Bhayangkara protiv Arema: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Bhayangkara je igrao protiv Arema u ligi Liga 1 (Indonezija). Utakmica je odigrana 10. ožujka 2026.. Konačni rezultat: 2:1.

Trenutačna forma

Bhayangkara: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici. Arema: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Bhayangkara postiže 1,25 i prima 1,08 golova po utakmici. Arema postiže 1,46 i prima 1,42. Prosjek lige: 2,71 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Bhayangkara 46%, Arema 71%. Over 2.5: Bhayangkara 38%, Arema 63%. Razina lige: BTTS 54%, Over 2.5 52%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Bhayangkara 1,26, Arema 1,45. Udarci po utakmici: Bhayangkara 10,3, Arema 12,0. Prosječan posjed: Bhayangkara 43%, Arema 49%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Bhayangkara: vodstvo na poluvremenu 54%, golovi u drugom poluvremenu 0,58. Arema: vodstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 1,04.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (7) za Bhayangkara i 76-90+ (12) za Arema. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Liga 1: 2,71 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 52%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosjek golova 3,00, BTTS 100%.

Po poluvremenima

0 : 1
1. poluvrijeme
2 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

54Posjed (%)46
BhayangkaraArema
11Udarci11
BhayangkaraArema
5Udarci u okvir4
BhayangkaraArema
1.44xG1.35
BhayangkaraArema
5Korneri2
BhayangkaraArema
54Opasni napadi51
BhayangkaraArema
18Prekršaji17
BhayangkaraArema
4Kartoni6
BhayangkaraArema

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.25Postignuti golovi / utakmica1.46
BhayangkaraArema
1.08Primljeni golovi / utakmica1.42
BhayangkaraArema
43%Prosječan posjed49%
BhayangkaraArema
3.38Udarci u okvir / utakmica4.42
BhayangkaraArema

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10.33Udarci po utakmici11.96
BhayangkaraArema
3.38Udarci u okvir4.42
BhayangkaraArema
12.1%Realizacija udaraca12.2%
BhayangkaraArema
43%Posjed49%
BhayangkaraArema
1.26xG za1.45
BhayangkaraArema
1.34xG protiv1.5
BhayangkaraArema

Kvaliteta udaraca

Bhayangkara: KontranapadačkaArema: Uravnotežena
BhayangkaraArema
Preciznost (udarci u okvir)33%37%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.370.33

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Bhayangkara je 71% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2.4 bodova / utakmica - Bhayangkara · 1.4 bodova / utakmica - Arema

Bhayangkara
LWWWW
Raspodjela sezonskih rezultata
46% W21% D33% L
Sezona (P-N-I)
11-5-8
1.58 bodova / utakmica · gol-razlika +4
Posljednjih 5 (P-N-I)
4-0-1
2.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-3-2
Posljednjih 5 kod kuće
3-1-1
WDWLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.6Primljeni golovi: 1.2xG: 1.43xG protivnika: 1.48BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Arema
WWDLL
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W29% D38% L
Sezona (P-N-I)
8-7-9
1.29 bodova / utakmica · gol-razlika +1
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-6-3
Posljednjih 5 u gostima
1-1-3
LLWDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 1.8xG: 1.54xG protivnika: 1.42BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Arema je 17% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.25 golova / utakmica - Bhayangkara · 1.46 golova / utakmica - Arema

Bhayangkara je 31% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.08 golova / utakmica - Bhayangkara · 1.42 golova / utakmica - Arema

Profil zabijanja momčadi Bhayangkara: vrlo snažno

Bhayangkara postiže pogodak u 75% utakmica (18 od 24 utakmica), dok Arema ima Clean sheet u 17% utakmica (4 od 24 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Arema: vrlo snažno

Arema postiže pogodak u 83% utakmica (20 od 24 utakmica), dok Bhayangkara ima Clean sheet u 33% utakmica (8 od 24 utakmica).

30Postignuti golovi (sezona)35
BhayangkaraArema
26Primljeni golovi (sezona)34
BhayangkaraArema
2.33Prosječan broj golova u utakmici2.88
BhayangkaraArema
13Postignuti golovi (posljednjih 5)11
BhayangkaraArema
6Primljeni golovi (posljednjih 5)9
BhayangkaraArema

Koliko često postižu barem...

75%1 gol83%
BhayangkaraArema
33%2 gola46%
BhayangkaraArema
8%3 gola13%
BhayangkaraArema
8%4 gola4%
BhayangkaraArema

Koliko često primaju barem...

67%1 gol83%
BhayangkaraArema
25%2 gola42%
BhayangkaraArema
13%3 gola13%
BhayangkaraArema
4%4 gola4%
BhayangkaraArema

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

8%BTTS na poluvremenu8%
BhayangkaraArema
4%BTTS u oba poluvremena4%
BhayangkaraArema
29%Zabijali u oba poluvremena17%
BhayangkaraArema

BTTS i broj golova

29%Min. 3 gola i BTTS58%
BhayangkaraArema
8%Min. 3 gola bez BTTS-a4%
BhayangkaraArema
60%BTTS – zadnjih 560%
BhayangkaraArema

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

83%Min. 1 gol prije poluvremena75%
BhayangkaraArema
17%Min. 2 gola prije poluvremena25%
BhayangkaraArema
8%Min. 3 gola prije poluvremena4%
BhayangkaraArema

2. poluvrijeme

75%Min. 1 gol nakon poluvremena88%
BhayangkaraArema
33%Min. 2 gola nakon poluvremena58%
BhayangkaraArema
8%Min. 3 gola nakon poluvremena25%
BhayangkaraArema

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Bhayangkara je 51% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.83 bodova / utakmica - Bhayangkara · 1.21 bodova / utakmica - Arema

Bhayangkara — stanje na poluvremenu
54% vode21% izjednačeno25% gube
Arema — stanje na poluvremenu
29% vode33% izjednačeno38% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.83Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.21
BhayangkaraArema
0.67Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.42
BhayangkaraArema
0.46Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.63
BhayangkaraArema
1.13Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.04
BhayangkaraArema
67%Clean sheet prije poluvremena54%
BhayangkaraArema
42%Bez gola prije poluvremena63%
BhayangkaraArema

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.21Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.63
BhayangkaraArema
0.58Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.04
BhayangkaraArema
0.63Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.79
BhayangkaraArema
1.21Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.83
BhayangkaraArema
50%Clean sheet nakon poluvremena38%
BhayangkaraArema
54%Bez gola nakon poluvremena38%
BhayangkaraArema

Bhayangkara — rezultati drugog poluvremena

25% W46% D29% L
44
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
29
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.83
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva85%

Vodi na poluvremenu u 54% utakmica i pobjeđuje u 46%. Obično zadržava vodstvo do kraja utakmice.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Arema — rezultati drugog poluvremena

46% W25% D29% L
29
Bodovi na poluvremenu
10
Golovi na poluvremenu
-5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
39
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.21
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva114%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Bhayangkara — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici3.001.40
Postignuti golovi / utakmica1.41.2
Primljeni golovi / utakmica0.21.0
Prosječan broj golova u utakmici1.62.2
1 gol100%100%
2 gola40%60%
3 gola20%40%
Clean sheet80%40%
Bez gola0%40%
Gol-razlika+6+1
Poluvrijeme: 100% vode - 0% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 7
Arema — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.803.00
Postignuti golovi / utakmica0.22.0
Primljeni golovi / utakmica1.20.6
Prosječan broj golova u utakmici1.42.6
1 gol80%100%
2 gola40%80%
3 gola20%40%
Clean sheet40%60%
Bez gola80%0%
Gol-razlika-5+7
Poluvrijeme: 20% vode - 20% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 100% pobijedili - 0% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Bhayangkara
ZabijenoPrimljeno
5
1
0-15
4
2
16-30
7
8
31-45
7
3
46-60
1
6
61-75
6
6
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (7 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Arema
ZabijenoPrimljeno
2
8
0-15
3
3
16-30
5
4
31-45
8
5
46-60
5
3
61-75
12
11
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (12 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.60
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.3 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
96%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
59%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+15%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
62%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Bhayangkara

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.08
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.25
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-3.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.01
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.26
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
82%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
92%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.82
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
20% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

Arema

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.09
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-6.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.01
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.08
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
124%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
93%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.11
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.6
Kasni golovi
34% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 6% postiže se u prvih 15 minuta.
34%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Liga 1.

Momčadi u odnosu na ligu

BhayangkaraLigaArema
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.332.71▲ 2.88
Obje momčadi zabile▼ 46%54%▲ 71%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 38%52%▲ 63%
Clean sheetovi▲ 33%26%▼ 17%
Gol prije poluvremena▲ 83%70%▲ 75%
Gol nakon poluvremena▼ 75%82%▲ 88%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.71
Prosjek golova po utakmici
54%
Obje momčadi zabile
52%
Min. 3 gola (Over 2.5)
26%
Clean sheetovi
1.53
Domaći golovi / utakmica
1.18
Gostujući golovi / utakmica
+30%
Prednost domaćeg napada
+23%
Prednost domaće obrane
+13%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
70%
1 gol
28%
2 gola
7%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
82%
1 gol
50%
2 gola
22%
3 gola
6%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. BhayangkaraZamjenaUšao: Awan Setho RaharjoIzašao: Muchamad Aqil Savik
  2. BhayangkaraŽuti kartonMoisés Wolschick
  3. BhayangkaraŽuti kartonPutu Gede Juni Antara
  4. BhayangkaraŽuti kartonSlavko Damjanović
  5. AremaCrveni kartonDalberto Luan Belo
  6. BhayangkaraGolMoussa Sidibé
  7. AremaZamjenaUšao: Salim Akbar TuhareaIzašao: Gustavo Franca Amadio
  8. BhayangkaraZamjenaUšao: Sho YamamotoIzašao: Moisés Wolschick
  9. BhayangkaraŽuti kartonMoussa Sidibé

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Profil suca

Sezonski prosjeci i raspodjela rezultata u utakmicama koje je vodio ovaj sudac.

Yudai YamamotoVođene utakmice: 23
3,74Kartoni po utakmici
0Jedanaesterci po utakmici
1 / X / 252%Pobjede domaćina22%Neriješeno26%Pobjede gostiju

Međusobni susreti

Prethodni susret: Bhayangkara 0 - 0 - 1 Arema. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Arema
2 : 1
Bhayangkara

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Bhayangkara protiv Arema?

Utakmica lige Liga 1 završila je rezultatom Bhayangkara 2:1 Arema. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Bhayangkara protiv Arema?

Bhayangkara prosječno postiže 1,25 golova po utakmici, a Arema 1,46. Prosjek lige Liga 1 iznosi 2,71 golova, a Over 2.5 javlja se u 52% utakmica. BTTS se javlja u 46% utakmica momčadi Bhayangkara i 71% utakmica momčadi Arema.

Kakva je aktualna forma momčadi Bhayangkara i Arema?

U posljednjih pet utakmica Bhayangkara ima 4 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici). Arema ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Bhayangkara protiv Arema?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.