Atlético Mineiro - Vitória: statistika utakmice
Atlético Mineiro protiv Vitória: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Atlético Mineiro je igrao protiv Vitória u ligi Serie A (Brazil). Utakmica je odigrana 29. kolovoza 2026.. Stadion: Arena MRV. Konačni rezultat: 2:1.
Trenutačna forma
Atlético Mineiro: 2-3-0, 1,80 bodova po utakmici. Vitória: 1-0-4, 0,60 bodova po utakmici.
Statistika golova
Atlético Mineiro postiže 1,30 i prima 1,17 golova po utakmici. Vitória postiže 0,96 i prima 1,46. Prosjek lige: 2,60 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Atlético Mineiro 43%, Vitória 33%. Over 2.5: Atlético Mineiro 48%, Vitória 33%. Razina lige: BTTS 58%, Over 2.5 49%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Atlético Mineiro 1,41, Vitória 1,24. Udarci po utakmici: Atlético Mineiro 13,2, Vitória 11,4. Prosječan posjed: Atlético Mineiro 48%, Vitória 45%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Atlético Mineiro: vodstvo na poluvremenu 39%, golovi u drugom poluvremenu 0,61. Vitória: vodstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,58.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (7) za Atlético Mineiro i 16-30 (6) za Vitória. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Serie A: 2,60 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 49%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-2. Prosjek golova 2,33, BTTS 33%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Atlético Mineiro ostaje neporažen u posljednjih pet ligaških utakmica, uz 2 pobjede i 3 remija te gol-razliku 8:4, dok je Vitória izgubila 3 od posljednjih 5 susreta. Na domaćem terenu domaćini pobjeđuju u 50% utakmica i postižu prosječno 1,7 gola, dok Vitória u gostima još nije ostvarila pobjedu te postiže svega 0,58 gola po utakmici. Razlika je vidljiva i u kvaliteti stvorenih prilika: prosječni xG Atlético Mineira kod kuće iznosi 1,56, naspram 1,09 koji Vitória ostvaruje u gostima, dok gosti protivnicima dopuštaju xG od 1,84. Vitórijina obrana posebno je ranjiva izvan domaćeg terena, gdje prosječno prima 2,17 gola i čistu mrežu sačuva u samo 8% utakmica. Domaćini ipak nisu imuni na remije, koji čine 40% njihovih domaćih utakmica, stoga uz pobjedu Atlética treba uzeti u obzir i umjeren rizik podjele bodova.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Scenarij za BTTS „ne” ima čvrste temelje prije svega u slaboj učinkovitosti Vitórije u gostima: postiže u prosjeku samo 0,58 gola, a u 50% takvih utakmica ne uspijeva zatresti mrežu. Atlético Mineiro sačuvao je mrežu netaknutom u 67% domaćih utakmica i ondje prima tek 0,75 gola po susretu, što znatno ograničava izglede gostiju. U posljednjih pet nastupa Vitória nije odigrala nijednu utakmicu u kojoj su obje momčadi postigle pogodak, iako je njezin prosječni xG iznosio 1,28. Domaćini bi, s druge strane, trebali stvarati prilike protiv obrane suparnika koja u gostima u prosjeku prima 2,17 gola, stoga je najvjerojatniji ishod pogodak Atlética i barem jedna momčad bez postignutog gola.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Atlético Mineiro kod kuće postiže prosječno 1,33 gola, dok Vitória u gostima prima čak 2,17, pa bi domaćin trebao stvoriti većinu napadačkog potencijala utakmice. Gosti, međutim, izvan svog stadiona postižu samo 0,58 gola po susretu, dok Atlético čuva mrežu netaknutom u 67% domaćih utakmica. Tijekom sezone manje od 2,5 gola završilo je u 75% Atléticoovih domaćih utakmica i 58% Vitóriinih gostujućih susreta, dok je više od 3,5 gola palo u samo 17% odnosno 33% slučajeva. U posljednjih pet utakmica Vitória nije imala nijedan susret u kojem su obje momčadi postigle pogodak, iako je njezin prosječni xG iznosio 1,28, što naglašava problem s realizacijom. Predviđeni omjer od oko 1,58:0,64 ide u prilog utakmici s najviše tri gola, stoga under 3,5 ima najjače uporište u podacima.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Atlético Mineiro ima jasnu prednost kod kuće: pobjeđuje u 67% utakmica, postiže prosječno 1,33 gola i prima samo 0,75, dok Vitória u gostima nije ostvarila nijednu pobjedu te prima čak 2,17 golova po utakmici. Najjači signal odnosi se na prvo poluvrijeme, budući da su domaćini vodili na poluvremenu u 6 od 12 utakmica (50%), a gosti su nakon 45 minuta bili u zaostatku u 8 od 12 nastupa, odnosno u 67% slučajeva. Vitória prije poluvremena postiže tek 0,17 gola po utakmici i nije zabila u prvom dijelu u čak 83% utakmica, dok Atlético tada čuva mrežu netaknutom u 75% slučajeva. Nakon odmora domaćini i dalje pokazuju veću kontrolu, postižući prosječno 0,75 gola i primajući 0,33, dok Vitória postiže samo 0,42 gola i prima 1,00. Stoga je scenarij u kojem Atlético Mineiro vodi na poluvremenu i zadržava pobjedu do kraja najvjerojatniji.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Atlético Mineiro | Vitória | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 33% | 34% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.11 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.30 | 0.25 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Atlético Mineiro je 200% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1.8 bodova / utakmica - Atlético Mineiro · 0.6 bodova / utakmica - Vitória
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Atlético Mineiro je 35% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.3 golova / utakmica - Atlético Mineiro · 0.96 golova / utakmica - Vitória
Atlético Mineiro je 25% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.17 golova / utakmica - Atlético Mineiro · 1.46 golova / utakmica - Vitória
Atlético Mineiro postiže pogodak u 65% utakmica (15 od 23 utakmica), dok Vitória ima Clean sheet u 38% utakmica (9 od 24 utakmica).
Vitória postiže pogodak u 63% utakmica (15 od 24 utakmica), dok Atlético Mineiro ima Clean sheet u 26% utakmica (6 od 23 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Atlético Mineiro
Over / Under - Vitória
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Atlético Mineiro je 45% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.57 bodova / utakmica - Atlético Mineiro · 1.08 bodova / utakmica - Vitória
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Atlético Mineiro — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 39% utakmica i pobjeđuje u 39%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Vitória — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.20 | 1.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.6 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 1.4 |
| 1 gol | 60% | 80% |
| 2 gola | 20% | 40% |
| 3 gola | 20% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 40% |
| Bez gola | 40% | 60% |
| Gol-razlika | +3 | +1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.80 | 0.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.8 | 1.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 1.2 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 20% | 40% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 20% |
| Bez gola | 80% | 100% |
| Gol-razlika | -3 | -6 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 31-45 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.
Najopasniji u minutama 16-30 (6 goals). Najviše primaju u 31-45 (13). Bilanca kasnih golova (76–90): -5 - završne faze su slabost.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Atlético Mineiro
Vitória
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie A.
Momčadi u odnosu na ligu
| Atlético Mineiro | Liga | Vitória | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.48 | 2.60 | ▼ 2.42 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 43% | 58% | ▼ 33% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | • 48% | 49% | ▼ 33% |
| Clean sheetovi | ▲ 26% | 24% | ▲ 38% |
| Gol prije poluvremena | • 74% | 75% | • 75% |
| Gol nakon poluvremena | • 78% | 77% | ▼ 75% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (3): Atlético Mineiro 0 - 1 - 2 Vitória. Prosjek golova 2.33, obje momčadi zabile u 33% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Atlético Mineiro protiv Vitória?
Utakmica lige Serie A završila je rezultatom Atlético Mineiro 2:1 Vitória. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Atlético Mineiro i Vitória?
U posljednjih 3 međusobnih utakmica Atlético Mineiro je pobijedio 0 puta, Vitória 2 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,33 golova, a obje momčadi dale su gol u 33% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Atlético Mineiro protiv Vitória?
Atlético Mineiro prosječno postiže 1,30 golova po utakmici, a Vitória 0,96. Prosjek lige Serie A iznosi 2,60 golova, a Over 2.5 javlja se u 49% utakmica. BTTS se javlja u 43% utakmica momčadi Atlético Mineiro i 33% utakmica momčadi Vitória.
Kakva je aktualna forma momčadi Atlético Mineiro i Vitória?
U posljednjih pet utakmica Atlético Mineiro ima 2 pobjeda, 3 remija i 0 poraza (1,80 bodova po utakmici). Vitória ima 1 pobjeda, 0 remija i 4 poraza (0,60 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Atlético Mineiro protiv Vitória?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Atlético Mineiro protiv Vitória. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


