Paragvaj - Division IntermediaPodaci aktualni na dan 02. rujna 2026.

Atlético Tembetary - Fernando de la Mora: statistika utakmice

Atlético Tembetary protiv Fernando de la Mora: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Atlético Tembetary je igrao protiv Fernando de la Mora u ligi Division Intermedia (Paragvaj). Utakmica je odigrana 22. kolovoza 2026.. Konačni rezultat: 2:1.

Trenutačna forma

Atlético Tembetary: 0-2-3, 0,40 bodova po utakmici. Fernando de la Mora: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Atlético Tembetary postiže 1,32 i prima 1,47 golova po utakmici. Fernando de la Mora postiže 1,11 i prima 1,47. Prosjek lige: 2,52 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Atlético Tembetary 58%, Fernando de la Mora 58%. Over 2.5: Atlético Tembetary 47%, Fernando de la Mora 47%. Razina lige: BTTS 55%, Over 2.5 42%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Atlético Tembetary 1,42, Fernando de la Mora 1,53. Udarci po utakmici: Atlético Tembetary 9,6, Fernando de la Mora 12,2. Prosječan posjed: Atlético Tembetary 53%, Fernando de la Mora 50%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Atlético Tembetary: vodstvo na poluvremenu 32%, golovi u drugom poluvremenu 0,63. Fernando de la Mora: vodstvo na poluvremenu 16%, golovi u drugom poluvremenu 0,79.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (6) za Atlético Tembetary i 76-90+ (7) za Fernando de la Mora. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Division Intermedia: 2,52 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 42%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosjek golova 1,00, BTTS 0%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Fernando de la Mora dolazi u znatno boljem ritmu: u posljednjih pet utakmica osvojio je 8 bodova uz 2 pobjede, 2 remija i samo jedan poraz, dok je Atlético Tembetary prikupio 4 boda. Gosti su poboljšali i obranu, primivši u tom razdoblju 6 golova, nasuprot 9 pogodaka koje su primili domaćini. Atlético kod kuće postiže prosječno 1,44 gola, dok Fernando u gostima postiže 1,22 gola, no njegova obrana protivnicima dopušta 1,56 gola po utakmici i sačuvala je mrežu netaknutom u samo 11% domaćih utakmica. Kvaliteta stvorenih prilika vrlo je slična, a čak minimalno ide u prilog gostima: njihov prosječni xG iznosi 1,44, nasuprot 1,41 kod Tembetaryja. Prednost trenutačne forme i čvršća nedavna igra bez lopte daju Fernando de la Mora neznatno veće šanse za pobjedu u gostima.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Sezonski pokazatelji za BTTS pozitivni su za obje momčadi: Atlético Tembetary bilježi ga u 60% utakmica, a Fernando de la Mora u 56%, dok ligaški prosjek iznosi 55%. Domaćini su sačuvali mrežu netaknutom u samo 10% utakmica i u prosjeku primaju 1,40 gola, što jasno ide u prilog izgledima gostiju da postignu pogodak. Ni Fernando de la Mora nije osobito čvrst u obrani, budući da prosječno prima 1,56 pogodaka, dok njegovi protivnici protiv njega stvaraju prosječno 1,41 xG. Posljednja forma Atlética smanjuje sigurnost prognoze jer je momčad postigla samo 4 gola u 5 utakmica, no njezin prosječni xG od 1,44, kao i 1,34 xG-a gostiju, upućuju na stvaran napadački potencijal obiju strana. Stoga je i dalje najvjerojatniji scenarij u kojem obje momčadi postižu pogodak, iako je prednost u odnosu na BTTS Ne umjerena.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Profil utakmice upućuje na otprilike 2.60 pogodaka: prosječni xG Atlético Tembetaryja iznosi 1.58, a Fernanda de la Mora 1.44, uz primljeni xG od 1.37, odnosno 1.41. U posljednjih pet utakmica domaćini su postigli samo 4 pogotka, iako su primili 9, dok su gosti zabili 6 i dopustili 6 pogodaka, što podupire scenarij s ukupno 2–3 gola. Granica manje od 3.5 gola prolazila je u 70% utakmica Atlética i 67% susreta Fernanda de la Mora, dok je više od 3.5 pogodaka zabilježeno tek u 30%, odnosno 33% slučajeva. Obje momčadi u prosjeku ne postižu više od 1.22 pogotka po utakmici, a Atlético zabija tek jednom po susretu tijekom cijele sezone. Stoga opcija manje od 3.5 ima najstabilniju potporu i u raspodjeli rezultata i u umjerenoj napadačkoj učinkovitosti momčadi.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Neriješen rezultat na poluvremenu najlogičnija je polazna točka jer Atlético ima neriješen rezultat nakon 45 minuta u 50% utakmica, a Fernando de la Mora u 56%. Obje momčadi postižu malo pogodaka prije odmora: domaćini u prosjeku postižu 0,20 gola, a gosti 0,44, uz ukupni prosjek od 0,70, odnosno 0,89 gola u prvim poluvremenima. Atlético je nakon prvog poluvremena vodio samo jednom u 10 utakmica, a Fernando de la Mora dvaput, što smanjuje vjerodostojnost varijanti u kojima jedna od momčadi ima prednost nakon 45 minuta. Nakon odmora domaćini u prosjeku postižu 0,80 gola i imaju bolji učinak od 1,50 boda po drugom poluvremenu u odnosu na 1,00 kod gostiju, no Fernando je u posljednjih pet utakmica dobivao druga poluvremena u 40% slučajeva i u njima prosječno postizao 1,00 gol. Uz izjednačeni xG, 1,58 za Atlético naspram 1,44 za Fernando, te visoke stope neriješenih rezultata domaćina u cijelim utakmicama (40%), najvjerojatniji ishod i dalje je neriješen rezultat do kraja.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
2 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

40Posjed (%)60
Atlético TembetaryFernando de la Mora
11Udarci11
Atlético TembetaryFernando de la Mora
5Udarci u okvir3
Atlético TembetaryFernando de la Mora
1.49xG1.44
Atlético TembetaryFernando de la Mora
5Korneri7
Atlético TembetaryFernando de la Mora
61Opasni napadi73
Atlético TembetaryFernando de la Mora
8Prekršaji16
Atlético TembetaryFernando de la Mora
0Kartoni0
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Atlético TembetaryFernando de la Mora
1.32Postignuti golovi / utakmica1.11
Atlético TembetaryFernando de la Mora
1.47Primljeni golovi / utakmica1.47
Atlético TembetaryFernando de la Mora
Atlético TembetaryFernando de la Mora
53%Prosječan posjed50%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
3.16Udarci u okvir / utakmica3.53
Atlético TembetaryFernando de la Mora
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

9.63Udarci po utakmici12.16
Atlético TembetaryFernando de la Mora
3.16Udarci u okvir3.53
Atlético TembetaryFernando de la Mora
13.7%Realizacija udaraca9.1%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
53%Posjed50%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
1.42xG za1.53
Atlético TembetaryFernando de la Mora
1.65xG protiv1.41
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Kvaliteta udaraca

Atlético Tembetary: Učinkovita realizacijaFernando de la Mora: Uravnotežena
Atlético TembetaryFernando de la Mora
Preciznost (udarci u okvir)33%29%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.150.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.420.31

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Fernando de la Mora je 300% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.4 bodova / utakmica - Atlético Tembetary · 1.6 bodova / utakmica - Fernando de la Mora

Atlético Tembetary
DLDLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
32% W26% R42% P
Sezona (P-N-I)
6-5-8
1.21 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-2-3
0.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
3-3-3
Posljednjih 5 kod kuće
1-2-2
WDDLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.4Primljeni golovi: 1.6xG: 1.52xG protivnika: 1.59BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Fernando de la Mora
WDDLW
Raspodjela sezonskih rezultata
32% W26% R42% P
Sezona (P-N-I)
6-5-8
1.21 bodova / utakmica · gol-razlika -7
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-1-4
Posljednjih 5 u gostima
2-1-2
LWWDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.2xG: 1.40xG protivnika: 1.20BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Atlético Tembetary je 19% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.32 golova / utakmica - Atlético Tembetary · 1.11 golova / utakmica - Fernando de la Mora

Profil zabijanja momčadi Atlético Tembetary: vrlo snažno

Atlético Tembetary postiže pogodak u 68% utakmica (13 od 19 utakmica), dok Fernando de la Mora ima Clean sheet u 16% utakmica (3 od 19 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Fernando de la Mora: vrlo snažno

Fernando de la Mora postiže pogodak u 68% utakmica (13 od 19 utakmica), dok Atlético Tembetary ima Clean sheet u 16% utakmica (3 od 19 utakmica).

25Postignuti golovi (sezona)21
Atlético TembetaryFernando de la Mora
28Primljeni golovi (sezona)28
Atlético TembetaryFernando de la Mora
2.79Prosječan broj golova u utakmici2.58
Atlético TembetaryFernando de la Mora
2Postignuti golovi (posljednjih 5)6
Atlético TembetaryFernando de la Mora
8Primljeni golovi (posljednjih 5)6
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Koliko često postižu barem...

68%1 gol68%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
37%2 gola32%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
21%3 gola11%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
5%4 gola0%
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Koliko često primaju barem...

84%1 gol84%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
37%2 gola53%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
21%3 gola11%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
5%4 gola0%
Atlético TembetaryFernando de la Mora

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

55%
Prosjek lige

Obrasci golova

26%BTTS na poluvremenu16%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
11%BTTS u oba poluvremena5%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
32%Zabijali u oba poluvremena16%
Atlético TembetaryFernando de la Mora

BTTS i broj golova

42%Min. 3 gola i BTTS47%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
5%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
40%BTTS – zadnjih 560%
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

Atlético TembetaryFernando de la Mora
Atlético TembetaryFernando de la Mora
Atlético TembetaryFernando de la Mora

1. poluvrijeme

74%Min. 1 gol prije poluvremena63%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
42%Min. 2 gola prije poluvremena16%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
5%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Atlético TembetaryFernando de la Mora

2. poluvrijeme

74%Min. 1 gol nakon poluvremena89%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
37%Min. 2 gola nakon poluvremena47%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
26%Min. 3 gola nakon poluvremena26%
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Atlético Tembetary je 47% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.47 bodova / utakmica - Atlético Tembetary · 1 bodova / utakmica - Fernando de la Mora

Atlético Tembetary — stanje na poluvremenu
32% vode53% izjednačeno16% gube
Fernando de la Mora — stanje na poluvremenu
16% vode53% izjednačeno32% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.47Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Atlético TembetaryFernando de la Mora
0.68Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.32
Atlético TembetaryFernando de la Mora
0.58Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.47
Atlético TembetaryFernando de la Mora
1.26Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.79
Atlético TembetaryFernando de la Mora
58%Clean sheet prije poluvremena53%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
42%Bez gola prije poluvremena68%
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.26
Atlético TembetaryFernando de la Mora
0.63Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.79
Atlético TembetaryFernando de la Mora
0.89Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1
Atlético TembetaryFernando de la Mora
1.53Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.79
Atlético TembetaryFernando de la Mora
32%Clean sheet nakon poluvremena37%
Atlético TembetaryFernando de la Mora
58%Bez gola nakon poluvremena47%
Atlético TembetaryFernando de la Mora

Atlético Tembetary — rezultati drugog poluvremena

21% W37% R42% P
28
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
19
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.47
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 32% utakmica i pobjeđuje u 32%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Fernando de la Mora — rezultati drugog poluvremena

32% W32% R37% P
19
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
24
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva200%

Vodi na poluvremenu u 16% utakmica i pobjeđuje u 32%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Atlético Tembetary — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.600.60
Postignuti golovi / utakmica0.20.2
Primljeni golovi / utakmica1.00.6
Prosječan broj golova u utakmici1.20.8
1 gol60%60%
2 gola60%20%
3 gola0%0%
Clean sheet40%40%
Bez gola80%80%
Gol-razlika-4-2
Poluvrijeme: 0% vode - 60% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 60% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Fernando de la Mora — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.60
Postignuti golovi / utakmica0.21.0
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosječan broj golova u utakmici0.61.8
1 gol60%80%
2 gola0%40%
3 gola0%40%
Clean sheet60%40%
Bez gola80%40%
Gol-razlika-1+1
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Atlético Tembetary
ZabijenoPrimljeno
3
5
0-15
6
1
16-30
4
5
31-45
6
7
46-60
4
4
61-75
2
6
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (6 goals). Najviše primaju u 46-60 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

Fernando de la Mora
ZabijenoPrimljeno
2
2
0-15
3
1
16-30
1
6
31-45
5
5
46-60
3
3
61-75
7
11
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.69
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.4 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
107%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
58%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-63%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
46%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
10%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 10 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Atlético Tembetary

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.23
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.08
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.10
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.18
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
99%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
124%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.81
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
8% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 12% postiže se u prvih 15 minuta.
8%

Fernando de la Mora

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.12
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.48
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+2.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.42
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.06
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
93%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
111%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.39
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.5
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Division Intermedia.

Momčadi u odnosu na ligu

Atlético TembetaryLigaFernando de la Mora
Prosječan broj golova u utakmici 2.792.52 2.58
Obje momčadi zabile 58%55% 58%
Min. 3 gola (Over 2.5) 47%42% 47%
Clean sheetovi 16%27% 16%
Gol prije poluvremena 74%66% 63%
Gol nakon poluvremena 74%74% 89%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.52
Prosjek golova po utakmici
55%
Obje momčadi zabile
42%
Min. 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheetovi
1.33
Domaći golovi / utakmica
1.19
Gostujući golovi / utakmica
+12%
Prednost domaćeg napada
+11%
Prednost domaće obrane
+11%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
66%
1 gol
31%
2 gola
8%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
74%
1 gol
37%
2 gola
19%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Gostujuća momčad

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Atlético TembetaryGolFernando Rubén Alarcón

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Prethodni susret: Atlético Tembetary 0 - 0 - 1 Fernando de la Mora. Prosjek golova 1.00, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Atlético Tembetary protiv Fernando de la Mora?

Utakmica lige Division Intermedia završila je rezultatom Atlético Tembetary 2:1 Fernando de la Mora. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Atlético Tembetary protiv Fernando de la Mora?

Atlético Tembetary prosječno postiže 1,32 golova po utakmici, a Fernando de la Mora 1,11. Prosjek lige Division Intermedia iznosi 2,52 golova, a Over 2.5 javlja se u 42% utakmica. BTTS se javlja u 58% utakmica momčadi Atlético Tembetary i 58% utakmica momčadi Fernando de la Mora.

Kakva je aktualna forma momčadi Atlético Tembetary i Fernando de la Mora?

U posljednjih pet utakmica Atlético Tembetary ima 0 pobjeda, 2 remija i 3 poraza (0,40 bodova po utakmici). Fernando de la Mora ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Atlético Tembetary protiv Fernando de la Mora?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.