Al Sulaibikhat - Al Jahra: statistika utakmice
Al Sulaibikhat protiv Al Jahra: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Al Sulaibikhat je igrao protiv Al Jahra u ligi Kuwait Premier League (Kuvajt). Utakmica je odigrana 11. listopada 2026.. Stadion: Al-Salibikhaet Stadium. Konačni rezultat: 1:1.
Trenutačna forma
Al Sulaibikhat: 0-2-1, 0,67 bodova po utakmici. Al Jahra: 1-0-2, 1,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Al Sulaibikhat postiže 1,33 i prima 1,67 golova po utakmici. Al Jahra postiže 1,33 i prima 1,67. Prosjek lige: 3,13 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Al Sulaibikhat 67%, Al Jahra 67%. Over 2.5: Al Sulaibikhat 33%, Al Jahra 67%. Razina lige: BTTS 57%, Over 2.5 57%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Al Sulaibikhat 0,99, Al Jahra 0,84. Udarci po utakmici: Al Sulaibikhat 6,3, Al Jahra 6,7. Prosječan posjed: Al Sulaibikhat 47%, Al Jahra 35%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Al Sulaibikhat: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Al Jahra: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,33.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (1) za Al Sulaibikhat i 61-75 (3) za Al Jahra. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Kuwait Premier League: 3,13 golova po utakmici, BTTS 57%, Over 2.5 57%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Al Sulaibikhat ima malu prednost zahvaljujući domaćem terenu: u domaćim utakmicama prosječno upućuje 7 udaraca, od čega su 4 u okvir gola, dok Al Jahra u gostima bilježi 5, odnosno 2. Domaćini stvaraju i bolje prilike, uz xG od 1,24 u usporedbi s 0,76 kod gostiju, premda njihova obrana dopušta prilike vrijedne xG-a od 1,72 po utakmici. Al Jahra je izgubila obje dosadašnje gostujuće utakmice i u njima primala prosječno 2 gola, što povećava izglede domaćina unatoč njihovoj skromnoj učinkovitosti od 1 gola po domaćoj utakmici. Posljednjih pet utakmica obiju momčadi bilo je izjednačeno: domaćini su zabilježili 1 pobjedu i 3 remija, a gosti 2 pobjede i 1 remi. Budući da su sve dosadašnje domaće utakmice Al Sulaibikhata završile remijem, podjela bodova i dalje je realna mogućnost, no slabi nastupi Al Jahre u gostima pomiču prognozu na stranu domaćina.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
BTTS se dogodio u 100% utakmica domaćina i 50% utakmica gostiju u aktualnoj sezoni, iako rezultat domaćina treba uzeti s oprezom zbog malog uzorka. Al Sulaibikhat postiže prosječno 2,0 gola, dok Al Jahra prima 2,0, što ide u prilog pogotku domaćina. Šanse gostiju podupiru prosječni xG protivnika Al Sulaibikhata od 2,01 te činjenica da domaćin još nije sačuvao mrežu netaknutom. Rizik za okladu „da” predstavlja napad Al Jahre: njezin prosječni xG iznosi samo 0,76, a momčad nije postigla pogodak u 50% utakmica. Unatoč tome, u posljednjih pet susreta BTTS se pojavio u 80% utakmica gostiju, stoga scenarij u kojem obje momčadi postižu pogodak ocjenjujem nešto vjerojatnijim.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
U utakmicama obiju momčadi ove sezone u prosjeku pada po 3,0 gola, ali posljednjih pet susreta Al Sulaibikhata donijelo je prosječno 2,0 gola, a Al Jahre 2,8. Domaćini kod kuće postižu prosječno 2,0 gola, no njihov xG iznosi 1,02; gosti u gostima postižu 1,0 gol uz xG od 0,76, što upućuje na oprez pri procjeni sezonskih rezultata. U utakmicama domaćina dosad nije bilo više od 3 gola, dok je kod gostiju ta granica premašena u 50% susreta. Prognoza od 2,55 gola pokazuje da je manje od 3,5 gola najjači izbor, iako rezultati gostiju ne dopuštaju da ga se smatra sigurnim.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najvjerojatniji je remi na poluvremenu i pobjeda Al Sulaibikhata nakon utakmice: domaćini u svojoj dosadašnjoj domaćoj utakmici nisu postigli pogodak prije poluvremena, a Al Jahra to nije učinila ni u jednoj od svoje dvije gostujuće utakmice. U prilog odluci nakon poluvremena ide činjenica da je Al Sulaibikhat u toj domaćoj utakmici oba pogotka postigao tek u drugom poluvremenu, dok je Al Jahra u gostima nakon poluvremena primala prosječno 1 pogodak. Domaćini imaju i nešto bolji prosječni xG u tim uvjetima, 1,02 prema 0,76 gostiju, premda njihov prosjek od 2,01 xGA upućuje na rizik od primljenog pogotka. Ovaj tip zahtijeva oprez: Al Jahra je u posljednjih pet utakmica osvajala prosječno 1,4 boda, naspram 1,2 kod domaćina, a podaci za domaće i gostujuće utakmice obuhvaćaju samo jednu, odnosno dvije utakmice.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Al Sulaibikhat | Al Jahra | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 58% | 35% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.16 | 0.13 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.36 | 0.57 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Al Jahra je 49% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
0.67 bodova / utakmica - Al Sulaibikhat · 1 bodova / utakmica - Al Jahra
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Al Sulaibikhat postiže pogodak u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Al Jahra ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).
Al Jahra postiže pogodak u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok Al Sulaibikhat ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Al Sulaibikhat
Over / Under - Al Jahra
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Al Sulaibikhat — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Al Jahra — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.33 | 2.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.3 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.7 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.3 | 1.7 |
| 1 gol | 67% | 100% |
| 2 gola | 33% | 33% |
| 3 gola | 33% | 33% |
| Clean sheet | 33% | 33% |
| Bez gola | 67% | 33% |
| Gol-razlika | -2 | +1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.00 | 1.67 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 1.3 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.7 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 67% |
| 2 gola | 0% | 67% |
| 3 gola | 0% | 33% |
| Clean sheet | 0% | 67% |
| Bez gola | 100% | 33% |
| Gol-razlika | -3 | +2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
Najopasniji u minutama 61-75 (3 goals). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Al Sulaibikhat
Al Jahra
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Kuwait Premier League.
Momčadi u odnosu na ligu
| Al Sulaibikhat | Liga | Al Jahra | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 3.00 | 3.13 | ▼ 3.00 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 67% | 57% | ▲ 67% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 33% | 57% | ▲ 67% |
| Clean sheetovi | ▼ 0% | 24% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 67% | 78% | ▲ 100% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 100% | 83% | ▼ 67% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Ostali zabilježeni igrači
Gostujuća momčad
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
- Al SulaibikhatGolAbdullah Fahad Al-Awadhi
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Al Sulaibikhat protiv Al Jahra?
Utakmica lige Kuwait Premier League završila je rezultatom Al Sulaibikhat 1:1 Al Jahra. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Al Sulaibikhat protiv Al Jahra?
Al Sulaibikhat prosječno postiže 1,33 golova po utakmici, a Al Jahra 1,33. Prosjek lige Kuwait Premier League iznosi 3,13 golova, a Over 2.5 javlja se u 57% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica momčadi Al Sulaibikhat i 67% utakmica momčadi Al Jahra.
Kakva je aktualna forma momčadi Al Sulaibikhat i Al Jahra?
U posljednjih pet utakmica Al Sulaibikhat ima 0 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (0,67 bodova po utakmici). Al Jahra ima 1 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Al Sulaibikhat protiv Al Jahra?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Al Sulaibikhat protiv Al Jahra. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


