Indonezija - Liga 1Stadion Kapten I Wayan DiptaPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Bali United - Garudayaksa FC: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Bali United protiv Garudayaksa FC: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Bali United igra protiv Garudayaksa FC u ligi Liga 1 (Indonezija). Utakmica je zakazana za 21. listopada 2026.. Stadion: Stadion Kapten I Wayan Dipta.

Trenutačna forma

Bali United: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici. Garudayaksa FC: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Bali United postiže 2,80 i prima 1,40 golova po utakmici. Garudayaksa FC postiže 1,20 i prima 1,40. Prosjek lige: 3,07 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Bali United 80%, Garudayaksa FC 80%. Over 2.5: Bali United 80%, Garudayaksa FC 40%. Razina lige: BTTS 65%, Over 2.5 60%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Bali United 1,41, Garudayaksa FC 0,86. Udarci po utakmici: Bali United 10,2, Garudayaksa FC 4,8. Prosječan posjed: Bali United 61%, Garudayaksa FC 50%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Bali United: vodstvo na poluvremenu 60%, golovi u drugom poluvremenu 1,80. Garudayaksa FC: vodstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 0,80.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (5) za Bali United i 61-75 (3) za Garudayaksa FC. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Liga 1: 3,07 golova po utakmici, BTTS 65%, Over 2.5 60%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2.8Postignuti golovi / utakmica1.2
Bali UnitedGarudayaksa FC
1.4Primljeni golovi / utakmica1.4
Bali UnitedGarudayaksa FC
61%Prosječan posjed50%
Bali UnitedGarudayaksa FC
4.2Udarci u okvir / utakmica1.8
Bali UnitedGarudayaksa FC

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10.2Udarci po utakmici4.8
Bali UnitedGarudayaksa FC
4.2Udarci u okvir1.8
Bali UnitedGarudayaksa FC
27.5%Realizacija udaraca25%
Bali UnitedGarudayaksa FC
61%Posjed50%
Bali UnitedGarudayaksa FC
1.41xG za0.86
Bali UnitedGarudayaksa FC
1.05xG protiv1
Bali UnitedGarudayaksa FC

Kvaliteta udaraca

Bali United: Učinkovita realizacijaGarudayaksa FC: Učinkovita realizacija
Bali UnitedGarudayaksa FC
Preciznost (udarci u okvir)41%38%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.140.18
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.670.67

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Bali United je 80% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.8 bodova / utakmica - Bali United · 1 bodova / utakmica - Garudayaksa FC

Bali United
WWLWL
Raspodjela sezonskih rezultata
60% W0% D40% L
Sezona (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodova / utakmica · gol-razlika +7
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
3-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
3-0-0
WWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.8Primljeni golovi: 1.4xG: 1.41xG protivnika: 1.05BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Garudayaksa FC
DLDLW
Raspodjela sezonskih rezultata
20% W40% D40% L
Sezona (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-2-1
Posljednjih 5 u gostima
0-2-1
DDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.4xG: 0.86xG protivnika: 1.00BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Bali United je 133% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.8 golova / utakmica - Bali United · 1.2 golova / utakmica - Garudayaksa FC

Profil zabijanja momčadi Bali United: vrlo snažno

Bali United postiže pogodak u 80% utakmica (4 od 5 utakmica), dok Garudayaksa FC ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 5 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Garudayaksa FC: vrlo snažno

Garudayaksa FC postiže pogodak u 80% utakmica (4 od 5 utakmica), dok Bali United ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 5 utakmica).

14Postignuti golovi (sezona)6
Bali UnitedGarudayaksa FC
7Primljeni golovi (sezona)7
Bali UnitedGarudayaksa FC
4.2Prosječan broj golova u utakmici2.6
Bali UnitedGarudayaksa FC
14Postignuti golovi (posljednjih 5)6
Bali UnitedGarudayaksa FC
7Primljeni golovi (posljednjih 5)7
Bali UnitedGarudayaksa FC

Koliko često postižu barem...

80%1 gol80%
Bali UnitedGarudayaksa FC
80%2 gola20%
Bali UnitedGarudayaksa FC
40%3 gola20%
Bali UnitedGarudayaksa FC
40%4 gola0%
Bali UnitedGarudayaksa FC

Koliko često primaju barem...

100%1 gol100%
Bali UnitedGarudayaksa FC
20%2 gola40%
Bali UnitedGarudayaksa FC
20%3 gola0%
Bali UnitedGarudayaksa FC
0%4 gola0%
Bali UnitedGarudayaksa FC

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu20%
Bali UnitedGarudayaksa FC
0%BTTS u oba poluvremena0%
Bali UnitedGarudayaksa FC
60%Zabijali u oba poluvremena20%
Bali UnitedGarudayaksa FC

BTTS i broj golova

80%Min. 3 gola i BTTS40%
Bali UnitedGarudayaksa FC
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Bali UnitedGarudayaksa FC
80%BTTS – zadnjih 580%
Bali UnitedGarudayaksa FC

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

80%Min. 1 gol prije poluvremena60%
Bali UnitedGarudayaksa FC
40%Min. 2 gola prije poluvremena20%
Bali UnitedGarudayaksa FC
0%Min. 3 gola prije poluvremena20%
Bali UnitedGarudayaksa FC

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Bali UnitedGarudayaksa FC
80%Min. 2 gola nakon poluvremena40%
Bali UnitedGarudayaksa FC
60%Min. 3 gola nakon poluvremena20%
Bali UnitedGarudayaksa FC

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Bali United je 100% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2 bodova / utakmica - Bali United · 1 bodova / utakmica - Garudayaksa FC

Bali United — stanje na poluvremenu
60% vode20% izjednačeno20% gube
Garudayaksa FC — stanje na poluvremenu
20% vode40% izjednačeno40% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Bali UnitedGarudayaksa FC
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.4
Bali UnitedGarudayaksa FC
0.2Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.6
Bali UnitedGarudayaksa FC
1.2Prosjek golova (1. poluvrijeme)1
Bali UnitedGarudayaksa FC
80%Clean sheet prije poluvremena40%
Bali UnitedGarudayaksa FC
40%Bez gola prije poluvremena80%
Bali UnitedGarudayaksa FC

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.6Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.4
Bali UnitedGarudayaksa FC
1.8Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.8
Bali UnitedGarudayaksa FC
1.2Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.8
Bali UnitedGarudayaksa FC
3Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.6
Bali UnitedGarudayaksa FC
0%Clean sheet nakon poluvremena40%
Bali UnitedGarudayaksa FC
20%Bez gola nakon poluvremena20%
Bali UnitedGarudayaksa FC

Bali United — rezultati drugog poluvremena

40% W40% D20% L
10
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
8
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 60% utakmica i pobjeđuje u 60%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+1.0

Prima 1.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Garudayaksa FC — rezultati drugog poluvremena

40% W20% D40% L
5
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
7
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobjeđuje u 20%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Bali United — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.001.60
Postignuti golovi / utakmica1.01.8
Primljeni golovi / utakmica0.21.2
Prosječan broj golova u utakmici1.23.0
1 gol80%100%
2 gola40%80%
3 gola0%60%
Clean sheet80%0%
Bez gola40%20%
Gol-razlika+4+3
Poluvrijeme: 60% vode - 20% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Garudayaksa FC — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.8
Primljeni golovi / utakmica0.60.8
Prosječan broj golova u utakmici1.01.6
1 gol60%100%
2 gola20%40%
3 gola20%20%
Clean sheet40%40%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-10
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Bali United
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
0
0
16-30
5
0
31-45
2
1
46-60
3
1
61-75
4
4
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (5 goals). Najviše primaju u 76-90 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Garudayaksa FC
ZabijenoPrimljeno
0
2
0-15
0
0
16-30
2
1
31-45
0
1
46-60
3
0
61-75
1
3
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.40
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.1 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
111%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
80%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
64%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Bali United

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.36
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.04
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-3.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+1.39
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.35
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
158%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
108%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.8
Kasni golovi
29% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
29%

Garudayaksa FC

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.14
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.06
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.34
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.40
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
92%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
79%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.4
Kasni golovi
17% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Liga 1.

Momčadi u odnosu na ligu

Bali UnitedLigaGarudayaksa FC
Prosječan broj golova u utakmici▲ 4.203.07▼ 2.60
Obje momčadi zabile▲ 80%65%▲ 80%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 80%60%▼ 40%
Clean sheetovi▼ 0%17%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 80%74%▼ 60%
Gol nakon poluvremena▲ 100%81%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.07
Prosjek golova po utakmici
65%
Obje momčadi zabile
60%
Min. 3 gola (Over 2.5)
17%
Clean sheetovi
1.77
Domaći golovi / utakmica
1.30
Gostujući golovi / utakmica
+36%
Prednost domaćeg napada
+27%
Prednost domaće obrane
+23%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
74%
1 gol
30%
2 gola
12%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
81%
1 gol
60%
2 gola
35%
3 gola
9%
4 gola

Česta pitanja

Kada igraju Bali United i Garudayaksa FC?

Bali United igra protiv Garudayaksa FC 21. listopada 2026. u ligi Liga 1 na stadionu Stadion Kapten I Wayan Dipta. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Bali United protiv Garudayaksa FC?

Bali United prosječno postiže 2,80 golova po utakmici, a Garudayaksa FC 1,20. Prosjek lige Liga 1 iznosi 3,07 golova, a Over 2.5 javlja se u 60% utakmica. BTTS se javlja u 80% utakmica momčadi Bali United i 80% utakmica momčadi Garudayaksa FC.

Kakva je aktualna forma momčadi Bali United i Garudayaksa FC?

U posljednjih pet utakmica Bali United ima 3 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici). Garudayaksa FC ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Bali United protiv Garudayaksa FC?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.