Njemačka - 2. BundesligaSchücoArenaPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Arminia Bielefeld - Osnabrück: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Arminia Bielefeld protiv Osnabrück: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Arminia Bielefeld igra protiv Osnabrück u ligi 2. Bundesliga (Njemačka). Utakmica je zakazana za 18. listopada 2026.. Stadion: SchücoArena.

Trenutačna forma

Arminia Bielefeld: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Osnabrück: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Arminia Bielefeld postiže 1,57 i prima 1,71 golova po utakmici. Osnabrück postiže 1,43 i prima 1,86. Prosjek lige: 3,15 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Arminia Bielefeld 71%, Osnabrück 71%. Over 2.5: Arminia Bielefeld 86%, Osnabrück 57%. Razina lige: BTTS 60%, Over 2.5 60%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Arminia Bielefeld 1,35, Osnabrück 1,51. Udarci po utakmici: Arminia Bielefeld 13,1, Osnabrück 14,1. Prosječan posjed: Arminia Bielefeld 45%, Osnabrück 42%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Arminia Bielefeld: vodstvo na poluvremenu 14%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Osnabrück: vodstvo na poluvremenu 14%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (4) za Arminia Bielefeld i 76-90+ (5) za Osnabrück. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

2. Bundesliga: 3,15 golova po utakmici, BTTS 60%, Over 2.5 60%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(1.61)
(4.30)
(4.64)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Arminia BielefeldOsnabrück
1.57Postignuti golovi / utakmica1.43
Arminia BielefeldOsnabrück
1.71Primljeni golovi / utakmica1.86
Arminia BielefeldOsnabrück
45%Prosječan posjed42%
Arminia BielefeldOsnabrück
3.71Udarci u okvir / utakmica5
Arminia BielefeldOsnabrück

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.14Udarci po utakmici14.14
Arminia BielefeldOsnabrück
3.71Udarci u okvir5
Arminia BielefeldOsnabrück
12%Realizacija udaraca10.1%
Arminia BielefeldOsnabrück
45%Posjed42%
Arminia BielefeldOsnabrück
1.35xG za1.51
Arminia BielefeldOsnabrück
1.44xG protiv1.89
Arminia BielefeldOsnabrück

Kvaliteta udaraca

Arminia Bielefeld: KontranapadačkaOsnabrück: Napadačka
Arminia BielefeldOsnabrück
Preciznost (udarci u okvir)28%35%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.100.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.420.29

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Osnabrück je 60% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1 bodova / utakmica - Arminia Bielefeld · 1.6 bodova / utakmica - Osnabrück

Arminia Bielefeld
LDLDW
Raspodjela sezonskih rezultata
29% W29% D43% L
Sezona (P-N-I)
2-2-3
1.14 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-2-0
Posljednjih 5 kod kuće
1-2-0
WDD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 2.0xG: 1.26xG protivnika: 1.34BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Osnabrück
WWLDD
Raspodjela sezonskih rezultata
29% W29% D43% L
Sezona (P-N-I)
2-2-3
1.14 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-1
Posljednjih 5 u gostima
1-1-1
LWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.2xG: 1.40xG protivnika: 1.85BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Arminia Bielefeld je 10% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.57 golova / utakmica - Arminia Bielefeld · 1.43 golova / utakmica - Osnabrück

Arminia Bielefeld je 9% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.71 golova / utakmica - Arminia Bielefeld · 1.86 golova / utakmica - Osnabrück

Profil zabijanja momčadi Arminia Bielefeld: vrlo snažno

Arminia Bielefeld postiže pogodak u 100% utakmica (7 od 7 utakmica), dok Osnabrück ima Clean sheet u 14% utakmica (1 od 7 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Osnabrück: vrlo snažno

Osnabrück postiže pogodak u 86% utakmica (6 od 7 utakmica), dok Arminia Bielefeld ima Clean sheet u 29% utakmica (2 od 7 utakmica).

11Postignuti golovi (sezona)10
Arminia BielefeldOsnabrück
12Primljeni golovi (sezona)13
Arminia BielefeldOsnabrück
3.29Prosječan broj golova u utakmici3.29
Arminia BielefeldOsnabrück
7Postignuti golovi (posljednjih 5)7
Arminia BielefeldOsnabrück
10Primljeni golovi (posljednjih 5)6
Arminia BielefeldOsnabrück

Koliko često postižu barem...

100%1 gol86%
Arminia BielefeldOsnabrück
43%2 gola29%
Arminia BielefeldOsnabrück
14%3 gola29%
Arminia BielefeldOsnabrück
0%4 gola0%
Arminia BielefeldOsnabrück

Koliko često primaju barem...

71%1 gol86%
Arminia BielefeldOsnabrück
71%2 gola43%
Arminia BielefeldOsnabrück
14%3 gola43%
Arminia BielefeldOsnabrück
14%4 gola14%
Arminia BielefeldOsnabrück

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

29%BTTS na poluvremenu14%
Arminia BielefeldOsnabrück
14%BTTS u oba poluvremena14%
Arminia BielefeldOsnabrück
43%Zabijali u oba poluvremena14%
Arminia BielefeldOsnabrück

BTTS i broj golova

71%Min. 3 gola i BTTS43%
Arminia BielefeldOsnabrück
14%Min. 3 gola bez BTTS-a14%
Arminia BielefeldOsnabrück
80%BTTS – zadnjih 580%
Arminia BielefeldOsnabrück

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

86%Min. 1 gol prije poluvremena71%
Arminia BielefeldOsnabrück
57%Min. 2 gola prije poluvremena29%
Arminia BielefeldOsnabrück
29%Min. 3 gola prije poluvremena14%
Arminia BielefeldOsnabrück

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena86%
Arminia BielefeldOsnabrück
57%Min. 2 gola nakon poluvremena43%
Arminia BielefeldOsnabrück
0%Min. 3 gola nakon poluvremena29%
Arminia BielefeldOsnabrück

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Arminia Bielefeld — stanje na poluvremenu
14% vode29% izjednačeno57% gube
Osnabrück — stanje na poluvremenu
14% vode29% izjednačeno57% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.71Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.71
Arminia BielefeldOsnabrück
0.57Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.43
Arminia BielefeldOsnabrück
1.14Primljeni golovi (1. poluvrijeme)1
Arminia BielefeldOsnabrück
1.71Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.43
Arminia BielefeldOsnabrück
29%Clean sheet prije poluvremena43%
Arminia BielefeldOsnabrück
57%Bez gola prije poluvremena71%
Arminia BielefeldOsnabrück

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.86Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.57
Arminia BielefeldOsnabrück
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1
Arminia BielefeldOsnabrück
0.57Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.86
Arminia BielefeldOsnabrück
1.57Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.86
Arminia BielefeldOsnabrück
43%Clean sheet nakon poluvremena43%
Arminia BielefeldOsnabrück
0%Bez gola nakon poluvremena29%
Arminia BielefeldOsnabrück

Arminia Bielefeld — rezultati drugog poluvremena

43% W57% D0% L
5
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.71
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva207%

Vodi na poluvremenu u 14% utakmica i pobjeđuje u 29%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.6

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Osnabrück — rezultati drugog poluvremena

43% W29% D29% L
5
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
-4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
11
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.71
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva207%

Vodi na poluvremenu u 14% utakmica i pobjeđuje u 29%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Arminia Bielefeld — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.401.80
Postignuti golovi / utakmica0.41.0
Primljeni golovi / utakmica1.40.6
Prosječan broj golova u utakmici1.81.6
1 gol80%100%
2 gola60%60%
3 gola40%0%
Clean sheet20%40%
Bez gola60%0%
Gol-razlika-5+2
Poluvrijeme: 0% vode - 40% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 60% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Osnabrück — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.002.00
Postignuti golovi / utakmica0.21.2
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosječan broj golova u utakmici0.62.0
1 gol60%80%
2 gola0%40%
3 gola0%40%
Clean sheet60%60%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-1+2
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 20% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Arminia Bielefeld
ZabijenoPrimljeno
2
2
0-15
1
3
16-30
1
3
31-45
3
0
46-60
0
2
61-75
4
2
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

Osnabrück
ZabijenoPrimljeno
1
1
0-15
1
2
16-30
1
4
31-45
1
1
46-60
1
2
61-75
5
3
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (5 goals). Najviše primaju u 31-45 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.29
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.7 : 1.6
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
104%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
71%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
86%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Arminia Bielefeld

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.09
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.05
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.22
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.27
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
92%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
118%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.14
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.4
Kasni golovi
36% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 18% postiže se u prvih 15 minuta.
36%

Osnabrück

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.05
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.08
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.03
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
99%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
109%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.46
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.6
Kasni golovi
50% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
50%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 2. Bundesliga.

Momčadi u odnosu na ligu

Arminia BielefeldLigaOsnabrück
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.293.15▲ 3.29
Obje momčadi zabile▲ 71%60%▲ 71%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 86%60%▼ 57%
Clean sheetovi▲ 29%23%▼ 14%
Gol prije poluvremena▲ 86%75%▼ 71%
Gol nakon poluvremena▲ 100%80%▲ 86%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.15
Prosjek golova po utakmici
60%
Obje momčadi zabile
60%
Min. 3 gola (Over 2.5)
23%
Clean sheetovi
1.71
Domaći golovi / utakmica
1.45
Gostujući golovi / utakmica
+18%
Prednost domaćeg napada
+15%
Prednost domaće obrane
+11%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
75%
1 gol
48%
2 gola
18%
3 gola
9%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
80%
1 gol
46%
2 gola
15%
3 gola
11%
4 gola

Česta pitanja

Kada igraju Arminia Bielefeld i Osnabrück?

Arminia Bielefeld igra protiv Osnabrück 18. listopada 2026. u ligi 2. Bundesliga na stadionu SchücoArena. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Arminia Bielefeld protiv Osnabrück?

Arminia Bielefeld prosječno postiže 1,57 golova po utakmici, a Osnabrück 1,43. Prosjek lige 2. Bundesliga iznosi 3,15 golova, a Over 2.5 javlja se u 60% utakmica. BTTS se javlja u 71% utakmica momčadi Arminia Bielefeld i 71% utakmica momčadi Osnabrück.

Kakva je aktualna forma momčadi Arminia Bielefeld i Osnabrück?

U posljednjih pet utakmica Arminia Bielefeld ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Osnabrück ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Arminia Bielefeld protiv Osnabrück?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.