Brazil - Serie BPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Athletic Club - Sport Recife: statistika utakmice

Grb momčadi Athletic Club
Athletic Club
1 : 2poluvrijeme 1:2
Grb momčadi Sport Recife
Sport Recife

Athletic Club protiv Sport Recife: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Athletic Club je igrao protiv Sport Recife u ligi Serie B (Brazil). Utakmica je odigrana 1. listopada 2026.. Konačni rezultat: 1:2.

Trenutačna forma

Athletic Club: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Sport Recife: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Athletic Club postiže 1,20 i prima 1,10 golova po utakmici. Sport Recife postiže 1,33 i prima 1,07. Prosjek lige: 2,34 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Athletic Club 57%, Sport Recife 63%. Over 2.5: Athletic Club 37%, Sport Recife 50%. Razina lige: BTTS 48%, Over 2.5 43%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Athletic Club 1,20, Sport Recife 1,44. Udarci po utakmici: Athletic Club 11,2, Sport Recife 14,3. Prosječan posjed: Athletic Club 44%, Sport Recife 55%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Athletic Club: vodstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,67. Sport Recife: vodstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 0,83.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 61-75 (8) za Athletic Club i 76-90+ (13) za Sport Recife. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie B: 2,34 golova po utakmici, BTTS 48%, Over 2.5 43%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosjek golova 2,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Iako je Sport Recife na 9. mjestu, a Athletic Club na 13., statistika domaćih i gostujućih utakmica ide u prilog domaćinu. Athletic pobjeđuje u 40% utakmica na domaćem terenu, dok Sport Recife ostvaruje pobjedu u 27% gostovanja, a gubi u 47% njih. Domaćin u prosjeku postiže 1,20 golova i prima 0,93 na svom terenu, dok gosti u gostima postižu 0,93 gola i primaju 1,13. Kvaliteta stvorenih prilika također ide u prilog Athleticu: njegov domaći xG iznosi 1,49, naspram 1,31 xG-a Sport Recifea u gostima. U posljednjih pet utakmica obje su momčadi ostvarile po dvije pobjede, no Athletic je postigao 9 i primio 6 golova, dok je Sport Recife postigao 7 i primio 8, što dodatno podupire prognozu u korist domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

BTTS se pojavio u 67% utakmica Athletic Cluba i 60% utakmica Sport Recifea, što je u oba slučaja više od ligaškog prosjeka od 48%. Domaćini kod kuće postižu prosječno 1,73 gola i nijednu utakmicu nisu završili bez postignutog gola, dok gosti u gostima primaju prosječno 1,13 gola. Izglede Sport Recifea za postizanje gola podupire prosječni xG od 1,31 te činjenica da je Athletic Club u posljednjih pet utakmica primao prosječno 1,2 gola. Rizik za okladu „da” predstavlja gostujući prosjek gostiju od samo 0,93 postignuta gola te činjenica da u 27% njihovih utakmica nisu postigli gol. Unatoč tome, u 80% posljednjih pet utakmica Sport Recifea obje su momčadi postigle gol, pa BTTS „da” ima umjerenu prednost.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najbolji izbor je više od 1,5 gola: ta je granica premašena u 93% utakmica Athletic Cluba i 60% susreta Sport Recifea. Domaćini postižu prosječno 1,73 gola, imaju xG od 1,58 i zabili su u svakoj utakmici obuhvaćenoj analizom, što pruža čvrstu osnovu za očekivanje njihovih pogodaka. Gosti postižu prosječno 0,93 gola, ali njihov xG iznosi 1,31, a u posljednjih pet utakmica postizali su prosječno 1,4 gola. Granica od 2,5 manje je pouzdana jer je premašena u 47% utakmica domaćina i 53% utakmica gostiju tijekom cijelog analiziranog razdoblja. Uz prognozu od ukupno 2,70 gola, prednost stoga ima granica od 1,5, bez potrebe za pretpostavkom da će pasti najmanje tri pogotka.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Athletic Club ima izraženiji napadački potencijal: postiže prosječno 1,73 gola po utakmici, naspram 0,93 kod Sport Recifea, i upućuje 5,13 udaraca u okvir gola, dok suparnik bilježi 3,20. Na poluvremenu domaćini vode u 33% utakmica, a gosti gube u 40%; uz to, Athletic u prvom poluvremenu postiže prosječno 0,73 gola, dok Sport bilježi samo 0,27. Prednost domaćina mogla bi se nastaviti i nakon odmora jer u drugom poluvremenu postižu prosječno 1,00 gol, a primaju 0,53, dok kod gostiju te vrijednosti iznose 0,67 i 0,67. U prilog pobjedi govori i 47% pobjeda Athletica te 47% poraza Sport Recifea. Neriješen rezultat na poluvremenu ostaje važna alternativa jer domaćini na odmor odlaze s izjednačenim rezultatom u 53% utakmica, no spoj njihove prednosti od samog početka i bolje učinkovitosti daje najveće izglede scenariju 1/1.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 2
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

57Posjed (%)43
Athletic ClubSport Recife
30Udarci12
Athletic ClubSport Recife
8Udarci u okvir5
Athletic ClubSport Recife
2.86xG1.34
Athletic ClubSport Recife
8Korneri6
Athletic ClubSport Recife
58Opasni napadi33
Athletic ClubSport Recife
12Prekršaji15
Athletic ClubSport Recife
2Kartoni2
Athletic ClubSport Recife

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Athletic ClubSport Recife
1.2Postignuti golovi / utakmica1.33
Athletic ClubSport Recife
1.1Primljeni golovi / utakmica1.07
Athletic ClubSport Recife
44%Prosječan posjed55%
Athletic ClubSport Recife
3.33Udarci u okvir / utakmica4.17
Athletic ClubSport Recife

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11.23Udarci po utakmici14.27
Athletic ClubSport Recife
3.33Udarci u okvir4.17
Athletic ClubSport Recife
10.7%Realizacija udaraca9.3%
Athletic ClubSport Recife
44%Posjed55%
Athletic ClubSport Recife
1.2xG za1.44
Athletic ClubSport Recife
1.67xG protiv1.5
Athletic ClubSport Recife

Kvaliteta udaraca

Athletic Club: UravnoteženaSport Recife: Dominantna
Athletic ClubSport Recife
Preciznost (udarci u okvir)30%29%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.10
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.360.32

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Athletic Club je 33% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.6 bodova / utakmica - Athletic Club · 1.2 bodova / utakmica - Sport Recife

Athletic Club
WLWDD
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W40% D27% L
Sezona (P-N-I)
10-12-8
1.40 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-5-4
Posljednjih 5 kod kuće
2-1-2
WLLWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 1.2xG: 1.18xG protivnika: 1.61BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Sport Recife
LWLWL
Raspodjela sezonskih rezultata
37% W37% D27% L
Sezona (P-N-I)
11-11-8
1.47 bodova / utakmica · gol-razlika +8
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-4-7
Posljednjih 5 u gostima
0-0-5
LLLLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.6xG: 1.69xG protivnika: 1.40BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Sport Recife je 11% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.2 golova / utakmica - Athletic Club · 1.33 golova / utakmica - Sport Recife

Profil zabijanja momčadi Athletic Club: snažno

Athletic Club postiže pogodak u 73% utakmica (22 od 30 utakmica), dok Sport Recife ima Clean sheet u 33% utakmica (10 od 30 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Sport Recife: vrlo snažno

Sport Recife postiže pogodak u 87% utakmica (26 od 30 utakmica), dok Athletic Club ima Clean sheet u 27% utakmica (8 od 30 utakmica).

36Postignuti golovi (sezona)40
Athletic ClubSport Recife
33Primljeni golovi (sezona)32
Athletic ClubSport Recife
2.3Prosječan broj golova u utakmici2.4
Athletic ClubSport Recife
10Postignuti golovi (posljednjih 5)7
Athletic ClubSport Recife
6Primljeni golovi (posljednjih 5)8
Athletic ClubSport Recife

Koliko često postižu barem...

73%1 gol87%
Athletic ClubSport Recife
30%2 gola37%
Athletic ClubSport Recife
10%3 gola10%
Athletic ClubSport Recife
3%4 gola0%
Athletic ClubSport Recife

Koliko često primaju barem...

73%1 gol67%
Athletic ClubSport Recife
27%2 gola33%
Athletic ClubSport Recife
7%3 gola7%
Athletic ClubSport Recife
3%4 gola0%
Athletic ClubSport Recife

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

48%
Prosjek lige

Obrasci golova

17%BTTS na poluvremenu17%
Athletic ClubSport Recife
3%BTTS u oba poluvremena7%
Athletic ClubSport Recife
20%Zabijali u oba poluvremena20%
Athletic ClubSport Recife

BTTS i broj golova

30%Min. 3 gola i BTTS47%
Athletic ClubSport Recife
7%Min. 3 gola bez BTTS-a3%
Athletic ClubSport Recife
40%BTTS – zadnjih 580%
Athletic ClubSport Recife

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

63%Min. 1 gol prije poluvremena63%
Athletic ClubSport Recife
23%Min. 2 gola prije poluvremena27%
Athletic ClubSport Recife
7%Min. 3 gola prije poluvremena7%
Athletic ClubSport Recife

2. poluvrijeme

83%Min. 1 gol nakon poluvremena77%
Athletic ClubSport Recife
40%Min. 2 gola nakon poluvremena50%
Athletic ClubSport Recife
10%Min. 3 gola nakon poluvremena13%
Athletic ClubSport Recife

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Athletic Club je 10% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.4 bodova / utakmica - Athletic Club · 1.27 bodova / utakmica - Sport Recife

Athletic Club — stanje na poluvremenu
30% vode50% izjednačeno20% gube
Sport Recife — stanje na poluvremenu
27% vode47% izjednačeno27% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.4Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.27
Athletic ClubSport Recife
0.53Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
Athletic ClubSport Recife
0.4Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.47
Athletic ClubSport Recife
0.93Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.97
Athletic ClubSport Recife
63%Clean sheet prije poluvremena57%
Athletic ClubSport Recife
57%Bez gola prije poluvremena63%
Athletic ClubSport Recife

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.3Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.43
Athletic ClubSport Recife
0.67Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.83
Athletic ClubSport Recife
0.7Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.6
Athletic ClubSport Recife
1.37Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.43
Athletic ClubSport Recife
47%Clean sheet nakon poluvremena50%
Athletic ClubSport Recife
50%Bez gola nakon poluvremena30%
Athletic ClubSport Recife

Athletic Club — rezultati drugog poluvremena

33% W30% D37% L
42
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
39
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.40
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva110%

Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Sport Recife — rezultati drugog poluvremena

30% W53% D17% L
38
Bodovi na poluvremenu
15
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
43
Bodovi u drugom poluvremenu
+7
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.27
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva137%

Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobjeđuje u 37%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Prima 0.1 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Athletic Club — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.201.60
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosječan broj golova u utakmici1.61.6
1 gol80%80%
2 gola60%80%
3 gola20%0%
Clean sheet40%60%
Bez gola40%40%
Gol-razlika+2+2
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Sport Recife — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.60.8
Primljeni golovi / utakmica0.61.0
Prosječan broj golova u utakmici1.21.8
1 gol80%80%
2 gola40%60%
3 gola0%40%
Clean sheet40%40%
Bez gola60%20%
Gol-razlika0-1
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Athletic Club
ZabijenoPrimljeno
5
1
0-15
4
5
16-30
7
6
31-45
5
6
46-60
8
7
61-75
7
8
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (8 goals). Najviše primaju u 76-90 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

Sport Recife
ZabijenoPrimljeno
3
1
0-15
5
8
16-30
7
5
31-45
7
3
46-60
5
5
61-75
13
10
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (13 goals). Najviše primaju u 76-90 (10). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.35
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.1 : 1.2
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
60%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-15%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
64%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Athletic Club

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.47
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.57
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-6.9 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
0.00
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.57
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
90%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
110%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.20
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
19% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
19%

Sport Recife

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.06
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.32
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-10.9 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.11
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.43
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
133%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
80%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.27
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 8% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie B.

Momčadi u odnosu na ligu

Athletic ClubLigaSport Recife
Prosječan broj golova u utakmici• 2.302.34• 2.40
Obje momčadi zabile▲ 57%48%▲ 63%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 37%43%▲ 50%
Clean sheetovi▼ 27%31%▲ 33%
Gol prije poluvremena▼ 63%67%▼ 63%
Gol nakon poluvremena▲ 83%75%▲ 77%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.34
Prosjek golova po utakmici
48%
Obje momčadi zabile
43%
Min. 3 gola (Over 2.5)
31%
Clean sheetovi
1.34
Domaći golovi / utakmica
1.00
Gostujući golovi / utakmica
+34%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće obrane
+17%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
67%
1 gol
28%
2 gola
7%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
75%
1 gol
39%
2 gola
12%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Athletic ClubŽuti kartonMaswel Ananias Silva
  2. Athletic ClubZamjenaUšao: Wilinton Aponzá CarabaliIzašao: Pedro Henrique de Oliveira
  3. Athletic ClubZamjenaUšao: Yarlen Faustino AugustoIzašao: Yago Santos de Andrade
  4. Sport RecifeŽuti kartonLuiz Gabriel de Oliveira Fonseca
  5. Sport RecifeŽuti kartonCarlos María de Pena Bonino
  6. Athletic ClubŽuti kartonKauan Gabriel Cordeiro Lindes
  7. Sport RecifeZamjenaUšao: Edson Lucas PereiraIzašao: Carlos María de Pena Bonino

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Prethodni susret: Athletic Club 0 - 1 - 0 Sport Recife. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Athletic Club protiv Sport Recife?

Utakmica lige Serie B završila je rezultatom Athletic Club 1:2 Sport Recife. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Athletic Club protiv Sport Recife?

Athletic Club prosječno postiže 1,20 golova po utakmici, a Sport Recife 1,33. Prosjek lige Serie B iznosi 2,34 golova, a Over 2.5 javlja se u 43% utakmica. BTTS se javlja u 57% utakmica momčadi Athletic Club i 63% utakmica momčadi Sport Recife.

Kakva je aktualna forma momčadi Athletic Club i Sport Recife?

U posljednjih pet utakmica Athletic Club ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Sport Recife ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Athletic Club protiv Sport Recife?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.