Kazahstan - Kazakhstan Premier LeaguePodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Altay - Kaisar: statistika utakmice

Grb momčadi Altay
Altay
2 : 0poluvrijeme 1:0
Grb momčadi Kaisar
Kaisar

Altay protiv Kaisar: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Altay je igrao protiv Kaisar u ligi Kazakhstan Premier League (Kazahstan). Utakmica je odigrana 6. rujna 2026.. Konačni rezultat: 2:0.

Trenutačna forma

Altay: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici. Kaisar: 0-2-3, 0,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Altay postiže 0,83 i prima 1,57 golova po utakmici. Kaisar postiže 0,87 i prima 1,30. Prosjek lige: 2,46 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Altay 52%, Kaisar 61%. Over 2.5: Altay 39%, Kaisar 39%. Razina lige: BTTS 54%, Over 2.5 46%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Altay 1,32, Kaisar 1,22. Udarci po utakmici: Altay 11,7, Kaisar 10,8. Prosječan posjed: Altay 42%, Kaisar 46%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Altay: vodstvo na poluvremenu 4%, golovi u drugom poluvremenu 0,65. Kaisar: vodstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,26.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (9) za Altay i 31-45+ (7) za Kaisar. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Kazakhstan Premier League: 2,46 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 46%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosjek golova 2,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Altay je bez pobjede u posljednjih pet utakmica, uz 1 remi i 4 poraza, dok Kaisar ima gotovo jednako loš niz: 1 pobjedu i 4 poraza. Domaćini na svom terenu remiziraju u čak 55% utakmica i gube samo u 36% njih, dok Kaisar u gostima doživljava poraz u 50% susreta. Altay kod kuće stvara nešto bolje prilike, s prosječnim xG-om od 1,34 u odnosu na Kaisarovih 1,24 u gostima, a postiže i prosječno 0,91 pogodak po utakmici, naspram 0,80 kod protivnika. Međutim, obje momčadi imaju velikih problema s realizacijom te ne postižu pogodak u 45%, odnosno 50% utakmica, što pogoduje niskom broju golova. Obrana Altaya kod kuće prima prosječno 1,27 pogodaka, znatno manje nego Kaisar u gostima (1,50), no slaba trenutačna forma obje momčadi povećava vjerojatnost remija.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Signal za BTTS prije svega jača trenutačna forma: u posljednjih 5 utakmica obje su momčadi u prosjeku primale po 2,4 gola, a BTTS je zabilježen u 80% Altayevih i čak 100% Kaisarovih utakmica. Kaisar je u tom razdoblju postizao prosječno 2,0 gola po utakmici, dok je Altay zabijao 1,0, no protivnik je sačuvao čistu mrežu u samo 10% utakmica ove sezone. Domaćini imaju sezonski udio BTTS-a od 69%, viši od ligaškog prosjeka od 55%, a njihov xG u posljednjih pet utakmica iznosi 1,67. I Kaisar stvara dovoljno prilika, s prosjekom od 1,50 xG u posljednjih pet utakmica, dok je Altay u tom razdoblju dopuštao 1,73 xG. Iako Kaisar nije zabio u 50% utakmica cijele sezone, njegov očigledan napredak u napadu i slabost obje obrane više upućuju na to da će obje momčadi postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najjači izbor je više od 1.5 gola, jer je ta granica premašena u 69% utakmica Altaya i 80% utakmica Kaisara tijekom sezone. Obje su momčadi znatno podigle tempo u posljednjih pet nastupa: Altay je u prosjeku primao 2,4 gola, dok je Kaisar istodobno zabijao 2,0 gola po utakmici. Ofenzivni potencijal potvrđuju i aktualne vrijednosti xG-a: 1,67 za domaćina i 1,50 za gosta, uz xGA od 1,73 odnosno 1,69. Tijekom sezone utakmice su češće završavale s manje od 2.5 gola, što je bio slučaj u 62% Altayevih i 60% Kaisarovih utakmica, pa više granice nose veći rizik. Ipak, dva su gola vrlo realan scenarij uz prognozu od ukupno 2,95 gola i slabu obranu obje momčadi u aktualnoj formi.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači signal ide u prilog vodstvu Kaisara na poluvremenu i zadržavanju prednosti do kraja utakmice. U posljednjih pet utakmica Altay je u čak 80% slučajeva gubio nakon prvog poluvremena, postigavši prije odmora u prosjeku samo 0,2 gola, dok je Kaisar u tom razdoblju zabijao 1,0 gol po utakmici i vodio u 40% susreta. Kaisar ima i jasno bolju trenutačnu ofenzivnu formu: u posljednjih pet nastupa postizao je u prosjeku 2,0 gola, naspram Altayevih 1,0, uz identičan prosjek od 2,4 primljena gola. Domaćin nije pobijedio nijednu od posljednjih pet utakmica, dok su gosti u tom razdoblju ostvarili svoju jedinu pobjedu, a njihov xG u sezoni iznosi 1,24, naspram 1,21 kod Altaya. Obje su momčadi defenzivno nestabilne, stoga opcija remija na poluvremenu i pobjede gostiju ostaje važna alternativa, no slab učinak Altaya u prvom poluvremenu pojačava scenarij 2/2.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

40Posjed (%)60
AltayKaisar
8Udarci13
AltayKaisar
3Udarci u okvir3
AltayKaisar
0.98xG1.61
AltayKaisar
3Korneri4
AltayKaisar
36Opasni napadi81
AltayKaisar
18Prekršaji14
AltayKaisar
5Kartoni3
AltayKaisar

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

0.83Postignuti golovi / utakmica0.87
AltayKaisar
1.57Primljeni golovi / utakmica1.3
AltayKaisar
42%Prosječan posjed46%
AltayKaisar
4.09Udarci u okvir / utakmica3.78
AltayKaisar

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11.65Udarci po utakmici10.83
AltayKaisar
4.09Udarci u okvir3.78
AltayKaisar
7.1%Realizacija udaraca8%
AltayKaisar
42%Posjed46%
AltayKaisar
1.32xG za1.22
AltayKaisar
1.58xG protiv1.55
AltayKaisar

Kvaliteta udaraca

Altay: UravnoteženaKaisar: Uravnotežena
AltayKaisar
Preciznost (udarci u okvir)35%35%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.200.23

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Kaisar je 100% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.2 bodova / utakmica - Altay · 0.4 bodova / utakmica - Kaisar

Altay
LLDLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
13% W35% D52% L
Sezona (P-N-I)
3-8-12
0.74 bodova / utakmica · gol-razlika -17
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-1-4
0.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-6-4
Posljednjih 5 kod kuće
1-3-1
DDWLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 2.8xG: 1.58xG protivnika: 1.99BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Kaisar
DDLLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
13% W48% D39% L
Sezona (P-N-I)
3-11-9
0.87 bodova / utakmica · gol-razlika -10
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-2-3
0.40 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-3-5
Posljednjih 5 u gostima
2-1-2
WWLDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 2.0xG: 1.29xG protivnika: 1.73BTTS: 100%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Kaisar je 5% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.83 golova / utakmica - Altay · 0.87 golova / utakmica - Kaisar

Kaisar je 21% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.57 golova / utakmica - Altay · 1.3 golova / utakmica - Kaisar

Profil zabijanja momčadi Altay: snažno

Altay postiže pogodak u 61% utakmica (14 od 23 utakmica), dok Kaisar ima Clean sheet u 22% utakmica (5 od 23 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Kaisar: snažno

Kaisar postiže pogodak u 61% utakmica (14 od 23 utakmica), dok Altay ima Clean sheet u 22% utakmica (5 od 23 utakmica).

19Postignuti golovi (sezona)20
AltayKaisar
36Primljeni golovi (sezona)30
AltayKaisar
2.39Prosječan broj golova u utakmici2.17
AltayKaisar
5Postignuti golovi (posljednjih 5)7
AltayKaisar
14Primljeni golovi (posljednjih 5)10
AltayKaisar

Koliko često postižu barem...

61%1 gol61%
AltayKaisar
17%2 gola26%
AltayKaisar
4%3 gola0%
AltayKaisar
0%4 gola0%
AltayKaisar

Koliko često primaju barem...

78%1 gol78%
AltayKaisar
39%2 gola35%
AltayKaisar
26%3 gola17%
AltayKaisar
13%4 gola0%
AltayKaisar

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

13%BTTS na poluvremenu26%
AltayKaisar
0%BTTS u oba poluvremena13%
AltayKaisar
0%Zabijali u oba poluvremena17%
AltayKaisar

BTTS i broj golova

39%Min. 3 gola i BTTS35%
AltayKaisar
0%Min. 3 gola bez BTTS-a4%
AltayKaisar
80%BTTS – zadnjih 5100%
AltayKaisar

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

61%Min. 1 gol prije poluvremena70%
AltayKaisar
26%Min. 2 gola prije poluvremena35%
AltayKaisar
4%Min. 3 gola prije poluvremena13%
AltayKaisar

2. poluvrijeme

70%Min. 1 gol nakon poluvremena61%
AltayKaisar
43%Min. 2 gola nakon poluvremena30%
AltayKaisar
22%Min. 3 gola nakon poluvremena9%
AltayKaisar

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Kaisar je 121% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.61 bodova / utakmica - Altay · 1.35 bodova / utakmica - Kaisar

Altay — stanje na poluvremenu
4% vode48% izjednačeno48% gube
Kaisar — stanje na poluvremenu
30% vode43% izjednačeno26% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.61Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.35
AltayKaisar
0.17Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.61
AltayKaisar
0.74Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.57
AltayKaisar
0.91Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.17
AltayKaisar
43%Clean sheet prije poluvremena57%
AltayKaisar
83%Bez gola prije poluvremena48%
AltayKaisar

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.22Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.78
AltayKaisar
0.65Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.26
AltayKaisar
0.83Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.74
AltayKaisar
1.48Prosjek golova (2. poluvrijeme)1
AltayKaisar
43%Clean sheet nakon poluvremena48%
AltayKaisar
57%Bez gola nakon poluvremena74%
AltayKaisar

Altay — rezultati drugog poluvremena

26% W43% D30% L
14
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-13
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
28
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.61
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva325%

Vodi na poluvremenu u 4% utakmica i pobjeđuje u 13%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Kaisar — rezultati drugog poluvremena

9% W52% D39% L
31
Bodovi na poluvremenu
14
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
-11
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.35
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva43%

Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobjeđuje u 13%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Altay — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.200.80
Postignuti golovi / utakmica0.20.8
Primljeni golovi / utakmica1.21.6
Prosječan broj golova u utakmici1.42.4
1 gol80%100%
2 gola40%80%
3 gola20%40%
Clean sheet20%0%
Bez gola80%40%
Gol-razlika-5-4
Poluvrijeme: 0% vode - 20% izjednačeno - 80% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Kaisar — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.201.00
Postignuti golovi / utakmica0.80.6
Primljeni golovi / utakmica1.01.0
Prosječan broj golova u utakmici1.81.6
1 gol100%100%
2 gola40%60%
3 gola40%0%
Clean sheet40%20%
Bez gola20%40%
Gol-razlika-1-2
Poluvrijeme: 40% vode - 0% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Altay
ZabijenoPrimljeno
2
7
0-15
2
2
16-30
0
8
31-45
2
5
46-60
4
6
61-75
9
8
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (9 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Kaisar
ZabijenoPrimljeno
6
6
0-15
1
5
16-30
7
2
31-45
1
1
46-60
4
5
61-75
1
11
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): -10 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.29
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.1 : 1.2
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
93%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
57%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-12%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
37%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
15%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 7 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Altay

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.26
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.48
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+2.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.49
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.01
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
58%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
152%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.54
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.5
Kasni golovi
47% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
47%

Kaisar

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.33
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.10
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.35
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.25
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
84%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
92%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.47
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
5% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 30% postiže se u prvih 15 minuta.
5%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Kazakhstan Premier League.

Momčadi u odnosu na ligu

AltayLigaKaisar
Prosječan broj golova u utakmici• 2.392.46▼ 2.17
Obje momčadi zabile▼ 52%54%▲ 61%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 39%46%▼ 39%
Clean sheetovi▼ 22%27%▼ 22%
Gol prije poluvremena▼ 61%66%▲ 70%
Gol nakon poluvremena▼ 70%74%▼ 61%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.46
Prosjek golova po utakmici
54%
Obje momčadi zabile
46%
Min. 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheetovi
1.42
Domaći golovi / utakmica
1.03
Gostujući golovi / utakmica
+38%
Prednost domaćeg napada
+27%
Prednost domaće obrane
+22%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
66%
1 gol
27%
2 gola
10%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
74%
1 gol
42%
2 gola
20%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. KaisarŽuti kartonStefan Bukorac
  2. AltayZamjenaUšao: Saif PopovIzašao: Nikola Jambor
  3. AltayŽuti kartonIbragim Dadayev
  4. AltayGolSaif PopovAsistencija: Dragan Stoisavljević
  5. AltayŽuti kartonDmitriy Podstrelov
  6. AltayŽuti kartonSaif Popov
  7. KaisarZamjenaUšao: Batyrkhan TazhibayIzašao: Nikola Cuckić
  8. AltayŽuti kartonDmitriy Shmidt
  9. AltayZamjenaUšao: Denis MitrofanovIzašao: Dragan Stoisavljević

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Prethodni susret: Altay 0 - 1 - 0 Kaisar. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Altay protiv Kaisar?

Utakmica lige Kazakhstan Premier League završila je rezultatom Altay 2:0 Kaisar. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Altay protiv Kaisar?

Altay prosječno postiže 0,83 golova po utakmici, a Kaisar 0,87. Prosjek lige Kazakhstan Premier League iznosi 2,46 golova, a Over 2.5 javlja se u 46% utakmica. BTTS se javlja u 52% utakmica momčadi Altay i 61% utakmica momčadi Kaisar.

Kakva je aktualna forma momčadi Altay i Kaisar?

U posljednjih pet utakmica Altay ima 0 pobjeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici). Kaisar ima 0 pobjeda, 2 remija i 3 poraza (0,40 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Altay protiv Kaisar?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Altay protiv Kaisar. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.