Turska - 1. LigBandırma 17 Eylül StadıPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Bandırmaspor - Boluspor: statistika utakmice

Grb momčadi Bandırmaspor
Bandırmaspor
6 : 0poluvrijeme 5:0
Grb momčadi Boluspor
Boluspor

Bandırmaspor protiv Boluspor: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Bandırmaspor je igrao protiv Boluspor u ligi 1. Lig (Turska). Utakmica je odigrana 5. rujna 2026.. Stadion: Bandırma 17 Eylül Stadı. Konačni rezultat: 6:0.

Trenutačna forma

Bandırmaspor: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici. Boluspor: 0-0-5, 0,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Bandırmaspor postiže 1,00 i prima 0,60 golova po utakmici. Boluspor postiže 0,20 i prima 2,20. Prosjek lige: 2,50 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Bandırmaspor 40%, Boluspor 20%. Over 2.5: Bandırmaspor 20%, Boluspor 40%. Razina lige: BTTS 50%, Over 2.5 42%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Bandırmaspor 1,24, Boluspor 0,93. Udarci po utakmici: Bandırmaspor 10,0, Boluspor 9,8. Prosječan posjed: Bandırmaspor 60%, Boluspor 41%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Bandırmaspor: vodstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 0,20. Boluspor: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (3) za Bandırmaspor i 0-15 (1) za Boluspor. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

1. Lig: 2,50 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 42%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosjek golova 0,50, BTTS 0%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Bandırmaspor je i dalje neporažen nakon 4 kola, s učinkom od 1 pobjede i 3 remija, a u posljednjih pet utakmica osvojio je 9 bodova uz niz od 2 pobjede i 3 remija. Na domaćem terenu domaćin postiže prosječno 2 pogotka po utakmici, upućuje 7 udaraca u okvir gola i ima 58% posjeda lopte, dok Boluspor u gostima još nije postigao pogodak. Obrana Bandıraspora na domaćem terenu prima samo 0,5 pogodaka po utakmici, dok gosti protivnicima dopuštaju prosječno 2 pogotka i izgubili su obje gostujuće utakmice. Razliku potvrđuje i kvaliteta stvorenih prilika: prosječni xG domaćina iznosi 1,54, dok Boluspor u gostima ima svega 1,00 xG, uz 100% utakmica bez postignutog pogotka. S obzirom na formu gostiju, koja uključuje 4 poraza u posljednjih 5 nastupa, najvjerojatnija je pobjeda Bandıraspora.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Jači signal upućuje na BTTS – ne, ponajprije zbog vrlo slabe učinkovitosti Boluspora: gosti još nisu postigli pogodak u svojim utakmicama u gostima, a njihov prosjek postignutih pogodaka iznosi 0,0. U posljednjih pet susreta Boluspor je doduše prosječno postizao 0,8 pogodaka, ali je izgubio četiri od pet utakmica, a u čak 100% dosadašnjih gostujućih utakmica nije zatresao mrežu. Bandırmaspor je u dobrom nizu bez poraza, s učinkom od 2 pobjede i 3 remija, a u posljednjih pet utakmica primio je samo 2 pogotka, odnosno 0,4 po susretu. Domaćini ipak imaju ograničen napadački potencijal jer njihov prosječni xG kod kuće iznosi samo 0,77, pa su najrealniji ishodi oni u kojima će pogodak postići samo jedna momčad, a ne otvorena razmjena pogodaka. BTTS se pojavio u 40% posljednjih pet utakmica obiju momčadi, što je ispod ligaškog prosjeka od 55% i dodatno podupire scenarij u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najjači izbor je manje od 3.5 gola, jer je dosad 100% utakmica obje momčadi završilo s najviše tri pogotka. Bandırmaspor je u posljednjih 5 utakmica primao samo 0,4 gola po susretu, dok je Boluspor u tom razdoblju postizao svega 0,8 pogotka. Domaćini su ipak favoriti za postizanje pogotka, budući da u posljednje vrijeme prosječno postižu 1,2 gola, dok Boluspor prima čak 2,0 gola po utakmici. Ofenzivni potencijal gostiju dodatno je ograničen prosječnim xG-om od 1,02 te činjenicom da su u dosadašnjim gostujućim utakmicama ove sezone postigli 0 golova. Prognoziranih 2,24 gola više upušta na rezultate poput 1:0, 1:1 ili 2:0 nego na otvorenu utakmicu s četiri pogotka.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Bandırmaspor pokazuje osjetno bolju trenutačnu formu: u posljednjih 5 utakmica postizao je prosječno 1,2 gola, primao samo 0,4 i nije doživio poraz, dok je Boluspor izgubio 4 od 5 susreta te je prosječno primao 2,0 pogotka. Najjači signal odnosi se na prvo poluvrijeme, budući da su domaćini vodili na poluvremenu u 60% posljednjih utakmica, a gosti su u svih 5 takvih susreta na odmor otišli s rezultatskim zaostatkom. Bandırmaspor je prije odmora prosječno postizao 1,0 gol i primao tek 0,2, dok je Boluspor zabijao 0,2 pogotka, a protivnicima dopuštao 1,4. Prednost domaćina trebala bi se zadržati i nakon promjene strana, iako su njihove posljednje utakmice imale malo pogodaka u drugom poluvremenu, uz prosjek od 0,4 gola, pa je najvjerojatniji scenarij vodstvo domaćina na poluvremenu i njihova konačna pobjeda.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

5 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

60Posjed (%)40
BandırmasporBoluspor
27Udarci12
BandırmasporBoluspor
13Udarci u okvir4
BandırmasporBoluspor
2.94xG1.18
BandırmasporBoluspor
6Korneri4
BandırmasporBoluspor
46Opasni napadi20
BandırmasporBoluspor
16Prekršaji9
BandırmasporBoluspor
1Kartoni2
BandırmasporBoluspor

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1Postignuti golovi / utakmica0.2
BandırmasporBoluspor
0.6Primljeni golovi / utakmica2.2
BandırmasporBoluspor
60%Prosječan posjed41%
BandırmasporBoluspor
4.6Udarci u okvir / utakmica1.8
BandırmasporBoluspor

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10Udarci po utakmici9.8
BandırmasporBoluspor
4.6Udarci u okvir1.8
BandırmasporBoluspor
10%Realizacija udaraca2%
BandırmasporBoluspor
60%Posjed41%
BandırmasporBoluspor
1.24xG za0.93
BandırmasporBoluspor
1.16xG protiv1.54
BandırmasporBoluspor

Kvaliteta udaraca

Bandırmaspor: UravnoteženaBoluspor: Uravnotežena
BandırmasporBoluspor
Preciznost (udarci u okvir)46%18%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.09
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.220.11

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Bandırmaspor
WDDDL
Raspodjela sezonskih rezultata
20% W60% D20% L
Sezona (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodova / utakmica · gol-razlika +2
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-1-1
Posljednjih 5 kod kuće
1-1-1
WDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.6xG: 1.24xG protivnika: 1.16BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Boluspor
LLLLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-5
0.00 bodova / utakmica · gol-razlika -10
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-5
0.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-2
Posljednjih 5 u gostima
0-0-2
LL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.2Primljeni golovi: 2.2xG: 0.93xG protivnika: 1.54BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Bandırmaspor je 400% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Bandırmaspor · 0.2 golova / utakmica - Boluspor

Bandırmaspor je 267% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.6 golova / utakmica - Bandırmaspor · 2.2 golova / utakmica - Boluspor

Profil zabijanja momčadi Bandırmaspor: vrlo snažno

Bandırmaspor postiže pogodak u 60% utakmica (3 od 5 utakmica), dok Boluspor ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 5 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Boluspor: teže

Boluspor postiže pogodak u 20% utakmica (1 od 5 utakmica), dok Bandırmaspor ima Clean sheet u 40% utakmica (2 od 5 utakmica).

5Postignuti golovi (sezona)1
BandırmasporBoluspor
3Primljeni golovi (sezona)11
BandırmasporBoluspor
1.6Prosječan broj golova u utakmici2.4
BandırmasporBoluspor
5Postignuti golovi (posljednjih 5)1
BandırmasporBoluspor
3Primljeni golovi (posljednjih 5)11
BandırmasporBoluspor

Koliko često postižu barem...

60%1 gol20%
BandırmasporBoluspor
20%2 gola0%
BandırmasporBoluspor
20%3 gola0%
BandırmasporBoluspor
0%4 gola0%
BandırmasporBoluspor

Koliko često primaju barem...

60%1 gol100%
BandırmasporBoluspor
0%2 gola100%
BandırmasporBoluspor
0%3 gola20%
BandırmasporBoluspor
0%4 gola0%
BandırmasporBoluspor

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

20%BTTS na poluvremenu20%
BandırmasporBoluspor
0%BTTS u oba poluvremena0%
BandırmasporBoluspor
20%Zabijali u oba poluvremena0%
BandırmasporBoluspor

BTTS i broj golova

0%Min. 3 gola i BTTS20%
BandırmasporBoluspor
20%Min. 3 gola bez BTTS-a20%
BandırmasporBoluspor
40%BTTS – zadnjih 520%
BandırmasporBoluspor

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

80%Min. 1 gol prije poluvremena100%
BandırmasporBoluspor
40%Min. 2 gola prije poluvremena60%
BandırmasporBoluspor
0%Min. 3 gola prije poluvremena20%
BandırmasporBoluspor

2. poluvrijeme

40%Min. 1 gol nakon poluvremena60%
BandırmasporBoluspor
0%Min. 2 gola nakon poluvremena0%
BandırmasporBoluspor
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
BandırmasporBoluspor

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Bandırmaspor — stanje na poluvremenu
40% vode40% izjednačeno20% gube
Boluspor — stanje na poluvremenu
0% vode0% izjednačeno100% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.6Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0
BandırmasporBoluspor
0.8Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.2
BandırmasporBoluspor
0.4Primljeni golovi (1. poluvrijeme)1.6
BandırmasporBoluspor
1.2Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.8
BandırmasporBoluspor
60%Clean sheet prije poluvremena0%
BandırmasporBoluspor
40%Bez gola prije poluvremena80%
BandırmasporBoluspor

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.2Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.4
BandırmasporBoluspor
0.2Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0
BandırmasporBoluspor
0.2Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.6
BandırmasporBoluspor
0.4Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.6
BandırmasporBoluspor
80%Clean sheet nakon poluvremena40%
BandırmasporBoluspor
80%Bez gola nakon poluvremena100%
BandırmasporBoluspor

Bandırmaspor — rezultati drugog poluvremena

20% W60% D20% L
8
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.60
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva50%

Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobjeđuje u 20%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena-0.2

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Boluspor — rezultati drugog poluvremena

0% W40% D60% L
0
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
2
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena-1.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Bandırmaspor — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.601.20
Postignuti golovi / utakmica0.80.2
Primljeni golovi / utakmica0.40.2
Prosječan broj golova u utakmici1.20.4
1 gol80%40%
2 gola40%0%
3 gola0%0%
Clean sheet60%80%
Bez gola40%80%
Gol-razlika+20
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Boluspor — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.000.40
Postignuti golovi / utakmica0.20.0
Primljeni golovi / utakmica1.60.6
Prosječan broj golova u utakmici1.80.6
1 gol100%60%
2 gola60%0%
3 gola20%0%
Clean sheet0%40%
Bez gola80%100%
Gol-razlika-7-3
Poluvrijeme: 0% vode - 0% izjednačeno - 100% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 40% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Bandırmaspor
ZabijenoPrimljeno
3
1
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Boluspor
ZabijenoPrimljeno
1
3
0-15
0
2
16-30
0
3
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
0
2
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.00
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.6 : 0.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
80%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
30%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-75%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
12%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
32%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 3 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Bandırmaspor

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.08
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.32
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-5.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.24
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.56
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
71%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
55%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.6
Kasni golovi
20% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 60% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

Boluspor

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.61
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-1.39
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.73
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.66
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
18%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
157%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 100% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 1. Lig.

Momčadi u odnosu na ligu

BandırmasporLigaBoluspor
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.602.50▼ 2.40
Obje momčadi zabile▼ 40%50%▼ 20%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 20%42%▼ 40%
Clean sheetovi▲ 40%31%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 80%74%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▼ 40%68%▼ 60%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.50
Prosjek golova po utakmici
50%
Obje momčadi zabile
42%
Min. 3 gola (Over 2.5)
31%
Clean sheetovi
1.40
Domaći golovi / utakmica
1.10
Gostujući golovi / utakmica
+27%
Prednost domaćeg napada
+21%
Prednost domaće obrane
+8%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
74%
1 gol
36%
2 gola
14%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
68%
1 gol
38%
2 gola
10%
3 gola
2%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. BandırmasporGolAmadou BadjiAsistencija: Tosin Kehinde
  2. BandırmasporGolGianni BrunoAsistencija: Amadou Badji
  3. BandırmasporGolGianni BrunoAsistencija: Muhammed Gümüşkaya
  4. BandırmasporGolAmadou BadjiAsistencija: Ali Ülgen
  5. BandırmasporGolTosin KehindeAsistencija: Lucas Pedro Alves de Lima
  6. BandırmasporŽuti kartonYusuf Kocatürk
  7. BolusporŽuti kartonElvin Yunuszadə
  8. BandırmasporZamjenaUšao: Dame SeckIzašao: Lucas Pedro Alves de Lima
  9. BolusporŽuti kartonCan Arda Yılmaz
  10. BandırmasporGolTosin KehindeAsistencija: Akın Alkan

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Bandırmaspor 1 - 1 - 0 Boluspor. Prosjek golova 0.50, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

Boluspor
0 : 0
Bandırmaspor
Bandırmaspor
1 : 0
Boluspor

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Bandırmaspor protiv Boluspor?

Utakmica lige 1. Lig završila je rezultatom Bandırmaspor 6:0 Boluspor. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Bandırmaspor i Boluspor?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Bandırmaspor je pobijedio 1 puta, Boluspor 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 0,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 0% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Bandırmaspor protiv Boluspor?

Bandırmaspor prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Boluspor 0,20. Prosjek lige 1. Lig iznosi 2,50 golova, a Over 2.5 javlja se u 42% utakmica. BTTS se javlja u 40% utakmica momčadi Bandırmaspor i 20% utakmica momčadi Boluspor.

Kakva je aktualna forma momčadi Bandırmaspor i Boluspor?

U posljednjih pet utakmica Bandırmaspor ima 1 pobjeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici). Boluspor ima 0 pobjeda, 0 remija i 5 poraza (0,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Bandırmaspor protiv Boluspor?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.