Rumunjska - Liga IIStadionul MunicipalPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

ASU Poli Timişoara - CSA Steaua Bucureşti: statistika utakmice

ASU Poli Timişoara protiv CSA Steaua Bucureşti: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

ASU Poli Timişoara je igrao protiv CSA Steaua Bucureşti u ligi Liga II (Rumunjska). Utakmica je odigrana 8. listopada 2026.. Stadion: Stadionul Municipal. Konačni rezultat: 1:1.

Trenutačna forma

ASU Poli Timişoara: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. CSA Steaua Bucureşti: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

ASU Poli Timişoara postiže 2,25 i prima 0,88 golova po utakmici. CSA Steaua Bucureşti postiže 1,13 i prima 2,13. Prosjek lige: 3,00 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: ASU Poli Timişoara 63%, CSA Steaua Bucureşti 75%. Over 2.5: ASU Poli Timişoara 50%, CSA Steaua Bucureşti 100%. Razina lige: BTTS 59%, Over 2.5 58%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: ASU Poli Timişoara 1,67, CSA Steaua Bucureşti 1,26. Udarci po utakmici: ASU Poli Timişoara 11,6, CSA Steaua Bucureşti 9,0. Prosječan posjed: ASU Poli Timişoara 59%, CSA Steaua Bucureşti 51%.

Prvo i drugo poluvrijeme

ASU Poli Timişoara: vodstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,25. CSA Steaua Bucureşti: vodstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,75.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (6) za ASU Poli Timişoara i 46-60 (3) za CSA Steaua Bucureşti. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Liga II: 3,00 golova po utakmici, BTTS 59%, Over 2.5 58%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

ASU Poli Timişoara pobijedila je u sve 4 domaće utakmice, dok je CSA Steaua Bucureşti izgubila sve 3 gostujuće utakmice. Domaćini na svom terenu postižu prosječno 1,75 golova i primaju samo 0,25, dok gosti u gostima postižu 0,33 gola i primaju 2,67. Razliku u kvaliteti prilika potvrđuje xG: 1,72 za napad domaćina naspram 0,80 za gostujući napad. Steaua nije postigla pogodak u 67% gostujućih utakmica, a u njima bilježi prosječno samo 1,33 udarca u okvir gola, što joj uz 75% utakmica u kojima su domaćini sačuvali mrežu smanjuje izglede za iznenađenje. Iako je Poli primila 7 golova u posljednjih 5 utakmica, prednost domaćeg terena i tri uzastopna gostujuća poraza protivnika idu u prilog pobjedi domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači argument za okladu BTTS „ne” (odnosno da barem jedna momčad neće postići pogodak) jest Steauina učinkovitost u gostima: postiže u prosjeku 0,33 gola, a u 67% takvih utakmica nije zatresla mrežu. Njezin gostujući xG iznosi 0,80, dok prosjek od 1,33 udarca u okvir pokazuje da pogodak gostiju nije siguran, čak ni s obzirom na to da Poli kod kuće prima prosječno 1,8 golova. Domaćini imaju znatno snažniji napad na svom terenu — postižu prosječno 1,6 golova uz xG od 1,53 — pa je vjerojatniji scenarij u kojem Steaua neće postići pogodak. Ipak, potreban je oprez jer su gosti u posljednjih 5 utakmica postizali prosječno 1,4 gola, a obje su momčadi zatresle mrežu u 80% njihovih utakmica. Zato tipujem BTTS „ne”, ali uz malu prednost u odnosu na scenarij u kojem obje momčadi postižu pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

U dosadašnjim domaćim utakmicama ASU Poli Timişoare i gostujućim utakmicama CSA Steaua Bucureşti svaki je put postignuto najmanje 2 gola, što je najsnažniji pokazatelj da će biti premašena granica 1,5. Domaćini kod kuće postižu prosječno 1,6 gola, dok gosti u gostima primaju 2,67; napadačku prednost domaćina potvrđuje i xG od 1,53, u usporedbi s 1,72 xG-a koje gosti dopuštaju. Steauin napadački potencijal manji je: u gostima postiže prosječno 0,33 gola i upućuje 1,33 udarca u okvir gola, pa je prognoza 2,05 gola za domaćine i 0,85 za goste. Iako dosadašnji rezultati podupiru i granicu 2,5, slabija učinkovitost gostiju čini over 1,5 sigurnijim izborom.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači signal u prilog vodstvu ASU Poli Timişoara na poluvremenu jest činjenica da je CSA Steaua Bucureşti gubila nakon prvog poluvremena u sve 3 gostujuće utakmice, primivši prije odmora prosječno 1,33 gola i ne postigavši nijedan. Domaćini su vodili na poluvremenu u 2 od 5 domaćih utakmica, a njihov prosječni xG iznosi 1,53, u usporedbi s 0,80 gostiju u gostima, što upućuje na veći potencijal za stvaranje prilika. U prilog očuvanju prednosti ide i prosjek od 1,6 postignutih golova domaćina kod kuće, naspram 2,67 golova koje gosti primaju u gostima. U posljednjih 5 utakmica, neovisno o mjestu odigravanja, domaćini su pobijedili 3 puta, a gosti jednom, pa scenarij u kojem domaćini vode na poluvremenu i pobjeđuju na kraju utakmice ocjenjujem najizglednijim. Ipak, uzorak obuhvaća samo 3 gostujuće utakmice, stoga neriješen rezultat na poluvremenu i kasnija pobjeda domaćina ostaju važna alternativa.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
1 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

43Posjed (%)57
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
5Udarci11
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
3Udarci u okvir7
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
0.94xG1.68
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
4Korneri2
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
55Opasni napadi67
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
16Prekršaji14
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
0Kartoni0
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
2.25Postignuti golovi / utakmica1.13
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
0.88Primljeni golovi / utakmica2.13
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
59%Prosječan posjed51%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
5.75Udarci u okvir / utakmica3.63
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11.63Udarci po utakmici9
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
5.75Udarci u okvir3.63
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
19.4%Realizacija udaraca12.5%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
59%Posjed51%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
1.67xG za1.26
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
1.05xG protiv1.59
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

Kvaliteta udaraca

ASU Poli Timişoara: Učinkovita realizacijaCSA Steaua Bucureşti: Uravnotežena
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
Preciznost (udarci u okvir)49%40%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.140.14
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.390.31

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

ASU Poli Timişoara je 160% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2.6 bodova / utakmica - ASU Poli Timişoara · 1 bodova / utakmica - CSA Steaua Bucureşti

ASU Poli Timişoara
WWDWW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
75% W25% D0% L
Sezona (P-N-I)
6-2-0
2.50 bodova / utakmica · gol-razlika +11
Posljednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
4-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
4-0-0
WWWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 3.0Primljeni golovi: 1.2xG: 1.46xG protivnika: 1.10BTTS: 80%Over 2.5: 80%
CSA Steaua Bucureşti
DLDLW
Raspodjela sezonskih rezultata
13% W25% D63% L
Sezona (P-N-I)
1-2-5
0.63 bodova / utakmica · gol-razlika -8
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-3
Posljednjih 5 u gostima
0-0-3
LLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 2.0xG: 1.16xG protivnika: 1.75BTTS: 80%Over 2.5: 100%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

ASU Poli Timişoara je 99% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.25 golova / utakmica - ASU Poli Timişoara · 1.13 golova / utakmica - CSA Steaua Bucureşti

ASU Poli Timişoara je 142% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.88 golova / utakmica - ASU Poli Timişoara · 2.13 golova / utakmica - CSA Steaua Bucureşti

Profil zabijanja momčadi ASU Poli Timişoara: vrlo snažno

ASU Poli Timişoara postiže pogodak u 100% utakmica (8 od 8 utakmica), dok CSA Steaua Bucureşti ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 8 utakmica).

Profil zabijanja momčadi CSA Steaua Bucureşti: snažno

CSA Steaua Bucureşti postiže pogodak u 75% utakmica (6 od 8 utakmica), dok ASU Poli Timişoara ima Clean sheet u 38% utakmica (3 od 8 utakmica).

18Postignuti golovi (sezona)9
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
7Primljeni golovi (sezona)17
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
3.13Prosječan broj golova u utakmici3.25
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
15Postignuti golovi (posljednjih 5)7
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
6Primljeni golovi (posljednjih 5)10
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

Koliko često postižu barem...

100%1 gol75%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
50%2 gola38%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
38%3 gola0%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
25%4 gola0%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

Koliko često primaju barem...

63%1 gol100%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
13%2 gola88%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
13%3 gola25%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
0%4 gola0%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

59%
Prosjek lige

Obrasci golova

13%BTTS na poluvremenu13%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
13%BTTS u oba poluvremena13%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
38%Zabijali u oba poluvremena38%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

BTTS i broj golova

38%Min. 3 gola i BTTS75%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
13%Min. 3 gola bez BTTS-a25%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
80%BTTS – zadnjih 580%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

1. poluvrijeme

75%Min. 1 gol prije poluvremena100%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
25%Min. 2 gola prije poluvremena38%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
25%Min. 3 gola prije poluvremena0%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

2. poluvrijeme

88%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
63%Min. 2 gola nakon poluvremena75%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
13%Min. 3 gola nakon poluvremena13%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

ASU Poli Timişoara je 99% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.75 bodova / utakmica - ASU Poli Timişoara · 0.88 bodova / utakmica - CSA Steaua Bucureşti

ASU Poli Timişoara — stanje na poluvremenu
50% vode25% izjednačeno25% gube
CSA Steaua Bucureşti — stanje na poluvremenu
25% vode13% izjednačeno63% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.75Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.88
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.38
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
0.5Primljeni golovi (1. poluvrijeme)1
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
1.5Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.38
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
63%Clean sheet prije poluvremena25%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
50%Bez gola prije poluvremena63%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

2.25Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.88
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
1.25Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.75
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
0.38Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1.13
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
1.63Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.88
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
63%Clean sheet nakon poluvremena13%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti
13%Bez gola nakon poluvremena25%
ASU Poli TimişoaraCSA Steaua Bucureşti

ASU Poli Timişoara — rezultati drugog poluvremena

63% W38% D0% L
14
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
+7
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.75
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva150%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobjeđuje u 75%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

CSA Steaua Bucureşti — rezultati drugog poluvremena

13% W50% D38% L
7
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
-5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
7
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.88
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva52%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobjeđuje u 13%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Prima 0.1 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

ASU Poli Timişoara — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.802.60
Postignuti golovi / utakmica1.41.6
Primljeni golovi / utakmica0.80.4
Prosječan broj golova u utakmici2.22.0
1 gol100%100%
2 gola40%80%
3 gola40%20%
Clean sheet40%60%
Bez gola40%0%
Gol-razlika+3+6
Poluvrijeme: 60% vode - 0% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 80% pobijedili - 20% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 7
CSA Steaua Bucureşti — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.400.60
Postignuti golovi / utakmica0.60.8
Primljeni golovi / utakmica0.61.4
Prosječan broj golova u utakmici1.22.2
1 gol100%100%
2 gola20%100%
3 gola0%20%
Clean sheet40%0%
Bez gola40%20%
Gol-razlika0-3
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 60% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

ASU Poli Timişoara
ZabijenoPrimljeno
2
2
0-15
4
1
16-30
2
1
31-45
4
2
46-60
0
0
61-75
6
1
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (6 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +5 - dobivaju završne faze.

CSA Steaua Bucureşti
ZabijenoPrimljeno
1
3
0-15
1
2
16-30
1
3
31-45
3
2
46-60
1
5
61-75
2
2
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (3 goals). Najviše primaju u 61-75 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.19
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.2 : 1.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
107%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
69%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
75%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

ASU Poli Timişoara

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.62
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.75
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.58
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.17
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
133%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
67%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.10
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

CSA Steaua Bucureşti

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.33
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.67
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.13
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.54
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
86%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
126%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.37
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.4
Kasni golovi
22% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
22%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Liga II.

Momčadi u odnosu na ligu

ASU Poli TimişoaraLigaCSA Steaua Bucureşti
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.133.00▲ 3.25
Obje momčadi zabile▲ 63%59%▲ 75%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 50%58%▲ 100%
Clean sheetovi▲ 38%22%▼ 0%
Gol prije poluvremena▼ 75%80%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▲ 88%85%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.00
Prosjek golova po utakmici
59%
Obje momčadi zabile
58%
Min. 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheetovi
1.69
Domaći golovi / utakmica
1.31
Gostujući golovi / utakmica
+29%
Prednost domaćeg napada
+22%
Prednost domaće obrane
+10%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
80%
1 gol
33%
2 gola
14%
3 gola
5%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
85%
1 gol
51%
2 gola
20%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Domaća momčad

Ostali zabilježeni igrači

Gostujuća momčad

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. ASU Poli TimişoaraGolStephan Leonard Drăghici

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice ASU Poli Timişoara protiv CSA Steaua Bucureşti?

Utakmica lige Liga II završila je rezultatom ASU Poli Timişoara 1:1 CSA Steaua Bucureşti. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice ASU Poli Timişoara protiv CSA Steaua Bucureşti?

ASU Poli Timişoara prosječno postiže 2,25 golova po utakmici, a CSA Steaua Bucureşti 1,13. Prosjek lige Liga II iznosi 3,00 golova, a Over 2.5 javlja se u 58% utakmica. BTTS se javlja u 63% utakmica momčadi ASU Poli Timişoara i 75% utakmica momčadi CSA Steaua Bucureşti.

Kakva je aktualna forma momčadi ASU Poli Timişoara i CSA Steaua Bucureşti?

U posljednjih pet utakmica ASU Poli Timişoara ima 4 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). CSA Steaua Bucureşti ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice ASU Poli Timişoara protiv CSA Steaua Bucureşti?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice ASU Poli Timişoara protiv CSA Steaua Bucureşti. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.