Brazil - Serie BPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

América Mineiro - Juventude: statistika utakmice

Grb momčadi América Mineiro
América Mineiro
0 : 1poluvrijeme 0:0
Grb momčadi Juventude
Juventude

América Mineiro protiv Juventude: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

América Mineiro je igrao protiv Juventude u ligi Serie B (Brazil). Utakmica je odigrana 28. rujna 2026.. Konačni rezultat: 0:1.

Trenutačna forma

América Mineiro: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. Juventude: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

América Mineiro postiže 0,72 i prima 1,69 golova po utakmici. Juventude postiže 1,07 i prima 0,66. Prosjek lige: 2,35 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: América Mineiro 48%, Juventude 24%. Over 2.5: América Mineiro 55%, Juventude 28%. Razina lige: BTTS 48%, Over 2.5 44%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: América Mineiro 1,51, Juventude 1,35. Udarci po utakmici: América Mineiro 13,9, Juventude 12,4. Prosječan posjed: América Mineiro 54%, Juventude 50%.

Prvo i drugo poluvrijeme

América Mineiro: vodstvo na poluvremenu 21%, golovi u drugom poluvremenu 0,34. Juventude: vodstvo na poluvremenu 31%, golovi u drugom poluvremenu 0,62.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (5) za América Mineiro i 31-45+ (9) za Juventude. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie B: 2,35 golova po utakmici, BTTS 48%, Over 2.5 44%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosjek golova 3,00, BTTS 0%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Juventude ima znatno bolji učinak u sezoni: 14 pobjeda i samo 7 poraza, dok je América Mineiro pobijedila 4 puta, a izgubila čak 20 utakmica. Gosti u gostima prosječno primaju 0,93 gola i čuvaju mrežu netaknutom u 57% utakmica, što bi trebalo ograničiti domaćina, koji kod kuće postiže tek 0,86 pogodaka po utakmici. América doduše stvara više prilika, s prosjekom od 15,29 udaraca i xG-om od 1,63, ali ih u golove pretvara sa samo 6% učinkovitosti, dok u 29% domaćih utakmica nije postigla pogodak. Juventude također u posljednje vrijeme ne impresionira u napadu, postigavši 5 golova u posljednjih pet utakmica, stoga treba očekivati izjednačenu utakmicu s relativno malo pogodaka. Čvršća obrana i znatno bolji rezultati tijekom cijele sezone ipak daju gostima malu prednost.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači signal upućuje na BTTS Ne: América Mineiro sačuvao je mrežu netaknutom u 73% domaćih utakmica i pritom prima prosječno samo 0,40 gola. Juventude u gostima postiže samo 0,86 pogotka po utakmici, u prosjeku upućuje 2,79 udaraca u okvir gola i ne postiže pogodak u 29% svojih utakmica. Sezonski udio BTTS-a kod América Mineira iznosi vrlo niskih 13%, a kod Juventudea 36%, dok je ligaški prosjek 48%. I profil pogodaka upućuje na oprezan scenarij, budući da se utakmice obiju momčadi s najmanje tri pogotka pojavljuju u samo 27% odnosno 29% slučajeva. Posljednjih pet utakmica donijelo je BTTS u 40% slučajeva kod svake momčadi, no obrambena prednost domaćina nad ograničenim napadom Juventudea i dalje jasno podupire ishod u kojem barem jedna momčad ne postiže pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Profil obiju momčadi jasno upućuje na utakmicu s malim brojem pogodaka: u 93% njihovih utakmica postignuto je manje od 3,5 gola. América Mineiro kod kuće prima samo 0,40 gola po utakmici i čuva mrežu netaknutom u 73% nastupa, dok Juventude u gostima u prosjeku postiže samo 0,86 pogodaka. Gosti u prosjeku stvaraju 1,06 xG i upućuju tek 2,79 udaraca u okvir gola po utakmici, što ograničava njihov potencijal protiv vrlo čvrste obrane domaćina. U posljednjih pet utakmica svaka je momčad u 40% susreta imala više od 2,5 gola, ali i dalje nema podataka koji bi upućivali na stvaran rizik od četiri pogotka. Prognoza od 1,95 gola daje jasnu prednost opciji manje od 3,5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

América Mineiro vodio je na poluvremenu u 53% utakmica, dok je Juventude preuzeo vodstvo u samo 7%, a u 36% susreta na poluvrijeme je otišao u zaostatku. Domaćini prije poluvremena u prosjeku postižu 0,73 gola i primaju samo 0,13, dok gosti u toj fazi postižu tek 0,14 gola te u 86% nastupa nisu zabili prije poluvremena. Prednost Américe vidljiva je i tijekom cijele utakmice: pobjeđuje u 60% susreta, u prosjeku postiže 1,27 gola i prima samo 0,40, dok Juventude postiže 0,86 gola. Veći xG domaćina, 1,62 prema 1,06, kao i 5,53 udarca u okvir po utakmici prema 2,79, dodatno podupiru scenarij vodstva domaćina na poluvremenu i njihove pobjede nakon posljednjeg zvižduka.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
0 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

41Posjed (%)59
América MineiroJuventude
13Udarci17
América MineiroJuventude
4Udarci u okvir3
América MineiroJuventude
1.32xG1.58
América MineiroJuventude
3Korneri7
América MineiroJuventude
29Opasni napadi41
América MineiroJuventude
14Prekršaji9
América MineiroJuventude
1Kartoni3
América MineiroJuventude

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

América MineiroJuventude
0.72Postignuti golovi / utakmica1.07
América MineiroJuventude
1.69Primljeni golovi / utakmica0.66
América MineiroJuventude
54%Prosječan posjed50%
América MineiroJuventude
4.66Udarci u okvir / utakmica4.21
América MineiroJuventude

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.93Udarci po utakmici12.38
América MineiroJuventude
4.66Udarci u okvir4.21
América MineiroJuventude
5.2%Realizacija udaraca8.6%
América MineiroJuventude
54%Posjed50%
América MineiroJuventude
1.51xG za1.35
América MineiroJuventude
1.61xG protiv1.31
América MineiroJuventude

Kvaliteta udaraca

América Mineiro: UravnoteženaJuventude: Uravnotežena
América MineiroJuventude
Preciznost (udarci u okvir)33%34%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.150.25

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

América Mineiro je 20% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.2 bodova / utakmica - América Mineiro · 1 bodova / utakmica - Juventude

América Mineiro
WLWLL
Raspodjela sezonskih rezultata
14% W17% D69% L
Sezona (P-N-I)
4-5-20
0.59 bodova / utakmica · gol-razlika -28
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
3-3-8
Posljednjih 5 kod kuće
3-0-2
WLWWL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.4xG: 2.10xG protivnika: 1.65BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Juventude
DDWLL
Raspodjela sezonskih rezultata
48% W28% D24% L
Sezona (P-N-I)
14-8-7
1.72 bodova / utakmica · gol-razlika +12
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
5-4-5
Posljednjih 5 u gostima
3-1-1
WWDWL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.2xG: 1.33xG protivnika: 1.17BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Juventude je 49% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.72 golova / utakmica - América Mineiro · 1.07 golova / utakmica - Juventude

Juventude je 156% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.69 golova / utakmica - América Mineiro · 0.66 golova / utakmica - Juventude

Profil zabijanja momčadi América Mineiro: teže

América Mineiro postiže pogodak u 59% utakmica (17 od 29 utakmica), dok Juventude ima Clean sheet u 66% utakmica (19 od 29 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Juventude: vrlo snažno

Juventude postiže pogodak u 69% utakmica (20 od 29 utakmica), dok América Mineiro ima Clean sheet u 14% utakmica (4 od 29 utakmica).

21Postignuti golovi (sezona)31
América MineiroJuventude
49Primljeni golovi (sezona)19
América MineiroJuventude
2.41Prosječan broj golova u utakmici1.72
América MineiroJuventude
5Postignuti golovi (posljednjih 5)5
América MineiroJuventude
7Primljeni golovi (posljednjih 5)6
América MineiroJuventude

Koliko često postižu barem...

59%1 gol69%
América MineiroJuventude
10%2 gola31%
América MineiroJuventude
3%3 gola7%
América MineiroJuventude
0%4 gola0%
América MineiroJuventude

Koliko često primaju barem...

86%1 gol34%
América MineiroJuventude
52%2 gola24%
América MineiroJuventude
28%3 gola3%
América MineiroJuventude
3%4 gola3%
América MineiroJuventude

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

10%BTTS na poluvremenu7%
América MineiroJuventude
0%BTTS u oba poluvremena0%
América MineiroJuventude
3%Zabijali u oba poluvremena14%
América MineiroJuventude

BTTS i broj golova

34%Min. 3 gola i BTTS21%
América MineiroJuventude
21%Min. 3 gola bez BTTS-a7%
América MineiroJuventude
40%BTTS – zadnjih 540%
América MineiroJuventude

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

69%Min. 1 gol prije poluvremena55%
América MineiroJuventude
28%Min. 2 gola prije poluvremena21%
América MineiroJuventude
0%Min. 3 gola prije poluvremena3%
América MineiroJuventude

2. poluvrijeme

86%Min. 1 gol nakon poluvremena66%
América MineiroJuventude
45%Min. 2 gola nakon poluvremena21%
América MineiroJuventude
14%Min. 3 gola nakon poluvremena3%
América MineiroJuventude

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Juventude je 37% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.03 bodova / utakmica - América Mineiro · 1.41 bodova / utakmica - Juventude

América Mineiro — stanje na poluvremenu
21% vode41% izjednačeno38% gube
Juventude — stanje na poluvremenu
31% vode48% izjednačeno21% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.03Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.41
América MineiroJuventude
0.38Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.45
América MineiroJuventude
0.59Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.34
América MineiroJuventude
0.97Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.79
América MineiroJuventude
52%Clean sheet prije poluvremena72%
América MineiroJuventude
69%Bez gola prije poluvremena66%
América MineiroJuventude

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.62Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.66
América MineiroJuventude
0.34Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.62
América MineiroJuventude
1.1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.31
América MineiroJuventude
1.45Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.93
América MineiroJuventude
28%Clean sheet nakon poluvremena76%
América MineiroJuventude
69%Bez gola nakon poluvremena52%
América MineiroJuventude

América Mineiro — rezultati drugog poluvremena

14% W21% D66% L
30
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
-22
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.03
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva67%

Vodi na poluvremenu u 21% utakmica i pobjeđuje u 14%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Juventude — rezultati drugog poluvremena

41% W41% D17% L
41
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
48
Bodovi u drugom poluvremenu
+9
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.41
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva155%

Vodi na poluvremenu u 31% utakmica i pobjeđuje u 48%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

América Mineiro — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.000.80
Postignuti golovi / utakmica0.40.6
Primljeni golovi / utakmica0.41.0
Prosječan broj golova u utakmici0.81.6
1 gol60%80%
2 gola20%60%
3 gola0%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola80%60%
Gol-razlika0-2
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Juventude — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.400.80
Postignuti golovi / utakmica0.60.4
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosječan broj golova u utakmici1.01.2
1 gol40%80%
2 gola40%40%
3 gola20%0%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%80%
Gol-razlika+1-2
Poluvrijeme: 20% vode - 80% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

América Mineiro
ZabijenoPrimljeno
2
4
0-15
5
3
16-30
4
10
31-45
3
5
46-60
2
11
61-75
5
16
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (5 goals). Najviše primaju u 76-90 (16). Bilanca kasnih golova (76–90): -11 - završne faze su slabost.

Juventude
ZabijenoPrimljeno
2
0
0-15
2
4
16-30
9
6
31-45
6
2
46-60
6
2
61-75
6
5
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (9 goals). Najviše primaju u 31-45 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.07
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.7 : 1.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
88%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
36%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+45%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
41%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
13%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 8 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

América Mineiro

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.10
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.87
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+3.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.79
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.08
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
53%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
169%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.61
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.0
Kasni golovi
24% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
24%

Juventude

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.04
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.37
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-13.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.28
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.65
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
107%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
49%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.72
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.2
Kasni golovi
19% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 6% postiže se u prvih 15 minuta.
19%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie B.

Momčadi u odnosu na ligu

América MineiroLigaJuventude
Prosječan broj golova u utakmici• 2.412.35▼ 1.72
Obje momčadi zabile• 48%48%▼ 24%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 55%44%▼ 28%
Clean sheetovi▼ 14%30%▲ 66%
Gol prije poluvremena▲ 69%67%▼ 55%
Gol nakon poluvremena▲ 86%75%▼ 66%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.35
Prosjek golova po utakmici
48%
Obje momčadi zabile
44%
Min. 3 gola (Over 2.5)
30%
Clean sheetovi
1.35
Domaći golovi / utakmica
1.00
Gostujući golovi / utakmica
+35%
Prednost domaćeg napada
+26%
Prednost domaće obrane
+17%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
67%
1 gol
28%
2 gola
7%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
75%
1 gol
39%
2 gola
12%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. América MineiroZamjenaUšao: Luis Gustavo de Almeida PintoIzašao: Bruno Brígido de Oliveira
  2. América MineiroZamjenaUšao: Luidy Montes CarneiroIzašao: Tobías Ostchega
  3. JuventudeŽuti kartonGabriel Appelt Pires
  4. América MineiroŽuti kartonOtávio Gonçalves de Oliveira
  5. JuventudeŽuti kartonDiogo Barbosa Mendanha
  6. JuventudeZamjenaUšao: Gabriel Appelt PiresIzašao: Lucas da Silva Izidoro
  7. JuventudeŽuti kartonGabriel Appelt Pires
  8. JuventudeZamjenaUšao: Luis Manuel Castro CáceresIzašao: Fabio de Lima Costa
  9. América MineiroZamjenaUšao: Heitor Manuel Barcelos LimaIzašao: Gustavo Bonatto Barreto

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Prethodni susret: América Mineiro 0 - 0 - 1 Juventude. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice América Mineiro protiv Juventude?

Utakmica lige Serie B završila je rezultatom América Mineiro 0:1 Juventude. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice América Mineiro protiv Juventude?

América Mineiro prosječno postiže 0,72 golova po utakmici, a Juventude 1,07. Prosjek lige Serie B iznosi 2,35 golova, a Over 2.5 javlja se u 44% utakmica. BTTS se javlja u 48% utakmica momčadi América Mineiro i 24% utakmica momčadi Juventude.

Kakva je aktualna forma momčadi América Mineiro i Juventude?

U posljednjih pet utakmica América Mineiro ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). Juventude ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice América Mineiro protiv Juventude?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.