Italija - Serie C Group AGewiss StadiumPodaci aktualni na dan 16. listopada 2026.

AlbinoLeffe - Novara: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

AlbinoLeffe protiv Novara: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

AlbinoLeffe igra protiv Novara u ligi Serie C Group A (Italija). Utakmica je zakazana za 18. listopada 2026.. Stadion: Gewiss Stadium.

Trenutačna forma

AlbinoLeffe: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Novara: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

AlbinoLeffe postiže 1,56 i prima 1,44 golova po utakmici. Novara postiže 0,89 i prima 1,33. Prosjek lige: 2,28 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: AlbinoLeffe 78%, Novara 44%. Over 2.5: AlbinoLeffe 56%, Novara 44%. Razina lige: BTTS 51%, Over 2.5 47%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: AlbinoLeffe 1,49, Novara 1,35. Udarci po utakmici: AlbinoLeffe 11,1, Novara 11,9. Prosječan posjed: AlbinoLeffe 45%, Novara 43%.

Prvo i drugo poluvrijeme

AlbinoLeffe: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,67. Novara: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,78.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (3) za AlbinoLeffe i 76-90+ (4) za Novara. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie C Group A: 2,28 golova po utakmici, BTTS 51%, Over 2.5 47%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosjek golova 4,50, BTTS 100%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(2.10)
(3.08)
(3.24)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.56Postignuti golovi / utakmica0.89
AlbinoLeffeNovara
1.44Primljeni golovi / utakmica1.33
AlbinoLeffeNovara
45%Prosječan posjed43%
AlbinoLeffeNovara
3.89Udarci u okvir / utakmica3
AlbinoLeffeNovara

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11.11Udarci po utakmici11.89
AlbinoLeffeNovara
3.89Udarci u okvir3
AlbinoLeffeNovara
14%Realizacija udaraca7.5%
AlbinoLeffeNovara
45%Posjed43%
AlbinoLeffeNovara
1.49xG za1.35
AlbinoLeffeNovara
1.71xG protiv1.5
AlbinoLeffeNovara

Kvaliteta udaraca

AlbinoLeffe: KontranapadačkaNovara: Uravnotežena
AlbinoLeffeNovara
Preciznost (udarci u okvir)35%25%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.130.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.400.30

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

AlbinoLeffe je 40% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.4 bodova / utakmica - AlbinoLeffe · 1 bodova / utakmica - Novara

AlbinoLeffe
LWDWL
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W33% D33% L
Sezona (P-N-I)
3-3-3
1.33 bodova / utakmica · gol-razlika +1
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-2-2
Posljednjih 5 kod kuće
0-2-2
DLLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 2.0xG: 1.49xG protivnika: 1.90BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Novara
DDLWL
Raspodjela sezonskih rezultata
22% W33% D44% L
Sezona (P-N-I)
2-3-4
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika -4
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-1-1
Posljednjih 5 u gostima
2-1-1
LWDW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.4xG: 1.35xG protivnika: 1.48BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

AlbinoLeffe je 75% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.56 golova / utakmica - AlbinoLeffe · 0.89 golova / utakmica - Novara

Novara je 8% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.44 golova / utakmica - AlbinoLeffe · 1.33 golova / utakmica - Novara

Profil zabijanja momčadi AlbinoLeffe: vrlo snažno

AlbinoLeffe postiže pogodak u 78% utakmica (7 od 9 utakmica), dok Novara ima Clean sheet u 11% utakmica (1 od 9 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Novara: snažno

Novara postiže pogodak u 44% utakmica (4 od 9 utakmica), dok AlbinoLeffe ima Clean sheet u 11% utakmica (1 od 9 utakmica).

14Postignuti golovi (sezona)8
AlbinoLeffeNovara
13Primljeni golovi (sezona)12
AlbinoLeffeNovara
3Prosječan broj golova u utakmici2.22
AlbinoLeffeNovara
11Postignuti golovi (posljednjih 5)4
AlbinoLeffeNovara
10Primljeni golovi (posljednjih 5)7
AlbinoLeffeNovara

Koliko često postižu barem...

78%1 gol44%
AlbinoLeffeNovara
44%2 gola44%
AlbinoLeffeNovara
11%3 gola0%
AlbinoLeffeNovara
11%4 gola0%
AlbinoLeffeNovara

Koliko često primaju barem...

89%1 gol89%
AlbinoLeffeNovara
33%2 gola44%
AlbinoLeffeNovara
22%3 gola0%
AlbinoLeffeNovara
0%4 gola0%
AlbinoLeffeNovara

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

22%BTTS na poluvremenu11%
AlbinoLeffeNovara
11%BTTS u oba poluvremena11%
AlbinoLeffeNovara
33%Zabijali u oba poluvremena11%
AlbinoLeffeNovara

BTTS i broj golova

56%Min. 3 gola i BTTS44%
AlbinoLeffeNovara
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
AlbinoLeffeNovara
100%BTTS – zadnjih 540%
AlbinoLeffeNovara

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

67%Min. 1 gol prije poluvremena78%
AlbinoLeffeNovara
44%Min. 2 gola prije poluvremena11%
AlbinoLeffeNovara
22%Min. 3 gola prije poluvremena0%
AlbinoLeffeNovara

2. poluvrijeme

78%Min. 1 gol nakon poluvremena67%
AlbinoLeffeNovara
56%Min. 2 gola nakon poluvremena44%
AlbinoLeffeNovara
11%Min. 3 gola nakon poluvremena22%
AlbinoLeffeNovara

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

AlbinoLeffe je 336% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.44 bodova / utakmica - AlbinoLeffe · 0.33 bodova / utakmica - Novara

AlbinoLeffe — stanje na poluvremenu
33% vode44% izjednačeno22% gube
Novara — stanje na poluvremenu
0% vode33% izjednačeno67% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.44Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.33
AlbinoLeffeNovara
0.89Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.11
AlbinoLeffeNovara
0.44Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.78
AlbinoLeffeNovara
1.33Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.89
AlbinoLeffeNovara
67%Clean sheet prije poluvremena22%
AlbinoLeffeNovara
44%Bez gola prije poluvremena89%
AlbinoLeffeNovara

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.89Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.44
AlbinoLeffeNovara
0.67Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.78
AlbinoLeffeNovara
1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.56
AlbinoLeffeNovara
1.67Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.33
AlbinoLeffeNovara
33%Clean sheet nakon poluvremena44%
AlbinoLeffeNovara
44%Bez gola nakon poluvremena56%
AlbinoLeffeNovara

AlbinoLeffe — rezultati drugog poluvremena

11% W56% D33% L
13
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
8
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.44
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.6

Prima 0.6 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Novara — rezultati drugog poluvremena

33% W44% D22% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.33
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena-0.2

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

AlbinoLeffe — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.000.40
Postignuti golovi / utakmica1.40.8
Primljeni golovi / utakmica0.41.6
Prosječan broj golova u utakmici1.82.4
1 gol80%100%
2 gola60%80%
3 gola40%20%
Clean sheet80%0%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+5-4
Poluvrijeme: 60% vode - 20% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 40% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 7
Novara — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.401.00
Postignuti golovi / utakmica0.20.6
Primljeni golovi / utakmica0.80.6
Prosječan broj golova u utakmici1.01.2
1 gol80%80%
2 gola20%40%
3 gola0%0%
Clean sheet20%40%
Bez gola80%60%
Gol-razlika-30
Poluvrijeme: 0% vode - 40% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

AlbinoLeffe
ZabijenoPrimljeno
3
2
0-15
3
0
16-30
2
2
31-45
3
4
46-60
2
1
61-75
1
4
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 46-60 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.

Novara
ZabijenoPrimljeno
1
2
0-15
0
2
16-30
0
3
31-45
2
1
46-60
1
0
61-75
4
4
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.61
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.4 : 1.2
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
114%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
61%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+72%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
34%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
12%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 8 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

AlbinoLeffe

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.22
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.34
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.07
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.27
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
131%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
132%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.07
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
7% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 21% postiže se u prvih 15 minuta.
7%

Novara

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.15
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.29
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.46
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.17
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
82%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
112%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.7
Kasni golovi
50% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
50%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie C Group A.

Momčadi u odnosu na ligu

AlbinoLeffeLigaNovara
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.002.28• 2.22
Obje momčadi zabile▲ 78%51%▼ 44%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 56%47%▼ 44%
Clean sheetovi▼ 11%33%▼ 11%
Gol prije poluvremena▲ 67%61%▲ 78%
Gol nakon poluvremena▲ 78%71%▼ 67%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.28
Prosjek golova po utakmici
51%
Obje momčadi zabile
47%
Min. 3 gola (Over 2.5)
33%
Clean sheetovi
1.19
Domaći golovi / utakmica
1.09
Gostujući golovi / utakmica
+9%
Prednost domaćeg napada
+8%
Prednost domaće obrane
+2%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
61%
1 gol
27%
2 gola
11%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
71%
1 gol
39%
2 gola
16%
3 gola
2%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): AlbinoLeffe 1 - 1 - 0 Novara. Prosjek golova 4.50, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Novara
2 : 2
AlbinoLeffe
AlbinoLeffe
3 : 2
Novara

Česta pitanja

Kada igraju AlbinoLeffe i Novara?

AlbinoLeffe igra protiv Novara 18. listopada 2026. u ligi Serie C Group A na stadionu Gewiss Stadium. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer AlbinoLeffe i Novara?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica AlbinoLeffe je pobijedio 1 puta, Novara 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 4,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 100% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice AlbinoLeffe protiv Novara?

AlbinoLeffe prosječno postiže 1,56 golova po utakmici, a Novara 0,89. Prosjek lige Serie C Group A iznosi 2,28 golova, a Over 2.5 javlja se u 47% utakmica. BTTS se javlja u 78% utakmica momčadi AlbinoLeffe i 44% utakmica momčadi Novara.

Kakva je aktualna forma momčadi AlbinoLeffe i Novara?

U posljednjih pet utakmica AlbinoLeffe ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Novara ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice AlbinoLeffe protiv Novara?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.