Auda - Rīgas FS: statistika utakmice
Auda protiv Rīgas FS: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Auda je igrao protiv Rīgas FS u ligi Virsliga (Latvija). Utakmica je odigrana 20. rujna 2026.. Stadion: Sporta komplekss Ķeizarmežs. Konačni rezultat: 1:1.
Trenutačna forma
Auda: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici. Rīgas FS: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici.
Statistika golova
Auda postiže 1,60 i prima 0,97 golova po utakmici. Rīgas FS postiže 2,41 i prima 0,72. Prosjek lige: 2,85 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Auda 50%, Rīgas FS 45%. Over 2.5: Auda 47%, Rīgas FS 59%. Razina lige: BTTS 54%, Over 2.5 53%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Auda 1,68, Rīgas FS 2,00. Udarci po utakmici: Auda 14,2, Rīgas FS 16,5. Prosječan posjed: Auda 61%, Rīgas FS 61%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Auda: vodstvo na poluvremenu 43%, golovi u drugom poluvremenu 0,87. Rīgas FS: vodstvo na poluvremenu 55%, golovi u drugom poluvremenu 1,34.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (11) za Auda i 76-90+ (16) za Rīgas FS. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Virsliga: 2,85 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 53%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 7 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-5. Prosjek golova 1,71, BTTS 29%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Rīgas FS vodi u ligi s 23 pobjede u 29 utakmica i gol-razlikom 70:21, dok je Auda pobijedila u 17 susreta uz gol-razliku 47:29. U gostima su iznimno konstantni: pobijedili su u 93% utakmica, primaju prosječno samo 0,60 gola i ostvaruju clean sheet u 60% nastupa. Njihova je prednost u stvaranju prilika očita, budući da prosječno bilježe 2,06 xG i 6,33 udarca u okvir po utakmici, u usporedbi s Audinih 1,72 xG i 4,87 udarca u okvir kod kuće. Domaćin je neporažen u posljednjih pet utakmica, no tri je od njih odigrao neriješeno, a u tom je razdoblju postigao samo 7 golova. Auda kod kuće postiže prosječno 1,80 gola, ali obrana Rīgas FS-a i gostujuća serija govore u prilog minimalnoj pobjedi lidera.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Sezonski udio BTTS-a umjeren je i niži od ligaškog prosjeka: Auda bilježi 50%, a Rīgas FS samo 40%, u usporedbi s 55% u natjecanju. Najjači argument u prilog tome da jedna od momčadi neće postići pogodak jest obrana gostiju, koji u 60% utakmica sačuvaju mrežu netaknutom i primaju prosječno samo 0,60 pogodaka po utakmici. Auda je kod kuće vrlo učinkovita i postiže prosječno 3,0 pogotka, no njezina je nedavna napadačka forma pala na 1,4 pogotka po utakmici, što otežava probijanje tako čvrste obrane. Ipak, obje momčadi stvaraju kvalitetne prilike, uz prosječni xG od 1,93 za Audu i 2,06 za Rīgas FS, stoga je scenarij BTTS-a i dalje realan, ali nije izgledniji od mogućnosti da jedna momčad pobijedi bez primljenog pogotka. U posljednjih pet utakmica obje su momčadi imale BTTS u 60% slučajeva, no taj je kratkoročni trend slabiji pokazatelj od cjelosezonske obrambene čvrstoće Rīgas FS.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Obje momčadi stvaraju mnogo prilika: prosječni xG Aude iznosi 1.93, a Rīgas FS-a 2.06, uz više od 16 udaraca po utakmici sa svake strane. Istodobno su obrane vrlo stabilne, budući da Auda u prosjeku prima 0.86 pogodaka, a Rīgas FS samo 0.60, dok xG koji te momčadi dopuštaju iznosi 0.94 odnosno 0.92. Rīgas FS završio je ispod 3.5 pogodaka u 87% utakmica, što jasno umanjuje značaj visokog, 64-postotnog udjela Audinih utakmica s više od te granice. U posljednjih pet utakmica Auda je postigla 7 i primila 5 pogodaka, dok je Rīgas FS zabio 10, ali dopustio 7, što podupire scenarij s oko 2-3 pogotka. Najjača opcija je manje od 3.5 pogodaka, jer prognoza od 2.70 pogodaka ostavlja solidnu marginu prije ishoda s četiri pogotka.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najvjerojatniji je neriješen rezultat na poluvremenu jer su obje momčadi u posljednjih pet utakmica postizale vrlo malo pogodaka prije odmora: Auda u prosjeku 0,2, a Rīgas FS 0,4. Tijekom cijele sezone Rīgas FS sačuvao je mrežu netaknutom u 73% prvih poluvremena, a Auda u 71%, što dodatno ide u prilog opreznom početku. Nakon odmora gosti bi ipak trebali iskoristiti veću kvalitetu u ostvarivanju rezultata: pobijedili su u 93% utakmica ove sezone i postižu prosječno 1,87 pogotka po utakmici, uz samo 0,60 primljenih pogodaka. Auda je opasna kod kuće, s prosjekom od 3,0 postignuta pogotka, no obrana Rīgas FS-a u gostima nakon odmora prima samo 0,13 pogodaka po utakmici, što dodatno podupire scenarij neriješenog rezultata na poluvremenu i pobjede gostiju nakon posljednjeg zvižduka.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Auda | Rīgas FS | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 33% | 37% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.12 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.34 | 0.39 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Rīgas FS je 51% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.6 golova / utakmica - Auda · 2.41 golova / utakmica - Rīgas FS
Rīgas FS je 35% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.97 golova / utakmica - Auda · 0.72 golova / utakmica - Rīgas FS
Auda postiže pogodak u 90% utakmica (27 od 30 utakmica), dok Rīgas FS ima Clean sheet u 52% utakmica (15 od 29 utakmica).
Rīgas FS postiže pogodak u 93% utakmica (27 od 29 utakmica), dok Auda ima Clean sheet u 43% utakmica (13 od 30 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Auda
Over / Under - Rīgas FS
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Rīgas FS je 18% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.63 bodova / utakmica - Auda · 1.93 bodova / utakmica - Rīgas FS
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Auda — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 43% utakmica i pobjeđuje u 60%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Rīgas FS — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 55% utakmica i pobjeđuje u 79%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.60 | 2.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.4 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.6 | 1.2 |
| 1 gol | 60% | 80% |
| 2 gola | 0% | 20% |
| 3 gola | 0% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | +1 | +2 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.40 | 2.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 1.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.4 | 0.6 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.4 | 2.4 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 20% | 80% |
| 3 gola | 20% | 40% |
| Clean sheet | 60% | 60% |
| Bez gola | 60% | 20% |
| Gol-razlika | +3 | +6 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 31-45 (11 goals). Najviše primaju u 31-45 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): +5 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 76-90 (16 goals). Najviše primaju u 31-45 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): +12 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Auda
Rīgas FS
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Virsliga.
Momčadi u odnosu na ligu
| Auda | Liga | Rīgas FS | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.57 | 2.85 | ▲ 3.14 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 50% | 54% | ▼ 45% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 47% | 53% | ▲ 59% |
| Clean sheetovi | ▲ 43% | 26% | ▲ 52% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 77% | 73% | ▲ 79% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 77% | 80% | ▼ 76% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (7): Auda 1 - 1 - 5 Rīgas FS. Prosjek golova 1.71, obje momčadi zabile u 29% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Auda protiv Rīgas FS?
Utakmica lige Virsliga završila je rezultatom Auda 1:1 Rīgas FS. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Auda i Rīgas FS?
U posljednjih 7 međusobnih utakmica Auda je pobijedio 1 puta, Rīgas FS 5 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 1,71 golova, a obje momčadi dale su gol u 29% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Auda protiv Rīgas FS?
Auda prosječno postiže 1,60 golova po utakmici, a Rīgas FS 2,41. Prosjek lige Virsliga iznosi 2,85 golova, a Over 2.5 javlja se u 53% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica momčadi Auda i 45% utakmica momčadi Rīgas FS.
Kakva je aktualna forma momčadi Auda i Rīgas FS?
U posljednjih pet utakmica Auda ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici). Rīgas FS ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Auda protiv Rīgas FS?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Auda protiv Rīgas FS. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


