Katar - Stars LeagueKhalifa International StadiumPodaci aktualni na dan 20. listopada 2026.

Al Wakrah - Al Arabi: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Al Wakrah protiv Al Arabi: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Al Wakrah igra protiv Al Arabi u ligi Stars League (Katar). Utakmica je zakazana za 24. listopada 2026.. Stadion: Khalifa International Stadium.

Trenutačna forma

Al Wakrah: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Al Arabi: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Al Wakrah postiže 1,67 i prima 1,83 golova po utakmici. Al Arabi postiže 2,33 i prima 0,83. Prosjek lige: 3,42 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Al Wakrah 67%, Al Arabi 50%. Over 2.5: Al Wakrah 83%, Al Arabi 50%. Razina lige: BTTS 56%, Over 2.5 64%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Al Wakrah 1,94, Al Arabi 1,83. Udarci po utakmici: Al Wakrah 16,5, Al Arabi 16,2. Prosječan posjed: Al Wakrah 49%, Al Arabi 53%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Al Wakrah: vodstvo na poluvremenu 17%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Al Arabi: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (3) za Al Wakrah i 31-45+ (3) za Al Arabi. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Stars League: 3,42 golova po utakmici, BTTS 56%, Over 2.5 64%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-1. Prosjek golova 2,50, BTTS 50%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(2.99)
(3.67)
(2.13)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.67Postignuti golovi / utakmica2.33
Al WakrahAl Arabi
1.83Primljeni golovi / utakmica0.83
Al WakrahAl Arabi
49%Prosječan posjed53%
Al WakrahAl Arabi
5Udarci u okvir / utakmica6.33
Al WakrahAl Arabi

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

16.5Udarci po utakmici16.17
Al WakrahAl Arabi
5Udarci u okvir6.33
Al WakrahAl Arabi
10.1%Realizacija udaraca14.4%
Al WakrahAl Arabi
49%Posjed53%
Al WakrahAl Arabi
1.94xG za1.83
Al WakrahAl Arabi
1.95xG protiv1.57
Al WakrahAl Arabi

Kvaliteta udaraca

Al Wakrah: NapadačkaAl Arabi: Napadačka
Al WakrahAl Arabi
Preciznost (udarci u okvir)30%39%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.330.37

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Al Arabi je 57% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.4 bodova / utakmica - Al Wakrah · 2.2 bodova / utakmica - Al Arabi

Al Wakrah
LLDWW
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W33% D33% L
Sezona (P-N-I)
2-2-2
1.33 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-1-1
Posljednjih 5 kod kuće
1-1-1
DLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.8xG: 1.90xG protivnika: 1.94BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Al Arabi
DWDWW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W50% D0% L
Sezona (P-N-I)
3-3-0
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +9
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-1-0
Posljednjih 5 u gostima
3-1-0
DWWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.4Primljeni golovi: 0.6xG: 1.82xG protivnika: 1.71BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Al Arabi je 40% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.67 golova / utakmica - Al Wakrah · 2.33 golova / utakmica - Al Arabi

Al Arabi je 120% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.83 golova / utakmica - Al Wakrah · 0.83 golova / utakmica - Al Arabi

Profil zabijanja momčadi Al Wakrah: snažno

Al Wakrah postiže pogodak u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Al Arabi ima Clean sheet u 50% utakmica (3 od 6 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Al Arabi: vrlo snažno

Al Arabi postiže pogodak u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Al Wakrah ima Clean sheet u 17% utakmica (1 od 6 utakmica).

10Postignuti golovi (sezona)14
Al WakrahAl Arabi
11Primljeni golovi (sezona)5
Al WakrahAl Arabi
3.5Prosječan broj golova u utakmici3.17
Al WakrahAl Arabi
8Postignuti golovi (posljednjih 5)12
Al WakrahAl Arabi
9Primljeni golovi (posljednjih 5)3
Al WakrahAl Arabi

Koliko često postižu barem...

83%1 gol83%
Al WakrahAl Arabi
50%2 gola67%
Al WakrahAl Arabi
33%3 gola33%
Al WakrahAl Arabi
0%4 gola17%
Al WakrahAl Arabi

Koliko često primaju barem...

83%1 gol50%
Al WakrahAl Arabi
67%2 gola33%
Al WakrahAl Arabi
17%3 gola0%
Al WakrahAl Arabi
17%4 gola0%
Al WakrahAl Arabi

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

50%BTTS na poluvremenu17%
Al WakrahAl Arabi
33%BTTS u oba poluvremena0%
Al WakrahAl Arabi
50%Zabijali u oba poluvremena50%
Al WakrahAl Arabi

BTTS i broj golova

50%Min. 3 gola i BTTS33%
Al WakrahAl Arabi
33%Min. 3 gola bez BTTS-a17%
Al WakrahAl Arabi
60%BTTS – zadnjih 540%
Al WakrahAl Arabi

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena50%
Al WakrahAl Arabi
67%Min. 2 gola prije poluvremena33%
Al WakrahAl Arabi
17%Min. 3 gola prije poluvremena17%
Al WakrahAl Arabi

2. poluvrijeme

83%Min. 1 gol nakon poluvremena83%
Al WakrahAl Arabi
67%Min. 2 gola nakon poluvremena50%
Al WakrahAl Arabi
17%Min. 3 gola nakon poluvremena33%
Al WakrahAl Arabi

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Al Arabi je 67% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1 bodova / utakmica - Al Wakrah · 1.67 bodova / utakmica - Al Arabi

Al Wakrah — stanje na poluvremenu
17% vode50% izjednačeno33% gube
Al Arabi — stanje na poluvremenu
33% vode67% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.67
Al WakrahAl Arabi
0.67Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.83
Al WakrahAl Arabi
1.17Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
Al WakrahAl Arabi
1.83Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.17
Al WakrahAl Arabi
17%Clean sheet prije poluvremena83%
Al WakrahAl Arabi
33%Bez gola prije poluvremena50%
Al WakrahAl Arabi

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.5Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)2
Al WakrahAl Arabi
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.5
Al WakrahAl Arabi
0.67Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Al WakrahAl Arabi
1.67Prosjek golova (2. poluvrijeme)2
Al WakrahAl Arabi
33%Clean sheet nakon poluvremena67%
Al WakrahAl Arabi
33%Bez gola nakon poluvremena17%
Al WakrahAl Arabi

Al Wakrah — rezultati drugog poluvremena

33% W50% D17% L
6
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva194%

Vodi na poluvremenu u 17% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.5

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Al Arabi — rezultati drugog poluvremena

50% W50% D0% L
10
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
12
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.67
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva152%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 50%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Al Wakrah — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.60
Postignuti golovi / utakmica0.61.0
Primljeni golovi / utakmica1.20.6
Prosječan broj golova u utakmici1.81.6
1 gol100%80%
2 gola60%60%
3 gola20%20%
Clean sheet20%40%
Bez gola40%40%
Gol-razlika-3+2
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Al Arabi — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.802.20
Postignuti golovi / utakmica1.01.4
Primljeni golovi / utakmica0.40.2
Prosječan broj golova u utakmici1.41.6
1 gol60%80%
2 gola40%40%
3 gola20%20%
Clean sheet80%80%
Bez gola40%20%
Gol-razlika+3+6
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 40% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Al Wakrah
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
1
3
16-30
3
3
31-45
0
2
46-60
3
0
61-75
3
2
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (3 goals). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Al Arabi
ZabijenoPrimljeno
2
1
0-15
0
0
16-30
3
1
31-45
3
1
46-60
3
2
61-75
3
0
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (3 goals). Najviše primaju u 61-75 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.33
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.3 : 2.1
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
97%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
59%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-25%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
69%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
3%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 33 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Al Wakrah

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.01
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.15
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.27
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.12
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
100%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
105%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.07
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
30% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
30%

Al Arabi

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.26
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.24
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-4.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.50
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.74
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
133%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
50%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.20
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.7
Kasni golovi
21% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
21%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Stars League.

Momčadi u odnosu na ligu

Al WakrahLigaAl Arabi
Prosječan broj golova u utakmici• 3.503.42▼ 3.17
Obje momčadi zabile▲ 67%56%▼ 50%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 83%64%▼ 50%
Clean sheetovi▼ 17%28%▲ 50%
Gol prije poluvremena▲ 100%69%▼ 50%
Gol nakon poluvremena• 83%83%• 83%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.42
Prosjek golova po utakmici
56%
Obje momčadi zabile
64%
Min. 3 gola (Over 2.5)
28%
Clean sheetovi
1.67
Domaći golovi / utakmica
1.75
Gostujući golovi / utakmica
+-5%
Prednost domaćeg napada
+-5%
Prednost domaće obrane
+5%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
69%
1 gol
50%
2 gola
22%
3 gola
6%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
83%
1 gol
53%
2 gola
33%
3 gola
17%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Al Wakrah 0 - 1 - 1 Al Arabi. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Al Wakrah SC
0 : 1
Al Arabi SC
Al Arabi SC
2 : 2
Al Wakrah SC

Česta pitanja

Kada igraju Al Wakrah i Al Arabi?

Al Wakrah igra protiv Al Arabi 24. listopada 2026. u ligi Stars League na stadionu Khalifa International Stadium. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer Al Wakrah i Al Arabi?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Al Wakrah je pobijedio 0 puta, Al Arabi 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Al Wakrah protiv Al Arabi?

Al Wakrah prosječno postiže 1,67 golova po utakmici, a Al Arabi 2,33. Prosjek lige Stars League iznosi 3,42 golova, a Over 2.5 javlja se u 64% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica momčadi Al Wakrah i 50% utakmica momčadi Al Arabi.

Kakva je aktualna forma momčadi Al Wakrah i Al Arabi?

U posljednjih pet utakmica Al Wakrah ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Al Arabi ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Al Wakrah protiv Al Arabi?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.