20 gola ne podupire scenarij s najmanje četiri pogotka. Najjača opcija je manje od 3,5 gola, jer bi za njezino rušenje bilo potrebno nadjačati trenutačnu čvrstinu obiju obrana.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij je neriješen rezultat na poluvremenu i pobjeda Al Akhdouda na kraju utakmice, jer su domaćini imali neriješen rezultat nakon 45 minuta u 75% posljednjih pet susreta, dok im je prosjek u prvom poluvremenu iznosio samo 0,75 gola. Al Akhdoud je pobijedio u 60% posljednjih pet utakmica, naspram 40% pobjeda Al-Saqera, a prosječno je postizao 1,6 gola, u usporedbi s 1,4 gola domaćina. Gosti posebno dobro izgledaju nakon poluvremena: tada postižu prosječno 1,0 gol, primaju samo 0,2, a druga su poluvremena dobili u 60% tih susreta. Osim toga, Al Akhdoud u prosjeku stvara xG 1,71 i upućuje 5,5 udaraca u okvir po utakmici, što podupire scenarij u kojemu u završnoj fazi susreta lomi izjednačen početak. Konačni neriješeni rezultat ostaje realna alternativa, no prednost gostiju u posljednjim rezultatima i igri nakon poluvremena jasnije upućuje na X/2.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

62Posjed (%)38
Al-SaqerAl Akhdoud
22Udarci4
Al-SaqerAl Akhdoud
12Udarci u okvir2
Al-SaqerAl Akhdoud
2.78xG0.74
Al-SaqerAl Akhdoud
4Korneri0
Al-SaqerAl Akhdoud
79Opasni napadi47
Al-SaqerAl Akhdoud
16Prekršaji9
Al-SaqerAl Akhdoud
1Kartoni2
Al-SaqerAl Akhdoud

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

0.5Postignuti golovi / utakmica1.5
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Primljeni golovi / utakmica0.5
Al-SaqerAl Akhdoud
53%Prosječan posjed48%
Al-SaqerAl Akhdoud
1Udarci u okvir / utakmica6
Al-SaqerAl Akhdoud

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12Udarci po utakmici16
Al-SaqerAl Akhdoud
1Udarci u okvir6
Al-SaqerAl Akhdoud
4.2%Realizacija udaraca9.4%
Al-SaqerAl Akhdoud
53%Posjed48%
Al-SaqerAl Akhdoud
1.2xG za1.84
Al-SaqerAl Akhdoud
1.27xG protiv1.13
Al-SaqerAl Akhdoud

Kvaliteta udaraca

Al-Saqer: UravnoteženaAl Akhdoud: Napadačka
Al-SaqerAl Akhdoud
Preciznost (udarci u okvir)8%38%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.100.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.500.25

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Al Akhdoud je 100% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1 bodova / utakmica - Al-Saqer · 2 bodova / utakmica - Al Akhdoud

Al-Saqer
DD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W100% D0% L
Sezona (P-N-I)
0-2-0
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-2-0
1.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-1-0
D
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.5Primljeni golovi: 0.5xG: 1.20xG protivnika: 1.27BTTS: 50%Over 2.5: 0%
Al Akhdoud
WD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W50% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-1-0
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +2
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-0
2.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-0
Posljednjih 5 u gostima
1-1-0
WD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.5Primljeni golovi: 0.5xG: 1.84xG protivnika: 1.13BTTS: 50%Over 2.5: 0%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Al Akhdoud je 200% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.5 golova / utakmica - Al-Saqer · 1.5 golova / utakmica - Al Akhdoud

Profil zabijanja momčadi Al-Saqer: neujednačeno

Al-Saqer postiže pogodak u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Al Akhdoud ima Clean sheet u 50% utakmica (1 od 2 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Al Akhdoud: vrlo snažno

Al Akhdoud postiže pogodak u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Al-Saqer ima Clean sheet u 50% utakmica (1 od 2 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)3
Al-SaqerAl Akhdoud
1Primljeni golovi (sezona)1
Al-SaqerAl Akhdoud
1Prosječan broj golova u utakmici2
Al-SaqerAl Akhdoud
1Postignuti golovi (posljednjih 5)3
Al-SaqerAl Akhdoud
1Primljeni golovi (posljednjih 5)1
Al-SaqerAl Akhdoud

Koliko često postižu barem...

50%1 gol100%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%2 gola50%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%3 gola0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%4 gola0%
Al-SaqerAl Akhdoud

Koliko često primaju barem...

50%1 gol50%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%2 gola0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%3 gola0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%4 gola0%
Al-SaqerAl Akhdoud

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%BTTS u oba poluvremena0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Zabijali u oba poluvremena0%
Al-SaqerAl Akhdoud

BTTS i broj golova

0%Min. 3 gola i BTTS0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Al-SaqerAl Akhdoud
50%BTTS – zadnjih 550%
Al-SaqerAl Akhdoud

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

50%Min. 1 gol prije poluvremena50%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 2 gola prije poluvremena0%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Al-SaqerAl Akhdoud

2. poluvrijeme

50%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 2 gola nakon poluvremena50%
Al-SaqerAl Akhdoud
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Al-SaqerAl Akhdoud

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Al Akhdoud je 300% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.5 bodova / utakmica - Al-Saqer · 2 bodova / utakmica - Al Akhdoud

Al-Saqer — stanje na poluvremenu
0% vode50% izjednačeno50% gube
Al Akhdoud — stanje na poluvremenu
50% vode50% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.5Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)2
Al-SaqerAl Akhdoud
0Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.5
Al-SaqerAl Akhdoud
50%Clean sheet prije poluvremena100%
Al-SaqerAl Akhdoud
100%Bez gola prije poluvremena50%
Al-SaqerAl Akhdoud

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.5
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1
Al-SaqerAl Akhdoud
0Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Al-SaqerAl Akhdoud
0.5Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.5
Al-SaqerAl Akhdoud
100%Clean sheet nakon poluvremena50%
Al-SaqerAl Akhdoud
50%Bez gola nakon poluvremena50%
Al-SaqerAl Akhdoud

Al-Saqer — rezultati drugog poluvremena

50% W50% D0% L
1
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.50
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena-0.5

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Al Akhdoud — rezultati drugog poluvremena

50% W0% D50% L
4
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobjeđuje u 50%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Al-Saqer — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.502.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.5
Primljeni golovi / utakmica0.50.0
Prosječan broj golova u utakmici0.50.5
1 gol50%50%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet50%100%
Bez gola100%50%
Gol-razlika-1+1
Poluvrijeme: 0% vode - 50% izjednačeno - 50% gube
2. poluvrijeme: 50% pobijedili - 50% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Al Akhdoud — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.001.50
Postignuti golovi / utakmica0.51.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.5
Prosječan broj golova u utakmici0.51.5
1 gol50%100%
2 gola0%50%
3 gola0%0%
Clean sheet100%50%
Bez gola50%50%
Gol-razlika+1+1
Poluvrijeme: 50% vode - 50% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 50% pobijedili - 0% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Al-Saqer
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
1
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Al Akhdoud
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
2
0
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (2 goals). Najviše primaju u 61-75 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.50
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.5 : 1.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
75%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
50%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Al-Saqer

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.07
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.07
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.70
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.77
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
60%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
43%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.5
Kasni golovi
100% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
100%

Al Akhdoud

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.71
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.29
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.34
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.63
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
128%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
60%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.5
Kasni golovi
67% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
67%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige First Division.

Momčadi u odnosu na ligu

Al-SaqerLigaAl Akhdoud
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.002.00• 2.00
Obje momčadi zabile▲ 50%39%▲ 50%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 0%28%▼ 0%
Clean sheetovi▲ 50%42%▲ 50%
Gol prije poluvremena▼ 50%56%▼ 50%
Gol nakon poluvremena▼ 50%72%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.00
Prosjek golova po utakmici
39%
Obje momčadi zabile
28%
Min. 3 gola (Over 2.5)
42%
Clean sheetovi
0.83
Domaći golovi / utakmica
1.17
Gostujući golovi / utakmica
+-29%
Prednost domaćeg napada
+-41%
Prednost domaće obrane
+-17%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
56%
1 gol
28%
2 gola
0%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
72%
1 gol
22%
2 gola
11%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Al AkhdoudCrveni kartonSaud Salem
  2. Al AkhdoudZamjenaUšao: Nawaf Al-HawsawiIzašao: Ali Al Amri
  3. Al-SaqerŽuti kartonJasin Assehnoun
  4. Al AkhdoudZamjenaUšao: Balla SangareIzašao: Rui Pedro da Silva e Sousa
  5. Al AkhdoudZamjenaUšao: Ahmed Ali MajrashiIzašao: Jae Dambelley Sidibeh

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Al-Saqer protiv Al Akhdoud?

Utakmica lige First Division završila je rezultatom Al-Saqer 0:0 Al Akhdoud. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Al-Saqer protiv Al Akhdoud?

Al-Saqer prosječno postiže 0,50 golova po utakmici, a Al Akhdoud 1,50. Prosjek lige First Division iznosi 2,00 golova, a Over 2.5 javlja se u 28% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica momčadi Al-Saqer i 50% utakmica momčadi Al Akhdoud.

Kakva je aktualna forma momčadi Al-Saqer i Al Akhdoud?

U posljednjih pet utakmica Al-Saqer ima 0 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici). Al Akhdoud ima 1 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Al-Saqer protiv Al Akhdoud?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Al-Saqer protiv Al Akhdoud. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.